Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker

Hozzászólások

(#50) Teasüti válasza atillaahun (#36) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Az instant eseményeket leszámítva (pl Event), a többinél visszaállítja eredeti értékre a változtatásokat. Bár nem minden funkciónál, azt hiszem a fogaskerék jelű parancsoknál igen.
Ezt vki megnézhetné, hogy így van-e.
Pl repülő módot visszakapcsolja elvileg kilépő Task nélkül is, ha lejár a Context.

(#32) mandras81
Passz, gúgli a barátod. Biztos akad pár beállítás, amihez kell, de nem mindenhez.
Nálam ez nem volt kérdéses, emrt elvből root-olt romot használok. :K

(#37) ERPY
Mintha láttam volna changelog-ban ICS támogatást. Display brightness parancsban be van pipálva az azonnali hatás?

(#38) S_xperia_S
Hogy hogy többször mondja? Lehet többször aktiválódik a profil egymás után. Milyen Context-tet állítottál be?

(#39) atillaahun
Context:
- battery state 0-15% (vagy 15%-100% invertálva)
- power state "any" invertálva

(#40) S_xperia_S :R
Nem volt betervezve, hogy publikálom, ezért ne várjon senki se dokumentációt, vagy kommenteket. :B De azért nagyjából megvan, h mit miért csináltam. Lehet kérdezni. :)

(#41) suti_88
Naná. Csak a kreativitásodon múlik, h mivel spórolhatsz. Amúgy maga a progi nem bántja az akkut. Bár RAM-ot tud enni, ha több tucat profilod van és mindegyik aktív egyszerre. Optimalizálással ezen is lehet faragni. :K

(#42) wayne1
You are welcome!

(#43) atillaahun
Tedd fel a Secure Settings-et és azzal fog tudni GPS-t kapcsolni a Tasker is.

(#44) bohoc71
Fentebb említettem, hogy visszaállítja a módosításokat. De azt nem tudom, h pontosan milyen feltételek mellett teszi ezt és mely parancsoknál. Vki utánanézhetne.

(#46) bohoc71
Fura, nekem is CM Gingerbread van fent, és megy rendesen.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.