Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44851) hcl válasza bandiras2 (#44850) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Esetleg autóvillamosságis, aki megkeresi a zárlat?

Mutogatni való hater díszpinty

(#44852) MunezXBK válasza hcl (#44851) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem kell. Rá kell mérni nyugalmi állapotban és egyesével kivenni a biztosítékokat.

(#44853) hcl válasza MunezXBK (#44852) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Akár.

Mutogatni való hater díszpinty

(#44854) MunezXBK válasza hcl (#44853) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kifogyott a tollad, csak mondom. :D

(#44855) sedo


sedo
tag

A csúnya megoldásnál maradva pedig áramtalanító sem kell, csak egy gyorszáras/oldású akkusaru, az aztán tényleg minimal effort.

(#44856) bandiras2 válasza sedo (#44855) üzenetére


bandiras2
senior tag

Köszönöm az ötletet! Megfontolom!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#44857) Poiro7


Poiro7
aktív tag

(#44858) hzsolee válasza hcl (#44851) üzenetére


hzsolee
őstag

Hát ja... Azért nem ártana egy hibakeresés :D
Lassan majd 20 centiről ívet húz visszarakáskor, de probléma megoldva :DD

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#44859) Elementgamer


Elementgamer
csendes tag

Sziasztok!

Valakinél van elfekvőben vagy esetleg tudok szerezni valahol am4 műanyag cpu hűtő lefogató konzolt? :C

[ Szerkesztve ]

(#44860) elder troll válasza Elementgamer (#44859) üzenetére


elder troll
senior tag

Melyik része kell?
3 csavar (a 4-ből) és a két felső műanyag elem van nálam, és sokat sétálnod sem kell :DDD
Gyári hűtőhöz csak a hátlap szükségeltetik, és kb egy évvel később vettem észre hűtő cserénél, hogy csak 3 csavart kaptam...
De van egy 12-es BQ toronyhűtésem, amihez egyik sem kell. Sajnos csak "felfele" állásban lehet felszerelni am4-re, és nekem oldal irányba lenne ideális.

#44861 Elementgamer
Pü.

[ Szerkesztve ]

(#44861) Elementgamer válasza elder troll (#44860) üzenetére


Elementgamer
csendes tag

A műanyag meg a csavarok :DD hátlap nekem is van, lian li galahad 360-at akarok felrakni és csak ezekre a műanyagokra megy fel :N

[ Szerkesztve ]

(#44862) hcl válasza elder troll (#44860) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Olyan csavar meg akad sok helyen. :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#44863) cannibal


cannibal
senior tag

Sziasztok!
Szerintetek Garmin sportórát merre lehet Fehérváron találni, ahol fel is lehet próbálni? A Hervisben csak régiek vannak, a Media Markt-ban nem találtam egyet sem, a Dechatlonban sem láttam. Annyira nem vagyok ismerős boltok terén, hogy hol lenne még érdemes megpróbálni. Rendelni meg visszaküldeni nem szeretnék.

(#44864) run4fun válasza cannibal (#44863) üzenetére


run4fun
tag

Spuri futóbolt a Bregyónál? Webshopban kapható náluk, nem tudom, hogy készleten is van-e. Egy telót megérhet.

(#44865) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Talán még
Euronics is megér egy próbát.

Üdv, Gabesz

(#44866) cannibal válasza run4fun (#44864) üzenetére


cannibal
senior tag

Köszi srácok! Ezeket a helyeket még meglesem! :R

(#44867) Napfénysüti válasza cannibal (#44866) üzenetére

Melyik Garmin órát vadászod?

Més que un club!

(#44868) elder troll


elder troll
senior tag

Be Quiet! Pure Wings 2 140 mm : 1500,-

Einhell BT-AC 230/24 kompresszor : 10000,-

Leírás és hirdetés link.

Pár vga is eladósorba kerül napokon belül:

HD5670 1GB DDR5: 5000,-
DVI-VGA-HDMI kimenet, hibátlan működés.

HD7790 1GB: 12000,-
A legolcsóbb 4K 60Hz freesync megoldás tudtommal, ami tudja HDMI-n és DP-n egyaránt ezeket. Nyilván játék esetén le kell venni a felbontást, de asztalon tudja a 4K 60Hz-et.

(#44869) elder troll válasza elder troll (#44868) üzenetére


elder troll
senior tag

A kompresszorra van jelentkező.

[ Szerkesztve ]

(#44870) Tom5


Tom5
addikt

Eladó cuccok:

Router

Hifi

(#44871) rita7107 válasza elder troll (#44869) üzenetére


rita7107
aktív tag

Amennyibe mégis marad a kompresszor, akkor érdekel!

(#44872) elder troll


elder troll
senior tag

Nintendo Switch V2 eladó sok ajándékkal: 80000,-
Hibátlan, dobozos, üvegfóliás, joy-con-ok nem driftelnek.
Ajándék: markolat, tok, 128-as microsd
Igény esetén átírható közel fél évnyi ("drágábbik") előfizetés.

Játék is van hozzá:
Super Mario 3D World + Bowser s Fury: 14000,-

Super Mario 3D All-Stars Nintendo Switch: 13000,-

(#44873) elder troll válasza elder troll (#44872) üzenetére


elder troll
senior tag

Super Mario 3D World + Bowser s Fury elkelt.

#44871 rita7107
3. érdeklődő vagy a sorban, és az első jelentkezőben érzem a vásárlási szándékot.
De ettől függetlenül jegyeztem, illetve amúgy is május végén lesz aktuális.

[ Szerkesztve ]

(#44874) echterion


echterion
nagyúr

Szúnyogháló kellene ablakra és erkélyajtóra. Fehérváron melyik céget ajánlanátok ilyen munkára? Ugyanez a kérdés klíma ügyben is. Előkészített helyre kellene klímát bekötni (hozhatja a vállalkozó a gépet is, nem vettem még semmit).

[ Szerkesztve ]

**********

(#44875) eami válasza echterion (#44874) üzenetére


eami
addikt

(#44876) San398 válasza echterion (#44874) üzenetére


San398
őstag

Klímára Őket ajánlom: http://molnarklima.hu/

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#44877) Varoz válasza echterion (#44874) üzenetére


Varoz
őstag

Air Con Energy
Az előkészített helyre mit jelent? Be van csövezve, vezetékezve?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#44878) rita7107 válasza Varoz (#44877) üzenetére


rita7107
aktív tag

+1 Az Air Con Energy részére!
2013-ban más ügyben voltam velük kapcsolatban, korrekt személy, korrekt cégvezetővel!

(#44879) rita7107 válasza elder troll (#44873) üzenetére


rita7107
aktív tag

Nekem jó a május végi időpont! A fiam születésnapi ajándéka lenne, makettezéshez + egyéb otthoni munkáira.

[ Szerkesztve ]

(#44880) echterion válasza Varoz (#44877) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi.
Igen, be van vezetékelve, csövek a falban kint is meg bent is, csak rá kell kötni meg fel kell szerelni, nincs falfúrás, vésés.

**********

(#44881) Fred23


Fred23
nagyúr

Olcsó, ajánlott vízvezetékszerelőt ismer valaki? Telszámmal.

(#44882) Varoz válasza rita7107 (#44878) üzenetére


Varoz
őstag

Abszolút. Első kézből tudom ezt tanúsítani. :)


echterion

Dobj egy emailt a cégnek az információkkal és igényeiddel! :K

Csak kíváncsiskodok. Hogy-hogy elő van készítve, de még sincs klíma?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#44883) echterion válasza Varoz (#44882) üzenetére


echterion
nagyúr

Mert nem volt benne a lakás árában, csak az előkészítés. És persze nem is vállalták, hogy majd ők csinálják, ezt nekem kell intézni. Ami nem gond, csak érdekes.

[ Szerkesztve ]

**********

(#44884) eami válasza Varoz (#44882) üzenetére


eami
addikt

már egy ideje előírás az új építésű tarsashazaknal hogy be legyen csovezve, szóval elő vannak készítve fullosan csak a klíma hiányzik.

(#44885) Varoz válasza echterion (#44883) üzenetére


Varoz
őstag

Hmm, tényleg érdekes. :D


eami

Áhá, vagy úgy. Mik vannak.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#44886) rita7107


rita7107
aktív tag

Mai AKCIÓ az OBI-nál.
Cement 1799 helyett 2199. :W
Brutális emelkedések jönnek ismételten.....

(#44887) echterion válasza rita7107 (#44886) üzenetére


echterion
nagyúr

Ezért nem mentünk bele egy új vagy folyamatban lévő ház építésébe. Franc se tudja, hol fognak megállni ezek az árak. Kollégám építkezik, már most látja, hogy az eredetileg tervezett összeget meg kell toldania minimum 8-10 milkával.

**********

(#44888) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Van olyan bringás hely errefelé, ahol csúnyakártyára lehet venni biriglit?

Mutogatni való hater díszpinty

(#44889) rita7107 válasza hcl (#44888) üzenetére


rita7107
aktív tag

Van, de egyiket sem javaslom!

(#44890) Napfénysüti válasza rita7107 (#44889) üzenetére

Kíváncsiságból, hol fogadnak el szép kártyát?
Nekem van bejáratott szervizem, boltom de nem tudtam hogy ilyen akad Fehérváron.

Més que un club!

(#44891) hcl válasza Napfénysüti (#44890) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Nekem is ez lenne a kérdésem :)

BTW nem hardcore felhasználásra kellene. A 90-es években kaptam egy alsó polcos MTB utánzatot, és egy rokon is akkor vett. Az enyémet 2016-ban lopták el, akkor az említett odaadta az övét kb. 2 sörért, mert az akkor már vagy 15 éve a mi garázsunkban állt. :DDD Lehetetlen roncsokról van szó, de az a szint elég is nekem, csak néha használom.

Mutogatni való hater díszpinty

(#44892) Napfénysüti válasza hcl (#44891) üzenetére

Új bringánál viszont készülj fel rá ha Szép kártyás vásárlás lesz az több mint 100k összegbe fog fájni. Eléggé felmentek a kerékpáros árak is.

Més que un club!

(#44893) hcl válasza Napfénysüti (#44892) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Másra úgysem költjük...

Mutogatni való hater díszpinty

(#44894) run4fun


run4fun
tag

2 éve helyi Vitalban a bicikli árának felét lehetett SZÉP kártyáról fizetni, azóta nem tudom hogy működik.

(#44895) Napfénysüti válasza hcl (#44893) üzenetére

Úgy jó csak gondoltam szólok ne lepődje meg az árakon. Sok ember le szokott hidalni mikor emglátja mi mennyibe kerül. Én nagyjából képben vagyok mert bringázom de egy laikust meg tud lepni.

Vitál amúgy alapból is drága bolt (bár tény a legnagyobb a városban). Szervizbe mondjuk ne hozzzájuk menj.

Més que un club!

(#44896) hcl válasza Napfénysüti (#44895) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Ja, nem lepődtem volna, mert azt tudom, hogy a normális bringák mennyiért mennek + amúgy bármi mennyiért megy, meg hát új -> asszony évekig nem költött a SZÉP kártya szabadidőről, és én sem nagyon, abból kijön. Viszont nem kell több százezres cumó, megfelel a hót'basic is.

Viszont olyan kéne, ahol minél nagyobb részben lehet SZÉP-ről költeni.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#44897) efemm


efemm
tag

Tudna valaki ajánlani saját jó tapasztalat alapján helyi számtech céget/boltot sok (25+) darabos brand PC beszerzéshez? Rugalmasság, több nagykertől ár, ezekre gondolok.

(#44898) Fred23 válasza Napfénysüti (#44895) üzenetére


Fred23
nagyúr

Használt régi versenybringa szerinted mennyire lehet alternatíva egy új, aluvázas, belépő kategóriás kerékpárral szemben? Szoktam látni időnként a városban is ilyen 30 év körüli, vékony, könnyű, acélvázas csodákat, nekem nagyon szimpik, de talán körülményesebb a szerelésük. Ugyanakkor ha egy aluvázassal esel, koccansz, az úgy marad, míg az acél rugalmas.
Jövőre nekem is aktuális lesz egy új bringa, és ez a 100k alatti kategória, amiben keresgélni fogok. Majd benézek a kerékpáros topikba, ha aktuális lesz, de az alap kérdés az, hogy használt, régi minőségi, vagy belépő szintű új.

(#44899) chatran válasza Napfénysüti (#44895) üzenetére


chatran
őstag

Ha már bicikli a téma. Ebben [link] menetes vagy kazettás az agy?
köszi

Tudom feltehetném a megfelelő topikban, de arra sem válaszoltak, hogy milyen kitámasztó kellene a bicóra. Ezzel kapcsolatos a Vitál klubos tapasztalatom is, bevittem a bicót, hogy ajánljanak rá kitámasztót. A bent lévő tapasztaltabbnak kinéző arc a kiscsaj kolléganőjéhez irányított, ami nem is lett volna baj, ha a hölgy értette volna a dolgát. Mondanom sem kell, hogy olyanokat ajánlott, amelyek nem voltak felszerelhetők a bicóra. Szerencse, hogy a tapasztalt arc fizetéskor ránézett és mondta, hogy az nem lesz jó, így megspórolták, hogy vissza kelljen mennem.

[ Szerkesztve ]

(#44900) Napfénysüti válasza Fred23 (#44898) üzenetére

Szerintemegy nem túl régi, mondjuk ilyen max 15 éves simán alternatíva lehet. Valami korabeli Campagnolo vagy Shimano szettel (105 mondjuk).
Amúgy azért az alut annyira nem kell félteni az horpad esésnél. Nekem karbon országútim van na ezzel nem örülnék ha elesnék és törne, elég borsos ára van és érzékeny az ütésre.

chatran: 8 sebességes az már kazettás lesz. [link]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.