Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja

Hozzászólások

(#3895) Arhquis válasza Putbill (#3886) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Persze, régebben is így volt, de osztatlan képzésben nagyobb tered volt variálni, ha buktál.

Most ha második évben meghúznak logikából, vagy fonyából, az garantált +1 év bonya meg hwsw miatt. Nekem ráadásul bejött ugye az újra felvétel, tárgyak egy részét csak nagy nehezen tudtam elfogadtatni, és mire sikerült megoldanom ( megcsinálni linalgot a két dimat mellé, hogy meglegyen az új 3 dimat, mert fejesek kitalálták, hogy linalgot rakunk új dimat 1-be, és háromba, mert az a finom :D ) addigra lejárt az elfogadtatás időszak, és emiatt is sikerült csúsznom egy évet. Pl abban a félévben volt KÉT tárgyam. Most meg 39 kreditnyi a csúszás miatt...

Nem azt mondom hogy mindenki hibája, én meg arany egy bárány vagyok, mert tanulással igenis megcsinálható a szak.

De. Ha menet közben variálnak (lásd új szarch, abból is bukot ezer meg egy ember), ha más rendszrebe kerüléskor elfogadtatási mizériákkal küzdesz, az illetékesek meg csak vonogatják a vállukat. Továbbá míg egy 7 kredites tárgyat el lehet végezni kellő erőfeszítéssel, de egy 3-4 kredites tárgyért vért ízzaadsz, addig nem kell csodálkozni, hogy alig mennek ki emberek.

És a legszomorúbb még emellé, hogy látom, van jónéhány jó szakembernek való tanuló folyamatosan, és szívnak. (persze kontra rengeteg, de istentelen sok nem ide való ember is itt van) De akkor sem 300/1 az arány...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.