Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Bronco80 válasza Tibiajax (#250) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Szépek! ;)
A Lambo "brutál edition" egy LP640?

[ Szerkesztve ]

(#252) G4bi89 válasza Segill (#245) üzenetére


G4bi89
senior tag

Sajnos ehez a játékhoz minimum 6600-as kari kell ami úgye 6-os széria tied meg 5-ös széria abból is nem a legjobb meg alapból az FX 5xx kártyák mikor kijöttek is roszsak voltak már akkor az Ati kártyái voltak a toppon.Röviden 640x480 ami az 1024x768-tól jóval kisebb felbontás (tehát alapból rondább lesz) is szaggatna ergó élvezhetetlen lenne.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#253) #72042496 válasza ESP (#208) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az adataimnál levő gépen nálam is elég gyengén muzsikál sajnos. CPU 3.2 GHz-en megy, RAM 400-on, a VGA nincs húzva. Alapjáraton lassú (25-30 FPS), emellett néha be-beszaggat. :(
(1680x1050, 4xAA, 16xAF, HDR ki, minden más maximumon.)

Viszont a hangulata az nagyon ott van! :R Még csak offline módban nyomtam, mert amikor online profilt akartam regisztrálni, érvénytelen névre hivatkozva nem engedte. Gondolom megelőztek, s létezett már a kiválasztott becenév.

Eddig egy Audi A3-al sikerült tolnom mintegy fél órát, de nagy élmény, élvezet vezetni a verdát. A játékmenet is lebilincselőnek ígérkezik, csak sajnos idő hiányában alig jutottam tovább a kipróbálásnál. :(
Eddig háromból három versenyt simán nyertem, talán túl simán is...a nehézséget lehet valahol állítani?

[ Szerkesztve ]

(#254) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Feltettem megint a TDU-t ezúttal Vista 64bit alá és patcheltem is.
Állandóan fagy és sok küldetés elején (pl vidd el a mókust x helyre) kitesz a fűre és a küldetés el is van rontva :F Volt amikor odamentem a "tetthelyre" és nem tudtam elindítani a versenyt :W Ez most minek tudható be? Tegyel fel patch nélkül? XP? :F
HELP

All Black...

(#255) Stalker-2572 válasza Tibiajax (#250) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Én is voltam, király menjetek el ;)

All Black...

(#256) Osiris


Osiris
őstag

Nálatok nem fagy a game? Nekem pl az egyik ilyen pont a 200km-es szigetkör 59percében mindíg megfagy, mindegy, hogy a célban vagy van hátra még pár checkpoint. :O
Már több gépen is kipróbáltam.. az egyetlen közös pont a szoftveren kívül a formula force ex kormány volt.. lehet hogy azzal van a baj? :Y
:F

(#257) Fel válasza Stalker-2572 (#254) üzenetére


Fel
addikt

Csak halkan.. új patchhez (exe-hez) új krekk kell... :B

(#258) Fel válasza Tibiajax (#250) üzenetére


Fel
addikt

Nagyon jó képek! Köszönjük!
Ez a Maserati MC12 Corsa tetszik...
Az Astonos belsőn keresgéltem egy darabig a "váltókart" :D

(#259) Stalker-2572 válasza Fel (#257) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Hát ez felettéb trükkös volt, sikerült megcsinálni... :B

Van olyan mod, ami kikapcsolja a zsarukat? Jobban tetszene, ha inkább a szimpla versenyen kívüli ütközésekért járna "büntetőpénz"
Tankolni nem lehet valami moddal? :D

All Black...

(#260) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Hogy működik:
Chronopack (K) ?
Photo mode?
Editor mode?

All Black...

(#261) Treb válasza Tibiajax (#250) üzenetére


Treb
tag

Nem rossz!! :P
Holnap én is megyek!!
Amugy feltoltam a B kat-os versenyt-is!! ;)

(#262) Fel válasza Stalker-2572 (#260) üzenetére


Fel
addikt

Chronopack: ahogy írtak 'K' majd 'in-game right' = num6 és álló helyzetből indulva kezd mérni.
Photo mode 'P' és megtalálod
Editor szintén 'P' , de csak expert szint után elérhető (értelme csak online módban van, mert offline nem tudsz mit kezdeni az így szerkesztett versenyekkel...amelyek lehetnek időfutamok, vagy speed race-ek)

(#263) Fel válasza Treb (#261) üzenetére


Fel
addikt

:) Már a C-ből is kimaradtam, mert nincs csak int. vga-m perpill, azzal meg nem egy élmény... :DDD

(#264) Stalker-2572 válasza Fel (#262) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Thx :K

All Black...

(#265) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Eddig tök rendesen működött, most meg elkezdett fagyogatni. Veszek pár cuccot, lépnék ki, Saving Please Wait... és ennyi halál. :Y :W :W

All Black...

(#266) viktorka1991


viktorka1991
csendes tag

Üdv
Én azt szeretném kérdezni.Hogy elkezdem a játékot és az első versenynél ezt irja ki tdu servers unavailable.Ez miért van tüd nekem valaki segiteni?Mert adig nem tudok továb jáccani és nagyon kiváncsi lennék a játékra.

(#267) viktorka1991 válasza viktorka1991 (#266) üzenetére


viktorka1991
csendes tag

Ez ottvan ahol kiválasztom hogy single player.

(#268) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#265) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Most meg tökéletesen megy... nem szóltam. :U

Expert szintet elértem és azt írja bemehetek a Ford pályára... az melyik is? :F

All Black...

(#269) Bronco80 válasza Stalker-2572 (#268) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Az a kis sziget a futballpályától nyugatra, egy forgalom nélküli kis pályát találsz ott. #1. hsz térképén a H7-es szektor.

Ha fagy a játék mentéskor, próbáld ki a #98-ban belinkelt kis programot.

[ Szerkesztve ]

(#270) Stalker-2572 válasza Bronco80 (#269) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Thx. Töröltem, mostmár jónak néz ki :))

Kicsit más: garázsokban nem lehet rendet rakni valahogy? Direkt úgy vettem a 2. házat, hogy ide csak a LLamborghinik jönnek, erre a régi Gallardomat betette a régi háza és nem tudom átvinni a Murcielagoval együtt :F :W :)

All Black...

(#271) Bronco80 válasza Treb (#261) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Klubtársam Furryappleseed megdöntötte az Ascari-s időmet, szóval kellett mennem a Farboud-dal is: [link]
Ő gyorsabb nálam, szóval könnyedén megy majd szerintem 1:28 alá.

(#272) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Hát sikerült végre..
Mentorom, Bronco..: [link]
És a tanítvány..
"40." :B :B

(#273) Bronco80 válasza Tibiajax (#272) üzenetére


Bronco80
aktív tag

HEHE, szép munka! :K
Utálom ezt a küldetést (úgy általában minden forgalmas küldit utálok)! :B

(#274) viktorka1991


viktorka1991
csendes tag

Valaki tud segiteni.Mert nem tudom miért irja ki az első versenynél ahol kiválasztom hogy single player.Azt hogy tdu servers unavailable.

(#275) tailor válasza viktorka1991 (#274) üzenetére


tailor
őstag

Offline módban kezdd el játszani...

(#276) RpPRO


RpPRO
őstag

N_A_S jo 3 honapos (2007-07-12 13:25:29) motoros rekordjat szeretnem atadni a multnak. :DDD
Ime: [link] Billentyuvel, automata valtoval. :B

Igazabol a VGA VRM homersekletet teszteltem, erre ez sikerult. :)

[ Szerkesztve ]

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#277) Stalker-2572 válasza RpPRO (#276) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ez lemaradt: [link]

All Black...

(#278) VipeR-T


VipeR-T
csendes tag

Sziasztok! Olyan kérdésem volna, hogy: anno, a legelső verzió idejében letöltöttem ezt a játékot, eléggé el nem ítélhető módon warezban. Eléggé akadozott, akkor sikerült kiderítenem, hogy a kormányom miatt (Microsoft SideWinder Force). Emiatt nem is játszottam vele, mert a rendes, faros autók vezethetetlenek billentyűről rendesen. Ez nem hagy nyugodni, mert nagyon jó koncepciójú játéknak tűnik, és most már vannak hozzá patchek is, az ára is kedvezőbb lett. Emiatt gondolkodtam el rajta, hogy meg kéne vennem, de mivel amiatt biztosan nem vennék vissza a boltban, hogy nem megy a kormányommal, kidobni meg azért nem akarok ennyi pénzt, szóval hogy olyan ember kellene nekem, akinek ilyen kormánya van, és az, hogy neki sikerült-e vele működésre bírni. Meg az alap vélemény is érdekelne, hogy a konfigomra van-e értelme ezt megvenni: 2.6Ghz PIV, 1G RAM, X1600Pro. Bocs ha körülményes vagyok, de nem szoktam minden nap játékot venni, aztán jól körüljárnám a témát mielőtt befürödnék vele. Előre is köszönöm a választ, hali!

(#279) Segill válasza VipeR-T (#278) üzenetére


Segill
csendes tag

Szia! Nekem nincs ilyen kormányom, meg még nem is játszottam a játékkal, de az előző topikban volt már valakinek hasonló baja a kormányával, és ez a program segített rajta: [link]

(#280) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Nem perfect küldetéset nem lehet perfectre javítani? :F Elviggem mégegyszer egy fószert, hogy perfect legyen és 70/70 ponttal nem adott semmit :U igaz mintha egyszer kissé leért volna az egyik kerék :F :F

All Black...

(#281) Treb válasza Stalker-2572 (#280) üzenetére


Treb
tag

Ha perfekt-et akarsz akkor ne hibázz ha mégis összejön egyböl "P" vagyis pause ott restart ha meg már befejezted szerintem vidd el még1x bár én ezt nem probáltam!

(#282) Stalker-2572 válasza Treb (#281) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Attól kérdezem, aki próbálta :U

All Black...

(#283) RpPRO válasza Stalker-2572 (#280) üzenetére


RpPRO
őstag

Pedig ahogy Treb kollega mondja. Természetesen lehet javítani. Egy bonusz kupont kapsz a hibátlan újrajátszásért. Összesen egyébként 400 kupon nyerhető amivel pont ki lehet fosztani az összes ruhaboltot (már ha valakit ez a része a játéknak érdekel).

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#284) Stalker-2572 válasza RpPRO (#283) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Akkor megcsinálom mégegyszer, mert nálam valamiért nem adta meg full pontosra... egyszer volt egy kis "leért a kerék" vészjelzés, lehet csak nem számolta be.

Más: ma ki kellett próbálnom egy csomó kocsit, amibe egyébként bele sem ültem volna, majd később leírom, egyelőe egyet emelnék ki: TVR Sagiras :Y az a hang :U mintha a szellemvasúton ülnék :Y iszonyat gyorsul, viszont fékei alapból elég puhák... küldetés közben volt pár majdnem nagyon dúrva karambolom, amit nem tudom hogy úsztam meg... és a fináléban: padlófék... persze hogy túlgurulunk a sárga négyzeten.... :U hátramenet 3, 2, 1... "We are here!" :DDD Perfect ;)

All Black...

(#285) Treb válasza Stalker-2572 (#282) üzenetére


Treb
tag

Az ilyen alapvetö dolgokat amugy könyebb lenne kiprobálni szerintem :U

[ Szerkesztve ]

(#286) nap válasza Stalker-2572 (#284) üzenetére


nap
addikt

Egyszer jartam ugy, hogy tulfutottam a keresztezodesen. Mivel surgetett az ido, nem vacakoltam a megfordulassal, nyomtam egy vissza az utra gombot. Igy teljes pontom megmaradt, de megsem adta meg a perfektet.Nem hagyott nyugodni a dolog, megcsinaltam ujra, akkor meg csak a +1 kupont adta.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#287) Tibiajax válasza nap (#286) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ezúton szeretnék sok szerencsét kívánok mindenkinek majd a Gullwing-Merci elvitelének perfectre való teljesítéséhez.
;)

(fontos mod. Akinek sikerül, és bizonyítja is, egy pofa sört fizetek.)

[ Szerkesztve ]

(#288) Bronco80 válasza Tibiajax (#287) üzenetére


Bronco80
aktív tag

A régi profilomnál sikerült, az újnál nem akartam újrakezdeni a perfectért (tudom bizonyítani, mert a stat összesen 80 perfectet ír ki ;) ). Szerintem valamelyik út egy kicsit bugos ott, a Brian féle stoppossal is hasonló a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#289) Tibiajax válasza Bronco80 (#288) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Bronco, Te nem számítasz, más dimenzióban vezetsz. Neked még az is sikerülhet, amit a kódban direkt elrontottak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#290) Stalker-2572 válasza Treb (#285) üzenetére


Stalker-2572
addikt

#280-at olvastad? ;)

All Black...

(#291) Stalker-2572 válasza nap (#286) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ok akkor megpróbálom újra, nem nyomok restart gombot se.

All Black...

(#292) nap válasza Tibiajax (#287) üzenetére


nap
addikt

Huhh. Tenyleg, volt ket kocsi, amit nem tudtam perfectre csinalni. Az egyik valami G csoportos izomauto, talan a shelby 500-as, ahogy kiertem az alagutbol, jott a visszafordito, mentem kb 20-szal (pontosan nem tudom, mert felig aludtam mar, tehat nem mehettem gyorsan mert ugy voltam vele ezt meg megcsinalom perfectre es megyek aludni. :) ), szoval csorgok, es egyszerre csak levett ket pontot az _ut kozepen_. Meg csak az sem lehet, hogy a nagy lendulettol odacsaptam az aljat, mert azert nem vont le pontot, meg ugye szinte allonal lehetetlen ugratni. A masikra mar nem emlekszem mi volt, az is csicsiskalas elott volt.
Mind a kettot tobbszor is megprobaltam legalabb otszor, aztan a vegen hagytam a fenebe es mentem aludni.
Nemsokara ujrakezdem majd a jatekot, akkor megnezem, hogy sikerul-e. ;)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#293) Stalker-2572 válasza nap (#292) üzenetére


Stalker-2572
addikt

És ha megvan mind perfectre jár valami extra érte?

Millimos futam :DDD végén már kezdtem ideges lenni, hogy miért nem állítottam be motorhoz az irányítást :))

All Black...

(#294) Tibiajax válasza nap (#292) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Vicc az a story, én mondom. A sirályszárnyúnak és 7 v 8x vágtam neki, egyszerüen már röhögtem a végén. Tök jól megy addig, amig el nem érsz a nagy kanyarig, fennt a sziklán, azt még megcsinálod, és amikor mész lefele, a köv visszafordítóig, ott figyeld :D mész 20-al, út közepén, hoppp, már el is hullott -6pont. Olyan édes. Gondolom, tul lassan mentem, azért.

(#295) Tibiajax válasza Stalker-2572 (#293) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

1. nem.
2. szép motorod van. :R

(#296) Fel válasza Stalker-2572 (#293) üzenetére


Fel
addikt

Ha mindet megcsinálod kapsz azért is egy tanulmányautót, nem kell perfektre. Perfektre "csak" ( :U ) a plusz 50% pénzért érdemes.

(#297) Treb


Treb
tag

Fent az A!

(#298) RpPRO válasza Stalker-2572 (#293) üzenetére


RpPRO
őstag

Gondolj bele, a 'nagyok' 43 perc alatt nyomjak ezt a tavot. :)

Talaltam egy kis tablazatot a kocsikrol: [link] Tuning nincs benne, de azert jo.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#299) Stalker-2572 válasza Fel (#296) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nincs már szükségem $-re.

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#300) Stalker-2572 válasza RpPRO (#298) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Forgalommal? Milyen irányítással (ha motorról van szó) ?

All Black...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.