Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Fel válasza t1 (#800) üzenetére


Fel
addikt

Eredetivel lehet csak online játszani.
MM-ben lehet 4000Ft-ért kapni: [link]

(#802) Kiskokó


Kiskokó
veterán

A ketegóriás kocsiból mit ajánlotok mclarnen tetsik csak drága.. saleen meg könig nem kell enmtom kezelni őket XD
a mucirilelego lassú de visznot nagyon olcsó és amig ez 280 addig a ferari enzo 650ezer és sztem a lambo jobban megy mint az enzo
pagani az nemjött be
melyik a legjobb ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#803) Fel válasza Kiskokó (#802) üzenetére


Fel
addikt

Ha a Saleen és a König kiesik akkor az Enzo, st2-es Zonda, McLaren F1 GTR, ez a három kb olyan egy szinten van, és elég kiegyensúlyozott a teljesítménx-kezelhetőség arányuk. A Murci viszont a leggyengébb A-s... hosszúak a fokozatok benne, ezért nem valami jól gyorsul, viszont az awd miatt remekül kezelhető hegyes-völgyes versenyeken.

(#804) Kiskokó


Kiskokó
veterán

hello
mi a helyzet az uj kocsikkal? patchen kivlü nincsenke uj kocsik még??
jólene esteleg ezek akocsik gondolom benevanak ajáékba cask előkéne kotorni őket nem ??
valmi hack nincsen erre man holnap szétnézek már...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#805) TRUSTNO1


TRUSTNO1
csendes tag

Üdv!
Tagjai vagytok valamelyik klubnak a játékban? Van magyar klub esetleg?
Megpróbáltan néhány online kihívást, de mindig azt írja nincs az online beállításaimhoz megfelelő játék. A térképen is az online kihívások részleteinél is az van hogy "online games:0". Na most akkor mi van. Így sosem lesz online játék...

(#806) Fel válasza Kiskokó (#804) üzenetére


Fel
addikt

Új kocsik nincsenek a patchben lévőkön kívül (100% hogy már nem is lesznek...). Hackelgetni, kotorgatni nem lehet, mert nincs mit :U ... egy-két be nem került autó felnije van a játék könyvtáraiban, de azzal mit érsz?

(#807) Elmör


Elmör
senior tag

Meglett a huszadik kocsim is!
Jee! :D
Mociból csak 3 van eddig, inkább autó párti vagyok.

Szokott valakinek olyan előfordulni, hogy egyszercsak nekiütközöl egy láthatatlan kocsinak (nálam sajna legtöbbször rendőr)?
Nem tudom miért van ez, de a patch után sokáig nem fordult elő, aztán most tegnap megint. Csak a karcolásokat látom, szikrákat(mintha körvonala lenne a kocsinak), meg hogy elkezd üldözni a rendőrség (megjelenik a mérő) és a kocsi is elakad. Tegnap pont 1 motort kellett szállítanom és az utolsó km-en történt meg ez. El is kaptak. :W

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#808) Bronco80


Bronco80
aktív tag

Akit érdekel, le lehet tölteni néhány autónak egyedi motorhangot. most próbáltam ki őket online, az F430 nagyon jó, a Gallardo-é egy kicsit furcsa, az RS4-nek pedig végre van hangja.
[URL=http://tdu.gameprophets.com/downloads,8,1.html]link[/URL]
(a Readme-ben benne van hova kell másolni a bnk fájlt, persze backupoljátok az eredetit)

(#809) Sirpi válasza #35692544 (#797) üzenetére


Sirpi
senior tag

Már csak 5 :) Ki is próbálom gyorsan, hogy hogy műxik, mert sok jót írtatok róla.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#810) Sirpi válasza Sirpi (#809) üzenetére


Sirpi
senior tag

Gyerekek, ez nagyon jó :) Már megvettem a 2. kocsimat (Skyline), és van 100 rugóm is mellé (megkocsikáztattam egy kicsit az Enzót 120-ért). Van fent amúgy ma valaki?

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#811) TRUSTNO1 válasza Sirpi (#810) üzenetére


TRUSTNO1
csendes tag

Hali!
Minden este 20.00-23.00 között általában vagyok "nemere" néven garázdálkodom. Vagy egy Audival, vagy egy Mercivel jelenleg :) Nektek mi a nicketek?

(#812) #35692544 válasza TRUSTNO1 (#811) üzenetére


#35692544
törölt tag

én is fent szoktam lenni (okos67 néven) Mv agusta mocival

(#813) Sirpi válasza #35692544 (#812) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én Sirpi77 néven nyomulok, de előbb kicsit felfejlődök, hogy ne egy "szakadt" skyline-nal kelljen feszítenem a többiek előtt :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#814) Fáraó


Fáraó
őstag

Sziasztok!

1. hsz, európai autókkal? Sztem nem csak azok vannak benne. Mind1, csak kis kukacoskodás volt. :)
Nemsokára majd én is felnézek, még csak 11%-nál járok. Audi TT, Ferrari Maranello ill. Nissan vmi Nismo-m van, mind 3-as tuninggal. Milyen jó E ill. D kategóriájú autót tudtok javasolni -a Nissan nekem igen könnyen kidobja a hátulját?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#815) Fel válasza Fáraó (#814) üzenetére


Fel
addikt

Hali!
E-ből messze a legjobb a Nissan Skyline (kell hozzá a patch), aztán az Alfa GT (3-as tuninggal már E kategóriás lesz).
D-ből már van több lehetőség is, attól függően hogyan váltasz:
-ha nem használsz kuplungot akkor Maserati Gransport és A-M DB9
-ha kuplungolsz akkor A-M V8 Vantage, Cadillac XLR, Lotus Esprit, (ha megynyered) Ford Mustang GT-R Conc., esetleg az Audi RS4

[ Szerkesztve ]

(#816) TRUSTNO1 válasza Sirpi (#813) üzenetére


TRUSTNO1
csendes tag

Próbáltátok már az "Instant challenge"-t a fényszórók felvillantásával? Valahogy eddig mindenki visszautasított, és nem tudtam még kipróbálni, hogy egyáltalán a menete hogyan is zajlik ennek. Egyébként úgy látom az erősebb, bikább autók vezetésével még lesznek gondok. Külföldi csávó keménykedett múltkor egy Lamborghinivel azt hiszem, az egyenesben oké elhúzott, de a kanyarokban rendre utól tudtam érni és visszaelőzni az Audi RS4-el, mert képtelen volt normálisan igában tartani a lovakat. Persze ez csak egy kis kakaskodás volt... :) De marha jó!!!

(#817) TRUSTNO1


TRUSTNO1
csendes tag

Kéne valamilyen klub... Van már alapítva ProHD klub?

(#818) Fel válasza TRUSTNO1 (#817) üzenetére


Fel
addikt

Van már ph-s klub, de nincs valami nagy klubélet... Az elnökünk már nemnagyon van (legalábbis én nem túl gyakran látom Oahun), az alelnök meg... ja az én lennék... én is hol vagyok, hol nem. A töbi tagunk is csak hébe hóba játszik csak mostanság.
Aztán a játékban még mindig nincs megoldva a klubok közötti versengés... és már nem is lesz (ezért ez egy neverending game, mert a game progress nem érheti el a 100%-ot).
Esetleg sasolj át az SG-re, ott valamivel nagyobb az online tdu élet ;)

Instant Challenge-re kihívásnál próbálj valamilyen, a Tiéddel egyenrangú járművet hajtó egyént kihívni... mondjuk az esetek többségében én sem szeretem ha kihívnak csak úgy... kell a game progresshez 5 győzelem, mikor ez megvolt utána hagytam az egészet, csak nagyritkán fogadtam el kihívást.
Egyik kedvenc esetem: emberünk hepajkodott a Lambo Murcijával (A kat), a sziget ÉK-i részén, a part menti úton... pörgött-forgott, én az út mellett álltam, egyszer csak észrevett, kihívott, én meg kezdtem röhögni... egy st2-es Corvette Z06-al (B kat) voltam, kuplungot használok váltáshoz... Elfogadtam a kihívást, és mivel én voltam a kihívott, így én jelöltem ki az útvonalat. Galád módon a sziget belseje felé jelöltem a célt... szükebb út, forgalom, szép kis kanyarok közben ;] ... Szerintem már a rajtnál felbőszíthettem, mert csúnyán faképnél hagytam... azután később a kanyarokban még jobban lemaradt, a forgalomban ütközött (gondolom az előttem, mögöttem szétszaladó mazsolák nagy részét elkapta), megunta, elköszönt ("kuck u.." -szó szerint idézem..), kilépett. Sok azért az idióta.

Sokkal jobbak viszont az online versenyek (természetesen, ha valami jó társaságba csöppensz) ;)

(#819) TRUSTNO1 válasza Fel (#818) üzenetére


TRUSTNO1
csendes tag

No igen, az online verseny. Mert gondolom az egyszemélyes játék végeztével, azok jelentik majd a kihívást. De még azokhoz sem sikerült csatlakoznom, mert a kis jobb oldali infoablakban azt írja hogy "online games:0". Aztán ha mégis erőltetem hogy csatlakoznék akkor meg hogy ninhcs játék az én beállítsáaimhoz vagy valami hasonló. Így tényleg érdekes lesz befejezni a játékot...

(#820) TRUSTNO1 válasza Fel (#818) üzenetére


TRUSTNO1
csendes tag

Semmi bocs törölve :)

[ Szerkesztve ]

(#821) Fel válasza TRUSTNO1 (#819) üzenetére


Fel
addikt

De van ott online verseny... csak így nézd meg inkább: #718

(#822) Fáraó válasza Fel (#815) üzenetére


Fáraó
őstag

Köszi az infót! :R

Patch az fent van, de még Skyline-t nem találtam. Csak a starthely környékét járom még be, gondolom egy másik szalonban lesz majd ez a kocsi. :U

D-n még gondolkozom, de legalább már tudom, melyikek közül érdemes választani.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#823) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Milyen érdekes, hogy mindig abba a sávba indexelnek be az autók előttem, mint amelyikben én is vagyok. :(((

Elmör: Engem mindig lehúznak a zsaruk, így nehezen tudok vásárolni. :D

[ Szerkesztve ]

(#824) Elmör válasza Fáraó (#822) üzenetére


Elmör
senior tag

A Skyline a Nissan szalonban van, ugyanott, ahol a 350Z is! :K

50% felett járok, megnyertem nagy nehezen a Tour of Island-et (először kocsival próbálkoztam, de végül motorral sikerült-Ninjával) és most kerültem Champion "üzemmódba" :DD Eddig 8 házam van, 29 autóm és nagyon tetszik a game. :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#825) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Kipróbáltam a hangokat először az rs4esét. Hát nekem sokkal jobban tetszik minnt az eredeti. Valahogy jobban átjön a v8 hangja. Aztán jött az f430 spider...háát csak annyit h méltó a hangja mostmár a fekete ló emblémához!!! :U :B :DD

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#826) Elmör válasza C4mp3r (#823) üzenetére


Elmör
senior tag

Én eddig kb 30-35 órát játszottam és 380.000$-t kellett befizetnem. Kétszer nem is volt zsém, így volt a legkényelmesebb, mert nem vették el a pénzt, csak kellett fél percet várnom a rendőrség képét bámulva. :DDD Éppen előtte vettem kocsit, szerintem nagyon jól döntöttem. Az igazsághoz persze hozzátartozik, hogy én már áprilisban kitapasztaltam a rendszert, csak akkor alig játszottam vele 2-3 órát.

Egyébként ha megyek motorral, akkor 2-es szintű üldözést még simán lerázok, de kocsival már nem mindig vállalom be, inkább megállok fizetni, mert csak több lenne. :))

Tudom ajánlani, hogy aki nem egy menekülőművész, az inkább álljon meg, aztán cash ugyan elvész, de nem annyit, mintha később állítanak meg. Arra már nem emlékszem, de mintha működött volna, hogy Ctrl+Alt+Del-nél nem ment, tehát vissza lehet tölteni, még a fizetés előtt persze!! :K

Állítólag jövő héten lesz a szhelyi MM-ben 4K-ért, akkor meg is fogom venni, mert ennyit megér a játék. :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#827) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Hát így szerda este elfogott a lassúság szele. :B Elmenntem az első Merci boltba és vettem 1 cls mercit. Nem bánntam meg, számomra a legjobb "nagypapi" merci, beteszed 5.be 2000 fordulaton és kb 100al elgurulgatsz, főleg h még szól mellette a klasszikus rádió..háát az valami csodás dolog. Itt van 2 db kép az estémről.
Ő és a hegyek
Az autó előállt, Uram!

(uccsó kép a klubb előtt! :U )

An odyssey through the realm of consciousness.

(#828) Fáraó


Fáraó
őstag

Vagy eddig nem vettem észre a Skyline-t -sanszosabb-, vagy eddig nem jelent meg. Most már ott van. Thx az infóért!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#829) Sirpi


Sirpi
senior tag

Két estényi játék után beléptem a pro fokozatba, és már van egy 430-as Ferrarim is, kicsit jobban megy, mint az eddigi cumók :) Viszont a hülye modellcsajok kiakasztanak, volt egy 2 perces fuvar amit 1:20 alatt hibátlanul lenyomtam (erre szerintem egyébként érdemes gyúrni, tök jól néznek ki a térképen a kis zöld levelek a napszemüveges fejek körül), mire a csaj flegmán benyögi a végén, mikor adja a kuponokat, hogy "Gyorsabban is lehetett volna, de legalább nem késtem el"... Hát anyád :P

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#830) Fáraó válasza Sirpi (#829) üzenetére


Fáraó
őstag

Térj át a stoppos fiúkra! :D

... mire a csaj flegmán benyögi a végén, mikor adja a kuponokat, hogy "Gyorsabban is lehetett volna, de legalább nem késtem el"
Na igen, ott én is csak néztem.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#831) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Én augusztus elseje óta idáig jutottam.. :U :B :P
[link]

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#832) Elmör válasza m0h0senator (#831) üzenetére


Elmör
senior tag

Sajna nem tudtam megnézni, mert még nem vagyok regelve oda. :P

Modellcsajok: Egyszer kaptam olyan szintű leb****st, hogy fülem kettéállt! :DD Valami olyasmit nyögött be, hogy legközelebb inkább tanuljak meg először vezetni és csak utána vegyek kocsit. Persze akkor nem is sikerült a küldetés, de nem is hallottam eddig még ilyen beszólást. :C

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#833) Bronco80 válasza Elmör (#832) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Nekem a kedvencem az volt, amikor egy csóró stoppos csávó leszólta a Koenigsegg-em a fuvar után... ;)

(#834) Fel válasza Bronco80 (#808) üzenetére


Fel
addikt

Érdekesek ezek a hangok... a 350Zk-é egész jó (gázelvételkor), a merciké nem nagyon tetszett, főleg az sl65-é, 5000-körül, mikor beáll a fordulatszám, nagyon zavaró a hangminta újrakezdődése. Az F430-é, és a Gallardoé, meg olyan mintha 6500-ig az a kocsi szólt volna amit vezetsz.. e fölött, pedig egy másik érkezett volna mögéd, a sajátod meg elhúzott volna... :DDD lehet kicsit furcsán fogalmaztam, de nem tudom másképp leírni (olyan mintha mindkettőét több hangmintából vágták volna össze, és van egy kis áthallás). Ettől függetlenül még maradnak, a ferkáké tényleg elég "veszedelmesre" sikerült.

(#835) Bronco80 válasza Fel (#834) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Én is így vagyok vele, kicsit furcsák, de legalább valami új cucc és egy kicsit egyedibb lesz egy-két autó. ;)
Egyébként folyamatosan frissítik, érdemes néha ránézni.

(#836) Jah'rakal


Jah'rakal
csendes tag

Hi!

Mitöl van az,hogy nagyobb sebességi fokozatban akadozik a motorhang?
Ötlet? kétféle hangkártyán próbáltam eddig ugyanaz az eredmény. :F

(#837) Elmör válasza Jah'rakal (#836) üzenetére


Elmör
senior tag

Hangkari drivert frissítetted már?
Alaplapi integrált hangkarid van? Ha igen, akkor letiltottad?

Esetleg a beállításoknál is nézd meg,hogy minden okés. :K

Estére linkelek be 1 képet, a "kis" Saleen 3-as tuningos szintjével értem el a max sebességet, amit csak bírtam, szerintem ennél már nem tudok többet menni vele.
Íme:[Saleen] :DD

Ja, azt elfelejtettem odaírni, hogy azért vagyok 1 fa mellett, mert éppen a nagy roham végén odarepültem. :DDD Állat lett a kocsi nagyon! :))

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#838) Jah'rakal válasza Elmör (#837) üzenetére


Jah'rakal
csendes tag

most sb live van benne,integrálttal ugyanez volt.De lehet igazad van biosban nem emlékszem hogy letiltottam volna az integráltat megnézem úgy is.(mondjuk ez elég amatör volt valahogy elfelejtettem :B )

(#839) Hoffer


Hoffer
őstag

Hali!

Most kezdtem el játszani a játékkal és nem tudok rájönni h miután megvettem a verdát és mennék az első versenyre, odaérek minden, nem tudom elinditani a versenyt ugyanis rányomok a startra és nem csinál semmit csak forog a kép!! Ez mitől lehet?? :F

(#840) Bronco80 válasza Elmör (#837) üzenetére


Bronco80
aktív tag

A forgalom szélárnyékával a McLaren F1 vagy a Koenigsegg elmegy 430 fölé, ha viszont online egy másik F1 adja a szélárnyékot akkor a lejtős sztrádán egy alagút után 460 fölé is lehet menni.
A 400-at elérni tényleg a Saleen-nal a legkönnyebb, olyan nyomatéka van még 6-osban is. (bár a legtöbbször a Saleen-es gyorsuló úgy végzi mint te... ;) )

[ Szerkesztve ]

(#841) Jah'rakal válasza Bronco80 (#840) üzenetére


Jah'rakal
csendes tag

fenébe elkezdtem az 1 millás versenyt erre a végén kifagy rohadt 8800GT... Pont vettem volna meg a McLaren F1-et.

(#842) Fel válasza Jah'rakal (#838) üzenetére


Fel
addikt

Nem kell BIOSban letíltani, autómatice a külsőt fogja használni (illetve Winben be tudod állíítani, hogy melyik legyen az aktuális hangeszköz). Itt inkább valami egyéb dolog lesz.. pontosan mikor akadozik nagyobb sebességi fokozatban a hang? Gyorsan haladsz, vagy csak egyszerűen belököd valamelyik uccsó fokozatba a váltót és dadog? (Nem lehet, hogy a tiltást hallod...)

@#841: dobd ki a francba az ablakon (de előtte taposd meg) és vegyél ATi-t, az kell a TDUnak... :DDD

Hoffer: ezek a krekkes dolgok már csak ilyenek, valamit nem jól csináltál, nézd át újra a guide-ot... vagy eredeti példánnyal kell próbálkozni.

Elmör: az a gyorsulás elég gyengusz... gyakorold még kicsit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#843) Jah'rakal válasza Fel (#842) üzenetére


Jah'rakal
csendes tag

Mikor gyorsan haladok,5-6 sebességfokozatban de nem a tiltás az :) pl 5-ösben az autó közepes fordulatszámtartományában is meg meg akad viszonylag sűrű időközönként a hang,pontosabban nem egyenletes és nem arról van szó,hogy a talajviszonyok miatt, ez más.

Ez alatt a game alatt néha túlmelegszik a vga még 50%-os fordulaton is igaz elég magas a szobahőmérséklet sajna(amit persze én már megszoktam vga nem tolerálja :DDD ).Játék fullon megy.Dehogy taposom amennyibe nekem az került :DDD Egyébként csak eben a gammában csinálja,néha.Jah meg Crysis alatt volt még hogy mentésnél fagyott ki.Nem jó a ref hűtés:D 65%-on nem fagy

[ Szerkesztve ]

(#844) Hoffer válasza Fel (#842) üzenetére


Hoffer
őstag

Teljesen eredeti a játék!!! Habár feltettem egy no dvd cracket!! Ez lehet probléma???

(#845) Bronco80 válasza Hoffer (#844) üzenetére


Bronco80
aktív tag

igen

(#846) Hoffer válasza Bronco80 (#845) üzenetére


Hoffer
őstag

Akkor h lehet megoldani h ne kelljen eredeti dvd hozzá?? Van olyan progi ami ugy irja le a dvdt h ugy lássa mintha eredeti lenne???

(#847) Bronco80 válasza Hoffer (#846) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Minek ha eredeti?

(#848) Elmör válasza Fel (#842) üzenetére


Elmör
senior tag

A 0-100-ra gyorsulásra gondolsz?
Az persze, hogy az. :D
Nem arra gyúrtam, inkább a végre, csak tapostam neki a gázt és így persze nagyon rossz gyorsulás jön ki, meg talán felfelé is ment az út. :DDD

Egyébként 3 másodperc alá nem tudtam menni a Saleennel. :U
Manuállal jobb eredményeket lehet elérni?

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#849) Hoffer válasza Bronco80 (#847) üzenetére


Hoffer
őstag

Nah rájöttem a problémára!!! :DD
Amugy azért mert csak kölcsönbe kaptam!!

(#850) Jah'rakal válasza Elmör (#848) üzenetére


Jah'rakal
csendes tag

ejj automata váltó megöli a játékélmény egy részét. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.