Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Tibiajax válasza DigitXT (#650) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ha orig a gaméd, akkor az online gyak. az első dolog amit kipróbálsz.. :U Nálam legalábbis így volt. De mindegy is, aki eredetiben birtokolja a gamét, annak már a legelején létre kell hoznia az accountját, és ahogy az készen van, máris az online világban találja magát. Ennyi, de ezt már millioszot leirta Fel (is).

Tehát, akinek origja van, és tud este jönni kicsit kocsikázni, írja be a nevét ide, és megbeszéljük a talihelyet !
Várok mindenkit, remélem, sokan bekukkantanak még addig ide.

ps. gratula a 68.helyedhez :o
;]

[ Szerkesztve ]

(#652) DigitXT válasza Tibiajax (#651) üzenetére


DigitXT
félisten

Az, hogy online játszom, még nem jelenti azt, hogy kipróbáltam rögtön az online versenyeket is.:U Nem egészen értem egyelőre a rendszerüket (pl. ilyen kihívások, mennyi idő van még belőle hátra, stb.), azt sem igen tudom, mire valók a klubok, ilyesmi. Egyetlen online versenyem eddig az volt, hogy egy Maranello levillogott, amikor épp egy Maseratival karikáztam, mondom, legyen, úgyis ő nyer: lett neki +0 pénze, nekem meg -0. Mindezt aközben, hogy a single versenyeket csináltam... Ennyi.

Ennyi, de ezt már millioszot leirta Fel (is).
Oké, majd visszaolvasok, csak most találtam meg (újra?) a topikot.;)

(#653) Tibiajax válasza DigitXT (#652) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nem az online versenyekre gondoltam, hanem az online "lét"-re. A freeride-ra, ha ugy tetszik. Csak erre, semmi másra, ehhez kapcsolodott kérdésem is, melyre sajnos tul sok válasz nem jött, talizunk-e vmikor, pl.ma este, és kocsikázunk-é egyet?..
De, mindegy is, én fenn leszek, olyan 10 után, Tibiajax néven.

(#654) kari:16r


kari:16r
csendes tag

Szasztok! ebben a gémben is ugyan úgy van barangolás mint pl: nfs underground2,mw...stb??????????

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#655) DigitXT válasza kari:16r (#654) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem ugyanúgy: jobb.:DDD (Tudsz "teleportálni" is.:D U2-ben pl. volt, hogy francnak se volt kedve megint felmenni a hegyre az épp ott megjelent versenyért... MW-ben meg állandóan paráznod kellett a rendőröktől - úgyhogy ott nem is igen barangolgattam, ott már lehetett közvetlenül a versenyhez ugrani -, elég volt, ha megláttak, és...:o Itt meg nem zavarognak egészen addig, míg legalább kettőt nem koccansz.;) Szerk: oké, U2-ben ott volt a World Map, ahonnan ki lehetett választani az adott versenyt, de erre csak később jöttem rá.:D Amúgy U2-ben az online bejövős volt, MW-ben nagyon nem, TDU-ban meg még várat magára, hogy kiderüljön...)

[ Szerkesztve ]

(#656) kari:16r válasza DigitXT (#655) üzenetére


kari:16r
csendes tag

köszi! de csak úgy szólok h az mw-ben sem kell elmenni a versenyekért! a garázsból is ki lehet hívni a kihívnivalót!

szerk.: még míndig 3990HUF???
szerk2.:mi az a u2? ez nem tdu?

[ Szerkesztve ]

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#657) DigitXT válasza Tibiajax (#651) üzenetére


DigitXT
félisten

gratula a 68.helyedhez
Visszaolvastam/kerestem, mert emléxem, hogy anno olvastam a Narducci loopról...
Nos Bronco 3:34.92-vel volt akkor negyedik, én most 3:38.21-gyel 68.:B Mondjuk ő ST2-es Corvette-et ír, gondolom második szintű tuningcuccokra utalva (ezesetben én ST3-assal mentem). Szóval összességében lehet, hogy nem olyan nagy ez az eredményem, de a sok ezren felüli helyezés után felüdülés.;] (És az tök poén volt, hogy erre most tényleg rá is gyúrtam egy kicsit, és minden újabb próbálkozásnál faragtam 1-2 mp-et, néha meglepően sokat.) Szóval jó ez a játék na: szórakoztató!:R

akinek origja van, és tud este jönni kicsit kocsikázni
Lehet róla szó, s mint korábban írtam adamnick néven játszom.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#658) DigitXT válasza kari:16r (#656) üzenetére


DigitXT
félisten

csak úgy szólok h az mw-ben sem kell elmenni a versenyekért
Az MW-ben naná, hogy nem, még írtam is, hogy nem is csináltam, ld. rendőrpara!:U

még míndig 3990HUF???
Én hülyeboltban vettem, 6 napja, ennyiért. Érdekes, hogy itt, még mindig 6990, pedig náluk hamarabb szoktak esni az árak, mint hülye/fukar (mindegy) társaikban.

mi az a u2? ez nem tdu?
NFS: U2 (gyk. Underground 2). De hát épp ezt kérdezted, nem?:U Amúgy igen, ez a TDU topik, csak gondoltam válaszolok a feltett kérdésre, bocs ha ezzel netán megsértettelek.;] Pff...

[ Szerkesztve ]

(#659) kari:16r válasza DigitXT (#658) üzenetére


kari:16r
csendes tag

kössz! csak hirtelen nem jutott eszembe az underground rövidítés... :B

hülyebolt xD

[ Szerkesztve ]

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#660) Fel válasza DigitXT (#657) üzenetére


Fel
addikt

Némelyik autóból jobb a st2 tuningos, mint a st3... ez ilyen hiba.
Audi TT st2
Corvette Z06 st2
Pagani Zonda st2
Aztán van olyan amelyet szerintem nem érdemes tuningolni: MB SL65 AMG, mert az alap jobb képességű mint a tuningolt verziók... a franciáknak sem jöhet össze minden ;]

Ma este sztem nem megyek, mert naggyon fáradt vagyok. (...és vissza is kell szoknom a tdu irányításához... pár percet kocsikáztam, de nagyon gyengén ment :B )

(#661) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Oks skacok, mai esti tali lefujva mert nekem is csak akadt dolgom. :((( De be fogjuk pótolni!
Fel, pihend ki magad, h tudd majd a tempót tartani velem :DDD , DigitXT, jajj, csak hülyültem, tényleg jo az eredményed, komolyan gratula nna. Ígérem, talizni fogunk, és feltárom a tdu varázsdobozát előtted.
Bár, azt gondolom te sem gondoltad komolyan, h Broncot befoghatod.. :D Őt csak én tudom leverni.. :DDD
(csak vicceltem)

(#662) Bronco80 válasza DigitXT (#657) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Stage 3-as Corvette-el nem rossz a 68. hely (az st2-es drasztikusan jobb), ráadásul a Narducci az egyik legtechnikásabb pálya és tiszta futást igényel a Driving Gauge miatt, szóval a 3:38 jó idő.

(#663) DigitXT válasza Bronco80 (#662) üzenetére


DigitXT
félisten

szóval a 3:38 jó idő
Köszi!:R Nyomtam közben egy 3:34.43-at, ST2-es Corvette-tel.:) Ehhez persze vennem kellett egy másikat, mert levenni a tuningot nem lehet.:DDD Ez most 56. hely.

Szerk: közben viszont láttam, hogy te már 3:24-nél tartasz, ami enyhén erős!:Y (Ebben a 3:34-es időben még maradhatott 1-2 mp, de sokkal több nekem nem hiszem.) De legalább hibapont már nem volt benne egy sem.:R

[ Szerkesztve ]

(#664) DigitXT válasza Tibiajax (#661) üzenetére


DigitXT
félisten

Bár, azt gondolom te sem gondoltad komolyan, h Broncot befoghatod.
Miután eleddig fogalmam sem volt róla, hogy kicsoda ő, és mit tud: miért ne gondolhattam volna.:)) Márpedig az előző HSZ-emben írt eredménnyel be is fogtam ... az akkori eredményét.:R Az az apróság, hogy közben talált még 10 mp-et a pályában, már más kérdés.:DDD (Ezért persze valójában külön gratula jár.:K)

[ Szerkesztve ]

(#665) Tibiajax válasza DigitXT (#664) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..meg ahhoz is, hogy mindenhol benne van az első 60-ban....mondjuk, egy jó kormánnyal, és rutinnal nyilván könnyebb, mint bill-el, v akár joy-al..
Broncoval az egyik legkedvesebb emlékem, amikor egyszer üldöztem a síkterepen, és már mögötte voltam, előzésre készen, és vigyorogtam, amikor elkezdődött a hegyi kaptató-szakasz, és hirtelen rádöbbentem, mire ment ki a játék: minden erőmmel próbáltam követni, de csak annyit láttam, hogy egyre távolabb és feljebb lévő kaptató-kanyarban láttam magam előtt az egyre kisebb autóját, mígnem el is tünt, végleg. Na nem disconnetct-el, hanem távolságilag..Hozzáteszem, mindez úgy, hogy én sem ma kezdtem, és mentem mint állat :DDD

Mindegy, elég a nyaliból :D , este ha valaki feljön, írjon, és megyek !

[ Szerkesztve ]

(#666) m0h0senator válasza Tibiajax (#665) üzenetére


m0h0senator
őstag

Mondjuk most is gurulhatunk.. ;) én itthon vok...szerencsére..

An odyssey through the realm of consciousness.

(#667) Tibiajax válasza m0h0senator (#666) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

á, melóban vagyok... este, majd. ;)

(#668) DigitXT válasza Tibiajax (#665) üzenetére


DigitXT
félisten

mindenhol benne van az első 60-ban
Hja, kérem, akinek ennyi ideje van...:DDD

egy jó kormánnyal, és rutinnal nyilván könnyebb, mint bill-el, v akár joy-al
Én egy Logitech Rumblepad 2-vel tolom (az analóg karokkal természetesen), emelett közel sem vagyok akkora fanatik.:) Hobbijátékosnak mondanám magam, bejön a játék (bár jónéhány újítás/javítás ötletem lenne hozzá:o), aztán ennyi.:))

(#669) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Itt van pár fotó addig Nektek az ünnepekre!! :B
Lambo
jelvénye
repülő jaguár
"maffiózó" :B
"alvilági autó 2"
DRIFT verdám

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#670) Tibiajax válasza DigitXT (#668) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah, én is analog joy-jal tolom, teljesen jo, mert csak 5k és mégis analog filing. Kormányra se pénzem, se helyem nincs, sajna.
Béli ( :D ) : Jók a képek, de majd este felrakom én is az éjjel készülteket. ;)

[ Szerkesztve ]

(#671) kari:16r


kari:16r
csendes tag

ezzel menne???:

Rendszer:
microsoft windows xp professional
2002-es verzió
szervizcsomag:1

számítógép:
intel(R)
pentium(R) 4cpu 3.00GHz
2.99 Ghz
512mb ram

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#672) gyuri00


gyuri00
aktív tag

biztonsági máslottal lehet neten nyomni??

küldejtek egy privit légyszi :R

(#673) m0h0senator válasza kari:16r (#671) üzenetére


m0h0senator
őstag

ram sztem picit kevés neki és kéne tudni h miylen a video karid...

Tibi esti buli mikor legyen..?? 9 körül..? és jöjjenek a többiek is ám..!!!! ;) Csapjunk ma este 1 jó kis bulit!!! :C :C

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#674) Fel válasza kari:16r (#671) üzenetére


Fel
addikt

VGA, milyen? Alacsony felbontáson biztosan eldöcög. (Saját biztonságod érdekében rakjál fel egy XP SP2-t)

gyuri00: kizárt dolog... első dolog amit leellenőriz az a serial, uh nem fog menni "biztonsági másolattal".

PS: Én megyek!! :) Majd kereslek benneteket térképen.

[ Szerkesztve ]

(#675) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Nna Srácok mit szólnátok egy 9 órai talihoz az AUDI szalon előtt..??

An odyssey through the realm of consciousness.

(#676) kari:16r válasza Fel (#674) üzenetére


kari:16r
csendes tag

hol kell megnézni?(mármint a vga-t)

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#677) Tibiajax válasza m0h0senator (#675) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Oks. Este 21.00, Audi szalon! HC nem kell, kedvenc kocsi és mehetünk. :)

(#678) m0h0senator válasza Tibiajax (#677) üzenetére


m0h0senator
őstag

Tiszta sor... :C :C :DD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#679) #35692544 válasza m0h0senator (#675) üzenetére


#35692544
törölt tag

oks ott leszek

(#680) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Aki jön még várunk!! mohosenator -t keressétek :B ;)

An odyssey through the realm of consciousness.

(#681) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Karácsonyi képcsokor:
Társaság
még 1x
Tesók
Már nálunk húsvét volt!!! :DD
Utolsó képbe valaki "belebeszélt" :DDD

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#682) Tibiajax válasza m0h0senator (#680) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

úristen... te vagy mohosenator?? te elfuserált gárfild.. :DDD :DDD :DDD basszus, de szolni már luxus, mi?.. én meg egész este azon rágódtam, az a "bale" a ph-rol miért nem jött végül?...XD

Nade, fotozni kicsit még tanulnod kell, de nincs baj, jó úton haladsz. :DDD
Néhány kép, az inyencebbeknek.

[link]
[link]
[link]
[link]
Fel és Tibiajax
fullhouse

(#683) #35692544 válasza Tibiajax (#682) üzenetére


#35692544
törölt tag

negyed tízig vártam nem volt ott senki

(#684) kari:16r válasza Tibiajax (#682) üzenetére


kari:16r
csendes tag

ebben a játékban azthittem autózni kell nem motorozni :Y

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#685) m0h0senator válasza Tibiajax (#682) üzenetére


m0h0senator
őstag

Hjajj te szegény neharagudj ha álmatlan éjszakát okoztam ezzel neked.. :B ;) :DD
A képeid jók... :U

An odyssey through the realm of consciousness.

(#686) kari:16r


kari:16r
csendes tag

minimális gépigényt nem tud vki?

küldjétek privátban vagy ide írjátok! PLS

[ Szerkesztve ]

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#687) Tibiajax válasza kari:16r (#684) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

....
Sokat nem tudsz akkor még a gaméról.. :)
Ajánlom beszerzését v villámkérését karácsonyra, mediamartkban 3990.- pénz.
2giga core2 v x2, ati x1950/gef 7600GT/1giga ram - ezek az ajánlott min.konfig.

okos67. Én láttalak a mapon, közvetlen amikor legelőször felléptem, 9-körül. Valamivel feljebb császkáltál, mint az audi szalon, és a szalon előtt már ott volt moho meg fel-haverom, tehát rájuk mentem, közben reméltem ,egy layer-en leszel majd -remélhetőleg- te is, és látjuk egymást. Sajnos, nem így lettt, a többiek megvoltak, te nem, utánna meg már, ahogy jöttek a többiek, indultunk. Legközelebb a köv neveket keresd a térképen, a megbeszélési pontnál: mohosenator, Fel, Tibiajax, Firo. És ezekre katt! Remélem, összejön next time.

[ Szerkesztve ]

(#688) kari:16r válasza Tibiajax (#687) üzenetére


kari:16r
csendes tag

hát akkor mégsem veszem meg ezt... :(

512mb-s ramom van

[ Szerkesztve ]

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#689) AMD Power


AMD Power
titán

Ha végeztem a Pro Streetel utána nyomom majd egy kicsit ezt a gamet. :R

(#690) #35692544 válasza Tibiajax (#687) üzenetére


#35692544
törölt tag

az lehet hogy én nem látlak titeket a térképen?

(#691) Tibiajax válasza #35692544 (#690) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Lehet. A legegyszerübb módja, a barátok megtalálásának, ha szűkited a keresést "friends"-re. Ekkor az egész mappon csak a barátokat látod, ehhez azonban fel kell előtte egymást vennünk. Ha még nem vettük fel egymást, akkor a megbeszélt hely környékén figyeled a kis piros autokat és a neveket, és bennünket (lásd #687)

[ Szerkesztve ]

(#692) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Szigeten vagyok és mindjárt Tibiajax is..!! uh aki rá ér most az keressen minket a vársoban...
Tibiajax mohosenator néven (ferrari f430assal vok :DDD)

An odyssey through the realm of consciousness.

(#693) davidb83


davidb83
csendes tag

T.forum!

Az a problémám hogy amikor elérek a M. Honolulu-hoz és ott valami versenyről ír akkor rákattintok hogy start és akkor a csak így forog a kamera és nem csinál utána semmit. De nem fagyott le mert ha esc-elek akkor tök normálisan kijön minden csak onnan valahogy ne mtudok dovábbmenni. Ebben kérném segítségeteket!
Köszi szépen előre is!
(1,66v patch+ radialeng 1.4, offline mód)

davidb83@freemail.hu

(#694) m0h0senator válasza davidb83 (#693) üzenetére


m0h0senator
őstag

Rossz cracket találtál...vedd meg eredetibe 4000 ft....megéri

An odyssey through the realm of consciousness.

(#695) Tibiajax válasza m0h0senator (#694) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:K

(#696) papi77


papi77
addikt

+vettem az MM-ben a játékot,és amikor kibontottam,akkor vettem észre,h apró karcok,és foltok vannak a lemezen!de hibátlanul müxik...az autószalonok nincsenek a térképen kijelezve :F
1,66v patch-ot letöltöttem,azt csak futtatni kell?

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#697) m0h0senator válasza papi77 (#696) üzenetére


m0h0senator
őstag

Pontossan! Csak install és kész..! Az autószalonokat fel kell fedezned..az összset utánna mehetsz motorokat venni.. :DD

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#698) #35692544 válasza m0h0senator (#697) üzenetére


#35692544
törölt tag

én már voltam az összes autó szalonban de a motoros szalonok még le vannak tiltva :O

(#699) Bronco80 válasza #35692544 (#698) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Akkor mégsem voltál az összesnél... nézd meg a térképem melyik van halványan jelezve, ott még nem voltál.

(#700) kari:16r


kari:16r
csendes tag

de más fórumon is megkérdeztem ott azt mondták 512mb ramon megy...

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.