Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44040) Dare2Live válasza sheep (#44039) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

én korábban kkvknek dolgoztam nekem nagyon pozitív az amit ahoz képest itt tapasztalok. pont most jött fel / nekem sokat számított, hogy amikor gyerek bölcsibe ment engedélyezték a 6-14et ami baromi nagy segítség volt mert 15:15re ott voltam kipihenten minden nap a bölcsiben. Aztán amikor ovis lett a 8-16ot. Meg ha meló megvan volt, hogy 9hónapig nem beszéltem managerrel. Aztán megdicsértek jól csináltam és így tovább. Ha meg vmit elszúrtam néha egész elképesztő az a pozitív hozzáállás ami fogadott. Nem az én hibám. Csináljunk rá processt máskor ne forduljon elő. Szerveznek rá oktatást, hogy megértsük. Had ne mondjam, hogy egy magyar KKVnál ha csinálsz egy 3milliós kárt mit kapsz érte... bár lehet én fogtam ki rossz kkvkat. Táppénz detto. Nem avval hívnak fel, hogy mikor jövök már mertha nem kirúg hanem, hogy pihenjem ki magam és ha jól érzem magam akkor is ha szeretnék nem kell bejönnöm HOzzak amíg akarok. Szabit is kb akkor veszem ki amikor akarom és nem "beírunk elöző két hétre szabit ok.?"

Persze megvannak bőven a multis hülyeségek itt is. Process über alles, ITIL, többedszerre elvégzendő kötelező oktatások...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.