Hirdetés

2020. január 23., csütörtök

Gyorskeresés

(#551) Sonny C. válasza éN79 (#546) üzenetére

Sonny C.
(tag)

Szia!
Nem okoskodás, csak infó. A Western Digital sata és molex tápcsatlakozóval is ellátja a vinyóit. Tehát ha a kérdéses modell sata WD akkor lehet rajta mindkét tápcsati. Itt egy kép róla: [link]

(#552) éN79 válasza Sonny C. (#551) üzenetére

éN79
(addikt)

Köszönöm az infot. :R
brd már tett rá említést, hogy sata-n is található ilyen, eddig én még nem találkoztam vele az életben, de tény, hogy ralative kevés hdd-t használok el, és még nagyon képen se láttam ilyet, úgyhogy duplán köszönet a linkért is. :C

(#553) t_ferenc

t_ferenc
(őstag)

átnyálaztam a topikot. megkésve is köszönöm a topiknyitónak az infókat. :R

van egy 400GB-os Samsung SATA2es HDDm. ha SP2-es integrált XP-t rakok fel randszerként erre a vinyóra, akkor látni fogja rendesen?

if you fall seven times, stand up eight

(#554) rlazol válasza t_ferenc (#553) üzenetére

rlazol
(addikt)

igen. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#555) t_ferenc válasza rlazol (#554) üzenetére

t_ferenc
(őstag)

köszi.

(#556) mr_ricsi válasza t_ferenc (#553) üzenetére

mr_ricsi
(veterán)

Az alaplapod nem SATA1-es?

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#557) t_ferenc válasza mr_ricsi (#556) üzenetére

t_ferenc
(őstag)

nos igen, de egy ügyes ki moddolással már SATA2-es ;)[link]

egyébként attól függetlenül mennie kellett volna, hogy eredetileg SATA1-es az alaplapom. a gond ott volt, hogy... ld. hsz#1. egyszerűen egy SP2-es integrált XP telepítő kellett neki.

(#558) Sung

Sung
(csendes tag)

Szia/Sziasztok

Szeretnék hozzáértő segítséget kérni a következő problémára:
Egy kis teljesítményű gépre lett kötve egy 200 G winchester és sajnos a fájlrendszer olvashatatlanná vált, így a rajta lévő adatokhoz nem férek hozzá.
Ezt a winchestert amúgy, moblirekken keresztül slave üzemmódban csak tárolóként használom. Rendszerindításnál leellenőrzi, de olvashatatlan marad. A sajátgép ablakban látható a meghajtó, de nem lehet belépni. Mivel fontos adatok vannak rajta így fontos lenne a működtetése.
Kérdésem az lenne, hogy létezik olyan program, vagy akár a Windows-on keresztül olyan lehetőség amely orvosolná a problémát?
A start menüből a kellékeknél található lehetőségeket próbálgattam, de nem jártam sikerrel.
Ha esetleg van megoldás, akkor kérném, kezeljétek, úgy hogy egy laikus kérdezi.

Köszönöm

(#559) lazydog válasza Sung (#558) üzenetére

lazydog
(addikt)

Vedd meg a GetDataBack nevű programot.
Ezzel nagy az esélyed, arra hogy sikerrel járj. Kell hozzá a másik vinyón elegendő szabad hely.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#560) kiss73 válasza Sung (#558) üzenetére

kiss73
(csendes tag)

Adatmentés előtt ellenőrizd a hdd fat-tábláját pld. ezekkel a progikkal:

Paragon.Partition.Manager.Pro.8.0.326
PowerQuest PartitionMagic v8.0

hátha csak egy kis logikai bukfencet kell megoldni.
Ezeket pld. torrent-el is letöltheted

Adatmentésre a GetData-tól a Recover My Files v3.9.0-es progi is kellemes.

(#561) mr_ricsi válasza Sung (#558) üzenetére

mr_ricsi
(veterán)

''Rendszerindításnál leellenőrzi,''
''a kellékeknél található lehetőségeket próbálgattam''
Ezek után már nagyon ne bízz benne, hogy az adataidat viszontlátod.

És a mentést-javítást abban a gépben kell megkísérelni, amelyikben korábban működött.

(#562) sylas

sylas
(tag)

Halistok
sztek WD 320as vinyt látja 1 régi alaplap
sztem 2003 széria
olvastam itt előzőleg hogy 48 bit LBA támogatnia kell hogy lássa és honnan tom megnézni hogy támogatja?és ha nem támogatja akkor csak 127 Gb-t tudok használni?
meg hogy az xp sp2 kezelni tudja de ahhoz a biosban -alaplapnak támogatnia kell ezt a 48 bit-LBA-t?

Előre is kössz

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#563) brd válasza sylas (#562) üzenetére

brd
(nagyúr)

1. Rádugod a gépre és megnézed a BIOS-ban (vagy a boot közben látható képen), hogy mekkorának írja. Ha erre nincs lehetőséged (pl. még nincs is meg a winyó), akkor nézelődj az alaplapod gyártójának honlapján, hogy mikori a legfrissebb BIOS, ill. hogy került-e bele ilyen támogatás, vagy keress valami fórumot, ami az alaplapodról szól és ott esetleg boncolgatták már a témát, vagy tudnak válaszolni rá.
2. Igen, ill. egyes esetekben sajnos próbálja a gép kezelni az e fölötti területet, aminek az lesz az eredménye, hogy szépen belerondít a ~127 GB alatti részbe.
3. Mindenképpen (ill. létezik megoldás, de nem egyszerű).

The only real valuable thing is intuition.

(#564) kiss73 válasza sylas (#562) üzenetére

kiss73
(csendes tag)

Régi alaplap: Ez a határ a P2/P3-alaplapoknál volt.
Külső USB házzal akár P1-e is kötheted.

(#565) brd válasza kiss73 (#564) üzenetére

brd
(nagyúr)

Nem alaplapfüggő, hanem a háttértárolót vezérlő program hibája (jelen esetben a BIOS-é).

sylas: Amennyiben nagyon nem találsz megoldást, elmondom, hogy ha nem rendszer HDD-nek akarod használni, akkor esetleg azt megteheted, hogy letiltod a BIOS-ban ezt a nagy HDD-t, a windows (SP2-es) ekkor is jól fogja kezelni (még az sem érdekli, hogy a BIOS csak 128 GB-osnak látja/látná, ugyanis saját programmal kezeli, nem a BIOS-on keresztül), de ekkor pl. csak windowsból partíciónálhatod, nem tehetsz rá swapfile-t (bár ez utóbbi igazából működhet) és hasonlók. Tehát csak olyan file-okat tárolhatsz rajta, amelyek nem a windows rendszerének részei (játékokat, programokat telepíthetsz oda). Ezenkívül nagyon kell rá vigyáznod, hogy csak SP2-es windows láthassa az adott HDD-t, még egy PQMagic-et, vagy Ghost-ot sem ajánlom, hogy futtass úgy, hogy ez a HDD a gépben van.
Ha rendszer HDD-nek akarod használni, az is megoldható, de akkor a windows-nak a 128 GB alatti részre kell települnie és előre kell partíciónálnod egy SP2-es win-nel a telepítéshez, méghozzá úgy, hogy 1 db NTFS-re formázott, primary partíció legyen rajta, amely kisebb, mint 128 GB és a HDD elején kezdődjön. A többit csak a win telepítése után hozd létre, de csakis SP2-es win alatt (vagy olyan operációs rendszerrel, esetleg programmal, ami szintén saját driverrel kezeli az adott háttértárolót).

The only real valuable thing is intuition.

(#566) sylas

sylas
(tag)

Sikerült megcsinálnom
Látja a bios is már a teljes méretet
sikerült úgy jumperelnem, mondjuk az lg dvd rom most kimaradt de a nec íróm bent van az a lényeg
az volt még a hézag hogy rövid az ide-n az osztás ahol 2 dologra lehet kötni és nem ért el a másik dvd rom vagy íróig
de sikerült a - épp formázom meg partícionálom

Válaszokat azért köszönöm

A múltra csak emlékezni tudunk - ha szembetalálkozunk vele, meg sem ismerjük.Gondolatban haladhatunk ugyan visszafelé, de az idő közben mindig előrehalad"

(#567) debrigo

debrigo
(csendes tag)

Hasonló problémám van mint Sung-nak #558.
:F
Samsung SATA 160 G winchester és sajnos a fájlrendszer olvashatatlanná vált,
Igy a rajta lévő adatokhoz nem férek hozzá.
Rendszerindításnál bejön a csökkentett mód felejánlása majd bármit választok, a Kék halál. :(
Ha másik vinyóról vagy Boot XP-ről indítok látható a meghajtó, a három partició TotalCommanderben de nem lehet belépni egyikbe sem.
A rajta lévő adatok egy részére, kb 10 GB-ra lenne feltétlen szükségem, a pótólhatatlan családi fényképekre.
Kérdésem, hogyan oldható meg ezek lementése, a vinyó forog, erről indítva bejön a kék halál. :DDD
Együtt indítva másik vinyóval a másikról Bootolva nehezen beindul, de kezelhetetlen, lefagy vele a legtöbb progi.(pl. a Sajátgép is)
A HD Sentinel SMART-ja üres, nem olvas róla semmit.
A HD Tune Sector ellenőrzésnél minden sectort pirossal jelöl.
CD Boot-os WinXP lemezről indítva hasonló a helyzet.
Lenne egy USB-s Rack-om csak nem tudom csatlakoztatni mert a 40 pólusú csatlakozóz fogadja. :))
Kaptam egy fordítót, de az csak a 40 pólusról SATA-ra fordít, vissza nemigen.Ezzel szerettem volna a
bootolási gondokat kiküszöbölni, Bár valszeg ugyanaz a jelenség áll akkor is fenn.
A vinyó nincs másfél éves, garos, nem akarok működőt csinálni, de az üzletben bizonyára nem fognak az én nyűgömmel foglalkozni...
ezért fordulok a tisztelt írástudók-hoz :R
:))
Szeretném hozzáértő segítségüket kérni még ha az számomra rossz hír is...
Csapjam a hónom alá, menetközben megy agyaljak ki valamit, hogy nyomott apjuk miért nem írta ki a két év fotóit... :U

(#568) mr_ricsi válasza debrigo (#567) üzenetére

mr_ricsi
(veterán)

A kérdésed ide való: [link]

(#569) debrigo válasza mr_ricsi (#568) üzenetére

debrigo
(csendes tag)

Köszi az útbaigazítást!
:R

(#570) nakpagala

nakpagala
(csendes tag)

Sziasztok,
egy 120G-s maxtor SATA vinyó mellé kaptam egy Samsung 250G-s (PATA) 7200 prm 8 MB-osat...
win xp sp2 környzetben csak 32 G-nak ismeri fel a partition magic, a bios viszont 234 G-snak látja...

tudnátok segíteni?

(#571) C4mp3r válasza nakpagala (#570) üzenetére

C4mp3r
(addikt)

Hello!

Próbáld meg itt.:[link]

(#572) lazydog válasza nakpagala (#570) üzenetére

lazydog
(addikt)

Ha látsz rajta egy jumper-t, vedd le róla. Lehetséges, hogy le lett butítva 32 GB-ra, ennek az átkötésnek az alkalmazásával.

(#573) oregcsóka válasza nakpagala (#570) üzenetére

oregcsóka
(őstag)

Ha használt a vinyó, akkor nagy valószinüséggel a jumper van rossz helyen.
Viszont ha új, akkor lehet olyan gond, hogy nincs megformázva a teljes kapacitásra, - legalábbis hozzám hoztak nemrég egy ilyen zsír új Samsungot, amire a gyári HUTIL progit kellett ráengednem, és az megcsinálta. Ezt a progit a Samsung HDD oldaláról tudod letölteni, ki kell írni floppira, és a bootolást átállítani FDD-re. Ujraindítás után értelemszerüen kezelhető, grafikus felület fogad. :R

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#574) nakpagala válasza oregcsóka (#573) üzenetére

nakpagala
(csendes tag)

Sziasztok,
a vinyó új egyébként...

köszönetem minden válaszolónak! :R
a jumper okozta a problémát, egy sorral elnéztem a rajzot a vinyón :U

további jó fórumozást!

Nak

(#575) ovecs

ovecs
(senior tag)

segítségre lenne szükségem
Vettem ma 1 250es ata samsung vinyót
partition magic-ben csináltam 1 30as és 1 200as partíciót, a 30asra akartam rakni a windowst. Telepítésnél azt írta ki, hogy a 30as nincs formázva, és nem is tudta a telepítő formázni. Gép ki, régi vinyó be, partition magic
Csináltam 2*100as és 1 30as partíciót.
Telepítőlemez be. a windows szerint nincs formázva az egyik 100as partíció és nem is tudja formázni.
régi vinyó be, partition magic....
Induláskor azt írja ki, hogy a 2. partíció valamilyen karakterei nincsenek sorban... megpróbálja kijavítani, de error-t ír... partiton magic kilép......

Na most mit tudtok ajánlani?

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#576) lazydog válasza ovecs (#575) üzenetére

lazydog
(addikt)

Azt ajánlom, felejtsd el a Partition Magic-et.
Használd az XP-t a formázásra, és partícionálásra.

(#577) Sanci.Bara válasza lazydog (#576) üzenetére

Sanci.Bara
(csendes tag)

Hello!
Bocsi,de ellenvetesem van! Semmi baj a Partition Magic-el, csupan a verziotol fugg, hogy mit lehet es mit nem lehet vele csinalni.En akar 320 GB-os vincsit is siman leparticionalok DOS alol, ahogy csak kell.Persze ha HTFS-t valasztasz meg kell adni, hogy XP-t (v3.1 NTFS) tegyen. :)

(#578) lazydog válasza Sanci.Bara (#577) üzenetére

lazydog
(addikt)

Bocsánatkérés helyett is, a leghatározottabban leszögezni kívánom, hogy ellenvetésed ellen foglalok állást ez ügyben. :D
Verziótól függetlenül, olyan vinyón, amelyre Bill Gates op. rendszerét szeretnénk telepíteni, nem használunk semmiféle 3'rd party mágikus programot. Különösen tartózkodunk a Partition Magic fedőnevű, egyébként olykor használható szoftver terméktől.

(#579) jap

jap
(aktív tag)

segítsetek!!!!

van 1db 160-as hitachi sata vinyóm:
10gb rendszernek
3gb lapozófájlnak (2,5gb fix)
kb 147gb maradék ....

mind3 NTFS, Partion M-el lett csinálva anno...

windows xp-t telepítek: törlöm a 10es partíciót, xpvel hozom létre az ntfs-t
első indítás és... asztal: és már az órában, a másodperc számlálójában laggolás van!!! 4 másodpercet megy, az 5nél ugrik, és ugyanez tapasztalható filmeknél, zenéknél játéknál is (fraps-el mérve minden 70fölött megy, és az 5 másodpercenkénti laggolások alatt nem mér esést)

lassan a sírógörcs kerülget, hogy ilyen gépem van , és nem tudom használni,
kizárásos alapon a wincsi a hibás, vagy valami alaplap beállítás (alaplabban: asus p5b deluxe biosfrissítés 1004-re és winfos telepítés előtt elem ki és clear cmos).

régi konfigomat teljesen kicseréltem már, de nem szűnik a hiba:
giga ds3 -- asus p5b delux
e6300 - alapon - prime tesztelve!
2x1 samsung -- 2x1 geil ultra - alapon - memtestelve, ill. prime tesztelve!
7900gto -- 8800gts - nincs húzva!
próbáltam 1 zsír új vincsivel (seagate sata2) amit haverom gépéből szedtem, szintén így volt particionálva 10-3-142. nála szuper jól futott minden, én telepítettem az én gépemben és ugyanez a baj, sőt visszaadtam neki és nála is előjött ez a szaggatás!!!!

hd szentinel:
minden 100%os, kiváló stb.
udma, nem pio mód
másol 30-60000-el...

este feltettem a vistát (achi-mód) és vele is ez a gond, mondjuk az óra már nem, de minden játékban fellelhető a szabályos időközönkénti lagg (5-6sec-enként), persze a fraps- szerint nincs!!!

valaki bírja működésre a gépemet:
telepít 1 winfost: xp-t vagy vistát , ami nem leggol!!!!
nagyon meghálálom!!!

''minden sikeres férfi mögött egy nagyon meglepett anyós áll''

(#580) sanyixXx

sanyixXx
(senior tag)

hello

vettem egy WD 250GB SATAII vinyót. most telepíteném rá a win-t, de a telepítő csak 120GB körülinek látja. mitől van ez? kell valami jumpert tenni a vinyóra, hogy az egészet lássa?
eddig az jött le, hogy integrált SP2 kéne nekem, de az nincs. ha külön tesz emfel, akkor utólag látni fogja a maradékot a win?
úgy csinálnám, hogy 20GB a winnek és a többit hagynám particionálatlanul egyelőre, amíg a hiba fennáll.

I like my women how i like my whiskey. 12 years old and mixed up with coke.

(#581) lazydog válasza sanyixXx (#580) üzenetére

lazydog
(addikt)

Telepítéskor csak a Windows-nak tervezett 20GB-ot partícionáld, és erre telepíts. Miután installál-tad az SP2-t is, hozd létre a további partíciókat az XP lemezkezelőjével.

(#582) sanyixXx válasza lazydog (#581) üzenetére

sanyixXx
(senior tag)

köszi, ez segített :)
számít vmit, hogy mekkora partíciókat használok? mert igazából hagytam 25GB-t a win-nek és a maradékot nincs kedvem felaprózni.

(#583) lazydog válasza sanyixXx (#582) üzenetére

lazydog
(addikt)

Kicsit soknak tűnik, az XP-nek elég lett volna 10-15 GB. Annyiból hátrányos a túl nagy rendszer-partíció, hogy nem fogod kihasználni a sok üres helyet. Másrészt a feltétlen szükségesnél tovább tart a lemezkarbantartás, víruskeresés, töredezettségmentesítés,stb.

(#584) sanyixXx válasza lazydog (#583) üzenetére

sanyixXx
(senior tag)

már készülök a vistára :DDD

(#585) lazydog válasza sanyixXx (#584) üzenetére

lazydog
(addikt)

Sanyi a Pistára! Az lesz a meleg büszkeség napja. :DDD

(#586) blattida válasza lazydog (#585) üzenetére

blattida
(nagyúr)

Az elvtársi szeretet megnyilatkozása. Mingyárt repül a barna róka koma, Bodri, ne lustálkodj! Előre a Pártért! ;] :DD

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#587) lazydog válasza blattida (#586) üzenetére

lazydog
(addikt)

Bizony az ilyen napokon még a vörös rókának is könnyen barna lesz a komagyűjtője. ;] :Y
Pártunk másfajta helytállást követel tőlünk elvtárs.

(#588) sanyixXx válasza lazydog (#585) üzenetére

sanyixXx
(senior tag)

István a harmadik nevem, de ez már nagyob elkanyarodott a témától :P

(#589) sasa311

sasa311
(veterán)

Kis segítségre lenne szükségem :W

Történt, hogy a Windows olyan szinten összeszarta magát, hogy nem bírtam reinstall nélkül megoldani, de idióta módon letöröltem a partíciót, amin nekem pótolhatatlan adatok (fényképek) voltak.

Nomost nekiestem a GetDataBack nevű program demójával.
Szépen és Jól ment minden, meg is találta egy scanneléssel a fényképeket a vinyón a getdataback. De erre jött a hidegzuhany, hogy ugyan meg találni megtalálta, de lementeni nem lehet őket a demoval, csak a teljessel :(
Első gondolatom az volt, hogy akkor gyorsan megveszem a licencet, de sajnos a 2. hidegzuhany az ára volt (20K) :O

Kérdezném, hogy csak én vagyok hülye, hogy a demoval nem tudom lementeni a megtalált file-okat, vagy tényleg így van?

A másik kérdés / kérés az lenne, hogyha ez van, akkor esetleg egy hasonló progit, ami ingyenesen megoldhatná ezt :U

Előre is köszi a segítséget, kicsit parázok, hogy minél tovább várok annál kisebb az esélye a teljes helyreállításnak :W

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#590) Agostino válasza sasa311 (#589) üzenetére

Agostino
(őstag)

Üdv.

Sajnos ez tényleg így van, a demo csak megmutatja mit talált, vissza már nem hozza.

if only you knew how bad things really are

(#591) lazydog válasza sasa311 (#589) üzenetére

lazydog
(addikt)

Próbáld meg ezt a trükköt. [link]
Kell legyen egy másik vinyód is a gépben, csak arra mehet az adatmentés.

(#592) sasa311 válasza lazydog (#591) üzenetére

sasa311
(veterán)

Az a baj csak 1 vinyó van :( Az is 2 partíción egy 5 és egy 70 gigás részletbe, úgyhogy még ha működne is 2 partícióval akkor is max a kisebb részét tudnám így megberhelni :O

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#593) lazydog válasza sasa311 (#592) üzenetére

lazydog
(addikt)

Vegyél (kölcsön) egy másikat. Míg ez meg nem történt, csak fejben lehet lejátszani dolgot. ;]

(#594) stanmarsh

stanmarsh
(csendes tag)

Helló mindenki

olyan gondom lenne, hogy 400gb-os ide-s Samó vinyót xp-telepítéskor a telepító csak 139 gb-nak látja, legalábbis ezt jeleníti meg telepítendő partíciónak, a bios és a rendszer is 400 gb-nak látja. alaplap nem befolyásolhatja, nem? ismerős mondta, esetleg biosfrissítés, de nem hinném....

kissé hézagos a tudásom etéren is, szóval megköszönöm a segítségeteket előre is

SP Rulez

(#595) lazydog válasza stanmarsh (#594) üzenetére

lazydog
(addikt)

Mint már számtalanszor le lett itt írva: SP2 -t kell telepíteni.

(#596) rlazol válasza stanmarsh (#594) üzenetére

rlazol
(addikt)

Szia,

Telepítsd fel az SP2-t (ms download oldalról vagy bárhonnan leszedhető) és láss csodát. :)

nem ott van a gond, h vkinek hézagos a tudása, hanem ha lusta olvasni. Ez az egész topic, mind a majd 600 hsz arról szól, h vki nem olvassa el az első hsz-t amiben le vannak írva világosan az okok és a megoldások, felteszi ue-t a kérdést, mint te, amire egy ''bölcs'' beírja, h telepíts SP2-t.

szerk.: lazydog, 44 sec-vel megelőztél... :DDD

[Szerkesztve]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#597) DeFranco

DeFranco
(nagyúr)

Sziasztok!

Windows telepítéskor a particionálásnál túl tud csordulni a címzés?

Konkrét kérdés:

Eddig a rendszer egy másik vinyón volt, most egy adatmentésig fel kellene kerülni erre, mégpedig úgy, hogy ne legyen adatvesztés a vége.

Adott egy 160-as vinyó. Az első 80GB partíció tele adattal. A második fele üres, egyben 80 GB. Biztos ami tuti lecsípnék egy 5GB-os részt ideiglenesen, hogy véletlenül se csorduoljon túl, amíg az adatokat kiírom, erre menne a rendszer.

Ekkor ugye particionál a telepítő a második 80 GB-on. Na, ennél a perticionálásnál beszakadhat a filerendszer, vagy nem?

Remélem nagyjából érthető.

Előre is köszi

(#598) DeFranco válasza DeFranco (#597) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

Hát... akkor mégsem igazán érthető :))

(#599) lazydog válasza DeFranco (#598) üzenetére

lazydog
(addikt)

Nem igazán érthető, de nem is akarom érteni. :D
Megveszed a normális XP telepítőt SP2 kiegészítéssel, és onnantól nincs gond, csak öröm bódottsá. :D

(#600) DeFranco válasza lazydog (#599) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

Tegyük fel, hogy normális XP-m van SP2-vel, vagy tegyük fel azt, hogy nem akarok hazardírozni, hogy az SP2 áldásos hatását melyik munkafázisnál kezdi, :D, és addig túlcsordul, vagy nem.

Igazából azt elég lenne eldönteni, hogy particionáláskor kényszeresen címez-e mert akkor túlcsordul, ha csak íráskor, akkor meg mehet rá, mert 50 GB-os XP-t még nem láttam. (na, ilyen szinten már gyökér vagyok a témához, ezért kértem a fórumtársak segítségét)

No mindegy, majd lesz valahogy. Most már úgyis távozom a netközelből. :D

Azért köszi

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.