2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) I_m_r_e válasza motrola (#899) üzenetére


I_m_r_e
újonc

Szia, ezek mind megvoltak, az összes töltőmmel és kábelemmel megpróbáltam. A saját telefon töltőm 30 W-ot tud, a saját szinte új töltőjével, az összes kábellel, ezeket a nyilvánvaló köröket megfutottam értelemszerűen. A másik gyerekemnek ugyanilyenje van, az tökéletesen működik. Előbb csak lassult a töltés, de egy éjszaka alatt azért feltöltődött, aztán már csak a telefonom erősebb töltőjével töltött, aztán most már azzal sem (a töltő azt hiszem érzékeli hogy mi van rákötve ).

Ha tudtok ajánlani szervízt ahova bevihetem, vagy van köztetek szakember aki bevizsgálná kijavítaná az nagy segítség lenne, nem ingyen nyilván de minél hamarabb ha lehetséges. Köszönöm.

(#902) Tibor691 válasza I_m_r_e (#901) üzenetére


Tibor691
tag

Nekünk is ilyen problémáink voltak. Valószínű, hogy az USB port forrasztása elengedett a kábelfeszegetés miatt. A srácaimnak M30-ai vannak, amik 2 évesek múltak, az egyiket egyszer a másikat kettőször kellett forrasztani. Itt Tatán 3eFt-ért megforrasztották. Ha van USB-s árammérőd azon nagyon jól nyomonkövethető a töltés áramerőssége.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#903) I_m_r_e válasza Tibor691 (#902) üzenetére


I_m_r_e
újonc

Hát egy "szakértő" a hibajelenség leírására azt mondta hogy a töltésvezérlő chip lesz a ludas. Valaki meg tudja mondani hogy melyik chip kell bele és hol tudom megvenni?
Esetleg valaki aki bele is tenné nekem?

(#904) Dina86 válasza Zoli-bácsi (#861) üzenetére


Dina86
újonc

Szia
Nekem egy T30 van, csak jót mondhatok róla, 2 éves és hibátlan, annyi baja van hogy k0"kinőttem" így eladóvá fog válni!
Meg van egy M16-osom, nekem ehhez képest nagy és nehéz, vadi új, csak próbálva volt, 50.000-èrt eladó

(#905) DrImP


DrImP
újonc

Sziasztok! T40 kontakthibássá vált USB töltőcsatlakozást hol érdemes javíttatni Budapesten? tudtok ajánlani megbízható helyet? Esetleg van itt olyan aki vállalja?

(#906) DrImP válasza DrImP (#905) üzenetére


DrImP
újonc

Bocs, elírtam M40 a tablet típusa, és még mindig keresek valakit aki USB ajzatot tudna cserélni benne...

(#907) g0dl válasza DrImP (#905) üzenetére


g0dl
addikt

Tudom, hogy eső után köpönyeg, de a kezdetektől ilyesmi van benne, és azzal töltöm. Nem pont ilyen, csak példaként mutatom.

tabletbe, kindle-be azonnal rakok ilyet.

(#908) scalpal válasza huliganboy (#883) üzenetére


scalpal
tag

Sikerült megjavíttatni? Fiam leejtette, szintén csak az érintő panel tört össze, rendeltem egy újat, kicseréltem és működik. :)

(#909) DrImP


DrImP
újonc

M40 tablet USB csatlakozó cseréhez kellene nekem az alábbi csatlakozó aljzat.
Van valakinek ilyen vagy tudtok beszerzési lehetőséget itthon?

(#910) sasabacsi1


sasabacsi1
csendes tag

Sziasztok!

Kaptam egy P20HD tabletet, hol tudom átállítani, hogy ne töltés legyen, hanem fájlmásolás?

(#911) szimi57 válasza sasabacsi1 (#910) üzenetére


szimi57
őstag

Beállítások-rendszer-speciális-fejlestői beállítások-alapértelmezett USB-beállítás.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#912) Luissimo válasza DrImP (#909) üzenetére


Luissimo
veterán

Keresd meg Darvinya forumtàrsat, lehet hogy van neki, de ha nincs beszerzi ès megcsinàlja neked.

(#913) ZPKing


ZPKing
tag

Sziasztok,
Van egy P20HD tabletünk.
Egyik napról a másikra nem hajlandó bekapcsolni.
Semmilyen gomb kombinációra nem reagál. RESET-re
töltést nem tudom felveszi-e mert nem jelenik meg a aksi ikon sem.
Merre induljak el hogy újra életre tudjam kelteni?
Köszi

(#914) localhost


localhost
Közösségépítő

Itt a P20HD_EEA egyik által érthetetlen beállítása.
SIM kártya van benne, bekapcsoláskor feloldva pin-kóddal.
--- Első vagyis FŐ felhasználó a nejem, a saját beállításaival, google, FB, messenger, Viber, kontaktok minden oké.
--- MÁSODIK felhasználó én magam, EGY KIVÉTELÉVEL minden oké, TELEFONHÍVÁST nem tudok indítani, mert tiltott. Hol engedélyezhetném, mert áttúrtam a menüt oda-vissza, de nem találom?

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#915) localhost válasza localhost (#914) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Megtaláltam.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#916) ZPKing


ZPKing
tag

Sziasztok, hátha itt sikerül.
Keresek törött de működő P20HD-t, (törött kijelző)
Gyerekek kinyírták az USB aljzatot.
Alaplap cserét követnék el rajta.
Ha valakinek van kérem jelezze PÜ-be aztán megegyezünk.
Köszönöm szépen.

(#917) tomchy válasza ZPKing (#916) üzenetére


tomchy
tag

Szerintem egy átlagos szervizben meg tudják oldalni az aljzatcserét párezerért.

[ Szerkesztve ]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#918) ZPKing válasza tomchy (#917) üzenetére


ZPKing
tag

Sajnos annál nagyobb baj, felszakadt a fólia nyákon így nem cserélhető már az alljzat.
Ezzel lett kezdve, hogy szét lett szedve megnézte szaki.
Így csak az alaplap csere jöhet szóba.
Tudom semmi esély rá de megpróbálom hátha.

(#919) BluEyes válasza DrImP (#909) üzenetére


BluEyes
őstag

Hátha aktuális még: USB aljzat [link]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#920) szabolcs77 válasza BluEyes (#919) üzenetére


szabolcs77
tag

Teclast T40 Plus-hoz is jó lehet?

(#921) BluEyes válasza szabolcs77 (#920) üzenetére


BluEyes
őstag

Szia.
Abba ezt a másikat kínálják. [link] Aztán hogy tényleg jó vagy sem, nem tudom, de ezen a nyomon el tudsz indulni.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#922) szabolcs77 válasza BluEyes (#921) üzenetére


szabolcs77
tag

BluEyes: köszönöm

(#923) Zizy


Zizy
csendes tag

Sziasztok! Leejtettem a Teclast t 30-as tabletemet és itthon nem javítja senki. A képernyője sérült, meg nem nagyon tört össze, de az ikonokat nem tudom megnyitni. Néha reagál ott ahol eltört, de csak a törött részén. Tudna ebben segíteni valaki? Köszönöm.

(#924) Dr.NX válasza Zizy (#923) üzenetére


Dr.NX
addikt

Dugj rá egy egeret OTG-kábellel.

Elfogadom a sütiket.

(#925) Zizy válasza Dr.NX (#924) üzenetére


Zizy
csendes tag

Köszi szépen. Megpróbálom :R

(#926) Zizy válasza Dr.NX (#924) üzenetére


Zizy
csendes tag

Köszönöm, sikerült :C

(#927) fila


fila
senior tag

Lassan 2 éves a P20HD, akksija egy napos lett, időnként kikapcsol, meg is rendeltem az utódját, hű maradván a teclast-hoz, egy M40 Pro-t.
Ma elég jó árban kifogtam az aliexpressen:
[link]
Bolt kupon, coin, 11DSale12 kupon, euróban(116) fizetve 47 ezerre jött ki tokkal együtt.
Ez így elég jó árnak mondható, ha ez is kibír 2 évet elégedett leszek vele.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#928) BluEyes válasza fila (#927) üzenetére


BluEyes
őstag

Üdv a klubban kolléga! Szerintem a 2 évvel nem lesz gond.
Ez a kuponos okosság hogy van, tőmondatokban közelebb vinnél a megoldáshoz? Tudom, hogy off, de ha már itt került szóba...

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#929) fila válasza BluEyes (#928) üzenetére


fila
senior tag

belerakod a kosárba a linkelt tabletet, utána a kosárba már egy alacsonyabb összeget ír, mindenféle kedvezménnyel, fizetés gombra kattintva még a bankkártya adatok előtt be tudod írni a 11DSale12 kupont, ami még levon az árból.
Na azt nem tudom megmondani, hogy a 2 dolcsis store kupont még nov 1 előtt zsákoltam-e be, vagy még most is lehet. App-ról rendeltem. Már fel is adták.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#930) -Tsaba- válasza -Tsaba- (#860) üzenetére


-Tsaba-
tag

Üdv! Sajnos úgy tűnik eddig bírta az ajándék Teclast M30 pro (1 év majdnem). Csíkoz, szaggat, és szétesik a kép. Még szerencse hogy olyan helyről vettem ahol garanciát is adtak rá...

(#931) BluEyes válasza fila (#929) üzenetére


BluEyes
őstag

Ja hogy kosárba! Így már adja. :R Erre jön még vám-áfa-egyebek?

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#932) fila válasza BluEyes (#931) üzenetére


fila
senior tag

Semmi, GLS hozza spanyolból

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#933) BluEyes válasza fila (#932) üzenetére


BluEyes
őstag

Akkor nagyon jó áron van, sok szerencsét hozzá. Enyém szépen dolgozik lassan fél éve, koppkopp.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#934) -Tsaba- válasza -Tsaba- (#930) üzenetére


-Tsaba-
tag

Okulásként írom csak...
Szalag kábel probléma volt, pár óra és megcsinálták. Ill elsőnek nem tisztáztuk hogy garanciális probléma, de nem "ijedtek" volna meg akár a kijelző cserétől sem. Úgyhogy ha valaki szeged környékén egy jó szervizt keres (ill ahol még árulnak is ilyen tableteket), akkor én ajánlom őket.

[ Szerkesztve ]

(#935) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. M40 Pro tablet az alany, és a Plex app-al lenne gondom. Fogalmam sincs, hogy hol/mi a hiba, de talán kapok tőletek tanácsot. Szóval a tabletet gyerekek használják, Plexen csináltam nekik egy gyerek profilt. Van egy mesefilmek és mesesorozatok mappa, ezeket látják. Eleinte csodálkoztam, miért van az, hogy csomó minden hiányzik belőlük, de mint kiderült, a korhatár besorolás végett...mivel kisebb gyerek jellegű profilt állítottam be (korlátozásoknál). Ezt most kikapcsoltam, nincs korlátozás. Szerveren belépve átváltottam a gyerek profilre, jó minden. Laptopon, telefonon szintúgy. A tableten viszont most nem érek el semmit! AZt írja offline a szerver. Próbáltam ki-belépni, törölni az app adatait, de semmi változás. Korábban apk-ról telepítettem fel a Plexet (áruházból nem tudtam, mert szülői korlátozás volt beállítva), és akkor is hasonló gondom volt, egyszerűen nem látta a szervert. Aztán kikapcsoltam a szülői korlátozást, és feltettem a Plexet az áruházból, utána működött, csak akkor meg - ahogy fentebb írtam - a Plexen belüli managelt profil korlátozása maitt nem láttam sok tartalmat a 2 mappában. FUra, hogy ez a gond csak a tabletnél van :F

(#936) bazsimano


bazsimano
őstag

Sziasztok!
ez az Teclast M40 Air 10.1 milyen? van valakinek tapasztalata? 8-10 eves gyrkpcnek lenne, semmi extra hasznaltra, kis jatek, leginkabb...arra gondoltam, hogy inkabb 8 gigas fele menne el a dolog...azt valsztanam...megeri? vagy? itthoni beszerzesnel a realme padot ajanlottak csak az 100 krul van...teclastnal nem tudom, hogy hol allna meg a dolog :) :R

(#937) -Tsaba- válasza bazsimano (#936) üzenetére


-Tsaba-
tag

Nálunk is a gyerek használja (bár az M30 pro) csak és kizárólag (9 éves), és elég jól teljesít játéknál is. Annyi hogy sajnos már meg van hajolva kicsit (nem vigyáz rá kellőképpen), meg egyszer már járt is szervizbe (szerencsére garanciában javították). Szóval annyira nem strapás, de ha vigyáz rá akkor bírja, szerintem ár/érték bajnok (főleg ha találsz itthoni forrást)...

[ Szerkesztve ]

(#938) bazsimano válasza -Tsaba- (#937) üzenetére


bazsimano
őstag

azt nem tudtam, hogy itthon is beszerezheto a teclast...elsőkörbe az eu raktaras forrast nezgettem...de pont a garancia miatt nezelodok itthon is...
karacsonyi ajandek lenne a ket kolyoknek...es azert nem mindegy, kiadni 2x100ezret vagy ha 40-70ert sikerul beszerezni... :R

(#939) Ciccuka válasza bazsimano (#936) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez engem is érdekelne.

Teclast M40 Pro Mali G52 GPU 6GB 7000mAh 90Hz
Teclast M40 Air Mali G72 GPU 8GB 6000mAh IPS 120Hz

Aida64-el ki kéne próbálni mindkettőt és megnézni ott a specifikációkat. Mert nem egyértelmű, hogy melyik GPU gyorsabb, mert elég sokféle változatban létezik ezen a néven.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#940) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Plex-el van valakinek tapasztalata Teclast tableten? Pár napja írta, hogy az M40 Pro-n nem jelennek meg bizonyos mesefilmek/sorozatok a gyerek profilban. RÁjöttem, hogy ez a korlátozás miatt van, úgyhoyg azt ki is kapcsoltam. Itt írtam róla: [link]
Ezután sem jelent meg azonnal, sőt totál offline-nak látta a szervert, míg máshonnan elérhető volt (más eszközről). Majd másnap reggelre beszinkronizált mindent, azt hittem helyreállt végre. Erre most, 4 nap elteltével, megint nem érhető el róla semmi, offline-nak látja a szervert :F Tekintve, hogy laptopról, telóról, mindenhonnan elérem, mi a franc van ezzel a tablettel ill. a Plex-xel?

(#941) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok! t40 pro vagy m40 pro lenne jobb valasztas? :R
probaltam keresni osszehasonlito oldalakat, de jo lenne velemenyt is hallani ezekrol...
koszonom elore is :R

(#942) bazsimano válasza bazsimano (#941) üzenetére


bazsimano
őstag

vagy m40 air...elore is koszonom! :R

(#943) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Sziasztok,

Az M40 Pro-n csak sd-ben lehet nézni a Netflix, Disney+ és egyéb streaming szolgáltatókat? Vagy van amelyiket HD-ban is támogatja?

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#944) Ciccuka


Ciccuka
veterán

M40 Pro
M40 Air

Bár a specifikáció(k) elég ellentmondásos(ak) az 1 éves review-ek (google-val is érdemes keresni írásokat) alapján. Összevissza írnak és mondanak mindenfélét, valószínűleg több változat is kering (2021, 2022-es). A processzor, ha jól látom 2018-as modell mindegyikben, ami nem épp egy mai szerkezet.

A touchpadekkel elég sok mindenkinek meggyűlt a baja. Alapvetően elég sok probléma van velük, ahogy olvasgattam tegnap, amit találtam. A kijelző nem valami jó és szép, háttérvilágítás gyenge, stb.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#945) bazsimano válasza Ciccuka (#944) üzenetére


bazsimano
őstag

en azért remélem, hogy hozni fogja azt, amit egy 10 es egy 8 eves elvár :D :D :D
reménykedem ...ennyi...mást nem tehetek.

(#946) Ciccuka válasza bazsimano (#945) üzenetére


Ciccuka
veterán

Amíg ketté nem törik ;]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#947) Dr.NX válasza dvtkfan (#943) üzenetére


Dr.NX
addikt

Mivel nincs Widevine L1 licensz, ezért csak SD a Netflix. A többi szolgáltatót nem tudom biztosan megmondani, keress rájuk, de meglepődnék, ha nem ez lenne a helyzet.

Elfogadom a sütiket.

(#948) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Teclast EU Store-ból eltűntek a tablet-ek (P25T-n kívül más nincs). :Y

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#949) newline610


newline610
csendes tag

A segítségeteket szeretném kérni.
Van egy Teclast M40 tabletem, amivel egy frissen beüzemelt ASUS RP-N12-N300 range extenderre szerettem volna csatlakozni. Beütöm a jelszót a tableten, próbál csatlakozni majd csatlakozás nélkül kikapcsol a wifi és ha éppen be van kapcsolva a bluetooth akkor az is. Ameddig nem törlöm a "mentett hálózatok" közül az extender-t, addig ki-be kapcsol mind a két funkció. Több eszközzel (androidos box, konzol, telefonok) is próbáltam a csatlakozást és mind megfelelően működik. A buildszám a tableten: V.1.04-20210624.
Szerintetek mi lehet a probléma?

(#950) Tibor691 válasza newline610 (#949) üzenetére


Tibor691
tag

Egy ötlet: állítsd át a router Wifi csatornáját másik frekvenciára.

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.