Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Ascent

Hozzászólások

(#1) shotika


shotika
őstag

Ez a játék fantasztikus lett! Az idei év egyik meglepetése!

A grafika kellemes. A színek erősek, kontrasztosak. A zenei téma nagyon jó.
A mozgás és a különböző animációk a maguk kategóriájában szerintem jól sikerültek. (bár a mozgás szoknom kellett)
Meglepően sokrétű a karakter managelése, legalábbis én nem számítottam rá, hogy ennyi féle lehetőség lesz: skillpontok, fegyver-armor upgrade, de ezeket lehet találni és/vagy venni is a különféle árusoknál. Elsőre nagyon átgondoltnak tűnik az egész, bár a főcím után elég sok infót öntött rám a játék.

Jöjjön pár kép:

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2) shotika válasza shotika (#1) üzenetére


shotika
őstag

Illetve RTX és DLSS támogatás is került bele, utóbbi faszán működik, míg az RTX elég rendesen behúzza az fps-t, bár ezen én már nem lepődöm meg.

RTX ON:

RTX off:

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem is jó cucc, bár ahogy nézem sokaknak nem jön be. Egy kis high tier harc tőlem: [link]

Live-Die-Respawn

(#4) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Hey!

Nagyon kihalt még a téma! Valaki elkezdte a single kampányt? Nem ma kezdtem, de szerintem baromi nehéz egyedül! Van egy rész, ahol nagyon sokan jönnek és állandoan meghalok!

(#5) oriic válasza KD6-3.7 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én pl egyedül tolom kampányt, lassan végére érek. Melyik résznél akadtál el? (PC vagy Xbox?)

Live-Die-Respawn

(#6) Fitzgerald válasza KD6-3.7 (#4) üzenetére


Fitzgerald
veterán

lvl18 vagyok, eddig talán 3x futottam bele olyan helyzetbe, amelyen kicsit nehezebben sikerült átvergődni magamat, tehát többször is neki kellett ugranom.
Ha figyelsz a gear-re, statjaidra, augmentációkkal kísérletezgetsz, meg fogod találni azt a setupot, ami működik. Van respec-re is lehetőség, ha van rá elég pénzed.
Taxit egyszer használtam eddig, inkább gyalog megyek mindenhová, az útközben megszerezhető xp miatt.

(#7) chris0000


chris0000
őstag

hi. gondolkozom, h megveszem, nagyon jónak látszik a gameplay és brutálul néz ki... már elérhető hozzá egy deepl-es magyarítás is.. üdv.

(#8) chris0000


chris0000
őstag

én egy laptopon tolom és eddig nagyon tetszik.. 1080p-ben minden HIGH-on, MB-KI és 80-135 között megy.. Legion laptom I59300/1660Ti/16GB RAM nektek, h megy?
ezt csak azért írom mert 144Hz-es a kijelzőm és lehetne egy kicsit jobban optimalizáltabb.. (remélem patchelik) de teljesen simán fut és játszható.. akinek játék betöltésnél már belassul, csak annyit kell tennie, h DX11/12-ről csinál egy váltást és utána kilépni a játékból majd vissza, utána visszaállítani arra a DX-re amit szeretne és tökéletesen megy majd megint.. üdv.

[ Szerkesztve ]

(#9) floatr


floatr
veterán

Nekem csak az verte ki a biztosítékot, hogy PC-n nem tudom a felbontást állítani. 4K-ra állítja magát, miközben a monitor 1440p. Minden faszán megy kimaxolva egy 2060-assal, de érezhetően döccen egyet sokszor.

(#10) chris0000 válasza floatr (#9) üzenetére


chris0000
őstag

állítsd a módokat alatta (ablakos/fullscreen..) és akkor váltja a felbontást is.. nekem is berakta 4K-ra (FHD a Laptopom) vezérlőpultban nekem is ott van ez a dynamic resolution, de sose használom.. lehet ez kavar be, h ezt is engedi/lehetne.. egy két drop van azért, első bossnál pl... üdv.

[ Szerkesztve ]

(#11) floatr válasza chris0000 (#10) üzenetére


floatr
veterán

Köszi, kipróbálom...

(#12) shotika válasza oriic (#3) üzenetére


shotika
őstag

Hú, én még nem vittem el eddig :D Egyelőre megcsináltam 3-4 főküldetést meg pár melléket, most lehetek 10-12-es szinten.
Olyan hajnali 5ig toltam, és hát amit eddig prezentált a játék, azt sok nagy költségvetésű cucc megirigyelhetné.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#13) floatr válasza chris0000 (#10) üzenetére


floatr
veterán

A DSR-t kikapcsolva már működik a 1440p, köszi.

(#14) BoneDragon válasza floatr (#9) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem nincs ilyen problémám. Alapból nem borderlessen van? Akkor nem tudod állitani...
Amúgy brutál a játék, ilyennek kellett volna lennie a Cyberpunknak játékélmény szempontjából.
Eszméletlen hangulata van a játéknak, teljesen rácsúsztam. :C

(#15) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

lvl21 vagyok, side questet talán kettőt csináltam eddig, majd ha lecsengett a "gyorsan végigjátszom" láz, akkor második körben azokra is ráfekszem.
15 óra környékén járok, most vagyok majdnem a fő sztori végén.
Mellékküldetésekkel szerintem el lehet majd nyújtani 20-25 órára is, de majd meglátjuk.

#BoneDragon

Ugyanezt érzem nagyjából a hangulat, a world building kapcsán.
Ez egy igazi, hideg, kegyetlen corporate cyberpunk világ, a CP2077-el ellentétben.

(#16) BoneDragon válasza Fitzgerald (#15) üzenetére


BoneDragon
veterán

Most lettem lvl10, csak a számat tátom egyes helyszineken. :Y
Tényleg eszméletlen hangulata van a játéknak.
Viszont a zártörést hogyan lehet fejleszteni, vagy főküldetéssel nyilik elérhetővé a későbbiekben?

(#17) Fitzgerald válasza BoneDragon (#16) üzenetére


Fitzgerald
veterán

SPOILER (nincs tag)

Ahogy haladsz, fogsz majd találni több cyberdeck upgrade-t elszórva a világban, így ki tudsz majd nyitni magasabb ICE ratingű ládákat, ajtókat.

(#18) oriic válasza BoneDragon (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A hackelés? Később kapsz jobb cuccot automatikusan, azt külön nem tudod lecserélni.

Live-Die-Respawn

(#19) BoneDragon


BoneDragon
veterán

:R

Ezzel a fegyver felszedéssel nem lehet kezdeni valamit? Fight közbe felveszek egy fegyvert és átvált rá, marha zavaró. Ez szerintem borzalmas megoldás.

(#20) Fitzgerald válasza BoneDragon (#19) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha röviden nyomod a gombot, akkor csak felveszed a cuccot inventory-ba.
Akkor vált át, ha hosszan nyomod. Elején én is szenvedtem vele, meg kell szokni.

(#21) chris0000 válasza Fitzgerald (#17) üzenetére


chris0000
őstag

kértem SP taget..
magyarítást használjátok? üdv.

[ Szerkesztve ]

(#22) BoneDragon válasza chris0000 (#21) üzenetére


BoneDragon
veterán

En hasznalom, de sok helyen nincs leforditva.
Eljutottam a pok robotig, azt hiszem mara feladom. Egyszeruen nem fogy a hp-ja akarmit csinalok. :F

(#23) chris0000 válasza BoneDragon (#22) üzenetére


chris0000
őstag

az f@sza@ :U hát akkor ahogy sikerült..
nem olvastam a spoilert mert még nagyon az elején járok... :D sorry
vmi jobb fejhallgatót használtok? laptop hangszoróztam itt, aztán most elővettem és áhh ez az indent mód őrült jó.. :Y tömve van hangokkal a környezet minden apró kis rezzenést kiad, nagyot dob a hangulaton.. cinematicot le kell venni 100ról 20-30-ra, mert elnyom mindent. üdv.

[ Szerkesztve ]

(#24) Fitzgerald válasza chris0000 (#23) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Fejest csak fps játékokhoz használok (K612 Pro, Fiio K5 Pro-ról, meg néha Beyer DT770), de majd ráfülelek azért.

(#25) chris0000 válasza Fitzgerald (#24) üzenetére


chris0000
őstag

itt szerintem átértékeled majd a hangulatát a játéknak, fejes használatával.. nem bánod meg.. ;) üdv.

(#26) chris0000


chris0000
őstag

hát ez a MAP funkció nem sikerült vmi jól szerintem.. :U kurvár@ nem lehet átlátni, h hol a francb@ vok, és hol vannak pl. a vendorok.. gunsmitht nem tudom meddig kerestem.. vagy csak szokni kell? üdv.

(#27) floatr válasza BoneDragon (#14) üzenetére


floatr
veterán

Borderless, és amúgy nincsen opció, hogy felbontást válts. De DSR-el egyből fenyomta nekem 4K-ba, aztán visszaskálázta QHD-re a monitorhoz :) csak hogy optimális legyen...

(#28) Fitzgerald válasza chris0000 (#26) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, térképen nem mutatja sajnos hogy alattad vagy feletted vannak-e.
Mondjuk ha eleget játszol, idővel úgyis megtanulod hogy ki hol van.

Egyébként meg lvl23-on belefutottam én is egy olyan fight-ba, aminek vagy 40x kellett nekiugranom, mire sikerült megcsinálni.
Még
csak nem is boss fight volt, hanem a játék vége felé, amikor aktiválni kell az Ascent Group AI-ját, akkor valami 3.5 percig kell kihúzni, mialatt folyamatosan hullámokban támad az ellenség.
Majdnem két szintet léptem annál a pontnál, mire sikerült (ez lehet nem hangzik soknak, de ezen a szinten már csak harcolva nehéz szintet lépni).

[ Szerkesztve ]

(#29) floatr


floatr
veterán

Menetközben találtam még hibát. Game Pass-os változat
Néha egy elhalálozás után nem spawnolnak az ellenfelek, és nem lehet kilépni. Illetve nagyon random a kilépés, mintha beindulna a háttérben valami, és egy későbbi időpontban lép a főmenübe vissza... vagy nem.

(#30) Fitzgerald válasza floatr (#29) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ez valamelyik tesztben is benne volt (talán SkillUp, vagy Digital Foundry).
Szerintem az Xbox apphoz van köze.
Az Origin-es, Frostbite-alapú játékok is gyakran csinálnak ilyesmit.

(#31) shotika válasza chris0000 (#26) üzenetére


shotika
őstag

Igen, a térkép nincs rendesen átgondolva. Remélem tervbe van vmi módosítás.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#32) McW1


McW1
tag

Hogy lehet kilépni ebből a műremekből, gyerekek?

Segítsetek nekem megoldani ezt az óriási noob problémát, mert alt+f4 kívül én quit game vagy main menu gombot bizony nem látok... :U

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#33) floatr válasza McW1 (#32) üzenetére


floatr
veterán

Megvárod a javítást :)
Ez egy létező bug, amire én is az ALT+F4-et használom

(#34) chris0000 válasza McW1 (#32) üzenetére


chris0000
őstag

hi. nekem szerencsére nincs ilyen gondom, viszont az egyik küldetés, ahol a full chromeokat kell kinyirny 4-et nem adott be semmit.. ott karistoltam le-fel egy órát, senki nem jött.. kiléptem hagytam a francba..másnap meg már ment rendesen és megjelentek.. :U
amugy beindul durván a játék utána... olyan jó kis ellenfelek jönnek, nagyon durva a játék.. üdv.

(#35) LÁZ


LÁZ
addikt

hali, a Bubble Trouble mellékküldetés másnál is bugos? másodjára mennék a hullaházba, de zárva az ajtó :(

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#36) oriic válasza LÁZ (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope, nálam is bugos, nem lehet bemenni.

Live-Die-Respawn

(#37) LÁZ válasza oriic (#36) üzenetére


LÁZ
addikt

najóvanakko, majd peccselik, addig csinálok mást :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#38) floatr válasza LÁZ (#37) üzenetére


floatr
veterán

Nem lehet, hogy az is csak egy adott szint után nyílik, mint a highstreet?

(#39) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Kicsit elakadtam...
Bennt vagyok a dNexusban, Foreign_code a küldetés neve. Azután van, hogy meg kellett szerezni egy bázist és védeni 2 percig, hátha igy valaki emlékszik...
Szóval konkrétan nem mutatja merre kell menni a mapon, ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#40) LÁZ válasza floatr (#38) üzenetére


LÁZ
addikt

10es szint a rekommendid, 13as vagyok, sajnos bug lesz az :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#41) floatr válasza LÁZ (#40) üzenetére


floatr
veterán

Tegnap este jött egy frissítés, hátha...
Nekem most megy a kilépés :D

Ja amúgy ez vicces, mert előfordult már, hogy olyan helyre kéne menni egy side questben, ahová az ajánlott szint megvan, viszont a kapu csak később nyílik ki. Én az anabolic express vs highstreet kapuval jártam így.
Már nem rémlik a pontos szám, de mondjuk az ajánlott szint 5 a kapu meg 7 felett nyílik... ilyesmi

[ Szerkesztve ]

(#42) oriic válasza LÁZ (#37) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legutóbbi patch sem javította. :(

Live-Die-Respawn

(#43) boogie84 válasza LÁZ (#35) üzenetére


boogie84
veterán

Ma meg tudtam csinálni.
Nálam a Lost and Found küldetést nem engedi befejezni.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#44) LÁZ válasza boogie84 (#43) üzenetére


LÁZ
addikt

máker

@mindenki: az hogy van, hogy nálam a steamen a játéknál júl.29et ír a telepített tartalom utolsó frissítésének :F , egyáltalán nem jelezte sehol ezt a 4-5.-i peccset.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#45) boogie84 válasza LÁZ (#44) üzenetére


boogie84
veterán

Áhh, van még pár küldi amit nem enged... :D
Volt olyan h safe zónából fegyver nélkül jöttem ki, de úgy álltak a kezeim mintha ott lett volna bennük a fegyver. :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#46) floatr válasza LÁZ (#44) üzenetére


floatr
veterán

A Game Pass-os változat külön verzió, és ezek szerint külön javítják

#45 boogie84
tegnap egy olyan hibába futottam bele, hogy egy épület oldalához ragadtam.

(#47) boogie84 válasza floatr (#46) üzenetére


boogie84
veterán

No. Mennek azok a mellék küldetések is, csak nem biztos h pont a frissen elérhetőt kell csinálni.
2-vel akadtam el:

Elsőnél megmondom őszintén nem tudom hogy kell csinálni. Using stasis overcharge. Ezt hogy kell?

Ennél viszont egyszerűen nem jövök rá, hol a recept. Vagy nem spawnol le, vagy passz. :U

Nektek ezek meg vannak? :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48) oriic válasza boogie84 (#47) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elsőnél simán csak használd csak a Sweet Justice gránátot.

Live-Die-Respawn

(#49) LÁZ válasza boogie84 (#47) üzenetére


LÁZ
addikt

az elsőt az egyik augmenttel csináltam, ami overcharge-ot tol, aztán elpukkannak tőle, de a gránát is jó :K

második még nem került elő nálam

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#50) boogie84 válasza oriic (#48) üzenetére


boogie84
veterán

:R
Gránát és amíg a levegőben vannak akkor kell megölni őket. Így adta be.

#49LÁZ
Ha csak simán a gránáttal pöltem őket, akkor nem számolta őket. :R

Akkor már csak egy kakukktojás van. :B

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#51) boogie84 válasza boogie84 (#50) üzenetére


boogie84
veterán

Ez is meg van.

Nem tudom h bug, vagy nem olvastam el rendesen a fenti dohányzóasztalon lévő adathordozót. Csak elolvasni kell, nem felvenni valamit. Eddig én így kerestem.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#52) floatr


floatr
veterán

Amúgy vicces bug volt, amikor a mecharachnid duplán spawnolt :D

(#53) floatr


floatr
veterán

Camera unlock [link] Érdemes megnézni, hogy mennyire részletgazdag

(#54) oriic válasza floatr (#53) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konkrétan FPS játék is lehetne, olyan jól néz ki.

Live-Die-Respawn

(#55) floatr válasza oriic (#54) üzenetére


floatr
veterán

Azért ott egy kicsit megnyugodtam, amikor ráközelített az újságra, és annak a szövege is olvasható volt, hogy Lorem ipsum :D

(#56) oriic válasza floatr (#55) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát azon nincs mit csodálkozni, de így FPS módban is látszik, hogy bitang módon ügyeltek olyan részletekre a fejlesztők, amiket normál nézetben kvázni nem is látsz egyáltalán. (Lehet tudták hogy valakik úgyis mókolnak majd a motorral. :DDD )

Live-Die-Respawn

(#57) floatr válasza oriic (#56) üzenetére


floatr
veterán

Vagy először nem tudták eldönteni, hogy FPS legyen-e, vagy kvázi iso :)
De eleve az, hogy egy ekkora újságnak olvasható a szövege... döbbenet

[ Szerkesztve ]

(#58) oriic válasza floatr (#57) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ilyen helyekre kellett volna valami dev easter egg-et elrejteni. :D

Live-Die-Respawn

(#59) boogie84 válasza floatr (#53) üzenetére


boogie84
veterán

Nagyon komoly! Engem megfogott a jatek hangulata. Kar h rovid volt a story.
Co-op modban hatalmas fun game!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#60) floatr válasza oriic (#58) üzenetére


floatr
veterán

Az ellopott CP2077 kódját :D

(#61) nubreed


nubreed
veterán

Még nem vettem meg a játékot (mert most van mivel játszani) de az OST -je teljesen behúzott. Totálisan átjön belőle a cyberpunk hangulat. [link] A Cyberpunk 2077 -be is ilyesmi zene kellett volna szvsz, nekem az abban lévő zenék nem adják a hangulatot.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#62) boogie84 válasza nubreed (#61) üzenetére


boogie84
veterán

Jatszhatunk majd egyutt ha gondolod. Nagyon adja a co-op! :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#63) SpazzMaticus


SpazzMaticus
tag

Ez nekem eddig az év játéka.
Pedig nem vagyok kifejezetten a stílus rajongója...
De a harc benne hihetetlenül intenzív és fasza, a fegyverek brutálisak és jól szólnak, a zene hozzá eszméletlenül eltalált, a világa meg olyan elképesztően összerakott és hangulatos, hogy az utóbbi 2-3-évben kiadott valamennyi "top"AAA-s játék designereinek ott kellene sírva könyörögni a Neon Giant irodája előtt a receptért...XD
Így kell egy játékot megalkotni, hogy élvezze a játékos, hosszú ideje nem szippantott be játék ennyire a hangulata miatt. Alig használom a gyorsutazást, mert minden sarokba érdemes benézni, és nem csak a loot miatt, hanem mert látványos és élő a világa...
Igen látszik hogy indie game : Nincs túlbonyolítva a játékmenet, "spóroltak" a történeten is, az AI -is inkább nagyot üt hardon, meg tömegével támad mint okos, meg sok a bug benne, de szerintem pl. a Projekt Red CP2077-hez mérve rájuk nézve kurva kínos hogy mit alkotott ez a 11 csóka témában, főleg az ő lehetőségeikhez mérten töredéke erőforrásból, pedig én tényleg szeretem azt a game-t is...
Annyit vállaltak amennyit tudnak, nem akartak belerakni hatszázezerféle dolgot, "csak" csináltak egy rohadt élvezetes és hangulatos shootert és kész.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

(#64) nubreed


nubreed
veterán

15-20 óra alatt tényleg ki lehet játszani a játékot? Van benne replay faktor? Mondjuk new game+ vagy ilyesmi? Több alternatív befejezés, egyebek?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#65) floatr válasza SpazzMaticus (#63) üzenetére


floatr
veterán

Azért a CP2077-hez ne hasonlítsd, mert abban teljesen más jellegű munka van sok. Ott kerültek hátrányba, hogy - szerintem - nem a megfelelő dolgokra koncentráltak.
Meg azért ezen is érződik, hogy a játékmenet kiegyensúlyozatlan, és mi vagyunk a béta teszterek

(#66) boogie84 válasza nubreed (#64) üzenetére


boogie84
veterán

Attól függ. Én kb minden ládát nyitottam, úgy 21,8 óra. Ha végigrohansz a küldetéseken akkor még ennyi idő sem kell...
Nincs new game+.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#67) chris0000 válasza boogie84 (#66) üzenetére


chris0000
őstag

hi. mkldikkel együtt, az csak ad még hozzá, jópár órát nem? :) üdv.

(#68) floatr válasza chris0000 (#67) üzenetére


floatr
veterán

Meg az is, ha bénázol, mit én, és gridolni mész, hogy erősebb legyen a karakter :)

(#69) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Na még pár hete írtam, azota le volt rakva. Ma ránézek haverral a kanapéról co-opban! Nekem tetszett első nap is, de nem találtam a nehézség állitása opciót, de most meglett! Frissítéssel jött?
Nehézséggel volt bajom pl.: Grinder (vagy ilyesmi volt a neve) küldetés egyedül baromi nehéz volt! Ez még az eleje.

(#70) consono válasza KD6-3.7 (#69) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, frissítéssel jött a nehézség beállítás Xboxra :K

"In God we trust. All others must bring data"

(#71) KD6-3.7 válasza consono (#70) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Hát nem is tudom, de nekem ez még mindig sok! Jönnek rám vagy 15en egyszerre, aztán hiába bújok én fedezékbe oda szaladnak azt ennyi! Meg ez az irányítás is?! Én kapkodok jobbról balra a csöcsökkel, nem értem az auto aimot sem. :F Szeretném, de csak pusztulok meg állandóan!

(#72) consono válasza KD6-3.7 (#71) üzenetére


consono
nagyúr

Ahogy fejleszted magad úgy lesz majd könnyebb. Meg hát kell a deffenzív játékmód: nem elég a fedezék, mozgásban kell lenni, hátrálni amikor csak lehet.

"In God we trust. All others must bring data"

(#73) chris0000


chris0000
őstag

hi. srácok volt itt egy link a hsz-ek között a magyarítással kapcsolatban, most meg nem találom... aki linkelte, megtenné, h újra linkeli? thx. üdv.

(#74) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok, nalam elojott egy olyan bug, hogy a scrapyard nem elerheto. Oda szol ket kuldim, es nem tudok lemenni, a liftet meg szerelik. Ha valakinek meg el ez a ket kuldi ami oda szol, bevinne esetleg? pc

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#75) consono válasza Pedro78 (#74) üzenetére


consono
nagyúr

Van egy mellék küldetés, ami kell ahhoz, hogy menjen a lift! Most.meg nem mondom melyik, de a Google biztos segít!

"In God we trust. All others must bring data"

(#76) boogie84 válasza consono (#75) üzenetére


boogie84
veterán

Így van. Nem nyílik meg azonnal a pályarész.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#77) Pedro78 válasza consono (#75) üzenetére


Pedro78
senior tag

Megtalaltam, igy mar ok. Csak az volt a fura, hogy ket kuldim volt mar csak es mindketto oda szolt megse tudtam lemenni. :N

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Ascent
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.