- Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
- Adattár lemez előkészítése távlati Windows telepítéshez
- Jelszóvédett IBM Thinkpad R50e működőképessé tétele.
- ATK Blazing Sky X1 Ultimate Metallic Red gamer egér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
- gerner1
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- SzDavid99: Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- Gurulunk, WAZE?!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Miczaki
csendes tag
válasz
winters123 #16187 üzenetére
Lehet annyi kérdésem, hogy a TV gép közelében lesz vagy valami streaminggel oldanád meg?
Mert én most keresek megoldást arra, hogyan streameljem PC-t a tévémre. Valaki ebben tud jó megoldást? Eddig a Steam Link vagy a Miracast, amit találtam és jónak tűnik. -
Miczaki
csendes tag
Sziasztok!
Ebben a kommentben találtam az linket: [link]
Egy TCL 65C725-m van. Egyre lassabb a menüje és gondoltam lefrissíteném a legújabb update-re. Ha jól értelmezem akkor ez lenne az: V8-R51MT05-LF1V519?
(Arról nem si beszélek, hogy már a második van nálam és ennek az alja is ködös...de már belefáradtam a visszaküldéses bonyodalmakba)
Mit tudtok róla mondani? Vagy más ajánlotok? Eddig csak magán tv-n frissítettem, az nem tudom melyik verzió.Előre is nagyon köszönöm ha tudtok segíteni.
-
Miczaki
csendes tag
Sziasztok!
Megérkezett hozzám is egy 65C725, nagyon vártam már a sok jó tapasztalat után. amit olvastam.
De sajnos beüzemelés után arra lettem figyelmes, hogy fekete háttérnél széleken kicsit "felhős", de főként az alján.. tartalom mellett is észreveszem ha épp sötét a film. (Képet még nem készítettem.) Ezzel nem lehet mit kezdeni, csak visszaküldeni?
Továbbá kicsit lassúnak érzem. Bekapcsoló gomb után vagy 2-3 mp eltelik mire észbe kap. Ez is normális?Előre is köszi válaszokat.
-
Miczaki
csendes tag
Amúgy a C725-ön Android 9-es van és a C728-on meg 11-es os van, vagy a telekom oldala mutatja csak hülyén?
-
Miczaki
csendes tag
Köszönöm a válaszokat!
Fő csapásirány az otthoni "mozizás" lenne. Persze sportot is nézek és játszom is, de tévén maximum PS-es címekkel(sztori orientált, TPS), szóval FPS-re van egy külön 144hzes monitorom. Ebben tekintetben nem tudom kihasználnám-e a 4k/120hz-et(244e FT), a másik tévé 65" méretéhez képest.(282e FT) Ezek árban csak szerintem nem rosszak?
Annyi helyen írnak mindent, hogy ez maradt bennem kérdés: HDMI 2.1 van rajta 1db és 2db HDMI 2.0?
Soundbarból ajánljátok a TCL-ket( pl Ray danz) vagy nézelődjek más márkánál inkább? -
Miczaki
csendes tag
Sziasztok!
Telekomos szolgáltatáshoz szeretnék egy tv-t választani. Eddig Lg tv-m volt és most is azt akartam, de a kínálatban található tévékről megoszlanak a vélemények(LG 65NANO813PA - Nanocell, LG 65UP78003LB). Körbe néztem és észrevettem, hogy kapható már TCL tévé is(TCL 55C715, TCL 55C728, TCL 65C725). Honlapot már böngésztem korábban és elég szimpatikus volt a tévéjük és a hangrendszerük is. Az lenne kérdésem/kérésem, hogy mit ajánlotok: a felsorolt LG-ket vagy TLC-k közül inkább? Ha tlc akkor megéri az újabb TLC C728 a +60ezret a C715-tel szemben? vagy +100ezer hogy 65-ös méretben csodálhassuk?Bármilyen infót nagyon megköszönök előre is!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- LG 50QNED85T3A 4K UHD Smart 120Hz TV Kiemelkedő Képminőség, Professzionális Gaming!
- LG 75QNED87T 190 cm-es 4K QNED Gaming Erőmű, 120Hz-el és 3ms válaszidővel!
- ÚJ Samsung 65" Neo QLED 4K QN90F Vision AI Smart TV (2025) QN70F QN80F QN85F 3év
- TCL 43C645 43" 4K Smart TV
- LG 65QNED87T 165 cm-es 4K QNED Gaming Erőmű, 120Hz-el és 3ms válaszidővel!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 2600X 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1650 4GB Zalman N4 FSP 400W
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
- Jawbone Up okoskarkötő, aktivitásmérő
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest