Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Zizy válasza Dr.NX (#999) üzenetére


Zizy
csendes tag

Nyilván a számot tudom, de lehet, hogy félre nyomtam valamit. Köszönöm az :W épitő jellegű segiséged :C

(#1002) Zizy válasza bazsimano (#1000) üzenetére


Zizy
csendes tag

Köszönöm szépen

(#1003) bazsimano válasza Zizy (#1002) üzenetére


bazsimano
őstag

nincs mit...gyerkocom elfelejtette nem olyan reg :) szoval ismeros!
netan kinai lenne a menu ami bejon...hasznaljad a telefonodon a forditot :)

(#1004) Ladiszlaw


Ladiszlaw
friss újonc

Üdv!
Alig használt Teclast P20HD gépem van. A kijelző egy részét elveszítettem, nem reagál a tapira. A hard reset-hez ki kellene kapcsolnom, de nem tudok rájönni, hogy nyomógombbal hogyan lehet. A "Kikapcsolás" funkció is az érzéketlen területre esik.
A ki/bekapcsoló gombot hosszan nyomva újraindul.

(#1005) beach head válasza Ladiszlaw (#1004) üzenetére


beach head
senior tag

probalj meg letölteni egy shutdown appot.... lehet van koztuk olyan ami nem arra a keprnyo reszre teszi a menut ami nem reagál/ hagyd lemerulni a tabletet esetleg...

azt sajnos en nem hinném hogy ez szoftveres hiba lenne

(#1007) Dr.NX válasza Ladiszlaw (#1004) üzenetére


Dr.NX
addikt

Tök mindegy, úgysem fogja a hard reset megjavítani a kijelző érzéketlenségét.

Elfogadom a sütiket.

(#1008) 7om válasza Ladiszlaw (#1004) üzenetére


7om
tag

A szalagkábel megsérült, cserélni kell a touch screen-t. Pl: Aliexpress-en 3-4000 ft. [link]

(#1009) Hugi1017


Hugi1017
friss újonc

Sziasztok! Ilyenkor mit lehetcsinálni?

(#1010) Dr.NX válasza Hugi1017 (#1009) üzenetére


Dr.NX
addikt

Készülni a szilveszterre.

Elfogadom a sütiket.

(#1011) paolinho


paolinho
őstag

Sziasztok! Használ itt valaki Teclast T60-at? Mi a vélemény vele kapcsolatban? Érdemes belevágni vele, ha filmezgetés lenne az elsődleges cél? A Geekbuying-ról most 69k-ért vihető kuponnal.

(#1012) paolinho válasza paolinho (#1011) üzenetére


paolinho
őstag

Hmm. Nincs valami nagy élet itt. Na mindegy, kockáztatva, vagy sem, berendeltem egyet anno. Egyelőre úton van. Ha megérkezik, tesztelem, aztán majd írok róla véleményt is, hátha jól fog jönni valakinek. De ez még lesz vagy 2 hét.

(#1013) DessertFox válasza paolinho (#1012) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Nekem van. Amire kell ( netezés, emailek ) arra tökéletes, ár/érték arányban szuper. A kamera és a hang eléggé fapados, de nem is arra kell. Szóval ha hasonlóra kell neked is, akkor nem lőttél vele mellé.

(#1014) paolinho válasza DessertFox (#1013) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi szépen, nekem is hasonló a célom vele. A kamera egyáltalán nem érdekel, legfeljebb annyira legyen jó, hogy esetleg videóhívás alkalmával adja be rendesen a képet és a hangot. Ezenkívül lehessen vele mozizni (Kodi, SkyShowtime, Prime Video, stb.)
Na, majd meglátjuk, ha ideér, hogy mennyire hozza ezt a szintet.

(#1015) Zizy


Zizy
csendes tag

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy xiaomi 13 lite telefonhoz tudna valaki segíteni? A Mi 8 telomon volt hívásrögzítő a 13-on nem tudom beállítani, mert más a névjegyzék. Letöltöttem a thure phone -global callingot, de nem magyar (ahogy írják) csak a hívószám+36. Hol lehet beállitani a hivásrögzitőt? Köszi ha segít valaki

(#1016) paolinho válasza Zizy (#1015) üzenetére


paolinho
őstag

Lehet, hogy ITT előbb kapsz a kérdésedre választ, de lévén nekem egy Xiaomi Mi 11 Pro-m van, talán ebben hasonlóak a telefonjaink. Szóval ha zárt bootloader mellett hivatalos global rom van a telódon, akkor az sajnos az EU-s személyiségi jogokat érintő elvek miatt nem engedélyezett a hívásrögzítő üzemmód. Ehhez romot kell cserlned, amihez meg kell nyitnod a bootloadert. Nekem pl. xiaomi.eu csapat által fejlesztett rom van fent. De feltehetsz pl. hivatalos, más, fent említett tiltást nem alkalmazó ország (pl. Indonézia) romját is. Mondjuk ITT én csak taiwani romot találtam, ami simán jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1017) Zizy válasza paolinho (#1014) üzenetére


Zizy
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget! Megpróbálom

(#1018) lacika888


lacika888
csendes tag

Sziasztok,

Tévedésből rendeltem egy akkumlátort TECLAST F5 típusú tablethez.
Én nem tudom használni, így aki tudná használni, szívesen átadnám.
Ez a z akku, még jó a BMX y11-es géphez is. Én y13-hoz szerettem volna vásárolni.

(#1019) boken


boken
senior tag

Sziasztok, vettem egy M40 plus tabletet, egyetlen problémám lenne vele, nem akarja, pontosabban random ismeri fel a pendriveokat.
Átalakítóval használom, elsőre felismerte, most nem.3 pendrive van,egyiket sem.
Ha telefonba dugom őket ( Samsung a51) ott a telefon rögtön látja.
Van esetleg ötletetek mi lehet a gond? :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.