Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) brd válasza DeFranco (#600) üzenetére


brd
nagyúr

A kérdésed én sem igazán értem, de SP2-es XP-t lehet 160 GB-os partícióra is telepíteni. Méghozzá úgy, hogy a telepítőnek már így tudod beállítani. Amennyit értettem a kérdésből, arra ez válasz. :)

The only real valuable thing is intuition.

(#602) DeFranco válasza brd (#601) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Lehet ez azért van, mert evidenciát kérdezek... akkor sorry. :D Inkább megkímélek mindenkit a téma további fejtegetésétől, mert tegnap megoldódott.

Legközelebb ígérem okosabban kérdezek. ;)

mod: négyszer írtam le a kérdés szót :D

[Szerkesztve]

(#604) DeFranco


DeFranco
nagyúr

lehet, hogy le fogtok lőni, de nagyon érdekel: a 28 bitből hogy jön ki a 127/137 GB?

(#605) brd válasza DeFranco (#604) üzenetére


brd
nagyúr

Úgy, hogy az a megcímezhető szektorok számát adja meg. A valójában tárolt adat az ennél 512x nagyobb (ennyi byte van egy sectorban, a címés szerint).

The only real valuable thing is intuition.

(#606) DeFranco válasza brd (#605) üzenetére


DeFranco
nagyúr

EZT hagytam ki... kösz!

(#607) jodován


jodován
tag

Nincs SP2-es XP telepítőm, csak külön XP, külön SP2.

Teljesen friss XP-t telepítettem. Még az SP2 előtt akartam vmit a 320-as hdd-mről. Intéző mondta, nincs megformázva. Ja, mondom, SP2 fel. Aztán minden oké. Még a betűjeleket is átrendeztem, mert máshogy szoktam. Rendesen látta, másoltam is rá.

Aztán még aznap megint friss XP-t kelett tennem a boot wincsire. Most már egyből ment utána az SP2 is. Commanderben tallóznám a 320-ast, nem létezik. Mi a fene. SP2 újratelepít, hátha vmi baki volt. Utána se látja.

Megint format C, új XP & egyből SP2. Most sem látja.

Mi lehet a bökkenő?

1. SATA: WD 80 G - ketté particionálva, elsőn a ziXPé,
2. SATA: WD 320 G - egyben.

sanszos -> van rá esély, hogy ez a szó ne használódjon többé?

(#608) lazydog válasza jodován (#607) üzenetére


lazydog
addikt

Nem lehetséges, hogy SATA I-es az alaplapod?

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#609) jodován


jodován
tag

Most nézem a lemezkezelőt: 128 GB & 170 GB-os partíciók, az elsőt kifogástalan, aktív RAW fájlrendszerrel, a másodikat "nem lefoglaltnak" látja.

SATA I: úgyérted a 150-es? Igen, az. A winyó meg SATA II. Azt mondták kompatibilis, és eddig nem is volt semmi gáz.

sanszos -> van rá esély, hogy ez a szó ne használódjon többé?

(#610) lazydog válasza jodován (#609) üzenetére


lazydog
addikt

Kompatibilis, de nem automatikusan.
Rá kell tenned egy jumper-t az 5.-6. tüskére, így lesz jó a SATA I-es alaplaphoz.
A "RAW fájlrendszer" elég nagy gáz, gyakorlatilag azt jelenti hogy használhatatlan a vinyód.
A jumper felrakása után az XP lemezkezelőjével partícionáld újra, majd fomattáld NTFS fájlrendszerre.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#611) liksoft válasza jodován (#609) üzenetére


liksoft
nagyúr

Adatok kellenek? Ha igen, akkor ne piszkáld.

Az XP telepítésekor bennt volt a számítógépben gondolom. Mivel a sima XP csak 128-ig látja, így módosította az adminisztrációját. (Bár nem kérted, Ő azért okosabb Nálad, és ha hibát talál (még ha nincs is :D ), azt javítja.) Automata adatmentéses program el fog hasalni várhatóan, mivel van korrekt új adat is a winyón. Keress meg szakembert ha az adatok kellenek.

Legközelebb ha az XP-t telepíted, egyedül legyen bennt, automatikusan fel utána az SP2-t, majd csak ezután tedd be a 128GB-nál nagyobb winyókat.

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#612) jodován válasza lazydog (#610) üzenetére


jodován
tag

eddig miért működött jumper nélkül?

sanszos -> van rá esély, hogy ez a szó ne használódjon többé?

(#613) jodován válasza liksoft (#611) üzenetére


jodován
tag

Nem vagyok benne biztos, de sztem már bent volt máskor is szűz XP telepítésénél. De egyszer biztosan. És működött.

"Legközelebb ha az XP-t telepíted, egyedül legyen bennt":

És ha esetleg később a nagyra szeretnék oprendszert?

Milyen szakembert keressek? Kérdés mennyit érnek az adatok. :((

Akkor most még ne jumperelgessem?

Eddig nagyon köszönöm a segítséget!!

Viszont most a 2 probléma kicsit összemosódik: a jumperes, meg a SP2-es. Értem én, de akkor hogy működött eddig, és mi okozta a hibát, ha az SP2 fennt volt? Van egy sejtésem, de nem találgatnék inkább.

[ Szerkesztve ]

sanszos -> van rá esély, hogy ez a szó ne használódjon többé?

(#614) liksoft válasza jodován (#613) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ez két külön dolog.

A drive-ok az 1 és 2 üzemmód közül automatán tudnak választani. Viszont egy mai controller már miniszámítógép, így abban is lehet hiba. Ezért nem minden változatban (drive - controller) működik biztonságosan az automata mechanizmus. A gyártók ennek kiküszöbölésére biztosítják a forszírozott 1-es üzemmód beállíthatóságát. Ez is olyan mint a kábel szelekt illetve master / slave beállítás.

Az SP2 nem ront, hanem javít a helyzeten Enélkül nagy drive kezelése nem biztonságos. Vagyis ha arra szeretnél rendszert telepíteni, akkor előtte szerezz integrált SP2-es telepítőt.

Azt meg, hogy megéri e az adatmentés nem nekem, hanem Neked kell tudnod. Itt találsz segítséget hozzá.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#615) jodován válasza liksoft (#614) üzenetére


jodován
tag

Helyreálltak a fejemben a dolgok. Hülyeségeket kérdeztem.

Viszont az eset pont archiválás előtt történt. Mivel már olvastam eme témát, gondoltam SP2 fel, és semmi baj. De nem lett volna szabad bekötve lennie a hdd-nek. Szóval vannak rajta adatok amik kellenének. Ha jól értem akkor, mikor másoltam rá vmit felülírhatott az első 127 G-s részen. Sajna pont amit másoltam rá az nem lényeges. Remélem, amit felülírhatott az sem. Hogyan lehet megnézni, mit írt felül, és a megmaradtakba "életet lehelni"? Get Data Back-et egyszer használtam, mikor letöröltem vmit. Használható ilyen esetben, vagy vmi más progi van rá?

Köszi!

sanszos -> van rá esély, hogy ez a szó ne használódjon többé?

(#616) liksoft válasza jodován (#615) üzenetére


liksoft
nagyúr

Megpróbálhatod, de nem biztos, hogy jól azonosítja a partíciót (az átírás miatt), így látszólag (adminisztráció alapján) jó lesz a mentés, de tartalmilag hibás lehet. Egy próbát megér.

Arra vigyázz, hogy NE írj rá. Az OS-nek ne engedd, hogy formázza, vagy bármit is csináljon vele. Az egyértelmű további veszteséget okoz. A felülírt területekkel már így sem tudsz tenni semmit (remélhetőleg pár szektorról van csak szó).

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#617) jodován válasza liksoft (#616) üzenetére


jodován
tag

Eddig amit visszacsináltam és volt hozzá .sfv az rendben van. Csak alig van időm foglalkozni vele, és mindig másfél óra amíg újraépíti a GetDataBack a fájlstruktúrát.
Többet sosem hagyom bent a winyót XP telepítésnél az tuti. :)

Mindent köszi!

sanszos -> van rá esély, hogy ez a szó ne használódjon többé?

(#618) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Ha adva vagyon egy olyan alaplap, ami nem képes 48 bites LBA címzésre, meg egy 400 gigás vinyó, akkor járható út az, hogy én egy normálisabb gépben felparticionálgatom 4 darab 100 gigás partícióra a vinyót, és visszateszem a régi gépbe? Fogja látni úgy rendesen mind a 4 partíciót és egyéb bajok sem lesznek, vagy felejtős ötlet?

(#619) liksoft válasza Szten Márs (#618) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ha Te rövidlátó vagy (2 méterre látsz max.), akkor ha 10 méterre teszek egy könyvet, de öt kétméteres jelzést teszek a földre, akkor el tudod olvasni? Mondok mást. A kezeiden tízig tudsz számolni. Csak az tud 11-ig, akinek legalább az egyik kezén hat ujj van.

A címzés mindig a drive elejétől indul. Ha nincs több helyiérték, akkor fizikailag képtelen nagyobb számot (címzést) kiadni a rendszer.

Az ötleteddel látnál két 100GB-os partíciót. A második 28GB körüli feltöltésekor elfogy a címzési tartomány, túlcsordul a változó, így az új cím a 0, vagyis elkezdi a winyó elejét felülírni (első partíció). Nagy élmény egy AVI másolása után 128GB adatot a múltnak tudni. :K

Tegyél be bővítő kártyát, ami tudja a nagy winyót is. :K

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#620) Szten Márs válasza liksoft (#619) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Thx a választ! :R Megfordult a fejemben az a gondolatmenet, amit mondassz, de nem tudtam, hogy új partíciónál nem kezdődik-e előről a címzés :B

"Tegyél be bővítő kártyát, ami tudja a nagy winyót is" - aztafene, ilyenről még nem is hallottam. Milyen néven fut az ilyen?

(#621) liksoft válasza Szten Márs (#620) üzenetére


liksoft
nagyúr

Google: IDE kártya -> rengeteg találat. Biztos lesz közöttük kép is. (Esetleg: PCI IDE kártya.)

Szerk: A partíción belüli címzés igen. Ez logikai cím. De a fizikai drive-on kell írni vagy olvasni, ott a drive elejétől kell mindent számolni.

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#622) Szten Márs válasza liksoft (#621) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Szóval IDE kártya, erre voltam kiváncsi :D Thx.

(#623) Enclave


Enclave
aktív tag

Hi!

Egy kissé fura problémában kérnék tanácsot...

(főleg olyan hdd gurukra gondolok akik otthonosan mozognak a filerendszerek világában... :U )

Már 2 hónap alatt 2szer fordult elő velem az,h. szereltem a gépet és emiatt muszáj voltam a sata kábeleket lehúzni a hdd-kről...(egy vga-t cseréltem,szóval a hdd-khez többet nem is nyúltam)

Amikor mindent visszaraktam az egyik hdd-t nem ismertel fel a gép, csak amikor megigazítottam a sata kábelt lett jó...(de ez annyira nem is érdekes)

Xp-t használok és egy file-t akartam volna átmásolni, erre kaptam egy olyan hibát,h. a file nem olvasható/sérült...néztem is egy nagyot...
Néztem több programot is chkdsk-t, partition magic-et, ezeket a hibaüzeneteket írják:

Chkdsk:
"...A(z) 10310 fájl 128 típuskódú sérült attribútumlista bejegyzése törölve
Sérült attribútumrekord törlése (128, "") a fájlrekordszegmensből (10311)
Árva fájlrekordszegmens (10311) törlése..."

Partition magic:
"...pm has detected an error 110 on the partition starting at sector 63....
The length of the partition in the partition table is incorrect..."

És a tálcán az óra mellett megjelent egy másik hibaüzenet(ezt csak egyszer láttam szóval nem emlékszem rá pontosan)
"...E$mft sérült futtassa a chkdsk programot..."

Ha jól értelmeztem (ugyan infót tanulok de a filerendszerek,hdd-k világába nem ástam bele magamat) a partíciós tábla sérült meg valahogy és 1-2 file "túllóg" a partíción vagy a partíció "csúszott el" pedig fizikailag nem sérült semmi...

A kérdésem:
Ez a sok kellemetlenség amiatt történt,mert lehúztam és visszatettem egy sata kábelt??? :F (előtte semmi baj nem volt és a múltkor is ebből lett a baj)
Vagy van rá valami értelmes magyarázat??? Mert már kezdem unni,h. állandóan vissza kell hoznom az adatok egy részét egy kábel miatt...

Alaplap: P35-ös chipset;hdd-k mind2 Samsung sata; csak ntfs filerendszer, win xp...
Régen A64-em volt sata-s lappal de ott sosem volt ilyen bajom az évek alatt...

A segítséget/tanácsokat előre is nagyon köszönöm!!!

[ Szerkesztve ]

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#624) #25954560 válasza Enclave (#623) üzenetére


#25954560
törölt tag

sokan panaszkodnak a sata-kabel kontakthibajara.
a fajlrendszered serulhetett attol h iras _kozben_ jott elo a kontakthiba. a kikapcsolt allapotu dugdosastol nem (hacsak nem keletkezett fizikai serules mittomen leejtes kovetkezteben, de gondolom nem)

[ Szerkesztve ]

(#625) Enclave válasza #25954560 (#624) üzenetére


Enclave
aktív tag

Azt mondom,h. oké ez kontakthiba de akkor miért csak 1szer jön elő? (szerencsére persze)
Utána már nem nyúltam hozzá tehát ha kontakhiba akkor "örökre meg kell maradnia",nem csak 1 alkalomra...nem?
Leejtve szerencsére nem volt...(a házból ki sem vettem, csak a kábelt húztam le és tettem vissza)

Off:
Egyébként azt nem tudja véletlenül valaki,h. a tartalék területre egy hdd-n mennyi szektort lehet áthelyezni? Vagy kb mekkora az a tartalék terület?

Thx!

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#626) liksoft válasza Enclave (#625) üzenetére


liksoft
nagyúr

A hiba több dologból adódhatott, a leírásod nem egyértelmű.

A tartalék szektorok mennyisége gyártófüggő. Legtöbbször pár ezer.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#627) Beretta 92R


Beretta 92R
tag

Ez a kis progi egy pillanat alatt megoldja a Win 2000 és Xp alatt lévő 48bites címzési gondot:
[link]

(#628) liksoft válasza Beretta 92R (#627) üzenetére


liksoft
nagyúr

Jaj! Végiggondoltad? Ez a program a rendszerleíró adatbázisban engedélyezi a 48 bites LBA használatát. Viszont az XP alapváltozata (és tudomásom szerint az SP1 legelső változata is (nem volt hosszú életű)) NEM ismeri a 48 bites címzést, csak a 28 biteset. Akkor hogyan szeretnéd rávenni a 48 bit használatára, ha nem ismeri?

Pont ezért, a nagy winyók kezeléséhez az XP SP2-es változata az ajánlott. Ha valakinek ez nem tetszik, akkor a különböző javítások közül keresse ki magának a megfelelőeket. De a stabil működés nem garantált a házi válogatás esetén.

Szerk: Az általad linkelt progi az első hozzászólásban is szerepel. Sajnos a tulajdonosi szerkezetváltás a honlapok módosítását (legyalulását, rengeteg információ kukába dobását) is magával hozta. Ezért nem találod meg ott.

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#629) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

Van egy Samsung 250 GB-os vinyóm, Windows XP SP2 HUN-nal. Ez két felé van particionálva. A 100 gigás részen (C:) van az XP, a maradék 150 gigán (E:) meg mindenféle egyéb cucc.

Történt, hogy kikapcsolás közben (miközben a win éppen kijelentkezett) egy áramkimaradás miatt lekapcsolt a gép.

Újraindítás után nem akart bejelentkezni a windows, csak egy szürke csík kúszott a képernyő alján. Végül kiderítettem, hogy egyszerűen nem látja a C: meghajtót. (Az E: ott van)

Megpróbáltam berakni a win telepítő lemezt, azonban az újratelepítés során azt írta ki, hogy a C: nem particionált terület és formázás nélkül nem is akart továbbmenni.

Ezután beraktam egy újabb vinyót a gépbe, amire feltettem az XP-t, majd rádugtam a Samsungot. Így a windows csak a korábbi E: meghajtót látja, a C:-t még nem particionált területként sem érzékeli.

Rengeteg adatom volt/van a meghajtómon. Mindenképpen szeretném visszanyerni őket. Tudtok segíteni?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#630) liksoft válasza lacibacsi (#629) üzenetére


liksoft
nagyúr

[link]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#631) QuToR


QuToR
tag

Sziasztok!

Adott egy 1,5TB-s Segate winyó (nem a hibás széria), és adott egy win xp teljesen új telepítés, SP3 minden ami kell. Amikor formázni akarom ezt a winyót akkor a végén csak annyi hibaüzenetet kapok hogy " A formázás nem sikerült! ". Ha rákattogok erre a winyóra akkor közli, hogy formázatlan, és hogy formázzam. Mi a megoldás erre a problémára? A winyó tuti nem rossz mert Vista alatt kiválóan működött. Találkozott már valaki ilyen problémával? Sajnos nekem ez már a második alakalom, de akkor áttértem Vistára és ott nem volt probléma.

Segítsetek

Sziasztok

QuToR

(#632) QuToR válasza QuToR (#631) üzenetére


QuToR
tag

Uhh de pörögnek itt az események....

QuToR

(#633) liksoft válasza QuToR (#632) üzenetére


liksoft
nagyúr

Akkor használj Vistát. Gondolom valamelyik driver akat 1TB fölött. :F

De ezt a kérdést az XP témában is feltehetnéd. Azért nem ártana tudni, milyen alaplapod, BIOS verzió és driver fut. Pont ezért az alaplap témájában is lehet esélyed. SP3 esetén nem ez a téma a legalkalmasabb.

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#634) eziskamu


eziskamu
addikt

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mi is az a bit-shift és egyes laptopokon miért ez az alapértelmezett lba helyett, azon kívűl hogy a laptopvinyó másik gépben történő formázásakor szívjon vele az ember?

(#635) Riverflow


Riverflow
csendes tag

érdemes nagyobb szektorméretet használni formázáskor, ha azon a partíción csak nagy (700mb+) fileok vannak?
töredezettség, gyorsaság és formázási sebesség szempontjából kérdezem
köszi!

(#636) liksoft válasza Riverflow (#635) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nem, majdnem mindegy mekkora a blokkméret. Ez nem FAT.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#637) brd válasza Riverflow (#635) üzenetére


brd
nagyúr

Kicsit kevésbé lehet töredezett, a gyorsaság szempontjából majdnem mindegy, úgyis a HDD fizikai sebessége lesz a korlát (legfeljebb annyiban lehet gyorsabb, hogy ha kis file-ok is lennének a HDD-n, akkor a nagyobb sectorméret miatt kevésbé lehetne töredezett bármilyen file), a formázás pedig nem hiszem, hogy számítana, úgyis csak ritkán csinál ilyet az ember (de itt is a HDD fizikai sebessége a korlát). De 4K-s méret fölé szerintem sincsen sok értelme menni.

The only real valuable thing is intuition.

(#638) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy egy tökéletesen (?) működő IDE meghajtóról nem tudok bootolni az új PC-ben - adatmentési célzattal -, viszont másolni tudok róla, ha mellette van egy másik meghajtó, amelyről fut az XP. A régi meghajtón is van egy működő XP.

A hibajelenség annyiban merül ki, hogy elindul a PC (csak az IDE HDD van bekötve), POST screen után kiabál a Win, hogy az utolsó indítási kísérlet nem volt sikeres, jönnek a csökkentett mód és társaik. Bármelyiket választva, egy szép újraindulás lesz a jutalmam. Mit szúrok el? Köszönöm a segítséget

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#639) LordX válasza bnss (#638) üzenetére


LordX
veterán

A régi gép OS-e az új gépben elég kicsi valószínűséggel bootol be (más driverek), ha tudsz róla olvasni (és írni rá) akkor semmi baja nincs.

(#640) bnss válasza LordX (#639) üzenetére


bnss
veterán

Szerencsére tökéletesen olvasható, csak a levelezőfiók kapcsolatbeállításait nem találom, ezét gondoltam, hogy bootolok. Régebben ilyen manővert kvázi problémamentesen sikerült eszközölnöm, de úgy látszik, most a technika győzedelmeskedett. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#641) liksoft válasza bnss (#640) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ezt azonos chipset gyártó esetén lehet megoldani. (Intel - Intel váltás esetén nem szokott gondot okozni.) (Kritikus a drive és a video elérése.)

Ha a régi gépben ATA csatoló volt, és az újnál a BIOS-ban AHCI-t állítasz be, esélyed sincs. Próbáld átállítani. Hátha.......

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#642) bnss válasza liksoft (#641) üzenetére


bnss
veterán

Probléma megoldva, a régi gépet "élesztettem újra" az exportálások erejéig, szerencsére minden adat maradéktalanul átköltözött az új helyére. Köszönöm a segítséget!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#643) bandit_a


bandit_a
csendes tag

üdv!
Nekem olyan problémám van, hogy a lemezkezelésnél nem llátja a rendszer a a 250-es WD-t, ez az egy HDD-m van. Érdekes módon a két optikai meghajtóm az megvan, korábban nem volt ilyen gondom csak most, hogy haveromnak kellene egy vinyót formázni kicsit meglepődtem(érdekes módon az Everest sem látja pedig eddig az is jelezte a hőfokát), ettől eltekintve a sajátgépben látszik a három partícióm.
Valahogy lehetne ezt orvosolni? Mi lehet a gond, valami beállítási dolog?

(#644) embe


embe
nagyúr

Üdv! A kérdésem a következő: vettem kéztől egy 500-as WD vinyot. A Hd sentinel szerint minden 100 %-os. De kiír egy olyat, hogy 4717 adatkapcsolati hiba. Vagy valami hasonlót. Majd holnap teszek be egy képet róla. Ez mi a túró lehet?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#645) #25954560 válasza embe (#644) üzenetére


#25954560
törölt tag

nem biztos h nalad van a hiba. a vinyo egyik sajat belso szamlaloja, sosem nullazodik. neha nezd meg es ha no, csak akkor izgulj. picit. mas forumon satakabel cserejet javasoltak, nem kizart h segit.

(#646) embe


embe
nagyúr

Erről van szó:

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#647) liksoft válasza embe (#646) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nagyon szépen kérlek, ne szórd el mindenhova a kérdésed! Úgysem kapsz hamarabb választ, legfeljebb eléred, hogy valaki begorombul, és kitiltásod kéri.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#648) #25954560 válasza liksoft (#647) üzenetére


#25954560
törölt tag

ja, hogy volt mar mashol is a kerdes? :)
ott van a neve alatt a valasz: fanatikus tag

[ Szerkesztve ]

(#649) liksoft válasza #25954560 (#648) üzenetére


liksoft
nagyúr

[link] , [link] :K

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#650) bandit_a


bandit_a
csendes tag

Néhány hsz-el fentebb már leírtam a problémám, de az eszközkezelőben is körülnéztem és ott a lemezmeghajtó menüpont is hiányzik, ettől függetlenül nincs sárga kérdőjelem, a sajátgépben is látszik az összes partícóm és optikai meghajtóm.(xpsp3-am van egyébként)
Na nekem ez magas miért nem látja az eszközkezelő?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.