Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) szgy71 válasza bl4ze (#500) üzenetére


szgy71
csendes tag

Szia, köszi. Ez nem jó hír :( S mire lehet számítani, mikor adja meg magát végleg az akksi?
Szétszedni, cserélni nem lehet akkut benne?

(#502) bl4ze válasza szgy71 (#501) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem az előző se adta meg, csak csinált ilyet. Ez szerintem valami Teclas Android bug
Az akku stat megnézés sem az igazi - illetve a Teclast tabok Androidja SOSEM frissíthető OTA :(
Olcsó hús - ilyen híg a leve, de ár-értékben mindig meggyőzött eddig.

.:. bl4ze .:.

(#503) vigyorgó válasza szgy71 (#499) üzenetére


vigyorgó
tag

Ha töltés közben van használva biztos nem tesz jót neki hosszú távon. Olvastam is erről igaz telefonnal kapcsolatban.

(#504) szgy71 válasza bl4ze (#502) üzenetére


szgy71
csendes tag

Szia, köszi. Megnéztem az OTA frissítés jelentését :) Ezek szerint nem kínálja fel gyárilag az új android telepítését, online letöltését? Ha így van, akkor hogyan lehet újabb androidra frissíteni, illetve megéri-e? Köszi.

(#505) szgy71 válasza vigyorgó (#503) üzenetére


szgy71
csendes tag

Szia, igen, ezt tudom én is. Laptop kapcsán megtanultam :) De hiába magyarázom a 8 éves lányomnak, meg a kicsit nagyobb fiamnak, hogy ne töltőn használják..

(#506) sgg


sgg
tag

gondolkozom egy m16-on. Van valakinek hosszabtávú tapasztalata vele?

Netflix / kodi használat lenne, ezek mennek rajta rendesen? Elég régi android van rajta...
Hozza az amazonos tabletek szinvonalát legalább? (az elég olcsó, és nem igazán szuper minőségű, viszont a mai napig frissítik a legtöbbet)

(#507) Somatom válasza sgg (#506) üzenetére


Somatom
veterán

Kb. fél éve aktívan használom. Netflixem nincs. Kodi megy, de pl. HBOGO nem megy Kodiban. Kliensben hibátlan. Az enyémnek van egy összeszerelési hibája. Alul, a kijelző szélén egy helyen átszüremlik a háttérvilágítás. Éjszakai filmjeleneteknél látszik, de én símán együtt tudok élni vele. Az egérkezelési problémák jobban zavarnak. Mondjuk, Kodiban ez pont nem érvényesül.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#508) sgg válasza Somatom (#507) üzenetére


sgg
tag

akkuval mi a helyzet? Nem gond a bevilágítás, nekem az amazonosnál az elsőnél 8 db pixel hiba volt. A mostaninak meg kék foltos a kijelzője :D , igaz szinte csak bekapcsolásnál látszik.

(#509) Somatom válasza sgg (#508) üzenetére


Somatom
veterán

Hááát... azt nem mondanám, hogy parádés az akkuideje. Pedig, SIM sincs benne. Szoktam hordani magammal egy powerbankot. Én a 16:9, a HDMI, és a két töltőport miatt vettem meg. DC porton töltés közben az USB-C -n tud perifériát kezelni.
Meg, persze a tablet szinten nagy kijelző miatt, aminek van hátránya is. Nem lehet hozzá jó kitámasztós tokot találni.
Ha kívánod a testét, akkor a főfaluban megtapizhatod. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#510) sgg válasza Somatom (#509) üzenetére


sgg
tag

akkuidőben nem baj ha nem túl jó, ágyba jó lesz az. A kérdés inkább az, hogy romlott-e az alatt az idő alatt amióta megvetted. Merre felé mászkálsz Budapesten? Elég nagy :) Én Főleg a budai részen autozok.

[ Szerkesztve ]

(#511) milkabrams


milkabrams
őstag

Normális az, hogy az akku majd felét a wifi használja fel?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#512) Somatom válasza sgg (#510) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, nem nagyon érdekel az akkuidő. Ha merül, akkor töltőre dugom. Otthon adott, útközben powerbank ha kell, a kamionban meg szintén adott a töltési lehetőség. De, pár óra SOT -ot biztos tud.
A XII. -ben lakok, de járok sokfelé a városban.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#513) sgg válasza Somatom (#512) üzenetére


sgg
tag

ok, rosszul írtam. Nem az akku érdekel, csak annyi, hogy nem hal meg -e benne az akku. De akkor ok. XII. szuper jövőhéten rádírok priviatba, megnézném

(#514) Somatom válasza sgg (#513) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor már Németországban leszek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#515) sgg válasza Somatom (#514) üzenetére


sgg
tag

Akkor majd utána

(#516) Somatom válasza sgg (#515) üzenetére


Somatom
veterán

OK.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#517) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziasztok!

Megorokoltem a gyerekemtol egy Teclast Master T10 tabot.

Erdeklodni szeretnek, hogy mire figyeljek ezzel kapcsolatban, mik a hibai illetve melyik a legfrissebb rom erre?
Jelenleg Android 7 van rajta.
A kijelzo erinteserzekenysege nem a legjobb, az aljanal tobbszor is rakell nyomni, hogy erzekeljen.

Esetleg valami megbizhato Custom Rom van ra?

Elore is nagyon szepen koszonom mindenkinek a segitseget! :R

Üdv.: kóóó!

(#518) Somatom válasza kóóó (#517) üzenetére


Somatom
veterán

-Az enyém töltő csatlakoztatás/leválasztásnál néha újraindul. Vagy, nincs kép. Olyankor jó hosszan nyomni kell a power -t, hogy kikapcsoljon, aztán újra bekapcsolni.
-Kifelejtették belőle a HDMI felbontásállítóját. TV -n gyászkeretes a kép.
-A GPS -e vacak.
-Magas a SOC csíkszélessége, ezért terheléskor melegszik. Nem egy gamer cucc.
Ennyi. Egyébként jó kütyü. A custom ROM -ot passzolom, a gyárival használtam.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#519) kóóó válasza Somatom (#518) üzenetére


kóóó
aktív tag

Koszonom a valaszt :R
A hdmj az bajom lesz, filmezesre akarnam hasznalni fokent. :W

Custom Romban hatha beleraktak.

Üdv.: kóóó!

(#520) Somatom válasza kóóó (#519) üzenetére


Somatom
veterán

Az a baj, hogy a T10 kijelzője 16:10 -es, a TV -k meg 16:9 -esek. Én PC -ként (is) használtam. Ezért is váltottam M16 -ra. Az 16:9 -es. Szépen, teliben megy ki a kép.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#521) sgg válasza Somatom (#516) üzenetére


sgg
tag

asszem almás ez. A Netflix csak sd módban megy, valami drm nincs rajta

(#522) Somatom válasza sgg (#521) üzenetére


Somatom
veterán

TV -n szeretnél Netflixet nézni HD -ban? Gyűjts még egy kicsit. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#523) sgg válasza Somatom (#522) üzenetére


sgg
tag

Az már van azon is van netflix. de sima amazon 3 éves tabletje is tudja a fullhd-t. Nem a tvre akarom átlőni

[ Szerkesztve ]

(#524) Somatom válasza sgg (#523) üzenetére


Somatom
veterán

Mert dedikált eszköz. A Netflixet kérdezd arról, hogy miért. A vas símán bírná, hiszen más streamek mennek HD -ban. De, ha nem akarod TV -re küldeni, akkor 10 collon nem tök mindegy, hogy SD, vagy HD?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#525) sgg válasza Somatom (#524) üzenetére


sgg
tag

Röviden nem, és 12 col majdnem. License probléma, vlmi codec hiányzik

[ Szerkesztve ]

(#526) Somatom válasza sgg (#525) üzenetére


Somatom
veterán

Majdnem 12 coll? Biztos nem nézted be a típust?
A képen egy T10 látható egy majdnem 12 (11,6) collos M16 -on. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#527) Somatom válasza Somatom (#526) üzenetére


Somatom
veterán

Nem Te nézted be a típust, hanem én, hogy kinek válaszoltam. Sorry! :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#528) kresz2


kresz2
tag

Sziasztok!
A teclast tabletek gyárilag le vannak fólázva?
Előre is köszönöm a választ.

(#529) bl4ze válasza kresz2 (#528) üzenetére


bl4ze
veterán

Úgy tudom igen.
Nekem eddig kettő volt, azok le voltak.

.:. bl4ze .:.

(#530) kresz2 válasza bl4ze (#529) üzenetére


kresz2
tag

Köszönöm!
Rendeltem egy p20hd modellt, kíváncsi vagyok milyen lesz.

(#531) hardline válasza kresz2 (#528) üzenetére


hardline
senior tag

4-ből 4 fóliás. Mind más modell. Szerintem ez alap.

(#532) ratobi válasza hardline (#531) üzenetére


ratobi
senior tag

Halmozod? :)

(#533) hardline válasza ratobi (#532) üzenetére


hardline
senior tag

Fanatikus Teclast gyűjtögető vagyok. :N
2 csak kipróbálás szintjén fordult meg nálam (M16, M30). 2 pedig saját, ebből a T30-tól akarok fájó szívvel megválni, mert drónozáshoz nem tudom használni a mérete miatt, épp ezért vettem egy p80x 8" méretű kistesóját, mert ez éppenhogy belemegy a távirányítóba. Sajnálom eladni, mert a legjobb tablet, ami nálam járt androidos fronton. De be kellett látnom fél év alatt, hogy kb semmire nem használom, mivel nagy, nem hordom sehová, otthon youtubot inkább a tv-n nézek, böngészni meg elég egy gyengébb vas is. Ott a pc, ha bármi mást kell csinálnom. Amúgy a márka nekem nagyon bejött. Elég széles a termékskála ahhoz, hogy bárkinek lehessen egy megfelelő modellt ajánlani.

(#534) ratobi válasza hardline (#533) üzenetére


ratobi
senior tag

Hát én is kíváncsi leszek.. P20 HD-t rendeltem.. Huawei helyett, mert rájöttem, hogy nekem annyit nem ér...

(#535) hardline válasza ratobi (#534) üzenetére


hardline
senior tag

Spec alapján rendben lesz az is. Nehéz amúgy felmérni, hogy mire is van szüksége az embernek pontosan. Én beleugrottam a "csúcsmodellbe", de nem használom ki. Most a másik végletet próbálom - a leggyengébb láncszemet. :)

(#536) ratobi válasza hardline (#535) üzenetére


ratobi
senior tag

Hát igen.. Még én 14 napon belül vagyok, így nem lesz bukó..

(#537) ssasi


ssasi
csendes tag

Sziasztok!

Hozzám került egy teclast m30 tablet azzal a problémával, hogy egyszer csak elsötétedett a kijelző, és azóta nem jelenít meg semmit. A ki-bekapcsoló gombbal működik a háttérvilágítás, de ennyi. Gépre dugva a háttértár elérhető.
Találkozott már valaki ilyen problémával? Mi okozhatja? Rom flashel-sel orvosolható? Vagy esetleg a kijelző beadhatta a kulcsot?
Elméletilegbanggood-ról lett rendelve, nincs 1 éves. Érdemes esetleg reklamálni?

(#538) Surci1 válasza ssasi (#537) üzenetére


Surci1
tag

Tavaly novemberben vettem egy m30-at BG-ről. Első bekapcsolásnál csak a háttérvilágítás volt, kép az nem. A kijelző érintésére hanggal reagált a tablet.
Nyomtam egy bekapcs+hangerő kombót, hogy csináljon egy screenshot-ot. Aztán összedugtam a tabletet a laptoppal és megnéztem a screenshot. A kép a kezdő kép volt, ahol a nyelvet lehetett beállítani. Szóval az érintés jó volt, a szoftveres rész is csak a kijelző volt szar már akkor mikor megérkezett. Vissza is küldtem. Próbálj beszélni a BG-vel, hátha.....

[ Szerkesztve ]

(#539) bl4ze válasza ssasi (#537) üzenetére


bl4ze
veterán

Én is azt javaslom, hogy jelezd BG felé a problémát, illetve itthon érdeklődj utána mennyiért javítható. (kijelző csere?)

.:. bl4ze .:.

(#540) Sdi válasza ssasi (#537) üzenetére


Sdi
addikt

Ha működés közben ment el a kép, akkor valószínűleg kijelző problémás, de ha az egyik bekapcsoláskor nem adott képet, akkor érdemes megpróbálkozni egy hardver resettel, mert ilyen nekem is előfordult már.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#541) ssasi


ssasi
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. Úgy néz ki, kijelző hibával állok szemben. Megpróbáltam a flasht, de semmi változás. Remélem pozitív kimenetele lesz garanciális reklamaciónak.

(#542) vigyorgó


vigyorgó
tag

Sziasztok!
Talán valaki ért a VPN funkcióhoz.Nekem kínai a beállítása.
Vannak filmek a YT-on aminek megtekintését nem engedélyezik Magyarországról.Arra gondoltam hogy a VPN aktiválásával talán ki lehetne játszani a korlátozást. Tudna valaki segíteni? :B :R
T30 a Tablet

(#543) Somatom válasza vigyorgó (#542) üzenetére


Somatom
veterán

Mi lenne a szerver?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#544) vigyorgó válasza Somatom (#543) üzenetére


vigyorgó
tag

Üdvözletem!
Bocs hogy visszakérdezek, mi legyen?

Csak annyit tudok hogy ez a vpn egy titkosítási funkció de hogy hogyan kell beállítani arról fogalmam sincs.

(#545) Somatom válasza vigyorgó (#544) üzenetére


Somatom
veterán

A VPN egy titkos csatorna a szerver és az eszközöd között. Ha külföldre korlátozott szolgáltatást szeretnél használni, akkor egy külföldi IP címen futtatott VPN szerverre van szükség, ami:
-Nem szerepel a szolgáltató tiltólistáján.
-Elegendő feltöltési sávszélességet biztosít.
A tartalomszolgáltató (jelen esetben a Youtube) ilyenkor azt látja, hogy egy külföldi IP -ről veszik igénybe a szolgáltatást. A VPN -en feléd továbbított adatfolyam számára nem látható.
Az ingyenes VPN szolgáltatók használhatatlanok a leterheltségük miatt. Szóval, kell egy fizetős külföldi VPN szolgáltató, vagy vmi külföldi IP -n futó okosrouter, ami tud VPN szervert.
A tabodon beállíthatod a VPN kapcsolat módját, de ha nincs egy külföldi IP -n levő VPN szerver, amit elérhet, akkor semmi sem fog történni. A screenshotodon is látható, hogy kéri a szerver címét.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#546) vigyorgó válasza Somatom (#545) üzenetére


vigyorgó
tag

Értem, köszönöm! :R
Egy próbát megért :U

(#547) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok,
Korábbi tipusokban sincs auto fényerő? (p20hd)

(#548) hardline válasza ratobi (#547) üzenetére


hardline
senior tag

Változó. Elég sok modellből kimaradt, ahogy a visszajelző led is. Nem nagy érvágás.

(#549) ratobi válasza hardline (#548) üzenetére


ratobi
senior tag

Hát nem. Csak akkor nem keresem.. 😃

(#550) hardline válasza ratobi (#549) üzenetére


hardline
senior tag

Ha a beállításokba nem találod, meg az értesítő sávot lehúzva nincs auto beállítás a csúszkánál, akkor nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.