Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) sphe válasza Gre@T (#650) üzenetére


sphe
senior tag

Nem megy download módba a tablet, lásd az előző hozzászólást. Megáll a fent mutatott képnél, így nem lehet nyitni bootloadert és flashelni.

(#652) Gre@T válasza sphe (#651) üzenetére


Gre@T
tag

A P10 4G és a P10HD nem ugyanaz a hardver. Az egyik MTK SOC a másik pedig unisoc-ra épül.

(#653) sphe válasza Gre@T (#652) üzenetére


sphe
senior tag

Az enyém unisoc. (SC9863A) Van esetleg ötleted?

(#654) robbertoo8


robbertoo8
csendes tag

Sziasztok!
Ma érkezett meg aliexpressről egy P20HD, de a kezdeti öröm után eléggé kétségbe estem. Kb fél óra használat után, meghülyült a hangerő szabályzó. Először elkezdte összevissza állítgatni a hangerőt. Rá pár percre mintha ki-be húzgálnám a fülhallgatót, ki-be kapcsolta a fejhallgató módot, majd végül úgy is maradt, mintha be lenne dugva. :( Találkozott már valaki ilyennel? :F factory resetet próbáltam, nem segít. Akármit csinálok vele, úgy kapcsol be, minta be lenne dugva a fülhallgató. Ha tényleg bedugom, majd kihúzom, akkor is úgy marad. Szerintetek lehet vele valamit kezdeni? Köszi a válaszokat előre is!

(#655) Tybor66


Tybor66
tag

Üdvözletem!

P20HD tablet Beállítások alkalmazás megnyitásakor, a képen látható értesítéseket/emlékeztetőket hogy tudnám kikapcsolni? Kerestem a lehetőséget, de sajnos nem találtam meg.

A segítséget előre is köszönöm!

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#656) Gre@T válasza sphe (#653) üzenetére


Gre@T
tag

Lehetne kísérletezni, de amíg nincs hozzá lineage os, addig feleslegesnek tartom a root-ot és a bootloader nyítást.

(#657) sphe válasza Gre@T (#656) üzenetére


sphe
senior tag

Már hogyne lenne? 10 hozzászólással fentebb linkeltem. Vagy félre olvastam valamit?

(#658) GroCsa válasza meoindil (#602) üzenetére


GroCsa
friss újonc

Baggodd.com ahonnan a P20HD is jött, teljesen jó

(#659) Monk144


Monk144
csendes tag

Üdv! Nemrég jött meg a Teclast tabletem, érdekes módon az HBO go-n nézett filmek hangja csúszik a képhez képest. Más is tapasztalt hasonlót? Vajon mi lehet az oka? 🙄
köszi!

(#660) sphe válasza Monk144 (#659) üzenetére


sphe
senior tag

Nem nézek HBO go-t, de a kevés szabad ram miatt is lehet. (Sok futó, vagy sok telepített, háttérben futó alkalmazás). Csekkold le a beállításokban a memória gazdálkodást.

[ Szerkesztve ]

(#661) Plaz


Plaz
csendes tag

Sziasztok,

p20hd-ra itthonról tudok ajánlani kitámasztós tokot, ami méretben fittel és nem horror az ára? Sajnos kínából már nem jönne meg az ünnepekig.

Amúgy +1 a tabletre bárki is gondolkodik rajta, 3 napja jött meg bangoodról, youtube, netflix tökéletesen szalad , akkuidő baráti, kamera gyenge de ezt mindenki le is írja. Tartalomfogyasztásra best buy.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#662) doongoo válasza Plaz (#661) üzenetére


doongoo
addikt

Nekem is bejön, kár, hogy egy képernyőhibás darabot fogtam ki

(#663) meoindil válasza Plaz (#661) üzenetére


meoindil
aktív tag

(#664) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Sajnálattal láttom, hogy a Teclast semmit nem változott, kb jó hardwer olcsón, foss Op-rendszer.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#665) Roli5 válasza Gre@T (#640) üzenetére


Roli5
tag

... bővült eggyel a kör, négyből négy :(

(#666) danika025


danika025
csendes tag

Sziasztok !

Az alany egy Teclast P20HD nem kapcsol be csak a kis Teclast felirat van, ha bemegyek a recovery menübe onnan bármit választok akkor "E: Failed to mount hibaüzenetet kapok mindenre .

Valami érdemi megoldás vagy szerviz aki életre tudná kelteni?

Egy hónapig tökéletesen működött. Alliexpress Spanyol raktáras rendelés .

[ Szerkesztve ]

(#667) zolda


zolda
tag

Sziasztok! Apósom kapott T30 tabletet fizikai billentyűzettel, kérdése, hogyan lehet rajta elő csalogatni a @ jelet... Nincs előttem sajnos a gép, így a ti segítségetekre számítok. Alt Gr + V volt a tippem, mint általában, de nincs Alt Gr billentyű.
Köszönöm!

(#668) Blackmate válasza zolda (#667) üzenetére


Blackmate
senior tag

Véletlenül nem angol kiosztású a billentyűzet, vagy olyan beállítást használ az Android? Mert akkor Shift+2 a lesz a nyerő.

(#669) Bönde


Bönde
csendes tag

Sziasztok!

Rendeltem egy Teclast P80H (D9C3) tablet. Főleg navigációnak szeretném használni, de úgy vettem észre igen gyenge a helymeghatározása. Megpróbálnék javítani rajta a gps_debug.conf fájl szerkesztésével. Gondolom elsőként egy root-olást kellene elvégezni rajta. Az eszközön gyárilag Android 10 Go edition fut. Erre milyen rootolási módszert tudnátok ajánlani? Előre is köszönöm a segítséget!

(#670) Somatom válasza Bönde (#669) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem inkább adj neki telóról GPS jelet!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#671) Bönde válasza Somatom (#670) üzenetére


Bönde
csendes tag

Azt pontosan hogyan?

(#672) Somatom válasza Bönde (#671) üzenetére


Somatom
veterán

Így.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#673) Bönde


Bönde
csendes tag

Köszönöm! Ettől függetlenül érdekelne, hogy milyen módon lehetne rootolni, illetve hogy milyen ROM-ot lehetne rátenni? Sajnos a bővítőkártyákat hibásan kezeli. Formázásnál 20%-on kezdi, majd ott marad is. Ha fel is ismeri, egy újraindítás után megint nem látja. Mivel lehetne orvosolni? Próbáltam már külön pc-n formázni a kártyát, de akkor sem látja újraindítás után. Gondoltam ha szoftveres a probléma, akkor talán egy másik ROM megoldja. Mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

(#674) Somatom válasza Bönde (#673) üzenetére


Somatom
veterán

Esélytelennek látom, hogy egy ilyen belépő modellre legyen custom ROM. Pláne Go. Nem tudom, hogy milyen navit akarsz ezen futtatni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#675) Bönde válasza Somatom (#674) üzenetére


Bönde
csendes tag

Igo Nextgen-t tettem rá. Elvileg a 2gb ram és a 4 magos proci-nak tudni kellene. Kicsit laggos a kezelés, de azért működik. A kijelző is jól mutatja a dolgokat. A GPS-e viszont ebben a felállásban nem jó, és hát a bővítés jó lenne megoldani, mert a belsőre ráfértek azok a térképek stb. ami kell, de előbb utóbb szűk lesz a hely.
A gyári gps rendszerfájlt (ami nem az európai navigáláshoz lett konfigurálva állítólag) kellene átszerkeszteni, de ahhoz előbb rootolni kellene.

(#676) Somatom válasza Bönde (#675) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem kár a melóért. Nem az szokott lenni a baj, hogy az USA -ból indítja a keresést (az A-GPS ezt amúgy is rövidre zárná), hanem a silány minőségű hw összetevők (pl. az antenna).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#677) Bönde


Bönde
csendes tag

Lehet, de azért adnék neki egy esélyt. Ha valaki tud segíteni benne szívesen veszem, és köszönöm!

(#678) Bönde válasza Somatom (#672) üzenetére


Bönde
csendes tag

Ez egyébként root accsess-t kér. Ezek szerint root-olni kell.

(#679) Somatom válasza Bönde (#678) üzenetére


Somatom
veterán

Fura. Én két nem rootolt eszköz között próbáltam. A fogadó eszköz fejlesztői beállításaiban kell engedélyezni a hamis helyeket, és/vagy bejelölni az appot helyimitáló alkalmazásnak (típusfüggő a menüpont neve).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#680) Bönde válasza Somatom (#679) üzenetére


Bönde
csendes tag

A nem rootolt telefonomról állítottam be a BT sharing-et a tableten a BT receiving-et (ez kér egy Mock location access-t), de nem tudja megnyitni a fejlesztői beállításokat. Manuálisan nem is találtam a fejlesztői menüt. Lehet a Go edition-ben nincs is feltételezem. Többek között ezért is céloznék meg egy root-olást...

(#681) Somatom válasza Bönde (#680) üzenetére


Somatom
veterán

Go -n nincs ez a build számra hétszer bökéses módszer?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#682) Bönde válasza Somatom (#681) üzenetére


Bönde
csendes tag

De, így sikerült. Köszi!

(#683) Gre@T válasza sphe (#657) üzenetére


Gre@T
tag

Az P10 4G MTK soc-vel szerelne ez pedig P10HD unisoc soc-vle szerelve.

(#684) Elk_hound


Elk_hound
tag

Üdv.

Az USB Type-C gyári töltős Teclast készülékek estében milyen szabvány (QC/PD és verzió) szerinti másik töltővel érdemes/szabad próbálkozni?
A gyári felirat a töltőfejen (12V/2A) nem ad ebben útmutatást, a jelzett 12V-ot viszont mindkét szabvány képes biztosítani.

(#685) balco válasza Elk_hound (#684) üzenetére


balco
aktív tag

Sokáig nem mertem rádugni a Teclast M30-am a Dell USB C PD W15 notebook dokkomra (ami ugye 20V 60W körül ad le), de simán tölti.

(#686) Elk_hound válasza balco (#685) üzenetére


Elk_hound
tag

Köszönöm, hasonló a szituáció. Teclast F5 és egy HP Probook 45 W-os, PD szabványú töltővel.

(#687) Logitech válasza hardline (#533) üzenetére


Logitech
aktív tag

p80x-en véletlenül nem használod az új telekomtvgo appot? Pont jó lenne egy ilyen 8 colos tab, ha menne rajta.

(#688) hardline válasza Logitech (#687) üzenetére


hardline
senior tag

Nem használom, nem is hallottam róla. Nincs telekom előfizetésem, de a kedvedért letöltöttem és regisztráltam egy ingyenes fiókot.
A közszolgálati csatornák mennek így gond nélkül. M1, M2, Duna, M4 Sport, Duna World, M5.
A kép HD, a hang nem csúszik. Screenshotot és videófelvételt nem enged az app.

[ Szerkesztve ]

(#689) Logitech válasza hardline (#688) üzenetére


Logitech
aktív tag

Wow, de jó fej vagy, köszi, hogy megnézted. Direkt emiatt vettünk egy samsung tab-ot, de nem megy rajta, telekom meg ül a problémán már vagy 2 hónapja.

(#690) hardline válasza Logitech (#689) üzenetére


hardline
senior tag

Szabin vagyok, ráértem. :)

(#691) Bandesz12


Bandesz12
friss újonc

Sziasztok, Teclast P20HD tablet 2 hét használat után nem kapcsol be, töltést nem veszi fel (vagy csak nem jelzi).
Semmi gomb kombinációra nem reagál. Kínai rendelés, gari nem játszik.
Mit tudnék vele kezdeni, hova vigyem szervízbe? Bp és környéke

[ Szerkesztve ]

(#692) g0dl


g0dl
addikt

Teclast m40-en hogyan érhető el, hogy ne a bekapcsoló gombra, hanem pl. dupla érintésre ébredjen fel?

(#693) Somatom válasza g0dl (#692) üzenetére


Somatom
veterán

Ehhez a hardvernek is támogatnia kell a funkciót. Ha gyárilag nem tudja, akkor szoftveresen nem tudod kihozni belőle.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#694) g0dl válasza Somatom (#693) üzenetére


g0dl
addikt

természetesen van bene képernyő érintés érzékelő

(#695) Somatom válasza g0dl (#694) üzenetére


Somatom
veterán

Az egy dolog. A lényeg, hogy kikapcsolt kijelzőnél is aktív kell legyen.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#696) Rogello77


Rogello77
friss újonc

Sziasztok! szeretnék venni a feleségemnek egy Teclast M40-et venni, tudnátok tapasztalatokat írni róla?

(#697) creed33


creed33
aktív tag

Sziasztok!
Már régóta meg akartam kérdezni hogy ez az akkumulátorkímélő mód pontosan mire van hatással ha be van kapcsolva? T 30 asom van.

(#698) Szoniboni12


Szoniboni12
lelkes újonc

Sziasztok!
Teclast P20HD tablet..nektek is nagyon gyorsan lemerült videó nézés ill. játék futtatás esetén?
Lehet valamit tenni?

(#699) kazsu


kazsu
friss újonc

Sziasztok!
Teclast X80H -hoz keresek Windows 10 telepítőt.
Esetleg ha valakinek megvan, megosztaná velem? :R

(#700) Joker88


Joker88
őstag

Van egy Teclast tabletem ,régi veterán.. Mostanában kezdtem el jobban használni..


A kérdésem, az lenne, hogy az Android rendszert lehet újabbra frissíteni? ( A Windows10 rendszert folyamatosan frissítem,azzal semmi gondom :) )
Jelenleg Android 5.1 van rajta .. ( Kernel verzió: 3.14.3 ; Build száma: V1.05_20160120 )

In loving memory of Garrett Lockhart

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.