Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#444) rumos14


rumos14
nagyúr

köszi a bátorítást, pajtik. az a gáz még, hogy pont most qrtam el majdnem az öszes pénzemet erre a 170k-s Ferrari-ra. persze az ilyen 20k-s polisz büntik is nagyon viccesek. jó hogy van a 10k-s instant pénznyerési lehetőség, a küldi, ami csak annyi, hogy érj el 226 km/h ~50sec alatt.
na ahhoz képest hogy mekkora ... (negatív jelző) volt az utolsó általam játszott TD, ami asszem a 6 volt, nem tegnap, ez az "új" teljesen jó. úgy értem, hogy pl. nagyon igényes, igazi autóbuziknak való. tök fárasztó volt már az NFS agyontuningolós, összegrefitizős n+1. része. itt van viszont belső nézet, szépen körbe lehet belülről nézni az autókban, minden autó máshogy fekszik az úton (mondom ezt úgy, hogy 4-et vezettem eddig :B ), és más a hangja, sőt más a hangja belső és külső nézet esetén. ezért riszpekt jár :R .
az elejn még néztem nagyon, hogy milyen gagyikönnyűek az első versenyek, most már kicsit átértékelem a véleményem :) szóval csúnya módon lehet h keresek vmi csítet. ejnye-bejnye.
az már csak az én bajom, hogy a grafika olyan amilyen, amilyet a gépem bír... most megint rinyálni fogok, szóval tegnap elővettem az NFS Most Wanted-et, ami ugye 2 éves, na az sokkal szebb grafikával jelenik meg a 6600GT-n, élvezhető sebességgel, mint a TDU. tudom, ez a fejlődés....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.