Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Adrienn1969


Adrienn1969
újonc

Sziasztok!
Nekem 2 hete érkezett meg Gearbest-ről a Teclast Master T10 tablet. A töltés nagyon sok idő VOLT! Merthogy, két hét után kikapcsolta magát és azóta nem lehet feltölteni! Alig használtam, talán kétszer.
Vittem szírvízbe, de azt mondták, hogy nem tudják javírani, mert alkatrész nincs hozzá és nem is tudnak rendelni.
Ha, valaki mégis tudna olyat szervizt, ahol javíthanák, kérem, hogy írja meg!
Nem tudom, mennyibe kerülne visszaküldeni? Van valakinek ezügyben tapasztalata?
Köszönöm! :(((

(#102) RBJ


RBJ
addikt

TEclast P10 boot probléma van valakinek.
Újratelepítem de ha szerencsém van kibírja 1 hétig ha nem csak pár napig és újra jelentkezik a boot logonál végtelen futás. :W
Bánom, hogy ilyen tabletre áldoztam.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#103) vonyarc


vonyarc
tag

Teclast P80 pró-rol van valakinek szemé!yes tapasztalata? A miniHDMI miatt kellene.

(#104) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Van valakinek Teclast Master T8 ? Most a Banggood.on nagyon jó árban van, de nem ismerem a márkát.
Milyen az üzemidő? A kamera használható?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#105) KisApám


KisApám
addikt

Valaki tudna segíteni a TECLAST X98 Air 3G updétjében?
5.0 android van rajta, fel kéne rakni rá frissebbet.
:R

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#106) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, Teclast T10 tabon nem megy a FB és Messenger, csak Lite.
Korábban ment. Másnak is ez van???

.:. bl4ze .:.

(#107) Surplus


Surplus
tag

Üdv mindenkinek!
Teclast T20-ról van valakinek tapasztalata?

(#108) jdeutsch


jdeutsch
tag

Szép napot mindenkinek!
Hátha valakit érdekel:
Bangood-on a Teclast M30 kuponkóddal megvásárolható alig 150USD-ért!

https://www.banggood.com/Teclast-M30-MT6797X-X27-Deca-Core-4G-RAM-128G-ROM-Android-8_0-OS-10_1-Tablet-PC-With-Free-Case-in-Preorder-p-1542562.html

kupon kód: BGTM30149P

Ingyenes szállítás, vám és áfa nélkül.
Üdv: DJ

(#109) bl4ze válasza jdeutsch (#108) üzenetére


bl4ze
veterán

Hogy aztán ezen se menjen a Viber, Facebook és
Messenger?
Nagy csalódás a teclast... 😭

.:. bl4ze .:.

(#110) jdeutsch válasza bl4ze (#109) üzenetére


jdeutsch
tag

Természetesen mindenki azt vásárol a pénzéért amit akar, ebben igazad van, de lásd be azóta mióta Te vásároltál, ingen csak "sok víz lefolyt a Dunán"
Az M30 elődje az M20 volt, és arra senki sem panaszkodott, legalábbis én nem akadtam nyomára, és feltételezem az M30-on már javították az M20 esetleges hibáit, ámbár lehet tévedek.
Üdv: DJ

(#111) petir


petir
senior tag

Érdemes egy M30ast bevállalni?
Nem nagy mellényúlás?

(#112) jdeutsch válasza petir (#111) üzenetére


jdeutsch
tag

Szép reggelt!
Remélem igen, az enyém már úton van, ha megérkezik majd kiderül, én bizakodó vagyok.
Üdv: DJ

(#113) Msony válasza bl4ze (#109) üzenetére


Msony
tag

bizony, bizony, nagy csalódás ez a Teclast.
én vagy 5 db-ot dobtam a kukába. occót, drágát, mind1.
amióta Samu tabom van, megszűnt minden problémám a Teclast-al.
amíg kézzel rakják össze, addig sok víz lefolyhat a Dunán, de a Teclast nem fog meggyőzni.

(#114) bl4ze válasza Msony (#113) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem is a második Teclastom, de az utolsó is.

Nonszensz, hogy egy 10" tabon 2019-ben nem megy Viber, Facebook és Messenger.
Szégyen !
:W

.:. bl4ze .:.

(#115) petir válasza jdeutsch (#112) üzenetére


petir
senior tag

Szia

Mikor jön meg ?
Várnék róla pár infót mert nem találtam róla felhasználói visszajelzést pár teszt ami van fent neten azt olvastam...

Én egyszer aliról egy bdf-et rendeltem. Hááát kicsit lassú volt szóval ez 8 mag nagy humbuk... aztán egy hosszú nem használat után elővettem de boot után újraindult a kínai szerviz menü előjött de igazából kuka lett...
Összeségében jó lenne egy 10es tab de olyat vennék ami megbízható.

---

(#113) Msony , (#114) bl4ze

Ha eltekintünk az fb és viber használatától akkor is csalódás és miben ?

(#116) jdeutsch válasza petir (#115) üzenetére


jdeutsch
tag

Szép reggelt!
Hogy mikor jön meg nem tudom, visszajelzés alapján elvileg 6-14 munkanap. Jelenleg szept. 21 óta "úton" van, de a Flyt Express még nem adta át a GLS-nek.
Minden bizonnyal azért nem találtál (én sem) felhasználói visszajelzéseket, mert még nincs senkinek.
Az M20-ról jókat írnak, és ez remélhetőleg jobb lesz mint az M20.
De ez csak a használat során derül majd ki.
Üdv: DJ

(#117) Msony válasza petir (#115) üzenetére


Msony
tag

sem hardveresen (leginkább) sem szoftveresen nem stabil a cucc.
azért ilyen olcsó, mert bizonyos dolgok hiányoznak a gyárban, amire a nevesebb gyártók költenek.
te csak azt veszed észre, hogy első bekapcsolásnál a videókártya furcsán viselkedik, összeomlik a grafikus felület, aztán valahogy magától megjavul. Majd ez párszor megismétlődik egy-két év használat során.
Aztán egyszerűen csak nyomkodja magát a kijelző egy bizonyos ponton. Kipróbálsz vagy 8 félre rom-ot (márha találsz annyit), de nem oldódik meg a probléma, csak van olyan rom, amikor kevésbé érzed a problémát, mert felpakoltál egy-két appot erre-arra a problémára. Aztán megunod az egész ...-t és kukába vágod a cuccost.
Teclasték nem fognak megváltozni, silány a hardver és silány a szoftver, mert nem nyúlnak bele az alap androidba. Hiába a magas benchmark, van hogy hozza a magas pontokat, de aztán laggol a cucc rendesen.
Netkapcsolat szakadozik pedig nemkéne. Szal ilyenek a tapasztalatok 100$ alatt és 300$ fölött is. Amit rendeltem kiegészítő billentyűt azt úgy kaptam meg, hogy hajlott volt a cucc, mintha kitetted volna a napra és behajlik. Gáz mert billeg az asztalon.
Szal röviden összefoglalom neked: hányadék fos, ami ingyen sem kell. Persze vannak akik bíznak benne és remélik, hogy jó lesz az. Aztán eljön az akksicsere ideje úgy 2-3 évre. Jöhet a házibarkács mert szervíz más nincs nálunk.
Samu többe kerül? igen kb 1,5-szer annyiba, de ha összeadom az eszközök árát ami nem vált be, akkor magasan a Samu vezet. Vagy más márka, Huvaj se rossz.

(#118) bl4ze válasza Msony (#117) üzenetére


bl4ze
veterán

Én a T10 Master-emet még romolni sem tudtam, nem találtam rá semmit.
Nonszensz, hogy nem megy rajta a Viber, majd 1 év használat után a Facebook és Messenger is csak Lite lehet, mert a "sima" verzió el sem indul már :W :W

.:. bl4ze .:.

(#119) Surplus válasza bl4ze (#118) üzenetére


Surplus
tag

A t10-re elég sok rom meg recovery van a neten. A google a barátod. Nem próbáltam, mert nekem t20 van.

(#120) jdeutsch válasza Surplus (#119) üzenetére


jdeutsch
tag

Bizony-bizony, és a T20-ra is!
Lehet nem is oly rossz a Teclast? (csak halkan kérdezem, mivel nekem még ez ideig nem volt vele sem pozitív, sem pedig negatív tapasztalatom)
Üdv: DJ

(#121) bl4ze válasza Surplus (#119) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem vagyok egy nagy flash-elő, de ha valaki tud ajánlani egy romot ami stabil, és megy rajta Viber,FB és Messenge akkor felteszem.
:)

.:. bl4ze .:.

(#122) Surplus válasza bl4ze (#121) üzenetére


Surplus
tag

Mint írtam, nekem t20 van, és az nem jó Neked. Javaslom, hogy először nézz be az xda fórumára, ott van neki külön topikja.
https://forum.xda-developers.com/t/teclast-master-t10

(#123) bl4ze válasza Surplus (#122) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszi, XDA ismerem de egyetlen custom ROM sincsen ott is csak mindenki panaszkodik, hogy mennyire fos a Teclast , mert egyre több app nem megy : Viber, FB, Messenger....

:W

.:. bl4ze .:.

(#124) jdeutsch


jdeutsch
tag

Rövid bemutató a Teclast M30-ról:

https://www.youtube.com/watch?v=x-sfJdXonjw

(#125) jdeutsch


jdeutsch
tag

Teclast M30 megérkezett! Eddig kitűnő!

(#126) bl4ze válasza jdeutsch (#125) üzenetére


bl4ze
veterán

Viber felment rá?
Működik?
Honnan és végül mennyiért vetted?

Viber, FB, Messenger - ezek futnak?
8.0ás droid van rajta?
Pár képet felrakhatsz esetleg....

.:. bl4ze .:.

(#127) jdeutsch válasza bl4ze (#126) üzenetére


jdeutsch
tag

Szép estét!
Viber felment rá? Igen működik! (lepróbálva)
FB, Messenger én nem használom egyiket sem, de a fiam igen, / tesztelve, hibátlan mindkettő/
Banggood- tól rendelve, cupon kóddal 149.9 USD ajándék gyári tokkal.
juli 21 -én adták fel, és ma délben hozta a GLS.
4G VOLTE hibátlan. (digi Net-el tesztelve, de a Vodafon sim-el is tökéletes)
8.0ás droid van rajta!
De folyamatos javítások jönnek rá.
Maga a készülék minőségi kivitel, nem recseg-ropog, köszönhetően a fém háznak. Kijelzője remek.
Next-gen megy hibátlanul. Youtube rendben. (hátránya ha van? picit nehéznek érzem, de minden relatív.)
Szerintem ár/érték tekintetében verhetetlen. / az eltelt idő rövidsége miatt eddig jutottam/
Üdv: DJ

(#128) petir válasza bl4ze (#126) üzenetére


petir
senior tag

Most minden rosszindulat nélkül kérdezem nem unod ezt a viber,fb,messenger témát?
Az összes hozzászólásodban ezt hozod fel érv ként , hogy milyen "szar" ez a tab...
Ezeket a dolgokat a telefonodon is tudod használni talán jobban is mint egy 10"-os tableten...
Ezzel a kijelzőmérettel inkább alkalmas film nezesre, youtubeozásra , böngészésre , szövegszerkesztésre esetleg ha a hardware elég erős alatta játékra bár ebben kicsit kételkedek viszont ha előbbiek mennek rajta gond nélkül akkor ez a 3. generációja még akár egy jó tablet is lehet!

(#127) jdeutsch válasza
Pár nap múlva és belakás után néhány appal várom a véleményed.
Lassult e esetleg vagy valamit tapasztalsz e ami hátrány.
Pár fotót dobhatnál róla :)

[ Szerkesztve ]

(#129) bl4ze válasza petir (#128) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem, nem unom.
Hogy miért?
Nonszensz, hogy 2019-ben egy Tableten nem mennek ezek.
Szerintem pedig alap, hogy ezek a "core" app-ok menjenek egy tableten, úgy mint egy telefonon.
Ha nem érted miért nem megy a Teclast gépen, akkor olvass utána és meglátod mi az oka, és az elég szégyen a Teclast-ra nézve.
Már 2 Teclast-om volt, szóval nem ez az első - de ez most sajnos csúnya pofára esés volt.
Ha zavar, hogy kérdezem, ugorj át rajta.
Nekem egy tableten menjenek rendesen az alap app-ok és a Google + egyéb szolgáltatók ne tiltsák, mert a Teclast egy +%/házi cég, olcsójános megoldásokkal :(

.:. bl4ze .:.

(#130) petir válasza bl4ze (#129) üzenetére


petir
senior tag

Oké tőlem leírhatod még ezerszer is...mondjuk attól nem lesz jobb sőt megoldás se lesz csak megtudjuk , hogy nem megy.

De amúgy a mai világban mindenre van kiskapu - xda-n nézelődtél már pl ?
Vagy ezt próbáltad? Kifejezetten Teclast ír...

(#131) jdeutsch válasza bl4ze (#129) üzenetére


jdeutsch
tag

Szép reggelt Neked és mindenkinek!

Kérted hogy az általad korábban tapasztalt hiányosságokat nézzem meg az M30-on, megtettem,
és mint írtam is, a kérdéses alkalmazások hibátlanul mennek.
A Hsz-edből azt érzékelem hogy komoly előítéletekkel vagy felvértezve a Teclast termékekkel szemben, (minden bizonnyal nem alaptalanul, -korábbi tapasztalatok!) ha mindezt nem tudod semlegesíteni akkor
NE vegyél TECLAST M30-at!!! Nem állítom hogy hibátlan termék, /mint írtam is picit "nehéznek" érzem a fém ház miatt, -össze hasonlítva a Samsung Galaxy Tab S3-al,=minden műanyag,- a hangja (saját hangszóróin!) nem "hifi torony" minőség,-nincs mély hang,- de nem is várom el tőle, más gyártók sem jobbak e téren/
A fiam fent említett retina kijelzős pár hónapos Samsungjával összevetve -állítása szerint,- (szubjektív vélemény) semmiben nem marad el attól pedig az még most is 2x annyiba kerül mint az M30!
Játékra sem Ő nem használta, és én sem fogom. (véleményem szerint a Tablet nem arra való!!!)
Képeket nem készítettem róla, mivel pontosan olyan mint a neten fellelhető fotókon látható, élőben talán jobban érezhető a minőségi kidolgozás, de ezt az általam készített fotó sem érzékeltetné.
Végül de nem utolsó sorban figyelmedbe ajánlom nézz utána 6-7 évvel ezelőtt honnan indultak a ma favorizált
márkák / Huawei, Xiaomi,/ és hol tartanak ma? A Teclast-nak még van pár éve, nekem ,-veled ellentétben,-
nincs tapasztalatom a korábbi modellekkel kapcsolatosan, de változatlanul állítom az M30 ár/érték tekintetében verhetetlen készülék.
Remélem tudtam segíteni!
Üdv:DJ

(#132) jdeutsch


jdeutsch
tag

Szép napot mindenkinek!
Hátha valakit érdekel:
Teszteltem az M30-at 4k-s RAW videókkal, tökéletes, nem találtam kivetni valót!
Az elmúlt napokban "nyúztam" de nem volt vele gond az akku hozza a gyártó által ígérteket. (nem melegszik, pedig a gyári fólia rajta van elől- hátul, + a gyári tok.)
Üdv: DJ

(#133) bl4ze válasza jdeutsch (#132) üzenetére


bl4ze
veterán

Jól hagzik.
Enged OTA frissítést? Volt frissítés az első bekapcskor?

Mikori biztonsági csomag/frissítés van a 8.0-ás droidon ? Meg tudod nézni ???

.:. bl4ze .:.

(#134) jdeutsch válasza bl4ze (#133) üzenetére


jdeutsch
tag

Igen, volt frissítés a bekapcsoláskor, és azóta már többször is, az utolsó biztonsági csomag frissítés:
2019.szept. 05.18.22.

(#135) petir válasza jdeutsch (#134) üzenetére


petir
senior tag

Meglepően friss ! Ezek szerint a támogatottság rendben van.
Külön pozitív dolog , hogy belakás után sem tapasztaltál lassulást !
Ez a súly "probléma" több tesztben írták ugyan de relatív azért mégis csak egy 10" -os kütyü

(#136) jdeutsch válasza petir (#135) üzenetére


jdeutsch
tag

Igen valóban, nem kell "megszakadni" (annyira azért nem nehéz) csupán összevetésként említettem,-
természetes hogy nehezebb mint a csak műanyagból épített tabletek.
De valamit -valamiért, ez nem recseg, ropog, nem érzi úgy az ember hogy" szét fog esni"
Remélem a támogatottság hosszabb távon is megmarad, nem csak kezdeti lendület.
Üdv: DJ

[ Szerkesztve ]

(#137) bl4ze válasza jdeutsch (#134) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez jól hangzik, akkor lehet rá is "robbanok" egyre, mert a T10 Master nagyon kompromisszumos....

.:. bl4ze .:.

(#138) petir válasza bl4ze (#137) üzenetére


petir
senior tag

Kíváncsian várom a véleményed , ha pozitív csalódás lesz szerintem én is beleugrok egybe. :)

(#132) jdeutsch
Apropó , honnan érdemes rendelni ? Ali? Ebay? BG?

[ Szerkesztve ]

(#139) jdeutsch válasza petir (#138) üzenetére


jdeutsch
tag

Szép reggelt!

https://couponsfromchina.com/2019/08/12/teclast-m30-x27-4-128gb-4g-lte-tablet-coupon-price-gearbest/

Nem fogsz csalódni, mint írtam korábban biztosan vannak jobbak, de nem ezen az áron!
Most kuponnal 144.99 USD !
Üdv:DJ

(#140) bl4ze válasza jdeutsch (#139) üzenetére


bl4ze
veterán

Én 148ért vettem EU prio szállítással, ehhez járt egy ajándék 32GB BW SD kártya - BG

Küldem privit, ránézel ? :)

.:. bl4ze .:.

(#141) Cat válasza KisApám (#105) üzenetére


Cat
csendes tag

Tudtommal nem létezik hozzá frissebb, mert az Intel leírta ezt a termékvonalat és evégett új droid drivereket se csinál hozzá. W10 alatt hibátlanul megy viszont 8)

(#142) petir válasza bl4ze (#137) üzenetére


petir
senior tag

Mikorra érkezik a tableted?

(#143) bl4ze válasza petir (#142) üzenetére


bl4ze
veterán

.:. bl4ze .:.

(#144) petir válasza bl4ze (#143) üzenetére


petir
senior tag

Jó hát gondoltam , hogy nem vagy jós :D de csak dobtak mellé egy tracking numbert :D

Megmondom őszintén mivel szkeptikus voltál tényleg nagyon érdekel a véleményed!

(#145) bl4ze válasza petir (#144) üzenetére


bl4ze
veterán

Tracking van, de semmire nem jó
Majd akkor mozdul ha kijött a vám után

.:. bl4ze .:.

(#146) jdeutsch válasza bl4ze (#145) üzenetére


jdeutsch
tag

Szép estét!
Már hogyne volna jó!
Itt próbáld keresni:
http://www.flytexpress.com/En/Home/LogisticsTracking
(már akkor ha feladták)

Üdv: DJ

[ Szerkesztve ]

(#147) bl4ze válasza jdeutsch (#146) üzenetére


bl4ze
veterán

Itt is, és máshol is csak ez látszik :

A000361909090xxxBEHU
The parcel data was entered into the GLS IT system; the parcel was not yet handed over to GLS.TimeLocationDescription

2019-09-08 21:13 Puurs,Belgium
The parcel data was entered into the GLS IT system; the parcel was not yet handed over to GLS.

.:. bl4ze .:.

(#148) petir válasza bl4ze (#147) üzenetére


petir
senior tag

Hat ezt még fel se adták :o

(#149) jdeutsch válasza petir (#148) üzenetére


jdeutsch
tag

Már miért ne adták volna fel? Az hogy a GLS még nem kapta meg Belgiumba az nem jelent semmit, Flyt Express hozza Belgiumba, (általában 5-7 munkanap) ott vámkezelik, és azt követően felgyorsulnak az események a GLS 2-3-napon belül kézbesíti Németországon keresztül. /legalábbis nálam és a barátom esetében így volt/
(aug. 21-én adták fel, és szept. 04-én a déli órákban vettem át, ez 14 nap de benne volt 2 szombat és 2 vasárnap, valójában 10 munkanap, a "BG vállalás 5-14 munkanap" ebben benne volt.)
Üdv: DJ

[ Szerkesztve ]

(#150) bl4ze válasza jdeutsch (#149) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, ez a metódus. Várom én is már nagyon, remélem 2 hét alatt itt van.
Másik BG rendelés viszont 08.29-e óta van ebben az állapotban. :O (Xiaomi porszívó)

.:. bl4ze .:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.