Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja

Hozzászólások

(#10226) Nerd válasza ALI_G (#10223) üzenetére


Nerd
aktív tag

Ha felvettek, ETR dinamikus tantervben ott lesznek a pótlólag teljesítendő BSc-s tárgyak, és ami zöld nem kell teljesítened. Infós tárgyat nem hiszem, hogy teljesítened kell. Webtervezés, alkfejl nem volt nektek, szerintem.

GTK-s tárgyakat biztos kell csinálnod.

Az MSc, nagy része megcsinálható, mert az első két félévben vannak kötelező tárgyak, meg az utolsóban egy. Tehát az utolsó évben speckolokat, meg a pótlólag teljesítőket tudod megcsinálni. Meg persze a diplomamunkát.

5*8 óra mellett nem sok esély van, hogy megcsináld szerintem. Inkább levelezőre mennék a helyedben PTI MSc-n.

Tárgyakból talán egyetlen egy tárgy előfeltétele egy másiknak. Szóval, ha buksz valamiből nem fogsz elcsúszni miatta.

Pluhár Tanár Úr a GI MSc szakfelelőse, ő szokott válaszolni e-mailre, meg szerintem meg lehet keresni személyesen is, ha sok kérdésed van. Írsz neki egy mailt, hogy lenne pár kérdésed, mond egy időpontot és bemész hozzá. Gombás Éva Tanárnő szintén segíteni fog. De 20 kérdést szerintem ne tegyél fel e-mailben, úgyis lesz olyan válasz ami további kérdéseket szül, jobb ezt személyesen!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  SZTE Infósok topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.