Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Luissimo


Luissimo
veterán

MÁS:

hali,
valaki mintha már kikisérleteztevolna, hogy a Teclast M16 tablet DC porthoz milyen töltő, milye fesz és áramerősség és főleg milyen tipusú, mekkora dugóméretű szabvány kábel kell, hogy ne járjunk ugy mint SomaTom, aki fordított polaritással akasztotta ki a kütyüt és csinált belőle húsvágódeszkát.(melyik a plusz, a közepe vagy a széle?)

(#752) _csocso_


_csocso_
senior tag

Kaptam egy firmwaret a gyártó tol, most úgy néz ki, hogy működik. Messenger túloldalon visszhangos, de megy. Többi is. Azt nem tudom, mennyi back door t tettek bele, vagy egyéb nyalánkságot, egyelőre marad.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#753) g0dl válasza _csocso_ (#752) üzenetére


g0dl
addikt

"Kaptam egy firmwaret a gyártó tol, most úgy néz ki, hogy működik."
Ez jó, hír, hogy nem 0 a támogatás.

"Azt nem tudom, mennyi back door t tettek bele"

Attól tartok a mobileszközök használatba vételekor elfogadott számtalan szerződés valamelyikében apró betüs mellékletként 1 pontos fehér alapon fehér betűvel szedve valami ilyesmi látható.

Hozzájárulok, hogy az alább felsoroltak közül legalább két szervezet kémprogramja/backdoorja fusson a rendszeremen.

- NSA
- KGB
- Kínai titkosszolgálat
- MOSZAD
- tetszőleges egyéb

(#754) meoindil válasza _csocso_ (#752) üzenetére


meoindil
aktív tag

Üdv!

Hivatalos frissítés jött ki? Ha nem hogy lehet hozzájutni?
Egy barátomnak szintén gondja van az M40-nel - gyakorlatilag az összes csevegőprogram használhatatlan rajta, mert a túloldalon nem hallják.

(#755) _csocso_ válasza meoindil (#754) üzenetére


_csocso_
senior tag

Nem, írtam nekik, és küldtek egy linket ahonnan letölthető a firmware. Igaz csak megfelelő ID ra lehet alkalmazni. Valamint nem teljesen magyar, egy része angol a felületnek. Működik a hang, kicsit visszhangos, ahogy írtam.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#756) meoindil válasza _csocso_ (#755) üzenetére


meoindil
aktív tag

Köszönöm!

(#757) Luissimo válasza Luissimo (#751) üzenetére


Luissimo
veterán

olvastam tesztben, hogy az M16-hoz 2,5-es dugoval, középen negativ polaritással, 5V, 2A-el tölhetö a DC porton, nemcsak USB C-n.
[link]

(#758) newline610


newline610
csendes tag

Ma reggel jött egy frissítés az M40-re, az újraindítás után telepítettem a Messengert, ami most már működik. Skypeot még nem próbáltam.

(#759) ratobi válasza newline610 (#758) üzenetére


ratobi
senior tag

A mikrofonon nem javított? Neked azzal nincs gond?

(#760) newline610 válasza ratobi (#759) üzenetére


newline610
csendes tag

Nem próbáltam, csak bluetooth-os fejhallgatóval.

(#761) ratobi válasza newline610 (#760) üzenetére


ratobi
senior tag

Ja.. Úgy jó nekem is.. 😀

(#762) meoindil válasza ratobi (#759) üzenetére


meoindil
aktív tag

Javította a mikrofonos problémát is!

(#763) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

P20HD-n gondolkodom, de valami olyat olvastam róla, hogy playből netflixet és hbo go-t nem lehet rá letölteni, csak apk-bol megy rá, de úgy meg nincs FullHD tartalom.

Mennyire igaz ez és van-e megoldás rá?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#764) g0dl válasza meoindil (#762) üzenetére


g0dl
addikt

Meg tudnád mondani mi a verziószám ami ehhez a frissítéshez tartozik?
Én néha szoktam nézni, de nekem nem jelenik meg frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#765) Somatom válasza V.Stryker (#763) üzenetére


Somatom
veterán

A kettő nem függ össze. A T10 -re tudom telepíteni a Play -ről, mégsincs HD. HD tartalom csak a támogatott eszközökön van. Mindkét szolgáltató honlapján megtalálod a készüléklistát. A csájnatabok nincsenek benne, tehát azokra tök mindegy, hogy Play -ről, vagy apk -ból telepíted.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#766) V.Stryker válasza Somatom (#765) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi.

P20HD megér 21k-t? Az első kamerábál van sérülés, amúgy nincs gond vele.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#767) Somatom válasza V.Stryker (#766) üzenetére


Somatom
veterán

Nemtom, nincs vele tapasztalatom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#768) Fucsi666


Fucsi666
csendes tag

Sziasztok! Teclast P20HD tabletet lehet itthon javíttatni vhol? Kijelző végig van repedve .
Ha igen hol tudnám? Előre is köszönöm!

(#769) Luissimo válasza V.Stryker (#766) üzenetére


Luissimo
veterán

A P20 HD a mostani dollárárakon 40 körül lehet saccra.
Bőven megér.20-at, ha az a kis sérülése téged nem zavar.
Nekem van, teljesen jó a kütyü.

(#770) tomchy


tomchy
tag

Az M40-re érkezett frissítés javította a mikrofon problémát. Nagyjából működik, legalább hallani lehet, ha beszélek.

Zoom alatt nincs visszhang, viszont Viber és Messenger alatt van.
Erre (a fülhallgatón kívül) van vajon valami megoldás? Mert ha Zoom alatt jól működik, akkor a többinél miért nem? :F

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#771) g0dl válasza tomchy (#770) üzenetére


g0dl
addikt

Elárulnád mi a verziószáma ennek a frissítésnek?

(#772) tomchy válasza g0dl (#771) üzenetére


tomchy
tag

Nem tudom sajnos, mert az egyik barátomé, aki annyit tudott kideríteni, hogy "érkezett valami vezetéknélküli frissítés" és utána kipróbáltuk, hogy mi javult. De ha sikerül, megkérdezem tőle.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#773) sancika43


sancika43
csendes tag

Valaki tudna segíteni? Nem tudom elocsalogatni a boot menüt. Minden kombinációt kipróbáltam a gombokkal. A klasszikus hard reset volume+ power gomb nem megy. Valakinek valami ötlete???? A neten nincs semmi.
Köszi.
Vagy valami frissítést tud valaki?

[ Szerkesztve ]

(#774) sancika43


sancika43
csendes tag

Elfelejtettem leírni melyik típussal nem boldogulok. M 40
Bocsi.

(#775) Surplus


Surplus
tag

Van egy Teclast t20-as tabletem, ami még most is remekül megy, de az akkumulátora már gyengélkedik. Cserélni kellene, de sehol sem találok hozzá megfelelőt. A típus számot sem ismerem. Szétszedni meg nem akarom még. Tudnátok segíteni? :R

(#776) ratobi válasza Surplus (#775) üzenetére


ratobi
senior tag

Nekem egyszer valamelyik gomb kombinációra előjött, de full kínai az egész. 😀

(#777) Somatom válasza ratobi (#776) üzenetére


Somatom
veterán

XDA -n régebben találtam magyarázatot (pontosabban angolázatot) tyúklábas recovery -hez. Vagy, telón futó Google Fordítóval is le lehet fényképezni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#778) LWhite


LWhite
tag

Sziasztok! Fórumos és egyéb tesztek ajánlására vásároltam egy Teclast M40-et ajándékba, általános használat + videohívások céljából. Na, itt tévedtem egy óriásit, mert bár a 8MP-es előlapi kamera teljesen megfelelő lenne, olyan iszonyatos visszhangot produkál, hogy a célra gyakorlatilag használhatatlan! :W
Olvastam itt a fórumon, hogy esetleg zoom-on nincs zavaró visszhang (amit nem használunk), viszont minden más kliens esetén ott van, megszüntetni nem lehet.
Van valakinek megoldása a problémára, mert valószínűsítem nem vagyok egyedül a gonddal?
Esetleg egy bluetooth hangszóró csatlakoztatása megoldhatja a gondot? Ebben az esetben teljes egészében kikapcsolja a beépített hangszórót a videóhívás közben és aktív a mikrofon?
Sajnos nem tudom kipróbálni (ajándék volt és ott csak valóban a használat történik), de ha valaki ennek az ellenőrzésében (vagy a tapasztalat megosztásában) tudna segíteni, megköszönném, mert akkor annyit még rászánnék, hogy beszerzek egy hangszórót is mellé. Köszönöm!

(#779) tomchy válasza LWhite (#778) üzenetére


tomchy
tag

Sajnos nincs rá tuti megoldás. Én mostanában több M40 és P20HD-val fürödtem be hasonló problémákkal, ismerősöknél.
M40 esetén csak Zoom-on lett nagyjából jó. Többinél (Messenger, Viber) csak fülessel működik makulátlanul. Hangszóróval nem próbáltuk.
Inkább a mikrofonja lesz a ludas, de lehet, hogy külső hangszóróval javul a helyzet.

Volt, akinek helyette Alldocube lett és azzal tökéletesen működik bármelyik alkalmazás (iPlay 20 és iPlay 40 is ki lett próbálva).

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#780) tomchy válasza Surplus (#775) üzenetére


tomchy
tag

[link]

[ Szerkesztve ]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#781) Surplus válasza tomchy (#780) üzenetére


Surplus
tag

Köszönöm :R

(#782) LWhite válasza tomchy (#779) üzenetére


LWhite
tag

Hm, köszönöm, ez nem túl jó hír. Sajnálom, hogy a tesztek erre a részre nem tértek ki, mert azért elég fontos szempont (nekem) az értékelésben, az összkép során. Ha korábban tudom, biztosan nem ezt a márkát/típust választom...
De szétnézek Alldocube fronton, M40-et meg hátha el tudom még adni (olyannak, akinek nem fontos a videochat).

[ Szerkesztve ]

(#783) sancika43


sancika43
csendes tag

Senkinek nincs ötlete a boot menü elöcsalogtására az M40 nél??

(#784) Sdi válasza sancika43 (#783) üzenetére


Sdi
addikt

Azt írják ki kell kapcsolni, majd a hangerő fel és power gomb együttes lenyomásával lehet előhozni.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#785) sancika43


sancika43
csendes tag

Lejjebb már írtam hogy ez nem müködik. A neten csak ez van más nincs. Azért köszi.

(#786) Jakuu válasza sancika43 (#785) üzenetére


Jakuu
őstag

Pedig ugy mukodik.

Masik megoldas: adb reboot bootloader

[ Szerkesztve ]

(#787) sancika43 válasza Jakuu (#786) üzenetére


sancika43
csendes tag

Márpedig az enyém nem műkődik így . Az ADB...s dolgot meg nem akartam kiprobálni,ugyanis nem hiszem el hogy a bill.kombinációval nem lehet megoldani.
Idöközben rájöttem mit,miután,mennyi ideig kell nyomni és mit,mikor kell elengedni(már a gombokra értem). Csodálkoznátok ha leírnám. És csak így működik. A klasszik indítás nem.

(#788) Luissimo válasza sancika43 (#787) üzenetére


Luissimo
veterán

És?
Nemakarod, hogy csodálkozzunk :Y :DD ?

Had csodálkozzunk már...

(#789) Luissimo válasza Luissimo (#757) üzenetére


Luissimo
veterán

Idöközben, kideritettem az M15 DC töltöportjának a titkát.
A szükséges és helyes polaritás az 5 Vos dc tápon a középen pozitiv.
A táp 2,5A -t tud tolni.
Gyorsabb is, majdnem fele idö alatt feltölti mint az USC C-n.
A másik elöny, hogy töltés közben hozzáférsz az USB C-hez is mindig.

(#790) Somatom válasza Luissimo (#789) üzenetére


Somatom
veterán

Mármint M16. :U

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#791) Luissimo válasza Somatom (#790) üzenetére


Luissimo
veterán

Jajaja,
Bocsi, sajtohuba volt.
Nem vagyok otthon az arab nyelvben, föleg az arabszámok hoznak zavarba :DD :W

(#792) meoindil válasza LWhite (#778) üzenetére


meoindil
aktív tag

Ismerősömnek az utolsó frissítés megoldotta a visszhang, mikrofon problémát. Kipróbáltuk Messengerrel, ott jó lett a hang.

(#793) LWhite válasza meoindil (#792) üzenetére


LWhite
tag

Valóban? Akkor távirányítással/távmegoldással valahogy meg kell nekünk is próbálni, hátha. Köszönöm a jelzést! :R

[ Szerkesztve ]

(#794) LWhite válasza meoindil (#792) üzenetére


LWhite
tag

OTA frissítés létezik ehhez vagy mindenképp csatlakoztatni kell PC-hez a frissítéshez? Sajnos nincs nálam a készülék, ajándékba vettem és így nem egyszerű hozzáférni, frissíteni. Aki használja tényleg csak felhasználó.

(#795) tomchy válasza LWhite (#794) üzenetére


tomchy
tag

OTA frissítéssel érkezett hozzá ez a fix. De nem 100%-os a javulás. Messenger lehet, hogy jó, de Zoom és Viber nem. Legalább is az ismerősöm készülékén.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#796) vlesi69 válasza V.Stryker (#766) üzenetére


vlesi69
senior tag

Ha nem akarod használni, akkor igen. Volt nekem, nagyon jó középkategóriás gép, a Huawei M5 lite tabomnál jobb volt. Most várom a M40-et, a tesztek alapján jobb mint a Huawei M5. Azt sajnos azért adtam el megállt Android 9-nél. Aztán majd meglátom.

(#797) w.miki


w.miki
veterán

Teclast M40 10.1inch Tablet problémám van.
OTA legfrissebb V1.01_20210323 FirmWare
Gyári beállítások után, amikor visszaállítottam a rendszert, rendszeresen eldobálja a wifi-t.
Utána nem is lehet belépni a wifi beállításokba.
Újraindítani sem lehet az újraindítás paranccsal, csak ha hosszan nyomom a bekapcsoló gombot. Aztán egy ideig jó...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#798) Beni2360


Beni2360
félisten

Valaki esetleg az M40 se-hez itthon tokot meg üveget tudna ajánlani?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#799) vlesi69 válasza Beni2360 (#798) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én úgy vettem, gyári tok, fóliázott kijelző. Itthon nem találtam hozzá valót. A Tokshopot nézd meg, vannak tokok meg méretre vágható fóliák.

(#800) Beni2360 válasza vlesi69 (#799) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi, kintről lekéstem még a tán sem jött meg. A tokshopban nincs de kintről most, hogy már ismertek a sarcok összegyűjtöttem 1,25$ az fedezi majdnem a posta díjat. Mágneses tok, edzett üveggel kb 10 eu-ból megvan.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.