Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) nap válasza Treb (#400) üzenetére


nap
addikt

Na, este csinaltam kocsiszallitosakat. Mar a masodiknal majdnem elaludtam, de a harmadiknal...
Masra is ilyen hatassal van? :D
Eddig ennyire hatekony csak a diffegyenletek konyv volt.

Bocsi, nem valasznak akartam. Ugy latszik, meg tart a hatas.

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#402) Tibiajax válasza nap (#401) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Igen. Én is sokszor aludtam alattuk. Lazításnak pont jók..föleg a gullwing merci volt az..Neked meg főleg, aki körbevitte a szigeten..(sírvanevetés)
A legjobb az, amikor már 20perce viszed, és picit bealszol, és lemegy az egyik kerék pillanatra egy kanyarban az úttestrol... oo.az a legjobb. Akkor picit csúnyán beszéltem, mindig...

(#403) RpPRO válasza Tibiajax (#402) üzenetére


RpPRO
őstag

Te is? :DDD Vagy mikor minden ok nelkul all elotted egy auto az utcan, senki elotte, te meg egy bukkanobol repulsz ra 200-zal. Vagy a savvaltas, amit mindig elotted csinalnak, persze pont a te savodba kell menniuk, savot valtasz, erre ok vissza.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#404) Treb válasza RpPRO (#403) üzenetére


Treb
tag

Vagy csak simán indexel és sose jön át a másik sávba!! :F

(#405) Fel válasza Treb (#404) üzenetére


Fel
addikt

Ez kereszteződéseknél fordul csak elő, mindig indexelnek, akkor is, ha nem a kanyarodó sávban vannak..
Álló kocsikra is van magyarázat: akkor rakta oda a program... nagyon szivacs tud lenni.
Saját kedvencem: ugye piros lámpánál ált. megállnak... csak néha simán tovább is hajtanak :D.. komolyan, ez marhára tetszik.

Más dolog: találtam egy kocsit amit értelmetlen tuningolni.. SL65 AMG, az alap ugyanannyit tud mint a st3.. a st1-nél és st2-nél viszont gyorsabb :U

Azért lenne mit javítani még ezen a tdu-n...

[ Szerkesztve ]

(#406) Treb válasza Fel (#405) üzenetére


Treb
tag

Az szép!
Nálam olyan is elöfordult h egyenes sávbol keresztezödésnél index és bekanyarodott!! ;]

(#407) Tibiajax válasza RpPRO (#403) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Továbbmegyek. Amikor indexelnek, figyeld majd meg :), amenniyben messzebb vannek töled, vagyis, jóval előttted, szépen lassan, nyugodsággal váltanak sávot. Ha viszont épp elötted van, főleg ha pont meg is akarod elözni, éppen villant egyet és már megy is át a másikba, pont eléd. Jajj te..
:DDD

(#408) RpPRO válasza Tibiajax (#407) üzenetére


RpPRO
őstag

Sot... Mindig azzal kezdek, h vakuzok mindenkire, altalaban lekotrodnak, pedig meg alig latom oket a kanyarbol kijovet, de persze ha nagy a szemozti forgalom, meg nyilegyenes az utca, mar km-rol latom, h indexel, nyomom a gazt, szamolom, h nem kell fekeznem, ha valtana, de meg mindig nem ment le, nyomom, na talan most, meg mindig nem... Persze ilyenkor egy kamion szokott szembe jonni, neha elferek koztuk pontlevonas nelkul. Persze visszanezek, akkor mar savot valtott. Pfff. :DDD

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#409) Tibiajax válasza RpPRO (#408) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

"civilek..." (® by Bronco)

[ Szerkesztve ]

(#410) Yutani válasza Tibiajax (#399) üzenetére


Yutani
nagyúr

Szépek a képek! Gondolom full garffal, 4xAA-val, ugye?

#tarcsad

(#411) nap


nap
addikt

Talaltam nehany kepet: [link], [link], [link], [link].
Ezek csak a 360fokos konzolon vannak? Mintha hallottam volna egy karacsonyi auto bovitesrol...

[mod]:
Na, ha latnak is nem csak neznek...
Ott irjak alatt, hogy keresztbox live marketplace.
Ezeket nem lehet egy-az-egyben letolteni es betenni a pc-s jatekba?

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#412) Tibiajax válasza nap (#411) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Az én rövid, de velős válaszom, ennyi lenne: :DDD
Azt hiszem, ebben minden benne is van...

Yutani. Köszi. Természetesen, hiszen úgy szép. ;)
hopp egy mod. Valamelyikötöknek ha van kedve klubbhoz csapódni, ahol még normális emberkék is vannak, na meg én is :)) , toljatok privit. Van még 2 helyünk szabad.

[ Szerkesztve ]

(#413) Fel válasza nap (#411) üzenetére


Fel
addikt

Igen van olyan pletyka a hivatalos fórumon, h kapunk vmit karácsonyra...talán, de sztem is inkább talán nem..
Ha meg lehetne oldani, h az xboxos, letöltött kocsikhoz hozzá lehet férni, akkor már rég mind azokkal kocsikáznánk :D .. de sajna nem.

(#414) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne ajátékkal kapcsolatban, hogy nem tudtok e valami cheat-et hozzá? Pl egy kis plusz lóvé jól jönne! Ma kicsit felidegesített a játék az 1 milláért vett ac cobrám eladtam és 50 ezret kaptam érte!

[ Szerkesztve ]

(#415) Fel válasza Runner_fxr (#414) üzenetére


Fel
addikt

Nem szoktunk csalni! Mindannyian megdolgozunk a pénzünkért! Te is így tegyél: keress egy egyszerű speed challenge-et és betegre keresheted magad rajta gyorsan (pl 180mph in heavy traffic, ha nem vagy még champion, akkor vhol dk-en is van egy egyszerű). Az, h sikerült eladnod a 1,5 millás kocsidat nem a program hibája, hanem a Tiéd :B , lehet állítani mennyit szeretnél érte (mondjuk offline így is csak vételár felét kapod max).
Ha mindenképpen csít kell, akor használd google-t.

(#416) Tibiajax válasza Fel (#415) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Elég gáz már az, ha vki egy ilyen game mellé csítelni akar... rég nem érti az egész lényegét...na mindegy.. szvsz

(#417) nap válasza Runner_fxr (#414) üzenetére


nap
addikt

Cheat konkretan nincsen. Savegame editorok, trainerek, es mentesek vannak. Meg tippek es trukkok, hogy hogy szerezzunk penzt.
Valahol az utolso szaz hozzaszolas kozott linkeltem egy oldalt, ott eleg sok info van kepekkel, leirasokkal.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#418) rodzsy


rodzsy
csendes tag

hy
sos!!!megvettem a játékot piaco és nem dzsanel miután a kocsi vásárlástol elmentem a kért pontig.Mit tegyek?

(#419) Fel válasza rodzsy (#418) üzenetére


Fel
addikt

Sztem tanuld meg hogyan fejezd ki magad rendesen, értelmesen, úgy, hogy azt mások is megértsék! :U

(#420) Tibiajax válasza Fel (#419) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Fiatalság, bolondság..

(#421) slayer006 válasza rodzsy (#418) üzenetére


slayer006
addikt

doszta máán more ...
szoszimóó ??

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#422) G4bi89


G4bi89
senior tag

Mi van itt.Mintha nem is magyar fórum lenne
:DD :DD :DDD :DDD

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#423) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Már megint fotózgattam..

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#424) RpPRO válasza Tibiajax (#423) üzenetére


RpPRO
őstag

A TDU-nak szvsz nagyon gyenge minosegu a HDR-je. Nem is ertem, hogy tudsz emellett vezetni. Vagy koromsotet minden vagy 'ki van egve'.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#425) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

Hello
Maxon megy a játék+hdr.....
Amikor elkeztem végigtolni még nemvolt patchelve.....amikor már 70%-nál jártam meguntam és felraktam a patchet.....(AUDI RS4, Skyline)
azután amikor bementem a menűbe azt írja ki hogy connection lost......Amikor olyan kedve volt de töbségében....és ki is lépett....
mostmár amikor bejönne a map akkor az egész játék azonnal kilép....
Újraraktam a gamet de ugyanaz, és mostmég a patch sincs fent....nemértem.....
Help!!!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#426) Tibiajax válasza RpPRO (#424) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Jó az... :)

(#427) m0h0senator válasza Tibiajax (#423) üzenetére


m0h0senator
őstag

Jók a képek Tibi!! Vmikor majd össze kéne futni "rég láttalak" :B :))

An odyssey through the realm of consciousness.

(#428) vagamo válasza Tibiajax (#423) üzenetére


vagamo
őstag

Kók a képek, de vakut használhattál volna :DDD !

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#429) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

Meg lett oldva a problémám:)

(#430) Sti06


Sti06
csendes tag

Hali!

Volt ez a kérdés régen, de nem találtam rá választ:
Nekem is patch után meg10x-eződött a kocsik ára. Hogyan lehetne ezt orvosolni? Egyszer már megcsináltam patch nélkül nyolcvanakárhány százalékig, akkor nem volt gond az autóvásárlás. De most nehéz összeszedni egy Shelby-re 10 millát, a DB4-ről nem is beszélve, ami 30 misi... :(
Nem szeretném patch nélkül tolni, mert nekem KELL a Skyline! :DDD
Ja, és nem nyomom online, tehát 9 millióért sem tudok eladni autót. :W

(#431) nap válasza Sti06 (#430) üzenetére


nap
addikt

Rossz a "javitasod" a patch-hez. Keress masikat!

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#432) nap


nap
addikt

Este megint autokat fuvaroztam. Addig nincs is baj, amig az ember sorban halad veluk... A vegen mar nem tudtam, hogy vak vagyok, hogy nem talalom, vagy mar megcsinaltam. :)
Szoval. itt egy lista, mely egy terkeppel egyutt a helyere teszi a dolgokat. ;)

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#433) Sti06 válasza nap (#431) üzenetére


Sti06
csendes tag

Hogy érted, hogy "javításod"? Van másik patch is? Csak ezt a 1.66A-t találtam.

(#434) Fel válasza Sti06 (#433) üzenetére


Fel
addikt

Ööö gondolom nem eredetid van, uh ne csodálkozz, ha a patch nem működik rendesen... keress hozzá egy új exe-t... erre gondolt a kolléga javítás alatt... Google a legjobb barátod!

(#435) Sti06 válasza Fel (#434) üzenetére


Sti06
csendes tag

Köszi!

Eredeti van, de akkor keresek másik exe-t.

(#436) Fel válasza Sti06 (#435) üzenetére


Fel
addikt

Eredetid van? Biztos? Ugyanis egy bizonyos crack verzióval csinál ilyet, hogy minden kocsik egy nullával többe kerül...
Enyém is eredeti és soha nem volt ilyen gondom, patchelés után sem. Erdetihez nehogy keress már crackes exe-t.. uninstall, majd telepítsd újra.

[ Szerkesztve ]

(#437) m0h0senator válasza Sti06 (#435) üzenetére


m0h0senator
őstag

Csak 1 kérdés!! Ha eredetid van akkor minek kell keresned másik exet..? letötöltöd a a hivatalos patchet az atari.com-ról és kész...nincs más ár minden tiszta és legális legalábbis ami a tdu-t illeti. Uh itt vmi sántít... :B

An odyssey through the realm of consciousness.

(#438) Sti06 válasza Fel (#436) üzenetére


Sti06
csendes tag

Nem minden autó került 10x-eresébe, csak néhány. Találtam egy exe-t, ezzel frankón működik! :C
Már sokadszor telepítettem újra. Install, patch, és mégis. Patch nélkül meg minden kóser. De most már mindegy. A lényeg, hogy most már jó. Köszi!!! :R

(#439) nap válasza nap (#432) üzenetére


nap
addikt

Befejeztem. Minden kocsi perfectre leszallitva. Igazabol nem ad semmi pluszt a nem-perfecthez kepest, csak a masfelszeres penzt. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#440) rumos14


rumos14
nagyúr

gyerekek, én bevallom, hogy béna vagyok ehhez a játékhoz, emiatt asszem nemsokára be is fejezem. a türelmem elég hamar elfogyott, konkrétan a "vidd 18,7km-rel odébb a jóképű csávót 7 perc alatt, de ne karamboozz, ne térj le az útról." nekem nem megy :O pedig tetszene a játék, az új nfs demóhoz képest istencsászár. az egy másik dolog, hogy a gépemen (6600GT) igazából csak 1024-ben low detailen élvezhető, de így is tetszik. Audi TT cabrióval kezdtem, most vettem a legolcsóbb Ferrari-t, szép is, jó is, de képtelen vagyok 250-nel szambázni az autópályán úgy hogy teljesítsem a küldetés feltételeit. tényleg sajnálom. esetleg egy csít jól jönne, hogy legalább a karambolokat tolerálja a játék...

(#441) Fel válasza rumos14 (#440) üzenetére


Fel
addikt

Igazándiból autója válogatja, hogy melyik alkalmasabb ilyen furikázós küldikhez. A remek irányíthatóság a fontos, pl: Nissan Skyline, RS4 Audi, C6/Z06 Corvette, Ferrari 288 GTO. Nem kell őket tuningolni az ilyen küldetésekhez (esetleg a Skyline-RS4 párost mégis...), az áruk sem vészes (GTO 300e ropi, a többi mind 100e alatt van).
Azt javasolnám, h inkább a versenyekkel kezdj, vagy válassz egy autót, és kezd el felfedezni a sziget útjait. Közben szépen belejössz az autók irányításába, szlalomozásba 250 felett :B (288 GTO ebben nagyon jó, sztem).
Uh kitartás, ne add fel! ;)

[ Szerkesztve ]

(#442) Tibiajax válasza Fel (#441) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Yeah, egyetértek. rumos14, ne add fel, jelen pillanatban a legjobb autos játék pc-re. Online-ban pedig...hmmm.. :B
Én jelen pillanatban ott tartok, hogy ha este játék, csé és tdu. csé és tdu. tdu és csé.. mással nem is játszom (pedig már ott figyel a vinyon a biosokk meg tájmsift), de se időm, se energiám nincs másra, ezek pont jók nekem.
Egyébként meg, tényleg egy jo autó kell azokhoz, más nem. Meg egy kis türelem. Igazából csak a hegyi utas stoppos csávókhoz kell sok türelem, mert ott bizony könnyen lecsuszik a kerék, vagy pont véletlen szembejön egy civilke. De, ott is, ha gyors autod lesz, ahogy kiérsz a sík útra, behozod a +időd simán.

mod. Fel, mi van már Veled, van már géped? Mikor látunk újra a szigeten?

[ Szerkesztve ]

(#443) Fel válasza Tibiajax (#442) üzenetére


Fel
addikt

Már sikerült beszerezni egy vga, uh az utóbbi időben már szoktam lenni vala... csak max olyan 22:00-ig, mert reggel kelni kell :)

Sőt még egy darabig marad is a TDU az első (sztem a folytatás érkezéséig), hiába jelent meg/fog megjelenni az NFS Pro Street...

(#444) rumos14


rumos14
nagyúr

köszi a bátorítást, pajtik. az a gáz még, hogy pont most qrtam el majdnem az öszes pénzemet erre a 170k-s Ferrari-ra. persze az ilyen 20k-s polisz büntik is nagyon viccesek. jó hogy van a 10k-s instant pénznyerési lehetőség, a küldi, ami csak annyi, hogy érj el 226 km/h ~50sec alatt.
na ahhoz képest hogy mekkora ... (negatív jelző) volt az utolsó általam játszott TD, ami asszem a 6 volt, nem tegnap, ez az "új" teljesen jó. úgy értem, hogy pl. nagyon igényes, igazi autóbuziknak való. tök fárasztó volt már az NFS agyontuningolós, összegrefitizős n+1. része. itt van viszont belső nézet, szépen körbe lehet belülről nézni az autókban, minden autó máshogy fekszik az úton (mondom ezt úgy, hogy 4-et vezettem eddig :B ), és más a hangja, sőt más a hangja belső és külső nézet esetén. ezért riszpekt jár :R .
az elejn még néztem nagyon, hogy milyen gagyikönnyűek az első versenyek, most már kicsit átértékelem a véleményem :) szóval csúnya módon lehet h keresek vmi csítet. ejnye-bejnye.
az már csak az én bajom, hogy a grafika olyan amilyen, amilyet a gépem bír... most megint rinyálni fogok, szóval tegnap elővettem az NFS Most Wanted-et, ami ugye 2 éves, na az sokkal szebb grafikával jelenik meg a 6600GT-n, élvezhető sebességgel, mint a TDU. tudom, ez a fejlődés....

(#445) RpPRO válasza rumos14 (#444) üzenetére


RpPRO
őstag

Itt meg az egesz szigetet bejarhatod, ahogy akarod, interaktiv az egesz, autok, level, papir, stb. Ez bizony kell processor. VGA meg a reszletgazdag megjeleneshez es par komolyabb effekthez kell.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#446) Treb válasza rumos14 (#444) üzenetére


Treb
tag

Szerintem vegyél 1 enzot!
Én általában azzal szoktam az ilyen szállitos cuccokat lenyomni persze van amikor sallen-al kuplungal de neked azt annyira még nem ajánlom! ;]

(#447) Tibiajax válasza rumos14 (#444) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ugorj be hozzám, ha erre jársz egy pár percre, szívesen látlak. Megmutatom, milyen a TDU. ;) (1280, full, hdr, 8x, online)

[ Szerkesztve ]

(#448) rumos14 válasza RpPRO (#445) üzenetére


rumos14
nagyúr

pont erre akartam utalni, hogy a TDU igényesebb.

(#449) rumos14 válasza Treb (#446) üzenetére


rumos14
nagyúr

köszi ;) az úgy nem nagyon sokba kerül? mármint az enzo? mingyá megnézem.

(#450) rumos14 válasza Tibiajax (#447) üzenetére


rumos14
nagyúr

köszi aranyos vagy ;]
mivel előbbutóbb notira fogok váltani, nekem már sosem lesz olyan gépem amin jól futnak az új játékok :O :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.