Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Tanker21


Tanker21
tag

Sziasztok!

Reggel feltelepítettem a játékot, mondván játszok vele egy kicsit. Leszedtem hozzá a javítást és a crack-et is (Hatred). Minden simán működött. Megcsináltam 15 versenyt. Aztán kimentem cigizni, késöbb elindítottam a játékot, belekezdtem egy küldetésbe és amikor a közepén tartottam befagyott a játék, a hang ment tovább a kép pedig megállt, vártam hátha történik valami de semmi. Kiléptem és ujra elindítottam de megint sőt mostmár töltéskor is beszfagy és nemtudom miért. Találkozott valaki ilyen problémával? Ha tudtok léci segítsetek! Köszi.

(#352) vagamo válasza Tanker21 (#351) üzenetére


vagamo
őstag

Venni kell 1 eredetit :DD !

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#353) Tanker21


Tanker21
tag

Nemhiszem hogy azzal lenne a gond, hogy nem eredeti. Elöször simán működött semmi baj nemvolt vele csak miután másodszor indítottam el. :F Újraraktam, de ugyse ment. Másik crack se vált be szóval már tényleg nemtudom mi lehet a baja. Azt viszont észrevettem hogy a ventillátor eszeveszettül pörög mikor megy a game.

(#354) Fel válasza Tanker21 (#353) üzenetére


Fel
addikt

Konfigod megadása után talán többet segíthetnénk (adatlaopodon tölsd ki).

(#355) Tanker21 válasza Fel (#354) üzenetére


Tanker21
tag

DualCore Intel Pentium D 820, 2800Mhz
ATi Radeon X1300 512MB
1GB DDR2 Ram (2x512, az 1ik 533MHz a másik 800Mhz)
Alaplap valamilyen MSi .. everest nem ismeri fel :((

(#356) nagyula


nagyula
csendes tag

sziasztok!
Meg tudja valaki mondani,hogy hogyan lehet a test drive-ból kiszedni a röpködő faleveleket és papírdarabokat?Már nagyon rég óta keresem,de eddig még nem sikerült megtalálnom.Ha valaki tudja lécci írja be ide,vagy dobjon pm-et

nagyon köszi annak,aki tud segíteni

Max

(#357) RpPRO


RpPRO
őstag

Ezt láttátok már? Secret Car Wash

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#358) Treb


Treb
tag

Valaki nagyon odatette 1:30:35-ös idövel! :Y
Igazán szép teljesitmény :R

(#359) nap válasza nagyula (#356) üzenetére


nap
addikt

Itt van egy kis tippek es trukkok. Bar en a torles helyett az atnevezes hive vagyok. :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#360) Bronco80 válasza Treb (#358) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Bizony, nem is tudtam megelőzni, pedig jónéhányszor próbáltam... ennyire futotta:[link]
(1:30:75)

(#361) Tanker21


Tanker21
tag

Hogyan lehet zenét betenni a játékba?

(#362) Treb válasza Tanker21 (#361) üzenetére


Treb
tag

Mire valo a keresö... [link]

Amugy szerintem lehet 1:30 alá menni is mert az elején gyorsabb voltam a srác-nál de utánna nagyon odatette! :R

(#363) nagyula válasza nap (#359) üzenetére


nagyula
csendes tag

köszi a linket,mostmár jó :C

Max

(#364) Loha


Loha
veterán

Van vkinek vmi ötlete arra, hogy mostanában folyton azt csinálja a TDU, hogy egy idő után teljesen lefagy (kép megmerevedik, hang ismétlődik), de simán ctrl+alt+del -el be tudom zárni, tehát csak a TDU fagy le nem a gép. Konfigom nem változott, kb. egy héttel ezelöttig semmi gond nem volt vele.

(#366) Treb válasza Loha (#364) üzenetére


Treb
tag

Ugyanezt tapasztalom én is de eddig azt hittem h egyedi eset vagy sz.rakodik a rendszert! :F

(#367) Fel válasza Loha (#364) üzenetére


Fel
addikt

Detto... most jöttem vissza egy reset után.. akkor lehet nálam sem az én készülékemben a hiba..
Offline profilt használsz akkor is fagyogat?

(#368) Loha válasza Fel (#367) üzenetére


Loha
veterán

Most próbáltam offline profillal is ugyan így kifagy, és ami még vicces, hogy nem is kell ctrl+alt+del, hanem simán alt+tab -al ki tudok lépni belőle.

Úgy még érdekesebb a dolog, hogy nálatok is ugyan ez jelentkezik, azt hittem vmi egyedi probléma...

(#369) Loha válasza Treb (#366) üzenetére


Loha
veterán

Már én is kezdtem ideges lenni, mert azt hittem hogy a gépemmel van vmi stabilitási gond, de hát akármit csinálok (minden alapon stb.), a TDU kifagy, a gépemet meg akármivel tesztelem teljesen stabil...
Ráadásul van amikor az első online verseny elején kifagyok, máskor meg 3-4 verseny végigszáguldása után csak. Sima autókázásnál is ez van, van amikor 5 perc van amikor fél óra, és ráadásul a windows sem dob semmilyen hibaüzenetet, hogy szabálytalan műveletet hajtott végre stb. csak simán csontra fagy, de mégsem...

[ Szerkesztve ]

(#370) Treb válasza Loha (#369) üzenetére


Treb
tag

Nekem nem folyamatos a jelenség van amikor tok rendesen jáccani 5-6 fagyi után de van amikor még akkor se :F

(#371) Loha válasza Treb (#370) üzenetére


Loha
veterán

5-6 fagyit még sosem volt türelmem végigvárni egy nap, azután talán jó lenne?

(#372) Treb válasza Loha (#371) üzenetére


Treb
tag

Megvan rá az esély!
Nekem bejött de ez nem tuti megoldás!
Meg nem is a leg kényelmesebb :P

(#373) Loha válasza Treb (#372) üzenetére


Loha
veterán

Asszem megvan a megoldás. Még nem tuti, de vagy 10 online versenyt lenyomtam most egyhuzamban és nem volt fagyás! :) Próbáljátok ki!

Le kell törölni ezt a fájlt: "c:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited\radial.cdb" (rejtett fájl)

Innen jött az ötlet: Freeze at Saving point + Stuttering Fix: Deleting radial.cdb

[ Szerkesztve ]

(#374) Treb válasza Loha (#373) üzenetére


Treb
tag

Én is tesztelem!
Kösz :R

(#375) Tanker21


Tanker21
tag

Valaki megtudja nekem mondani hogy a CD-Keyt hol lehet átírni a játékban?

(#376) Tanker21 válasza Loha (#373) üzenetére


Tanker21
tag

Nekem is ugyan ez a bajom a gameval. Már a hajamat téptem miatta volt már minden 3x reinstall aztán xp reinstall utána egy ideig ment most meg megint befagyott! Na de látom nem vagyok egyedül :D

(#377) Treb válasza Tanker21 (#376) üzenetére


Treb
tag

c:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited\

Amugy én tapasztaltam elég nagy fps zuhanásokat is nemtom ti h vagytok ezzel de 20-70 között ingadozik ami elég durva szerintem! :F

(#378) Fel


Fel
addikt

Most olyat tapasztaltam amit eddig még soha.. láttam magam kívülről.. személyiséget cseréltem egy lila skylineossal( be tudtam indítani a motorját és gázt adni, de menni nem tudtam vele), és láttam magam a piros 575m-ben (fölötte a névvel: Fel_Hu).... majd egy sárga RS4-es személy lettem... Kezd megzakkanni a TDU. Most nem fagyott, pár perces a windows, így a tdu telpítésem is.. A szerverek nem bírják kezelni a rengeteg profilt? vagymi?

(#379) Loha válasza Tanker21 (#376) üzenetére


Loha
veterán

Nekem működik amit írtam, azóta nem jött elő a probléma, próbáld ki!

(#380) Loha válasza Fel (#378) üzenetére


Loha
veterán

Nyugalom fél év, és lesz egy új patch ami mindezt kijavítja... ;] :DDD

(#381) Treb válasza Loha (#380) üzenetére


Treb
tag

Most én is toltam 1 órát és nem volt semmi gond az fps ingadozás is helyreállt! ;]

(#382) Tanker21


Tanker21
tag

Nekem is megoldódott a fagyás probléma!
Köszi srácok :R

(#383) Tanker21


Tanker21
tag

Nálam újra jelentkezett a probléma. :S mikor elindítom a játékot csinál még1 radial filét. Tud valaki más megoldálst a törlésen kívül?

(#384) Bronco80 válasza Tanker21 (#383) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Az nem baj, ha csinál, mert szükség van radial.cdb-re a gond akkor van ha megsérül. Megint fagy?

(#385) Tanker21


Tanker21
tag

Aha

(#386) Osiris


Osiris
őstag

Ha van egy profilom amit már egy ideje használok, de nincs beállítva benne a gamespy acc, akkor azt utólag be tudom állítani, vagy mindenképp újat kell csinálni? Jó lenne ha nem vesznének el az eddig gyűjtögetett eredményeim sem. :F

(#387) Fel válasza Osiris (#386) üzenetére


Fel
addikt

Nem. Pontosan azért kell elkülöníteni, mert az online-nál mindent ment/naplóz/rangsorol a tdu, amelyeket nem lehet importálni. Uh új profilt kell kezdened.

(#388) Treb


Treb
tag

mA a kedvenc kat-om ;]
Fent a verseny!

(#389) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

sziasztok.

Nekem olyan gondom lenne hogy ugye elkezdödik a játék választok karaktert bérlek autót, veszek lakást utánna veszek új kocsit és utánna az új kocsival el kell menni egy versenyre ugye entert nyomok single player re megyek és utánna star , és nem történik semmi nem kezdödik el a verseny nem tudok játszani, ki kell lépnem a játékbol, újra megprobálom, ugyan ez, mi lehet a gond? segitsetek, köszi.

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#390) Tanker21 válasza LordAxwell (#389) üzenetére


Tanker21
tag

Rosszul crackelted meg a játékot! www.gamecopyworld.com-on keress rá a Test Drive unlimited-re és ott a Vitality-s crack-et szedd le aztán a mappában lévő minden mappát másolj be a játlkba. az indítófájt kell és egy euro mappát. akkor menni fog

(#391) Treb válasza LordAxwell (#389) üzenetére


Treb
tag

Vagy vegyél 1-et! ;]

(#392) LordAxwell válasza Tanker21 (#390) üzenetére


LordAxwell
senior tag

OK köszi már yó is, megcsináltam :P

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#393) Fel válasza Tanker21 (#390) üzenetére


Fel
addikt

Neked pedig ajánlunk egy kis olvasnivalót (gondolom regeléskor kimaradt): itt (ajánlom figyelmedbe az "amit tiltunk fórumokban" c. részt!!) Ilyesmit inkább privátban!

[ Szerkesztve ]

(#394) Tibcee


Tibcee
tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne,h 1megabites (pontosan 1105/108 kbit/sec-et mértem speedtesten) nettel működne onlineba? Igazából az érdekelne,h feltöltés elegendő-e. Úgy döntöttem,h 7k nem olyan sok érte és megér annyit az online játék ha menne...

(#395) Treb válasza Tibcee (#394) üzenetére


Treb
tag

Nekem is ilyen netem és a többiek mindig arra panaszkodnak h lagolok! :F

(#396) Fel válasza Tibcee (#394) üzenetére


Fel
addikt

Hali!
4 emberig nincs gond vele. Ennél többel már akadnak gondok, főleg versenyeknél (lag, később/korábban indít a program, mint a többieket..)
Az enyém is ilyen, azért sztem használható...

Más: :U lehet rendezni a kocsikat a garázsban(ki is emelem)... List-->majd jobb klikk, és egy drag and dropp-os megvalósításban át lehet pakolni bal klikkre vhová, és egy ott lévővel helyet cserél. Nekem csak most tűnt fel... :U
Ja és a fagyások (nekem azonnali resettel) is megvannák ám, hiába törölgetem bőszen a radil.cdb-t..

[ Szerkesztve ]

(#397) Loha válasza Fel (#396) üzenetére


Loha
veterán

Ja és a fagyások (nekem azonnali resettel) is megvannák ám, hiába törölgetem bőszen a radil.cdb-t.. Akkor neked ott vmi más gond lesz. Gondolom kékhalált dob, aztán autómatikus újraindítás van. Ha igen kapcsold ki az autómatikus újraindítást, és akkor fogod látni elméletileg, hogy mi okozza a hibát. Ha meg kékhalál nélküli reset, akkor valszeg vmi hardverprobléma.

(#398) Treb


Treb
tag

A teljesség kedvéért felraktam a G -s versenyt is! Lehet probálkozni én most kimaradok belöle videokártyacsere miatt!! ;]

(#399) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

GT-őrületem volt az éjjel..muszáj megosztanom veletek

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

:R

[ Szerkesztve ]

(#400) Treb válasza Tibiajax (#399) üzenetére


Treb
tag

De már jobban vagy igaz?? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.