Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Ascent

Hozzászólások

(#63) SpazzMaticus


SpazzMaticus
tag

Ez nekem eddig az év játéka.
Pedig nem vagyok kifejezetten a stílus rajongója...
De a harc benne hihetetlenül intenzív és fasza, a fegyverek brutálisak és jól szólnak, a zene hozzá eszméletlenül eltalált, a világa meg olyan elképesztően összerakott és hangulatos, hogy az utóbbi 2-3-évben kiadott valamennyi "top"AAA-s játék designereinek ott kellene sírva könyörögni a Neon Giant irodája előtt a receptért...XD
Így kell egy játékot megalkotni, hogy élvezze a játékos, hosszú ideje nem szippantott be játék ennyire a hangulata miatt. Alig használom a gyorsutazást, mert minden sarokba érdemes benézni, és nem csak a loot miatt, hanem mert látványos és élő a világa...
Igen látszik hogy indie game : Nincs túlbonyolítva a játékmenet, "spóroltak" a történeten is, az AI -is inkább nagyot üt hardon, meg tömegével támad mint okos, meg sok a bug benne, de szerintem pl. a Projekt Red CP2077-hez mérve rájuk nézve kurva kínos hogy mit alkotott ez a 11 csóka témában, főleg az ő lehetőségeikhez mérten töredéke erőforrásból, pedig én tényleg szeretem azt a game-t is...
Annyit vállaltak amennyit tudnak, nem akartak belerakni hatszázezerféle dolgot, "csak" csináltak egy rohadt élvezetes és hangulatos shootert és kész.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Ascent
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.