Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) #35692544 válasza Bronco80 (#699) üzenetére


#35692544
törölt tag

már egyiksem szürke csak a két motoros de oda nem enged be

(#702) DigitXT válasza kari:16r (#700) üzenetére


DigitXT
félisten

Az volt a kérdés, hogy elindul-e, vagy az, hogy jól megy?:F

(#703) m0h0senator válasza #35692544 (#698) üzenetére


m0h0senator
őstag

Hidd el h nem jártál..!!!!!!

An odyssey through the realm of consciousness.

(#704) #35692544 válasza m0h0senator (#703) üzenetére


#35692544
törölt tag

nem kell hozzá elérni a champion szintet?

(#705) Interceptor


Interceptor
addikt

Azt írják az 1.66A Patchben módosítottak az autók hangján igaz ez?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#706) m0h0senator válasza #35692544 (#704) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nem!!!! Csak tényleg menny be az összes autószalonba.
Interceptor: Én nem tapasztaltam h módosították volna bár lehet.. :))

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#707) Fel válasza #35692544 (#704) üzenetére


Fel
addikt

Nem kell hozzá semmilyen extra dolog, csak annyi, hogy fedezd fel az összes autókereskedést (van egy rakás classic is!!). A játék DVD-jén van egy térkép (pdf-ben), rajta az összes autó/motor kereskedés (és tuning shop).
Látnod kell mindet a játékban, a térképen... szűrd a nézetet csak a kereskedésekre. Amelyiknél még nem voltál annak szürkének kell lennie, katt rá és aktiválja a gps-t, és elgurulhatsz oda.

(#708) #35692544 válasza Fel (#707) üzenetére


#35692544
törölt tag

megvan 1 rohadt jaguár szalon el volt bújva

(#709) kari:16r válasza DigitXT (#702) üzenetére


kari:16r
csendes tag

h elindul-e? meg h játszható lesz e valamennyire?

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#710) kari:16r


kari:16r
csendes tag

demo változat nincs a játékból? persze csak akkor kell ha nam wazer

szerk: warez :DDD

[ Szerkesztve ]

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#711) m0h0senator válasza kari:16r (#710) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nincsen csak az eredeti meg a warez...

An odyssey through the realm of consciousness.

(#712) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Üdv, immáron itthon itthonról (vidék,szüleimnél).:)
Gépmentes, és emiatt persze, tdu-mentes 1.5hét következ számomra, remélem, kibirom majd valahogy. :) Kárpótol érte a friss levegő, hó, kutya/macska, meg úgy minden más. Január elején visszatérek, addig is jó játékot Nektek, no meg persze

Boldog Karácsonyt!

(#713) kenyj


kenyj
csendes tag

Hello Azt szeretném megérdeklődni hogy melyik gombal lehet villogni (mármint lámpával) mert az egyik videon láttam de egyik gomb sem az! :S pls segítsetek! kösssz kenny :C

Jah és boldog karácsony és sikerben gazdag uj évet!

[ Szerkesztve ]

(#714) Metamorfózis válasza kenyj (#713) üzenetére


Metamorfózis
tag

ENTER

Egy embernek három feladata van: Megszületni - Meghalni, és közben Élni egy jót

(#715) C@rbon


C@rbon
senior tag

Hali!
Mi van akkor ha a térképről már elfogytak a versenyek, pedig még csak 43%-nál járok?
Honnan varázsolom elő a többi versenyt?
Azokat csak a szabad kóborlásból tudom elérni?
Köszi!
Üdv!

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#716) Bronco80 válasza C@rbon (#715) üzenetére


Bronco80
aktív tag

A házadban nézd meg a Game Progress-nél miért kaphatsz még pontot (százalékot).
(pl.: 3 Ferrari, 15 ház)

(#717) #35692544


#35692544
törölt tag

hi

az online versenyeken hogy lehet résztvenni?

(#718) Fel válasza #35692544 (#717) üzenetére


Fel
addikt

Kiválasztassz magadnak egyet (narancssárgás színűek). Alul találsz egy olyat, hogy Online Preferencies, oda kattintva beállítod, hogy All World Challenges.
Ezután fölül kiválasztod, hogy Custom Challenges...
Innen választhatsz non-ranked, vagy ranked versenyeket... a kettő között a különbség, hogy a ranked versenyek után nem marad együtt a lobby (és kezdhetsz újra versenyt keresni), nem rangsorolt versenyeknél viszont nincs ilyen, úgyhogy a verseny lezavarása után együtt marad a csapat.
Ha sikerült versenyt választanod, beugrottál a lobby-ba, akkor válassz kocsit (érdemes figyelni milyennel vannak a többiek - legalább a kategóriára - , mert sok anyázás szokott lenni belőle. Ha ez is megvan, akkor alul ott van, hogy Switch Stat (katt és zöld leszel :) ), ez fontos, mert a host csak akkor tudja indítani a versenyt, ha mindenki ready!
Ezek után jó versenyzést/szórakozást! ;)

(#719) C@rbon válasza Bronco80 (#716) üzenetére


C@rbon
senior tag

köszi!

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#720) C@rbon


C@rbon
senior tag

Miért van az h a Triumph motor az ilyen szar?
250 alapbol a vége, de 3as tuninggal 275 lett. de még sem megy 240nél többet még lejtőn sem :F

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#721) TRUSTNO1


TRUSTNO1
csendes tag

Üdv TDU társak!
Karácsonyra megleptem magam az eredeti példánnyal. Természetesen a grafikai beállításokkal kezdtem a bíbelődést, és azt vettem észre, mintha a Catalyst Control Center beállításai nem lennének hatással a játék kinézetére. Hiába állítom minimumra vagy maximumra a játékban készített screenshotok az utólagos összehasonlításnál, semmilyen eltérést nem mutatnak. Viszont a játékon belül állított AA és HDR azonnal látható eredményt produkál a fényképeken is. Radeon x1950 pro kártyával nyomom, a 7.8-as Catalyst van fenn. A képeket a Fraps-al készítettem. Esetleg ATI tulajok akinek így figyelmen kívül hagyja a a játék a Catalyst értékeit? Mert gondolom azért egy 2x és egy 16x AF között szemmel látható különbségnek, illetve némi fps esésnek is lennie kellene de semmi. Természetesen a háttérben fut a CCC.exe, és pl. 3DMark 2006-ban jelentős pontkülönbség volt a min. és a max. beállításokkal futtatott teszt között. Egyébként remélem még sok hazánkfia szaladgál a virtuális Hawaii utakon és találkozunk majd egy-két verseny vagy klub-chat erejéig...

(#722) DigitXT válasza C@rbon (#720) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem ártana picikét előrehajolni, hogy csökkenjen a légellenállás...:D

(#723) Bronco80 válasza C@rbon (#720) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Mert nem versenymotor, hanem utcai naked-bike, ráadásul a szebb/erősebb fajtából, cruise-ra nagyon jó.

(#724) Fel válasza TRUSTNO1 (#721) üzenetére


Fel
addikt

Hali!
Nekem csak az nem működik, ha driverben kapcsolom be az élsimítást, csakis akkor ha a játékban állítom be. Ezen kívül működik minden (16xAF driverben be van állítva, mivel tduban nem lehet). A ph-s r600 tesztben olvastam, hogy a hd2900 kártyákon van ilyen dolog, de hogy az x19xx-eken ne működne a driveres beállítás, azt még nem hallottam. Vannak még itt egy páran akik X1950Pro/XT és egyéb kártyát használnak, hátha mondanak valamit.

C@rbon: Jó az a Triumph (főleg a hangja, mikor esik a fordszám...), csak igen, előre kell dőlni a motorokon, hogy megfussák a végsebességüket (lean forward...nézd meg mire van beállítva). +ott van még a szélárnyék is.. így valahol 290 környékén van a vége.. (MV Agusta 370km/h)

(#725) DigitXT válasza Fel (#724) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem megy a 16xHQAF, mivel azt mindig bekapcsolva hagyom, és rendben is van vele a kép (szép az út, látszik, hogy müxik). AA-t meg a játékból kapcsolom 4x-esre.:R Amúgy egy ideje nem vagyok otthon, ezért nem tudok érdemben hozzászólni az épp aktuális online dolgokhoz, de majd januárban ismét TDU-zok: akkor valszeg jövök.:R

(#726) Lindemann válasza Runner_fxr (#6) üzenetére


Lindemann
tag

Hellosztok!
ugyanez lenne a problémám mint Runner kolegának, szivesen beújítanám eredetiben a game-t, de most egyelőre nem tudom megoldani, és jó lenne így használnom ahogy van. :S
az utána lévő megoldások nem segitettek sajnos. szépen fel lett másolva mellé ami kellett a törés miatt, de így sem, patch abszolut nem segít, ott már eredeti verziókat kérne :F
valaki segítsen légyszi :D
üdv.

(#727) papi77


papi77
addikt

ennél a játéknál,nincs finombeállítás a video részben :F

Az első: NOKIA 1611

(#728) Fel válasza papi77 (#727) üzenetére


Fel
addikt

Ez nem elég finom? :D ...konzol átirat (XBox360), ezért ilyen gyér az opciók listája. Egyébként mire kell több... ez nem fps.

(#729) TRUSTNO1


TRUSTNO1
csendes tag

Mellékelek egy képet. A játék így néz ki, ha alapra veszem a Catalyst beállításait, és akkor is ha minden maxon van. Gondolom az nem gond hogy a tálcaikon nincs bekapcsolva, tehát az ATI ikon nincs kint állandóan. A kép 1280x1024-ben készült, HDR, 4xAA
[img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/071229/TestDriveUnlimited_2007-12-27_20-55-02-43_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/][/IMG]

(#730) TRUSTNO1


TRUSTNO1
csendes tag

[link]

Na nem hittem volna hogy így megszivat a képfeltöltés de csak linkként tudom berakni. Bocs!

[ Szerkesztve ]

(#731) papi77 válasza Fel (#728) üzenetére


papi77
addikt

nem gond,csak +szoktam a NFS-eket :D

Az első: NOKIA 1611

(#732) Lindemann válasza Lindemann (#726) üzenetére


Lindemann
tag

pls.. :R

(#733) Fel válasza papi77 (#731) üzenetére


Fel
addikt

A TDU után le fogsz szokni róluk... ;)

(#734) TRUSTNO1


TRUSTNO1
csendes tag

No most kezdtem bele igazán. De ez igen érdekes... A Rookie's Race-el bármennyiszer próbákozhatok és mindig megkapom az 5 ezrest? Így aztán könnyű lesz összeszedni a zsetont. :)

(#735) Fel válasza TRUSTNO1 (#734) üzenetére


Fel
addikt

Könnyen lehet pénzt keresni, de nagyon könnyen el is lehet tapsolni... Aston-Martin DB4 GT... McLaren F1/F1 GTR... az az 50 egynéhány (vagy mennyi) házikó, 90 egynéhány autó+motor...
Később, champion szinten van több nagyon jól fizető, rövid speed challenge, úgyhogy dőlni fog a lé.

(#736) #35692544 válasza Fel (#733) üzenetére


#35692544
törölt tag

hát igen az nfs ps meg sem közelítí :( a a régebbieket a tdu-tól meg fényévekkel van lemaradva
pedig az nfs3-tól kezdve az összeset végig toltam

(#737) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

3 képpemmel tértem vissza, kicsit feldobni a hangulatot..


[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#738) Elmör válasza #35692544 (#736) üzenetére


Elmör
senior tag

Szerintem se. Kicsit eltolták a Pro Street-et, pedig nagyon király lehetett volna. :K

Ez a játék nekem az NFS HP2-t jutatta eszembe, ott voltak hasonló verdák és helyszínek, csak nem volt free ride.

Azt meg nem értem, hogy miért akad egy top konfigon? Konkrétan az enyémen. Néha-néha zavaróan megakad, főleg városban, akár 40-nél is már. Persze mindent feltettem maxra, de kaptam egy tippet, hogy egy "radial" fájlt kell törölni és megoldódik. CSinálta ezt már valaki? Kicsit tartok tőle, hogy elszáll a 27%-om. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#739) C@rbon válasza Elmör (#738) üzenetére


C@rbon
senior tag

Töröld nyugodtan!
Én minden játék indítás előtt megcsinalom!

ELADÓ makettek: Tamiya Skyline GT-R; Ferrari Enzo; BMW Z8 stb. Csak a dobozuk van kinyitva! priviben keress meg!

(#740) papi77 válasza Elmör (#738) üzenetére


papi77
addikt

3850-el nekem is akad néha,leírnátok,h mit kell törölni, please

Az első: NOKIA 1611

(#741) Fel válasza papi77 (#740) üzenetére


Fel
addikt

Nem a vidkarik hibája... [link]

(#742) papi77 válasza Fel (#741) üzenetére


papi77
addikt

csak a total commanderrel lehet? :U

Az első: NOKIA 1611

(#743) Fel válasza papi77 (#742) üzenetére


Fel
addikt

Nem, winből is lehet, de ki kell kapcsolni az Eszközök/Mappa beállításai/Nézetben Az operációs rendszer védett fájlainak elrejtése opciót.

(#744) papi77 válasza Fel (#743) üzenetére


papi77
addikt

köszi,próbálkozom...

Az első: NOKIA 1611

(#745) papi77


papi77
addikt

háát,nincs ilyen fájl ott!!! :O

Az első: NOKIA 1611

(#746) Fel válasza papi77 (#745) üzenetére


Fel
addikt

A rejtett és system fájlok megjelenítését is bekapcsoltad? (ugyan ott kell ahol a korábbi hszben leírtam). (tehát amit korábban írtam azt ki kell kapcsolni, a rejtett fájlok mutatását pedig be)

(#747) papi77 válasza Fel (#746) üzenetére


papi77
addikt

sikerűlt,de amikor a garázsban vagyok,és autót választok ugyanúgy szaggat!menet közben nem!!! :O

Az első: NOKIA 1611

(#748) papi77


papi77
addikt

BUÉK minden TDU"mániás"PH tagnak! :DD

Az első: NOKIA 1611

(#749) hajospeti


hajospeti
tag

Sziasztok!

Utána olvastam már ugyan, de nem lett jobb.
A bajj az hogy amikor race-t szeretnék vinni egyszerűen csak forog a semmi körül, mi lehet a bajj? Két fajta crackel is próbáltam, de nem lett jó.

ELőre is köszi!

(#750) #35692544 válasza hajospeti (#749) üzenetére


#35692544
törölt tag

áldozzál rá 4 ezer pénzt és minden jó lesz ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.