Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24051) juliabrilke válasza Jarod1 (#24050) üzenetére


juliabrilke
addikt

Az addig ok, de azért inkább a 80k környékén reális valahol.
Lassan ha így mennek fel az árak elgondolkozok azon, hogy kiadok 1-2 szobát. :U

(#24052) #00809728


#00809728
törölt tag

Hy...Cegléd fele jár valaki?Cuccot kéne elhozni persze nem INGYEN kivánom.

(#24053) justflash válasza juliabrilke (#24051) üzenetére


justflash
tag

Nagy mértékben megnőnének a nyugtató illetve tetszőleges kaliberű lőszerköltségeid. ;]

3. lakótársunkat fogyasztjuk párommal 8 hónap alatt. Az előzőt akkor raktam ki mikor házibulit szervezett és elfelejtett szólni... :W :W

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#24054) Jarod1 válasza juliabrilke (#24051) üzenetére


Jarod1
addikt

hja a 120 , Fehérváron az nem reális..

(#24055) Jarod1


Jarod1
addikt

Ha valakit érdekel ,gurulós számgép aszal, NEM horror áron, dobjon 1 privit

[ Szerkesztve ]

(#24056) juliabrilke válasza justflash (#24053) üzenetére


juliabrilke
addikt

Igen, a házunkban is akadt már 1-2 hülye albérlő, akit nagyon nem érdekeltek a normális együttélés szabályai.
Szerencsére az ilyeneket a tulajdonos gyorsan kirakja, ő meg egyébként is 1 nap alatt kiadja másnak a lakást.

Mondjuk át kellene tényleg gondolni, mert más az, ha a főbérlő én vagyok és együtt vagyunk a lakásban.

(#24057) Rambovits válasza gyenge47 (#24047) üzenetére


Rambovits
senior tag

Ha jól emlékszem nekem 23k volt + 5k egy ing. Vagy 23k volt az egész inggel együtt, már pontosan nem emlékszem. Az első verzió tűnik reálisabbnak, tekintve, hogy mennyi anyag kellett hozzá ;]

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#24058) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdv Srácok!

Szükségem volna 2Molex -> PCI-E 8pin átalakítóra.

Valakinek kallódik még otthon ilyen? :) :U Anno nekem is volt több darab, de szétosztottam a topikban. :B

[ Szerkesztve ]

(#24059) juliabrilke válasza D.Orion (#24058) üzenetére


juliabrilke
addikt

Alaplaphoz vagy videókártyához kell?

(#24060) mdk01 válasza Jarod1 (#24054) üzenetére


mdk01
addikt

Lakás ár sem reális, és ahhoz igazodik.

(#24061) bim


bim
veterán

Nálunk nagyon ritka a kiadó lakás mert mindet kiveszik a munkaerő kölcsönzők bármennyibe kerül, és betesznek oda 8-15 embert akiket elhoztak nyírségből, borsodból, Szerbiából, Ukrajnából. Aki randalírozik azt kiteszik és heló. Rend és fegyelem uralkodik de ettől még nincs kiadó lakás. :F

(#24062) D.Orion válasza juliabrilke (#24059) üzenetére


D.Orion
veterán

2Molex -> PCI-E 8pin , szerinted? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24063) juliabrilke válasza D.Orion (#24062) üzenetére


juliabrilke
addikt

Megnézem a lábkiosztást, mert itthon találtam, de semmi felirat nincs rajta, így nem tudom, hogy videókártyához vagy alaplaphoz használják.

(#24064) Fecogame


Fecogame
veterán

16GB-os SanDisk Class10 MicroSD kártya, 2000 Ft / db.

Maradt még kettő.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24065) juliabrilke válasza juliabrilke (#24063) üzenetére


juliabrilke
addikt

Az alaplap 8 tűs csatlakozójába belemegy, videókártyába sajnos nem.
Akkor EPS-12V csatlakozó.

(#24066) Tom5


Tom5
addikt

Xbox 360S + 250 GB HDD + Kinect + Gamepad + kiegészítők (táp, Hdmi kábel) plusz egy kinect játék 64K-ért eladó! nem buherált! Esetlegesen van kinect külön 22K-ért.

(#24067) D.Orion


D.Orion
veterán

RGB Computer-ben tudtam venni 2xMolex->PCI-E 8pin tápot, 370Ft-ért. Ha netán valakinek kell ott biztosan kap.

juliabrilke: Köszi, nekem is olyan van otthon. Lényeges különbség a két átalakító között, hogy az alaplapi 8tűs mind a 4-4 molex szálat használja. Míg a pci-e táp csak 3-3 molex szálat használ. Így már könnyű megkülönböztetni, mint arra rájöttem.:)

[ Szerkesztve ]

(#24068) juliabrilke válasza D.Orion (#24067) üzenetére


juliabrilke
addikt

Az nem nagy tétel.
Egyébként a tüske alakja is elfér, így csak elég nagy erővel lehet beledugni a lapba. :D

(#24069) gabyka


gabyka
aktív tag

Néhány, még mindig eladós cucc:

Samsung Galaxy Tab 4 8.0 LTE (SM-T335) eladó.
Fekete, kártyafüggetlen (telefonálni is lehet vele! pl fülessel), karcmentes, gyári tartozékaival, dobozában. Egy belepattintós-ráhajtós, mágneses tokot is adok hozzá. kb egy éves múlt. Kezeli a 128Gb-os microSD-t is.
Iá 55k

Asus UX21A, (teszt) full alu ház, i5-3317U, 4Gb ram, 128Gb SSD, usb3, 11,6" matt HD kijelző, német világító bill., 5 órás akksi.
Nagyon elegáns, vékony, könnyű, megkímélt, igen fürge kis gép. Minden hecsedlije, gyári tok és doboz megvan, Windows kód szintén.
Iá 125k

Asztali gép, Asus P5B alaplap, C2D E7500 proci, 4x1Gb ram, HD4850 vga, sata 80 + 160Gb hdd, sata dvd író, 350W táp, thermaltake ház. Tápkábelt tudok hozzá adni ha kell. WoT, WoW's használható fullhd-ban rajta :) csak egyben szeretném eladni.
Iá 25k

A cuccokra próba-gari van, képet, egyéb infót természetesen kérésre adok. Fehérvárra be tudom vinni ha kell.

(#24070) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Pen Drive 8GB USB 2.0 V7 Nano Stick piros eladó, 2016.10.21-ig garanciális az Aqua Electromaxba (5évig gyártói).

(#24071) deicide


deicide
veterán

nVIDIA Shield K1 16GB Tablet és hozzá Tablet cover volna. Ajándékba kaptam, de nem kell, így csak kipróbálva volt, új.
Legyen kerek 50k, hogy ne sokáig nézegessem. :)

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#24072) cannibal válasza deicide (#24071) üzenetére


cannibal
senior tag

Ilyened már volt egy korábban, nem? :DDD

(#24073) deicide válasza cannibal (#24072) üzenetére


deicide
veterán

Az a kihajtható kijelzős shield portable volt, most a 8"-os tabletet adták. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#24074) gabyka válasza deicide (#24073) üzenetére


gabyka
aktív tag

Mondtuk már, hogy rohadjá' meg?

:DDD :DDD :DDD

(#24075) deicide válasza gabyka (#24074) üzenetére


deicide
veterán

Így konkrétan még lehet, hogy nem. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#24076) cannibal válasza deicide (#24073) üzenetére


cannibal
senior tag

Én kérek elnézést! ;] Majd ha nyugdíjba mész azért beajánlhatnál engem. :DDD

(#24077) SzalaiG válasza deicide (#24075) üzenetére


SzalaiG
addikt

Milyen iskolai végzettség, képesítések-képességek kellenek, h valaki a váltótársad lehessen? ;)

(#24078) Elementgamer


Elementgamer
csendes tag

Sziasztok!
Eladó illetve cserélhető lenne Xbox 360 Slim-8giga,2karral,3játék dobozaival és kábeleivel :)
Csere:-proci vagy videokártya ,akár egyben a 2

(#24079) Slapy


Slapy
aktív tag

Sziasztok!

Am2-es alaplapot keresek! Működőt, emberi árban!

(#24080) Varoz válasza deicide (#24071) üzenetére


Varoz
őstag

Mintha bármit is kellett volna sokáig nézegetned. Kb. be se írod ide a cuccot, már el is vitték. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#24081) deicide válasza SzalaiG (#24077) üzenetére


deicide
veterán

Végzettség nem szükséges, erős angol, vevőcentrikusság, kereskedelmi tapasztalatok, termékmenedzseri tapasztalatok ésa szokásos office programok ismerete. Semmi atomfizika. :)

Varoz: Na igen, ez így van. :K

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#24082) nortol


nortol
senior tag

Sziasztok!

Könyvet keresek: Futni születtünk - Christopher Mcdougall

Futni születtünk című könyvet keresem Christopher Mcdougalltól. Aki már olvasta és 2000 Ft-ért megválna tőle, kérem jelezze.

Előre is köszönöm!

(#24083) rita7107 válasza SzalaiG (#24077) üzenetére


rita7107
aktív tag

Na itt kezdődnek a problémák! :W
Lehet valakinek 5 diplomája, meg 2 nyelvvizsgája, és közben semmihez nem ért.
Az 5 diploma mind 2-es a 2 nyelvvizsga meg a lóvári, és az eszperantó.
De jobban néz ki mint az én középfokú végzettségem, az 5x annyi tudással!

(#24084) sheep válasza rita7107 (#24083) üzenetére


sheep
addikt

Általában a legtöbb (mondjuk úgy a valós piacon is használható) diplománál előírják hogy milyen nyelvismeret kell, és ez mindenképpen valami világnyelv.
Nem láttam még arra példát hogy lovári és eszperantó nyelvvel lett volna valaki sikeres (ettől persze lehet hogy van csak kétlem).
Szerencsére egyre több helyen ma már a tudást nézik és nem a papírt. Van olyan kollégám aki 8 általánost végzett de zseniális programozó, ezért sokkal jobban keres mint én diplomával.
Ahogy deicide is írja, egy erős angol nyelvtudással már sok ajtó megnyílik.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#24085) cannibal válasza sheep (#24084) üzenetére


cannibal
senior tag

"Ahogy deicide is írja, egy erős angol nyelvtudással már sok ajtó megnyílik."

Tovább megyek, angol tudás nélkül nincs esély semmi komolyra.

(#24086) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Hátha tudtok segíteni...
Péntektől látogatási tilalom van fehérváron a kórházban. Viszont Nővérem hétvégére van kiírva szülésre. Ilyenkor még az apa sem mehet be a szülésre, vagy látogatni, vagy Őt azért beengedik ilyenkor? :U

(#24087) szebe válasza forras2 (#24086) üzenetére


szebe
őstag

Nem fogják beengedni.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#24088) gyenge47 válasza forras2 (#24086) üzenetére


gyenge47
tag

Érdeklődjön előre, de szerintem ha beöltözik, akkor nem probléma.

(#24089) Poiro7


Poiro7
aktív tag

A4Tech KD-800L billentyűzet, USB, fekete (kék világítás) magyar eladó.

Ár.:3990Ft

(#24090) Kloden


Kloden
senior tag

Sziasztok, elektronikai kisgépet hol javítanak mostanság fváron? Ólmakku-töltőről van szó. Volt egy a király soron, zárva, volt a Gáz utcában, megszűnt. :F

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#24091) Smuky23 válasza Kloden (#24090) üzenetére


Smuky23
csendes tag

Esetleg próbáld meg a Széna tér 2 nél, ott van egy kisgép szerviz

(#24092) mdk01 válasza Kloden (#24090) üzenetére


mdk01
addikt

Hiller a másik lehetőség.

(#24093) Kloden válasza mdk01 (#24092) üzenetére


Kloden
senior tag

Köszönöm, szuper! :R

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#24094) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,

életbevágóan fontos kérdésem lenne. :D
Hol lehet Fehérváron palackozott késműves söröket kapni? (vagy akár csapoltat amit adnak palackba)
A Spájz megszűnt, de érdekelne pár jó sör elsősorban vörös illetve ale típusú sörök.

(#24095) Kloden válasza -conrad- (#24094) üzenetére


Kloden
senior tag

Szia, pl a Mátyás Király körúton, a Szent Gellért hotel mellett van valami ilyesmi hely, és nem messze onnan a Liszt Ferenc utcában ha minden igaz.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#24096) -conrad- válasza Kloden (#24095) üzenetére


-conrad-
addikt

A Gellértet ismerem, de ott elvileg csak 3 féle sör van, a Liszt F. utcában nem tudom hol van, mire gondolsz pontosan?
Jaa sztem tudom mire gondolsz, ott a zálogház mellett (vagy a helyén?) az a viszonylag új bolt ugye? El is felejtettem, na majd megnézem :)
Köszi még1x!

[ Szerkesztve ]

(#24097) Kloden válasza -conrad- (#24096) üzenetére


Kloden
senior tag

Igen, arra gondolok éppen :)

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#24098) chatran válasza -conrad- (#24096) üzenetére


chatran
őstag

A Kossuth utcában is van egy hely.
Főleg Békésszentandrási meg Szarvasi söröket árulnak. A lejárati időt azért nézd meg az üvegeken, Karácsony előtt jól átb@sztak egy sörrel, aminek már két hete lejárt a szavatossága.
Szemben az üzlettel meg van egy beülős hely, ahol ugyanezeket a söröket lehet megkóstolni.

(#24099) Jarod1 válasza chatran (#24098) üzenetére


Jarod1
addikt

Hamburgerkert ben is láttam ilyen söröket..

(#24100) gabyka


gabyka
aktív tag

Lett egy hibás, eladó notebook.
A gép kb 8-10 bekapcsolásonként indul el, amúgy csak sötét képernyővel pörög egy ideig. Ha bebootol akkor pár perc után kikapcsol. Valószínűleg alaplap (forrasztás) hibája van. Nem leharcolt, a hiba jelentkezéséig tökéletesen üzemelt, a régi gazda vett másikat, ezt eladná. Vinyó és ram nélkül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.