Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38251) juliabrilke válasza szebe (#38250) üzenetére


juliabrilke
addikt

Persze, mert a Facebook praktikák elolvasása után mindenki azt hiszi, hogy 4g C-vitamin, 2 gyömbéres tea és egy feles elfogyasztása után minden betegséget le tud győzni. legyen az fiatal vagy nyugger.
Legtöbb embernek mondhatsz bármit, tökéletesen az ellenkezőjét fogja csinálni.

(#38252) forras2 válasza juliabrilke (#38251) üzenetére


forras2
őstag

4g c vitamin, 2 gyömbéres tea? :Y Valamit én félre olvastam, csak a feles részét vettem észre :DDD

(#38253) juliabrilke válasza forras2 (#38252) üzenetére


juliabrilke
addikt

Az a kezdő szint, expertek helyettesíthetik 4-6 felessel a többi komponenst. :DDD

(#38254) mdk01 válasza juliabrilke (#38248) üzenetére


mdk01
addikt

Az a gond, hogy így is úgy is elfogy a hús/egyebek, csak aki leleményes és biztosra megy az időben bevásárol. Attól, hogy ekkora sor van , nem jelenti azt, hogy tömött kocsival jön ki, csak lehet a napi bevásárlását intézi, reggel, hogy még legyen neki.

(#38255) gabyka válasza juliabrilke (#38253) üzenetére


gabyka
aktív tag

Már épp akartam szólni, nálunk a pálinka-készletek fogynak, nem a wc-papír :DDD

mdk01: mi is bográcsoznánk egyet...így itthon..de nem tudom mennyi esélyünk lesz egy kis marhahúsra...

(#38256) #49155328 válasza gabyka (#38255) üzenetére


#49155328
törölt tag

Metró illetve Lajostelep vágóhíd. ;)
Az utóbbi a biztos.

(#38257) ocsi19


ocsi19
senior tag

ADATA SD700 512GB Külső ütésálló, vízálló, mindenálló SSD 2021.11.16-ig garanciával eladó 20.000.-

(#38258) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Valaki tud olyan gumist, aki 5 után nyitva van, vagy hétvégén?

Mutogatni való hater díszpinty

(#38259) #49155328 válasza hcl (#38258) üzenetére


#49155328
törölt tag

DHM az Új Csórin.

http://www.dhm.hu/#contact

[ Szerkesztve ]

(#38260) hcl válasza #49155328 (#38259) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Köszi!

Mutogatni való hater díszpinty

(#38261) Varoz válasza hcl (#38258) üzenetére


Varoz
őstag

Mit szeretnél? Ha az alkatrész adott, gurulj el a gokartpályára! Gumizunk. 10-17-ig vagyunk elvileg, de 15-ig biztos. Ha vasárnap jössz, akkor én csinálom meg, de holnap nem vagyok. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#38262) Komi28 válasza #49155328 (#38256) üzenetére


Komi28
senior tag

Hol van ez a vágóhíd? Holnap nyitva van? Köszi

(#38263) forras2 válasza Komi28 (#38262) üzenetére


forras2
őstag

(#38264) #49155328 válasza Komi28 (#38262) üzenetére


#49155328
törölt tag

Szabadbattyán, Lajostelep puszta 5, 8151

Hétfő: 7.00 - 15.00

Kedd-Péntek: 7.00-16.00

Szombat: 7.00-12.00

https://maps.app.goo.gl/sLGjJBAqExFf7vVaA

[ Szerkesztve ]

(#38265) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Ma voltunk lidlben minden volt. wc papír, hús, konzerv...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#38266) Gaaabeeesz válasza Dare2Live (#38265) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

valószínű kezdenek rájönni a népek, hogy nem kell ennyire halmozni. ( vagy fogynak a pénz készletek)
Az élelmiszer ellátás akkor is lesz, ha minden zárva..

[ Szerkesztve ]

Üdv, Gabesz

(#38267) Komi28 válasza forras2 (#38263) üzenetére


Komi28
senior tag

Köszi
FPSTunker : neked is

(#38268) hcl válasza Varoz (#38261) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem tudom még, mikor, de szerintem hét közben majd. Nyolctól ötig dolgozom, és a franc macerál egy ilyenen, hogy elmenjek melóból. Különben a szerelt nyári cuccot kell feltenni a kocsira, 16 csavar és annyi :)
Illetve F Astrához ha valaki tud jó lemezfelnit, az is jöhet. Sehol nem találok olyat, amit meg is merek venni :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#38269) Varoz válasza hcl (#38268) üzenetére


Varoz
őstag

Hétköznap egyelőre mi is csak ötig. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#38270) pető bá' válasza #49155328 (#38264) üzenetére


pető bá'
őstag

ma reggel 8 körül olyan 15-20 vásárló állt sorban a bolt előtt.. nem volt időm kivárni, kár volt korán mennem..

"... and I hope you have a great day!"

(#38271) eami válasza hcl (#38268) üzenetére


eami
addikt

hétvégén még hó várható, hova akarod cserélni? :DDD

(#38272) hcl válasza eami (#38271) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Nem tudom még, mikor, de szerintem hét közben majd. "
Na szerinted melyik hétre gondoltam? :DDD
Meg mostanában alig megyek vele. Azt a pár hidegebb napot kibírná. De csak utána lesz cserélve.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#38273) Andris837


Andris837
senior tag

Én azt vettem észre, hogy délután már nem sokan vannak az áruházakban. Húst venni persze ilyenkor már esélytelen, egyik nap rizs se volt, csak a "zacskós, tasakos (előfőzött)". A fent már többször említett Kalória kft. mozgó húsboltjába iratott fel a feleségem húst. Ott volt minden, de elvileg jövő héten már nem jönnek/jöhetnek (ahogy hallani lehet senki nem megy sehova nagyjából a jövő héttől).
A nagy Tesco gyógyszertárba voltunk, ott tömött sorok álltak. Elég sokáig voltam bent, mivel nagyjából 4 családtagnak váltottam ki gyógyszert/gyógykészítményt. Látni kellett volna a tekinteteket amikor kijöttem a patikából. :U Nem szóltak be, de elég fura volt a hangulat. :N A József utcai gyógyszertárban, illetve a budai úti intersparnál lévő patikában gördülékenyebben ment a kiszolgálás, ott több ablak működött egyszerre. :R

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#38274) tranceplanet


tranceplanet
addikt

A DENSO is leáll két hétre, előrehozták a nyári leállást! Azt mondjuk kétlem, hogy két hét múlva tudunk menni dolgozni! A Harman viszont jövő héten is megy úgy néz ki! Nem sok autóalkatrész gyártó megy itthon, szinte mind leállt! Vajon a barkácsáruházak is bezárnak jövő héttől? :F Kellene még pár cucc barkácsoláshoz, most lenne időm rá.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#38275) szebe válasza tranceplanet (#38274) üzenetére


szebe
őstag

Az attól függ, hova kell gyártani.
Az európai és észak-amerikai gyárak álltak/állnak le, ha ott a vevő, akkor "nem kell" termelni.
Kína viszont beindult, aki oda gyárt, annak mennie "kell".

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#38276) forras2 válasza tranceplanet (#38274) üzenetére


forras2
őstag

Mi gyártunk a harmannak is, de úgy tudjuk, hallottuk, hogy hétfőtől a harman sem fog menni... Bár az infó nem 100%-os...

(#38277) Jarod1 válasza forras2 (#38276) üzenetére


Jarod1
addikt

de Fog, kamu hír. ne terjezd.

(#38278) Tom5


Tom5
addikt

Autoipari beszállítók vagyunk mi is megyünk 2 hetet még és utána állunk meg.... :U

(#38279) Napfénysüti válasza Tom5 (#38278) üzenetére

Sajnos az autóiparnak meg a hozzá kötődő cégeknek ez a mostani helyzet nagyon betesz. :(

Asszem a Hydro is megy még de nem hinném hogy ők is sokáig folytatnák.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#38280) honda23 válasza tranceplanet (#38274) üzenetére


honda23
aktív tag

A beleegyezésünk nélkül...
De a béremelés legalább meglett...

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#38281) rita7107


rita7107
aktív tag

Sziasztok!
Arra kérnék mindenkit, hogy ha lát valaki játszótéren, vagy sporteszközöknél ami körbe van kerítve embert (?) az zavarja már el. Nem szeretnék (vagy a kollégák) 2 naponta kimenni cserélni a szalagokat. Lenne más dolgunk is, mint ezeket pótolni. Amennyiben hiányzik mindenképpen mennünk kell.
Köszönöm a segítségeteket!

(#38282) OPiiPO válasza rita7107 (#38281) üzenetére


OPiiPO
addikt

Te meg ki vagyol? ;)
Ha Városgondoksági alkalmazott, akkor akár használhatsz rendes elérhetőséget is, csak szólok - hitelesebb lenne. Ha nem megy, szólj G.-nek, megoldja.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#38283) juliabrilke válasza rita7107 (#38281) üzenetére


juliabrilke
addikt

Medvecsapda?

Ha jól rögzíted, akkor az elkövető is ott lesz, aki állandóan letépkedi. ;]
Lehet, hogy a plakátos fazon, akit elkaptak pár napja? :DDD

(#38284) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Csitáry G. Emil -Móri út sarkánál lévő 6 emeletesnél mi volt ma reggel 8 órakor?
Busz nagyon sok emberrel és csomaggal, kukánál sok szemét felhalmozva.

Kétlem, hogy osztálykirándulásra mentek volna. :U

(#38285) rita7107 válasza juliabrilke (#38284) üzenetére


rita7107
aktív tag

Az ukrán vendégmunkások mentek haza. Leállt a denso, így nincs munkájuk. Az az épület a denso tulajdona, és ukrán családok laknak (-tak) ott.

(#38286) rita7107 válasza OPiiPO (#38282) üzenetére


rita7107
aktív tag

Igen Városgondnokságos dolgozó vagyok. Viszont ez a nick név kb. a Prohardver indulása óta meg van. Nem óhajtom megváltoztatni. Kb. ez az első ilyen hozzászólásom.

(#38287) juliabrilke válasza rita7107 (#38285) üzenetére


juliabrilke
addikt

:R

Nagyon költözés szaga volt, azért is kérdeztem.
Kb. mindent kidobtak, ami nem érték és nagyon gyorsan elhúztak.

(#38288) OPiiPO válasza rita7107 (#38286) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ok. Eddig a Túrózsáki sportpark közepén láttam egy hajléktalant átmozdulni, de tegnap még épek voltak a szalagok. Most van pár perc időm és a közelben lakok, annyit megteszek érted hogy gyorsan körbenézek mi a helyzet.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#38289) OPiiPO válasza OPiiPO (#38288) üzenetére


OPiiPO
addikt

A Kassai tetején lévő játszótér lakat érintetlen, nincs senki. A Túrózsákinak a Spar felüli szalagot leszakították, és futottak is a belső pályán.

Ha másra is szükséged van, pár naponta körül tudok nézni, de ne a topicot terheljük - privátban légyszi.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#38290) mdk01 válasza OPiiPO (#38289) üzenetére


mdk01
addikt

Micsoda sportember, hogy nem bír lehajolni, vagy átlépni a szalagot.

(#38291) Dare2Live válasza rita7107 (#38281) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

attol hogy ott van meg nem biztos leszedi.

az elzavarasra meg itt senkinek semmi jogosultsaga. max megkerheti hogy ne legyen a sport eszkoz kozeleben mert ooo lehet fertoz a sporteszoz?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#38292) rita7107 válasza Dare2Live (#38291) üzenetére


rita7107
aktív tag

Köszi, én is így gondoltam.
Figyelmeztessük már a másikat, hogy ez a vírus sajnos nem játék. Amíg az emberek nem veszik komolyan hogy mit nem szabad addig terjedni fog. Nem kicsit, és nem lassan. Úgy járunk mint a spanyolok. Egyik nap 28-al növekszik (mint ma), utána már 280-al. Ez kell nekünk?

(#38293) Dare2Live válasza rita7107 (#38292) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ameddig a magyar kormany nem veszi ezt a virust komolyan, nem tajekoztat rendesen addig nagyon nehez azt elerni elhitetni a lakossaggal hogy komolyan vegye.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#38294) rita7107 válasza OPiiPO (#38289) üzenetére


rita7107
aktív tag

Köszönöm a felajánlott segítséget! Itt lakom én is, tehát ez megoldva. A legrosszabb az a belvárosi terület. (Palotaváros, Tóváros) Ott kiraktuk pld. a plakátot és 1 óra múlva már le volt szakítva. (nem csak az ahol elkapták a férfit). Ebben az a bosszantó, hogy ahelyett hogy az időseknek vinnénk a segítséget, ezzel kell foglalkozni. Mert ez is kötelező!
Többet nem terhelem a topikot.

(#38295) rita7107 válasza Dare2Live (#38293) üzenetére


rita7107
aktív tag

Milyen tájékoztatást szeretnél?

(#38296) echterion válasza Dare2Live (#38293) üzenetére


echterion
nagyúr

Milyen információid vannak, amiket nem hallunk kormányzati forrásokból és fontos lenne a megelőzés szempontjából?

**********

(#38297) #49155328 válasza echterion (#38296) üzenetére


#49155328
törölt tag

Gargarizálni óránként, jóféle házi pálesszel! ;)

(#38298) sch_a válasza rita7107 (#38295) üzenetére


sch_a
addikt

Például jó lenne regionális bontásban látni a regisztrált fertőzötteket. Jelenleg szerintem sokan abban a tévhitben vannak, hogy az ő környezetükben nincs fertőzés, ezért kezelik könnyelműbben a helyzetet. A másik, hogy sokáig (lehet még most sem) nem tesztelték még a tüdőgyulladással küzdőket sem, ha nem járt külföldön/nem érintkezett regisztrált fertőzöttel. A mintavételek száma jelenleg 4400. Ami azt jelenti, hogy kb. 2200 embert tesztelhettek. A tesztekre csoportosan viszik mentővel a betegeket. A kommunikáció folyamatosan az, hogy se védőszerelésből, se más erőforrásból nincs hiány az egészségügyben, ami egész egyszerűen nem igaz. Ezek után elég nehéz bármit is elhinni itthon. Ne legyen igazam, de nehéz lesz így kezelhető mederben tartani az eseményeket. Jelenleg azt látom, hogy leginkább a számok kozmetikázásával vannak elfoglalva.

(#38299) Fred23 válasza sch_a (#38298) üzenetére


Fred23
nagyúr

"A tesztekre csoportosan viszik mentővel a betegeket."

Az szép. :Y Mondjuk nem vártam volna mást itt Magyarországon.

Engem mondjuk nem érdekel különösebben a vírus, ha elkapom, elkapom. Szerencsére megoldható szükség esetén az egyszemélyes házi karanténom. Mondjuk annak nem örülnék, ha családtag elkapná tőlem, még mielőtt tünet lenne. Mondjuk inkább arra van esély, hogy én kapom el tőlük -utoljára. Sosincs semmi bajom, akkor se, ha mindenki beteg a környezetemben.

[ Szerkesztve ]

(#38300) Slapy válasza Napfénysüti (#38279) üzenetére


Slapy
aktív tag

Igen, egyenlőre még megy, de komoly változások vannak, lesznek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.