Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) creed33


creed33
aktív tag

Előjött az első komolyabb hiba t30 -nál. Kiesett a hangerőszabályzó pöcök kettő darabban :((
Nem volt leejtve, meg semmi egyéb behatás nem történt, ennek ellenére :U

(#552) gamereger


gamereger
csendes tag

Sziasztok! Nekem még egy régi x2-m van, de elveszett a stylus-a, és sajna már sehol se tudok venni erdetit (akár x16 vagy x16 power stb). Bárkinek van tapasztalata, hogy milyen más stylus kompatibilis az x2 proval? (vagy x16 verzókkal)

(#553) p.t.r


p.t.r
aktív tag

Szevasztok! M30 nál van olyan gondom, hogy egy rendszer értesítés nagyon fixen és folyamatosan kint van. Hogy lehet ezt eltüntetni?
:F

(#554) csucsu52


csucsu52
aktív tag

Sziasztok!
Teclast p20HD vételen agyalok.
Szerintetek lehet usb-c-n keresztül átalakítóval pen driveot használni vele?

(#555) Jakuu válasza csucsu52 (#554) üzenetére


Jakuu
őstag

OTG-t tudja, szoval semmi akadalya kulso usb-s periferiak csatlakoztatasanak.
Teszem hozza inkabb az M30-at vennem csak 7k kulonbseg van es abban megiscsak MediaTek Helio X27 van nem az a SC9863A soc.

[ Szerkesztve ]

(#556) ratobi válasza csucsu52 (#554) üzenetére


ratobi
senior tag

Igen, minden gond nélkül.

(#557) *Mukeey* válasza csucsu52 (#554) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én pont ma rendeltem egyet, bg-ról, kuponnal 33k volt.
Majd tesztelem, ha megérkezett!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#558) #30581504


#30581504
törölt tag

Sziasztok,

T30 büszke tulajdonosa lettem :)
Kérdésem az lenne, hogy próbálta már valaki type-c dokkolóval?
Olyanra gondoltam, ami árammal meg is táplálná :)

Köszönöm a válaszokat előre is :)

Üdv:
Roland

(#559) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Lassan ideér a P20hd. Szerintetek mire számítsak majd? Tartok azért tőle, hogy nagyon vékony lesz az a spreadtum soc. Neten elég kevés videót találtam működés közben.Alap dolgokra kellene csak, hbogo, yt, chrome, filmlejátszás fhd-ban.
Rendszerre leszek kiváncsi, mennyire lesz gördülékeny a 10es droiddal.
Teclast hogyan áll a frissítésekhez?

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#560) balco


balco
aktív tag

Teclast M30ra próbált már valaki frissebb androidot tenni?
Pl ezt?

(#561) bl4ze válasza balco (#560) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem M30 van, de eredeti (régi) droiddal.
Érdekelne, hogy ez rendben felmegy-e. :)

.:. bl4ze .:.

(#562) ratobi válasza balco (#560) üzenetére


ratobi
senior tag

Gond van a régivel, vagy csak kíváncsiság?

(#563) hardline válasza *Mukeey* (#559) üzenetére


hardline
senior tag

Röviden: sehogy. Nem frissítenek egyáltalán. Viszont amennyire én tapasztaltam, nem szokott probléma lenni, elég stabilan jönnek ki. (4 típusból mertem levonni ezt a következtetést)

(#564) balco válasza ratobi (#562) üzenetére


balco
aktív tag

Kíváncsiság. 😀

(#565) *Mukeey* válasza hardline (#563) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ha stabil, akkor nincs gond, hogy nem frissítenek. Android 10 sokáig használható marad. Igazából ez miatt lett a p20hd, és nem mondjuk az m30.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#566) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok, Teclast M30-on a fényerő csúszkát hogy lehet működésre bírni? Vagy van valami jó alternatíva?

(#567) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Megérkezett ma a P20HD. Augusztus 24.én rendeltem, sztem elég gyorsan itt van.
Maga a tab árához képest nagyon minőségi összeszerelés. Gyárilag kijelző védő fólia precízen felrakva. Hátul is van rajta egy fólia, hagyom is rajta. Kijelzője okés, semmi extra, bőven jó. Rendszer gyári 10es, első bekapcsoláskor frissítés is érkezett (bugfixes). Teljes Magyar nyelv természetesen adott. A rendszer kicsit lagol, nem vészes, de azért érezni, hogy a Soc nem egy erős darab benne. Hbogo meg ilyesmi szépen fut, filmezni tökéletes. Hangszórók közepesek. Kamera kb. használhatatlan hulladék, de engem nem is érdekel tabon. Előlapi is nagyon gyér.
Elsőre ennyi, ha valakinek kérdése van, nyugodtan írjon rám :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#568) ratobi válasza ratobi (#566) üzenetére


ratobi
senior tag

Gyári visszaálítás segített.. :)

(#569) kelevaba


kelevaba
csendes tag

Sziasztok. Megérkezett a teclast p20hd készülékem. 34k ért vettem. Nagyon jól működött hd film nézésre.... 1 napig. Majd ujraindult és azóta semmilyen wifire nem hajlandó csatlakozni. Gyári beállítások visszaálitasa után sem jó. Banggood ajánlott 16 k t kárpótlásnak. Hát a gyártóval beszélve valószínű hardwer és baja lesz. Valakinek ötlet, tipp? Lehet javitgatni kellene, vagy eladom lehet 15k ért. Nem tudom. Az a baj, hogy csont ugyanez samsung a 130k+

(#570) Jakuu válasza kelevaba (#569) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem az OTA frissites tett be neki ?

(#571) kelevaba


kelevaba
csendes tag

Fogalmam sincs mi az az OTA.

[ Szerkesztve ]

(#572) Jakuu válasza kelevaba (#571) üzenetére


Jakuu
őstag

"Over The Air update service"
Szoftverfrissites.
Esetleg nem tetted repulogep modba veletlenul a tabletet ?

(#573) kelevaba válasza Jakuu (#572) üzenetére


kelevaba
csendes tag

Nem nem.Írtam,hogy visszaállítva sem jó.

(#574) Jakuu válasza kelevaba (#573) üzenetére


Jakuu
őstag

Visszaallitva szerintem mar az updatelt allapotot kapod.

(#575) kelevaba


kelevaba
csendes tag

Nem tudom. Azt sem tudom mit tehetnék.

(#576) hardline válasza kelevaba (#575) üzenetére


hardline
senior tag

Visszaküldöd. Ez a legegyszerűbb. Valamiért fosnak ettől az opciótól itthon az emberek.
A paypal visszafizeti majd a postaköltségedet is, feltéve, hogy úgy fizettél.

(#577) kelevaba


kelevaba
csendes tag

Úgy fizettem de nem kínáltak ilyen opciót. Csakn16 ezret. Mondtam, hogy legyen 20.így küldik. A tablet meg marad.

(#578) Staillos


Staillos
újonc

Sziasztok!
Segitsegeteket szeretnem kerni. Sajnos belefutottam egy netes atveresbe, egy x98 plus ii keszuleket vasaroltam. Ami a problemam, hogy nem kapcsol be. folyamatosan a bot kepernyi van, aztan elmegy majd ujra és nem lep tovabb. Lehet ezzel barmit kezdeni vagy kuka?

(#579) Staillos


Staillos
újonc

[kép] Itt akad el

[ Szerkesztve ]

(#580) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok, M30-ra mikori a legutóbbi biztonsági frissítés?

(#581) hardline válasza Staillos (#579) üzenetére


hardline
senior tag

Próbáld meg, hogy minden gombot nyomva tartasz egyszerre legalább 30 másodpercig.

(#582) Jakuu válasza Staillos (#579) üzenetére


Jakuu
őstag

Bebootolsz recovery modban es es hard reset.
Ha utana se indul, akkor letoltesz a keszulekhez tartozo gyari romot es netes leirasok alapjan visszatelepitesz egy gyari romot. Szerintem valaki custom romot akart cserelni rajta es nem sikerult neki. Erre a gondra azt mondom, hogy 99,9% valoszinuseggel javithato.

(#583) Jakuu válasza kelevaba (#577) üzenetére


Jakuu
őstag

Neked is azt ajanlom, hogy irj vissza egy gyari romot, mert szerintem tied se hardver hibas, hanem a szoftveres frissites cseszte el a wifi drivert.
A USB kabelen latni fogod a keszuleket, masolni tudsz ra romot stb.
Sot meg halozatot is kis trukkozessel elo tudsz kaparni, pl reverse tetheringgel, vagy van USB lan atalakito. Innen rendelheto peldaul HA sima micro USB kell ehhez a keszulekhez akkor persze olyat rendelve (Mert latom a linkem nem jo a keszuleked nem USB type C-s, csak kesobb vettem eszre).De eloszor az eredeti gyari rom visszairasaval probalkoznek.

[ Szerkesztve ]

(#584) Staillos


Staillos
újonc

Köszönöm a segítségeteket, tovább jutottam :) viszont ha windowsra szeretnék át bootolni akkor total megall az egész. Utána kinszenvedés ujra elindítani a droid részt. Én baromira nem értek a rom telepítéshez. Tulajdonképpen azt sem tudom mi az. Viszont nkem egy megbizható kütyü kellett volna. Aksija is 3 óra használat után lemerül.
Tudom hogy nem az a topic, de nem érdekel valakit jutányos áron? Én ezt igy használni nem tudom.

(#585) bl4ze válasza Staillos (#584) üzenetére


bl4ze
veterán

Android 5.1.1 ? Nem túl régi az erre a vasra ???

.:. bl4ze .:.

(#586) Somatom válasza bl4ze (#585) üzenetére


Somatom
veterán

Nem. Ez egy Intel Atomos borzalom, X86 architektúra. 32 bites rendszer a 64 bites vason. Az 5 -ös Android után elfelejtették ezt a duál bootos kókányt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#587) *Mukeey* válasza Somatom (#586) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez a tech történelem egy méltán elfeledett borzalma😬

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#588) Somatom válasza *Mukeey* (#587) üzenetére


Somatom
veterán

Nem lett volna ez rossz koncepció, csak nem így, hogy mindenből a legalja került bele. Az intel cseszte megcsinálni hozzá a 64 bites UEFI -t, a 8300 -asnak csak egycsatornás a ramkezelése, kevés a tárterület, kókány a rendszerbetöltő, az Android is elég bugos, stb., stb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#589) petrson


petrson
senior tag

Sziasztok! A napokban érkezik egy T30-as. Aki használja fizikai billentyűzettel, az hogy oldotta meg az ékezetes karaktereket? Találtam egy leírást az AnySoftKeyboard-ról, ami használhatónak tűnik. Vagy van jobb megoldás ennél?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#590) Somatom válasza petrson (#589) üzenetére


Somatom
veterán

EKH pro. Direkt erre van. Bármilyen billentyűt, kombinációt, vagy alkalmazásindítást tudsz magadnak remapolni. Tutorialok linkje a Playes leírásában. Ez egy megjelenő felület nélküli virtuális billentyűzet. Tehát nem fizikait kell kiválasztani a tablet menüjében, hanem ezt a virtuálist, amikor a fizikai billentyűzetet használod. Sok éve használom. Legutóbb az M16 -ra varázsoltam í,Í betüket, mert ezek egyáltalán nincsenek a billentyűzeten.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#591) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Az mitől lehet szerintetek, hogy yt videókban nem tudom a felbontást állítani? Se a normál, se a vanced appban. Tök fura. Ez vmi hw dolog lesz? P20hd.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#592) Scudfan válasza *Mukeey* (#591) üzenetére


Scudfan
csendes újonc

Nálam működik a gyári YT appon (p20hd-n). A videó közben a jobb felső sarokban van 3 pötty, arra kattintva több beállítás mellett a minőség is állítható.

(#593) *Mukeey* válasza Scudfan (#592) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Természetesen tudom, hogy ott kéne állítani😏
Csak nincs ilyen opció se a sima se a vanced-be, ahogy írtam...
És korrekt 144p-ben játszik le mindent🤮

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#594) Somatom válasza *Mukeey* (#593) üzenetére


Somatom
veterán

Teclast M16, TubeMate screenshot.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#595) Scudfan válasza *Mukeey* (#593) üzenetére


Scudfan
csendes újonc

Sry, nem akartalak hülyének nézni, de nálam tényleg ott van. :F

(#596) Scudfan válasza Scudfan (#595) üzenetére


Scudfan
csendes újonc

Nah, csaknem hagyott nyugodni a dolog. Itt is valami licensz probléma lehet, ugyanis nálam is vannak videók, ahol nem állítható a minőség (csak eddig szerencsém volt a megnézett videókkal és nem futottam bele a problémába). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#597) lacika888 válasza tirszin (#396) üzenetére


lacika888
csendes tag

Sziasztok.
Meg tudnátok mondani, hogy mi kell ahhoz, hogy a fizikai billentyűzetet magyarra tudjam állìtani?
Kell hozzá valami progi ?

Köszi,

Laci

(#598) Somatom válasza lacika888 (#597) üzenetére


Somatom
veterán

Olvass vissza kb. 10 hsz. -t!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#599) hardline válasza lacika888 (#597) üzenetére


hardline
senior tag

Nem szükséges. A fizikai bill nyelvét is ugyan úgy beállíthatod akár több nyelvre is, mint a szoftveres billt. Nem kell hozzá semmilyen app, a beállításoknál megtalálod.
A fentebb ajánlott appot a hiányzó karakterek pótlására használhatod, egyedi gombkiosztásra, billkombinációkhoz stb.

OFF
Eladtam a T30 tabom, a bill megmaradt. Érdekel valakit?

(#600) kelevaba


kelevaba
csendes tag

Hogy kell Hard resetelni? Ha nyomom a gombokat hosszan, csak ujraindul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.