Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) newline610 válasza Tibor691 (#950) üzenetére


newline610
csendes tag

A jelerősítő csak 2,4 ghz-et tud. (a modem is csak azt tudja és azzal jól működik)

(#952) Dina86


Dina86
újonc

Sziasztok!
Melyiket ajánljátok?
Teclast t30 vagy m18?
Jelenleg egy Alldocube x game van, 2 éves és szórakozik az akksi!
Melyik a strapabíróbb?
Melyik bírja jobban az állandó használatot?

(#953) fila válasza fila (#927) üzenetére


fila
senior tag

P20HD, az egynapos akksiból lett 5 napos, hibajelenségek is megszűntek.
Annyi történt, hogy lecseréltem a routereket itthon!
Asus RT-AC65P helyett lett ASUS TUF-AX3000 V2 Router....
Így lett itthon két jó Teclast tabi :DD

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#954) pzg


pzg
tag

Ezekben a Teclast tabletekben van ujjlenyomatolvasó? (Nem látom sehol a specekben.)

(#955) tomchy válasza pzg (#954) üzenetére


tomchy
tag

Nincs

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#956) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
P40 Pro-hoz van valakinek Scatter-je?
Köszi!

(#957) csongi válasza csongi (#956) üzenetére


csongi
veterán

Elnézést, nem is kell. :)

(#958) kat


kat
tag

Üdv mindenkinek..
A lányomnak van egy 8"-os teclastja, amit alig lehet tölteni, valószínü a töltőcsatlakozó engedett el..
Tudtok szervízt ajánlani?
Előre is köszi..
Üdv..
S. :R

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#959) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Sziasztok,
Alaplap hinas P80x nincs esetleg valakinek?

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#960) csongi válasza bigyo108 (#959) üzenetére


csongi
veterán

Nekem meg kijelzo hibas, T40 pro kellene. Az alaplapom tonkre ment :)

(#961) kat válasza kat (#958) üzenetére


kat
tag

M89? :F

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#962) parkasz


parkasz
senior tag

Sziasztok!

Dual os-es tabletre lenne szükségem.
Teclast vonalon melyik a leginkább ajánlott?
Esetleg akad itt valaki aki megválna a Teclast x98 pro-jától? :R

[ Szerkesztve ]

(#963) haruspex


haruspex
aktív tag

Sziasztok!

HÁtha valaki olvassa még a fórumot. Rendeltem egy p30s tabletet, és lefrissítette magát, azóta Dm verify corruptionnal megáll a kezdőképernyőnél. Találkozott már valaki ezzel a problémával?

(#964) bigyo108 válasza haruspex (#963) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Üdv, néha OnePlus telók csinálnak ilyet.
ez lehet a megoldás:
Reboot to bootloader
Use the commands ( result was Okay for each command)
fastboot oem disable_dm_verity
fastboot oem enable_dm_verity
Reboot to Recovery
Flash your current firmware + modem
Reboot to system

keress rá, nézz utána.

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#965) haruspex válasza bigyo108 (#964) üzenetére


haruspex
aktív tag

Rendben köszönöm, megpróbálom. Eddig nagyrészt típus specisikus dolgokat találtam, illetve szoftvert frissítettem, de nem segített.

(#966) AlexDaywalkr


AlexDaywalkr
tag

Sziasztok! Egy Teclast T20 tabletem van, Android 7.1.1. van rajta. Van rá mód, hogy újabb Androidot tegyek rá? Mindenképp úgy kellene, hogy az alkalmazások megmaradjanak, minden beállítással együtt. Hivatalos oldalon csak a 7.1.1-es firmware van fenn.
Kérem aki tud segítsen!
Alex

(#967) bodza78 válasza bigyo108 (#959) üzenetére


bodza78
újonc

Nekem van egy P80x-em bár nem hibás (tokban tartott makulátlan) viszont nincs rá szükségem :)

(#968) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztpl!
gyermekem kitolttotta magat a tabletjebol...hard resetnel valami kinai menu jon elo...
nem lehet angolt ratelepiteni?
:R

(#969) Tibor691 válasza bazsimano (#968) üzenetére


Tibor691
tag

Talán segít: használd Fordító appot kamerás fordítását.
Az egyik fiam is beindított valami kínai dolgot a tableten, de a fenti segítségével sikeült kilépni a menüből.

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#970) bazsimano válasza Tibor691 (#969) üzenetére


bazsimano
őstag

valamit megnyomtam aztan lett valami... :D :D :D
de amugy nekem is csak utana jutott eszembe, hogysiman megcsinalhattam volna ahogy mondod...csak fura, hogy miert nem alapbol angol :)

(#971) bbronn


bbronn
csendes tag

Sziasztok, van itt egy Teclast M40 Pro 2023 tablet. Igazából bontatlan állapotban adtam el, majd hívott a vevő, hogy beütötte a pin-t, de nem tud belépni, nem fogadja el. Gondoltam a Hard reset megoldja, de nem tudom behozni a menüt. Nyomom egyszerre a Power és a Volume - gombot, de nem jön be a menü. Mi lehet itt a probléma?

(#972) tomchy válasza bbronn (#971) üzenetére


tomchy
tag

power és hangerő fel? :F :))

[ Szerkesztve ]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#973) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok! Mennyire érdemes teclast tabletet venni? p40 hd 64/4gb -n vacilálok 48 e. Ft körül illetve ellenfele egy alldocube iplay 50 64/6gb lenne ugyanebben az áraban.

cél a böngészgetés, esetleg filmezés(letöltött általában), videóhívások (szóval jó mikorofon és használható szelfi kamera azért elég fontos lenne)

Igazábol szinte ugyanaz a kettő, a teclast rendelkezik widevine L1-el ha jól olvastam (bár nem igazán használok streaming szolgáltatót, az alldocubenak talán jobbak a kamerái picit (igaz ezen meg nincs vaku).
Mennyire meghibásodás hajlamosak ezek? mit lehet tenni ha geekbuyingról banggoodról rendelem ezeket és valami tönkre megy...
Geeknél elvileg van olyan opció hogy eu-s címre lehet vissza küldeni és nem kell kínába.
Banggoodnál ilyet nem láttam, de ha ott eus raktárról rendelem akkor is kínába kellene visszaküldeni?

Árban nyilván sokkal jobb mint az itthon kapható tabletek. Csak a minőségük kérdéses számomra.

[ Szerkesztve ]

(#974) fila válasza beach head (#973) üzenetére


fila
senior tag

M40 -pro-t nézz az alin, jobb, mint a p40hd. Van belőle 6 és 8 gigás verzió is már. A nagyobbik most 60 körül van tokkal együtt, a kisebb verzió olcsóbb.
Kifoghatsz belőle rosszat is, mint mindenből, de abszolút vállalható! Nekem két teclast van itthon....

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#975) bazsimano válasza beach head (#973) üzenetére


bazsimano
őstag

Pro van nalunk, 2 is. teljesen rendben van szerintem. Gyerekek hasznaljak szokásos jatekok...kis gyerekek 8-10 evesesek. eddig nem volt gond veluk, igaz sokat nem jatszanak de azért használják őket.
kaerája mint az osszes ilen kinai csoda nem a legjobb de elmegy. van egy ket jo teszt fent a hálón érdemes ránézni.

(#976) beach head válasza fila (#974) üzenetére


beach head
senior tag

m40 prot nem talaltam csak t40 prot...

egyebkent ha vissza kell kuldeni ilyenkor eu warehouse-ba kuldik vagy vissza kinaba? nem biztonsagosabb ilyen szempontbol egy geekbuying (ott pl van ilyen opcio h eu-s visszakuldes, tehat nem kinaba) vagy banggood?
45e-nel tobbet bem koltenek ra... van erre ajanlott tablet szerintetek? link is johet... eddig csak a az emlitett p40hdht es az aldocube iplay 50et neztem Soc ugyanaz... az aldo mondjuk jobban tetszik 64/6 gb lenne 46ert.. teclast talan csak abban jobb h van villanoja hatul ...

(#977) fila válasza beach head (#976) üzenetére


fila
senior tag

aliexpress, keresőbe teclast m40 pro,
spanyol raktárból ingyen küldik, tokkal együtt kijön 50-ből.

Nincs visszaküldési tapasztalatom....

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#978) imis


imis
senior tag

T50-es tud magyarul? mert az ali oldalán ezt pont nem írja.
Szemezek vele, mivel nagyobb kijelző és kamera felbontása van.

(#979) bazsimano válasza imis (#978) üzenetére


bazsimano
őstag

szerintem az android ami ramegy az viszi a magyart csak be kell allitani a telepiptesnel...

(#980) imis válasza bazsimano (#979) üzenetére


imis
senior tag

köszi

(#981) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Gyereknek van egy P20 HD tablete. Normális az, hogy másik tablethez, ill. telefonokhoz képest a legkisebbre vett hangerőn is tökre hangos? Nem ordít, csak egyáltalán nem olyan (sem youtube, sem játékoknál), minta minimumra lenne véve a hangerő. Egyszerűen nem értem :F

(#982) imis


imis
senior tag

Teclast tabletről hogyan tudok másik teclastra költözni, úgy hogy a beállítások is megmaradjanak? Van valami költözős app?

(#983) imis


imis
senior tag

Vettem egy T50 Teclast tabletet.
Elég gyors, első kamera 8MP, a hátsóra azt írták 20MP, de valójában 5,
Írtam neki és esküdnek rá, hogy 20.
Több programmal is próbáltam és több harver iinfó appal is megnéztem, de mind csak 5MP ír hátsó kamerának.
Szóval most van egy kis vitám a TEclast-tal.

(#984) michelin


michelin
csendes tag

Sziasztok. Van egy teclast p20hd tabletem eddig jól működött a WiFi rajta. Először nehezen de csatlakozótt most már azt sem csinálja. Azt írta ki hogy hatókörön kívül van. Hard reset után tökéletes volt, majd újra nem csatlakozott. Jelenleg ott tartok hogy Hard reset után a csatlakozás a wifihez menü pontban sem talál semmit így abszolút nem tudom használni, mert nem telepít semmit sem, nem lép tovább . Mi a megoldás ? Nincs garancia rajta már. Köszönöm szépen a segítségeteket

(#985) fila válasza michelin (#984) üzenetére


fila
senior tag

Először zárd ki, hogy a routered okozza. Csatlakoztasd másik hálózathoz, másik routerhez.

Másodjára fogalmam sincs mit kezdenék ilyen esetben... :)

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#986) tomchy válasza michelin (#984) üzenetére


tomchy
tag

Próbálhatsz állítani a wifi csatornán is, hátha segít. Nekem másik Teclast-nál ez volt a megoldás.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#987) need


need
addikt

Sziasztok..
Van egy Teclast M40 Pro tablet a gyereknek.. kb. 1 éves.. mostanában azt vettük észre hogy nem akarja tölteni vagy csak nagyon nehezen.. mit lehetne vele kezdeni..?
Cseréltem már töltőt és kábelt is..de nem nagyon akarja az igazságot..!
Van valamilyen program amivel rá lehelne nézni az aksijára..? Vagy valakinek van valami ötlete...? Vagy esetleg ki vagy hol cserélne benne aksit valaki tud ilyet..?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#988) scalpal válasza need (#987) üzenetére


scalpal
tag

Szerintem az alaplapi csatlakozó lett kontakthibás. Nálunk se tölti, de ha a kábelt alulról megtámasztom, akkor megy a töltés.

(#989) need válasza scalpal (#988) üzenetére


need
addikt

Igen...ez volt a gond..
és találtam szervízt aki ki cserélte... 24 óra alatt.. 12 ropi volt..
rövidre zártam a történetet meg a ki be húzgálgatást.. [ezzel]
javaslom megéri.. :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#990) beach head


beach head
senior tag

sziasztok.
m40pro (2023, t616soc, android 12) van valakinek? meger 40 ropit? milyen a hangminőség? esetleg gps(sygic) mennyire hasznalhato rajt? leginkabb viseohivasra, youtubera ,böngészesre mennyire elengendo a teljesitmenye? (na meg a kam/mikrofon minosege video hivasnal?
minosegileg melyik az ajanlottabb? ez vagy pl az alldocube iplay 50?

(#991) petrson


petrson
senior tag

Sziasztok! T30-ra mókolt már fel valaki újabb androidot?
Mai napig bőven elég nekem az, amit tud, de jó volna lassan valami frissebb verzió.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#992) veressjanos válasza need (#989) üzenetére


veressjanos
aktív tag

T40-el jártam ugyanígy, cserélték nekem is. De most is csak úgy tölt, ha megtámasztom alulról.
Ezzel a mágneses kábellel hogy tölti rendesen, hisz ezt is meg kellene valahogy támasztani, nem?
Köszi a választ!

(#993) need válasza veressjanos (#992) üzenetére


need
addikt

Üdv..

Én azt gondolom hogy az a csere vagy javítás nem teljesen lett jó.. nekem amikor kicserélték ki próbáltam a rendes töltőjével és rendben volt. Most hogy ez a kis bisz*basz benne van hagyva elkerülöm a ki be dugdosást és szerintem ez a lényege ennek..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#994) veressjanos válasza need (#993) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Értem.
Érdekes, mert a javítás után 1-2 hétig jó volt, vigyázva dugtam be a kábelt, hogy ne feszüljön.
Megrendeltem ezt a mágnesest, remélem nekem is beválik 😀

(#995) need válasza veressjanos (#994) üzenetére


need
addikt

megmondom őszintén ha most nem lett volna jó akkor jó lesz a következőbe..de az első pillanattól kezdve bele kell rakni :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#996) scalpal válasza need (#989) üzenetére


scalpal
tag

Megírnád, hogy melyik szervíz volt? Lehet bevinném én is, hogy ne nyaggassanak a gyerekek miatta tovább... :)

(#997) need válasza scalpal (#996) üzenetére


need
addikt

[Ők] ha jól rémlik 13K volt.. Flórián térnél van.. :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#998) Zizy


Zizy
csendes tag

Sziasztok! Sajnos pinkódot raktam az M40-es teclast tablettemre és most nem tudom feloldani. Lehet, hogy félre ütöttem a számot, de most nem tudok belépni. Kérlek segítsetek! Köszönöm szépen

(#999) Dr.NX válasza Zizy (#998) üzenetére


Dr.NX
addikt

Mit szeretnél, hogyan segítsünk? Találjuk ki a számokat?
Recoveryből (HangerőFel+Bekapcs) próbálj egy resetet.

Elfogadom a sütiket.

(#1000) bazsimano válasza Zizy (#998) üzenetére


bazsimano
őstag

hat akkor jöhet a factory reset vol up power on egy ideig...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.