Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) bl4ze


bl4ze
veterán

Teclast tokom nem akar annyira kijönni a vámról :(
2019.10.26. | 02:38 Nemzetközi Posta Kicserélö Közp. Szállítás Egységképző érkeztetése

.:. bl4ze .:.

(#202) kagyula válasza Egon (#198) üzenetére


kagyula
aktív tag

Hello,
Ha lehúzod az értesítési sávot, a kapcsolók között van olyan hogy "reader mod" attól lesz fekete fehér a kijelző. /ha jól emlékszem.../

Legyen minden, sokszor.

(#203) Tibor691


Tibor691
tag

Kérdés:
Teclast M30 USB type-C portja támogatja az OTG-t, azaz Type-C pen drive-t felismeri a tablet, ha igen 128GB-os drive még látja?

[ Szerkesztve ]

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#204) jdeutsch válasza Tibor691 (#203) üzenetére


jdeutsch
tag

Szép napot!
Én átalakítóval használom, és csak 32GB-os pennel, de azzal semmi gond!

(#205) petir


petir
senior tag

Sziasztok,
Aki bG-ról rendelt hany nap alatt kapta meg?

Egy hete rendeltem, DHL-es számot kaptam azonnal de semmi info azóta....

(#206) jdeutsch válasza petir (#205) üzenetére


jdeutsch
tag

Nézd meg a 148 sz. hsz-em.
És próbáld meg itt keresni:
http://www.flytexpress.com/En/Home/LogisticsTracking

(#207) kagyula válasza petir (#205) üzenetére


kagyula
aktív tag

október 13-tól 29-ig utazott, 17 naptári nap.

Legyen minden, sokszor.

(#208) bl4ze válasza petir (#205) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem kb 2 hét volt : 14-15 nap

.:. bl4ze .:.

(#209) anonymus89 válasza petir (#205) üzenetére


anonymus89
addikt

DHL?
GLS számnál 10-11 napig nem fogsz látni semmit majd utána 5 nap alatt kézhez kapod.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#210) bl4ze válasza anonymus89 (#209) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem is GLS hozta, Banggood.

.:. bl4ze .:.

(#211) petir válasza jdeutsch (#206) üzenetére


petir
senior tag

Köszi mindenkinek!

Megnéztem a flyexpress két sorral többet ír...

A DHL-en amúgy én is meglepődtem mert olvastam, hogy kivétel nélkül GLS-sel kaptátok...

(#212) bl4ze válasza petir (#211) üzenetére


bl4ze
veterán

Drukkolj, nehogy eltűnjön a hírhedt DHL "Feucht" elosztóban.
Én örültem a GLS-nek. GLS vagy DPD. DHL ha nem Express akkor sokszor izgulós a fenti miatt....

.:. bl4ze .:.

(#213) petir válasza bl4ze (#212) üzenetére


petir
senior tag

Disput ha esetleg keveredés van :)

Csak nem tudom BG-n hol van, én többnyire aliról rendelek.
De gondolom van itt is vásárlói védelem mint a hasonló nagy oldalakon.

[ Szerkesztve ]

(#214) jdeutsch válasza petir (#213) üzenetére


jdeutsch
tag

Ne aggódj, meg fog érkezni,- itt a topic-ban is van emlékeim szerint,- akinek a DHL hozta, és megkapta.
Nekem a BG-vel még nem volt gondom, a Gearbest-el annál több! (többé nem rendelek rendelünk tőlük!) Flegmák, lekezelőek, stb.

[ Szerkesztve ]

(#215) Surci1 válasza petir (#211) üzenetére


Surci1
tag

Én okt.14-én vásároltam. 15-én kaptam az infót a nyomkövetési számról és hogy a DHL fogja szállítani. Egyből le is vert a viz. :W Aztán 26-án meg is mozdult és a mai a 4. nap, hogy Feucht-ben van a csomag. Szóval elsuttogtam már néhány Mi atyánkot... és Üdvözlégy Máriát.... az elmúlt napokban. Nagyon remélem ez nem a GB-s fekete lyuk.

[ Szerkesztve ]

(#216) petir válasza Surci1 (#215) üzenetére


petir
senior tag

Nem kapkodják el akkor :D

Akkor én még nyugiba ülök...azt hittem picit gyorsabb ha már nem free shipping hanem nagy logisztikai cég hozza. Viszont megnyugodtam, hogy Neked is DHL.

Várunk türelmesen. :)
Szerintem Te jövő héten tuti megkapod!

(#217) Payaba


Payaba
tag

Sziasztok,
Teclast M30-at rendelnék Banggood-ról és szeretnék tanácsot kérni:
– 2 db-ot rendelnék + tokot hozzájuk. Egyben vagy két külön csomagban érdemes rendelni a két tabletet?
– Szerintetek Karácsonyig ideérnek még?
– Hogy érdemes rendelni: Priority Direct Mail vagy EU Priority Line?
– Fura kérdés: paypal működik vasárnap is? (régebben akartam fizetni vele banki nyitvatartási időn kívül - hétvégén - és visszautasította, valami olyan indokkal, hogy nem tud a bankkal kommunikálni).
Segítségeteket előre is köszönöm.

(#218) bl4ze válasza Payaba (#217) üzenetére


bl4ze
veterán

PayPal : igen, 24/7
Mindenképpen csak EU Priority Line válassz: ott meg mindegy egy vagy 2 csomag, mivel sarc nélkül kapod meg EU-ból.
Ha most rendeled, 90% karácsonyig simán kézben lesz. Mielőbb vedd meg.

.:. bl4ze .:.

(#219) anonymus89 válasza Payaba (#217) üzenetére


anonymus89
addikt

Kupont el ne felejtsd: BGM30cd

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#220) Payaba


Payaba
tag

Visszautasítja a paypal a tranzakciót (nem fogadja el a kártyát (uaz probléma mint legutóbb) (K&H maestro).

(#221) bl4ze


bl4ze
veterán

Van elég pénz rajta, és nincsen limit problémád? Ez nem PayPal, ez a te K&H Maestro oldaladon van.

.:. bl4ze .:.

(#222) Payaba válasza bl4ze (#221) üzenetére


Payaba
tag

Igen, ott van valami probléma, mert az angol Amazon sem fogadja el a K&H maestro kártyát.
paypal meg sem nézi a pénzt, azt írja ki hogy ezzel a kártyával nem lehet fizetni. Viszont munkaidőben engedte a fizetést pár hónappal ezelőtt uezzel a kártyával. Ezért kérdeztem rá a paypal-ra.

Viszont a Banggood oldalán a rendelés alatt ott vannak a cuccok (20 napig) kuponnal csökkentett áron (pay now).

[ Szerkesztve ]

(#223) petir válasza Payaba (#220) üzenetére


petir
senior tag

Nem tudom mikor próbáltad de Pár órán át nem működött a K&H mobilapplikációja, és a honlap is leállt a tegnapi napon.

Nekem múlt héten nem volt semmi baj amúgy, simán ment a fizetés.

(#224) Payaba válasza petir (#223) üzenetére


Payaba
tag

Holnap munkaidőben kipróbálom a fizetést, már kaptam e-mailt BG-tól a rendelésről. A fizetés van hátra csak.

(#225) Payaba


Payaba
tag

Sziasztok,
megoldva :) Limit volt levéve és elfelejtettem. Sorry...
Sikeres fizetés. Várom a levelet róla.

(#226) bl4ze válasza Payaba (#225) üzenetére


bl4ze
veterán

Mondtam én , hogy limit :DDD

.:. bl4ze .:.

(#227) Payaba válasza bl4ze (#226) üzenetére


Payaba
tag

Igen, mondtad :R , köszi (elkövettem egy user 1.0 hibát :D ).

(#228) Tibor691 válasza petir (#205) üzenetére


Tibor691
tag

Én október 3-án és október 7-én rendeltem egy-egy M30-ast EU priority line szállítással és az MPL október 21-én mindkettőt egyszerre kézbesítette. A csomagok DHL expressel indultak, majd Deutche Post, majd MPL.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#229) petir válasza Tibor691 (#228) üzenetére


petir
senior tag

Nah dejo 😀😀 MPL eddig nem volt 😀😀

Egyre furmányosabb logisztikai megoldással jönnek ezek szerint - végülis nekem tök mindegy , hogy jön csak kapjam meg :)

Most néztem változatlan a DHL -es nyomonkövetési szám 🙄

(#230) anonymus89 válasza petir (#229) üzenetére


anonymus89
addikt

Írtam, hogy GLS 10-11 napig meg sem mozdul, türelem.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#231) Surci1


Surci1
tag

Sziasztok.
Sikeresen megérkezett a M30-as BG-ről. Kérdezném, hogy van valami spec első beüzemelése ennek a gépnek, mert a bekapcsoló gombra a fekete képernyőn a háttétrvilágítás megy. Kikapcsolt állapotban most töltőre dugtam. Kell valaminek jelezni-e hogy töltésen van? Lámpa vagy ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#232) Surplus válasza Surci1 (#231) üzenetére


Surplus
tag

Ha kikapcsolt állapotban teszed töltőre, akkor néhány másodperc mulva jelezni kell,hogy töltőn van egy jó nagy ceruzaelem formájában. Ezt követőenfog majd látszani a %-os feltöltöttség is. Ha nem látszik, akkor röviden nyomogasd meg a bekapcsoló gombot. Az is előfordulhat, hogy az akku nagyon le van merülve (ez nem nagyon jellemző), akkor több perc eltelte után fog majd jelezni. Ha nem, próbáld ki másik kábellel,vagy töltővel.

(#233) Surci1 válasza Surplus (#232) üzenetére


Surci1
tag

Fenn volt 2 órát a töltőn és semmi változás. Az előbb kipróbáltam, hogy nyomok egy bekapcs és hangerő kombót és csinálok egy screenshot-ot. A screenshot készítésekor jött is az a tipikus effekt hang a hangszóróból. Aztán usb kábellel összedugtam a laptoppal. Majd a tablet könyvtárában a screenshoot mappában megnéztem milyen képet csinált...... és láss csodát ez a kép volt:

Tehát müködik a tablet csak a kijelzőn nem jelenik meg semmi.
gondolom ez kijelző hiba vagy esetleg valami beállítás gond lehet?

[ Szerkesztve ]

(#234) petir válasza Surci1 (#233) üzenetére


petir
senior tag

Hááát elégé kijelző gyanús a story...
Én megpróbálnám recovery módba esetleg ha ott sincs kép onnantól kezdve hardver...
Bár igazából már így is szinte biztos...

(#235) balco válasza Tibor691 (#203) üzenetére


balco
aktív tag

És vajon egy ilyen USB-C - HDMI konverterrel lehet külső képernyőt használni az M30-cal?

[ Szerkesztve ]

(#236) balco válasza balco (#235) üzenetére


balco
aktív tag

Vagy egy ilyennel akár billentyűzet és egér is elfér mellette?

[ Szerkesztve ]

(#237) Payaba


Payaba
tag

November 3-án rendeltem BG-ről és megmozdult: Feucht, Germany van.

(#238) petir válasza Payaba (#237) üzenetére


petir
senior tag

MEGJÖTT!!!!
Hétfői napon MPL hozta :-)

Íme néhány kép ízelítőnek




Par gondolat mellé:
Robosztus, erős, jó minőségű anyaghasználatra utal ami a korabban felhozott súly kérdés alá is támaszt. Nem zavaróan "nehéz" de azért érzi az ember , hogy van a kezében valami :)

Youtube teszi a dolgát tökéletesen megy HD minőségben is a videó.

Nekem a belső tárhely teljes meglepetés 100 GB felett az ajándék memóriakártyát így nem is értem de mindegy majd elhasználjuk valamibe.

Böngészés egész jó, nagyobb oldalaknál kicsit gondolkodik aztan betölt - hozzateszem huawei media pad se gyorsabb megdöbbenve tapasztaltam múltkor mikor nyomkodtam.

Egyszer felmerült itt a fekete fehér mód , hogy az asszony elnyomkodta filmnézés közben. Gyors menü -> Reader mód :-) kár volt resetelni :-) annak a be/ki kapcsolása teszi fekefehér/színes modba a tabot.

Röviden ennyi :) bízom benne sokáig jó lesz !

(#239) Payaba válasza petir (#238) üzenetére


Payaba
tag

Klassz, jól néz ki.
Az enyém nem mozdul. Én 2 db-ot rendeltem tokkal együtt.
Karácsonyi ajándék lesz egy belőle :)

[ Szerkesztve ]

(#240) tirszin


tirszin
senior tag

Sziasztok! Nem találtam tesztet az M30-ról.
Tudnátok abban segíteni, hogy mennyire világos a kijelzője? Kültéren, napos időben látható?

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#241) petir válasza tirszin (#240) üzenetére


petir
senior tag

Szia

Kulteren nem tudom milyen , márcsak a jelenlegi idojárási helyzet miatt se :D
Beltérre viszont azt tudom Neked mondani , hogy minimumon is erős. Zavaroan erős ! En bevallom feltettem a Dimly -t is és még lejjebb vettem.
Következtetés ebből , hogy valószínu napos idoben is jó.

(#242) tirszin válasza petir (#241) üzenetére


tirszin
senior tag

Köszönöm a gyors választ! Meg is rendeltem egyet.
Használható autós tartó vajon létezik ekkora tablethez?

[ Szerkesztve ]

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#243) bl4ze válasza tirszin (#240) üzenetére


bl4ze
veterán

Szerintem jó erős napfényben is, nagyon jó SHARP IPS kijelzője van.

.:. bl4ze .:.

(#244) tirszin válasza bl4ze (#243) üzenetére


tirszin
senior tag

Köszönöm, remélem hamarosan kiderül. Drónt irányítani kellene egyébként.

Ahogy megrendeltem az M30-at, utána láttam egy hasonlót. Sanszos, hogy egyezik a kijelzőjük, de ez újabb lehet, mert Glonas-t is tud és könnyebb is: Chuwi Hi9 Air 4G Sim Tablet 10.1" Android 8.0
Viszont nem tudom, mennyi a hibás belőle, mennyire megbízható...

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#245) bl4ze válasza tirszin (#244) üzenetére


bl4ze
veterán

Kb. egy kategória a Chuwi és Teclast, szerintem....

.:. bl4ze .:.

(#246) Payaba


Payaba
tag

Sziasztok, megérkezett a csomag, sérülésmentes. 15 nap alatt ért ide. 2 db-ot rendeltem, tokkal együtt, mindkettő jól működik, hibát nem tapasztaltam.

(#247) bl4ze válasza Payaba (#246) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem is kb annyi volt. Úgy látszik ezt a 2 hetet tudják tartani.

.:. bl4ze .:.

(#248) ksanc


ksanc
őstag

Sziasztok!
Tapasztalattal rendelkezőktől kérdezem: a sima Priority Line rendelés Banggoddról, vagy Gearbestről az csak egyszerű elsőbbségi küldés igaz? Tehát a vám/áfamentes küldéshez kifejezetten az EU Priority Line kellene?
Egy Teclast P10HD 3GB/32GB kütyün gondolkodok erősen, de sehol sem találok EU Priority rendelést. A másik versenyző egy ALLDOCUBE iPlay10 Pro, picit drágább, de EU-s küldés.

Köszi!

(#249) kispusi017


kispusi017
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni az általános tapasztalatotokkal kapcsolatban! Kinéztem magamnak egy Teclast M16-os tabletet és mivel eléggé új készülék, valamint soha nem volt kínai tabletem, így az érdekelne, hogy a megjelenés után nyugodtan meg lehet rendelni egy Teclastot vagy vannak gyermekbetegségek, amely miatt jobb ha vár velük egy kicsit az ember. Nyilván tudom, hogy ki lehet fogni egy hibás példányt, nem is feltétlen erre gondoltam, hanem apró, akár szoftveres dolgokra, amik miatt érdemes lenne várni az esetleges orvoslásuk végett. Most nagyon jó áron van (kuponnal 180 dollár) és félek, hogy később hiánycikk lesz a tudása alapján. Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

kispusi017@gmail.com

(#250) balco


balco
aktív tag

Az elmúlt pár hét tapasztalata az új Teclast M30-ammal:
- akksival elégedett vagyok, nem kell figyelni rá nagyon, kb 3 filmet néztem meg rajta múltkor a repülőn
- a hozzákapott tok, minden csak nem elegáns, igazából egy drabális nagy vacak (egyelőre azért marad)
- sokszor előfordul, hogy egy hosszabb youtube vagy egyéb videó közben eldobja a wifi jelet. Nem tudom, hogy ez miért van, vajon valami beállítás probléma? (másik wifin is tapasztaltam és másik eszköznél ugyanazon a wifin nem jelentkezik)
- vastag. Valahogy vékonyabbnak gondoltam, amikor megrendeltem
- egyelőre vannak bajok a Chromecasttal is. Hogy lehet teljes képernyőt tükrözni? Az újabb androidokon a fentről lehúzott gyorskezelőkben ott van mindik a cast ikon. (ha más eszközről castolok, azt azonnal látom a tab értesítései között)

Próbált már valaki felhegeszteni mondjuk Android 9et? (gondolom a 10 az egy álom kategória)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.