Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24251) deicide válasza justflash (#24237) üzenetére


deicide
veterán

Működik, de nem élesben, simán 100 körül megyek ott is mindig, de nem jön csekk. Ha majd élesednek, biztos minden hírportál írni fog róla.

Varoz: Ahogy mondod. Mint a taxiban, az csak a gördeszkásokra vonatkozik. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#24252) justflash válasza SpaceKombajn (#24246) üzenetére


justflash
tag

"Egyedül csúcsidőben nem jó, mert akkor óriási dugók vannak."

Ja, erre céloztam, csúcsidőn kívül fehérvár is oké. Pesten sokkal több barommal találkozom, csak nem a nyuszi hanem az agresszív fajtából, csakazért is bejön, kimegy, elég vág, holott látja hogy nem fér be, meg amúgyis megfogja a lámpa. Akkor már legyen nyuszi, azt meg lehet előzni. Plusz kismillió egyirányú utca, úgyhogy kerülőútvonalból is kevesebb van, fehérváron okosan közlekedve legalább el lehet kerülni sok dugót meg lámpát.

@ deicide: Valahol (talán Zalában?) már mintha élesítették volna, lehet hogy azzal keverem? :F

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#24253) bim


bim
veterán

Hírtv 5-ös híradójában bent volt a parkolási mizéria. Parkolóházat és pláza2 3 szint mélygarázst ígértek. :U

(#24254) justflash válasza bim (#24253) üzenetére


justflash
tag

10-15 év múlva meg is épül. Debrecenben. ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#24255) run4fun


run4fun
tag

Sziasztok!

Tudtok olyan boltot fehérváron, ahol tudnék holnap ISO-DIN átalakítót venni? Esetleg EC Bázis?

(#24256) szebe válasza justflash (#24252) üzenetére


szebe
őstag

Szerintem pont hogy fváron több a barom (arányaiban). Pesten rájöttek az emberek, hogy haladni kell, az agresszív hülyéket meg leszarni, és engedni hadd menjen. "Itthon" mindenki önkéntesrendőr, meg csakazértsemengedembe/el, csakazértiskikanyarodokelé, 3-6 óra között káosz. Itt a forgalomszervezési bakik már hab a tortán.

A Kadocsa szupertrafinak mekkora a hatótávja? Kadocsa-Berényin ha nem első vagyok a lámpánál, komoly tempóval kell beesni a Kadocsa-Géza balra-kanyarodóba, mert az okos azt hiszi, poénból megy a bal index végig, aztán teperni kell a zöldért...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#24257) rita7107


rita7107
aktív tag

Na hétfőn megkérdezem mikortól indulnak a városi fixek. Majd megírom. A vidékiekre vigyázzatok, az mindenhol éles! Ez biztos!

(#24258) justflash válasza szebe (#24256) üzenetére


justflash
tag

Minek mész le jobbra a Berényiről/egyenesen a Szent Flóriánról? Egyszerűbb tovább menni a Berényin a VOK fele, aztán a Pozsonyiról bármelyik utcán lemenni jobbra. Egy lámpával kevesebb fixen.

Vagy ha a Berényin jössz a Vadászkürt utáni körforgalomnál eleve ki tudsz menni a Gézára, úgy is -1 lámpa.

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#24259) Bocsek válasza run4fun (#24255) üzenetére


Bocsek
aktív tag

Esetleg a Berényin az autóhifis.

(#24260) MunezXBK válasza run4fun (#24255) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Esetleg Media oldalában a hifisnél.

(#24261) chatran


chatran
őstag

Repülős Gizi meglátogatta Sukorót. :))

(#24262) szebe válasza justflash (#24258) üzenetére


szebe
őstag

Tacskó felől jövök, Pozsonyira balra pedig be se férek a sávba abban az időszakban, amikor dolgom van arra.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#24263) Varoz válasza deicide (#24251) üzenetére


Varoz
őstag

Jó kasztni, jó sofőr, nincs kockázat! ;] :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#24264) juliabrilke válasza chatran (#24261) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért durva hányszor elkapták, mondjuk van vagy 90 éves.
Kíváncsi vagyok hány esetről nem is tudunk, amikor nem bukott le. :DDD

(#24265) Napfénysüti válasza Varoz (#24263) üzenetére

Ját a jó sofőr az nem a hétköznapi vezetők közül szokott kikerülni. :D

Més que un club!

(#24266) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Sziasztok!

A fehérvári albérletárak tényleg itt tartanak? Panel 70e-ért? :Y :W :(

A garázs áraknál mennyi lehet a reális?

(#24267) sch_a válasza SzalaiG (#24266) üzenetére


sch_a
addikt

Ez még az olcsóbbak között van szerintem. :DDD

(#24268) juliabrilke válasza SzalaiG (#24266) üzenetére


juliabrilke
addikt

Pici panel, ahhoz képest még olcsó is.
Kérdés, hogy a beköltözés után mikor szeretne majd emelni a tulajdonos. ;]

(#24269) gyenge47 válasza SzalaiG (#24266) üzenetére


gyenge47
tag

Ráadásul még fel is van újítva.

(#24270) juliabrilke válasza gyenge47 (#24269) üzenetére


juliabrilke
addikt

Max. egy festést kaphatott, illetve a fürdőszobán látszódik, hogy rendbe tették.
De a berendezés azért ősrégi és nagyon szegényes.

(#24271) Jarod1 válasza SzalaiG (#24266) üzenetére


Jarod1
addikt

emlékszem erre a kéróra fél éve is fel volt rakva, bár aszem akkor 50 ért és lepukkantabb volt..

(#24272) sedo


sedo
tag

Furcsa olvasni ezeket dicsérő hozzászólásokat a budapesti autós közlekedést illetően :) Persze nem tudom, ki milyen gyakorisággal, mennyit, és milyen helyeken autózik BP-n, de nekem, és a szintén itt élő barátaimnak egészen más tapasztalatai vannak. Én nagyjából 8 éve lakom és dolgozom BP-n, költöztem és munkahelyet is váltottam párszor, de bármerre is jártam, mindig volt igen kritikus szakasza a napi útvonalamnak. Vagy éppen az egész kritikus volt :D Pedig volt, amikor a belvárosból mentem belvárosba, volt mikor a külváros és a belváros között ingáztam, és volt, hogy kintről mentem kintre, de akkor is vagy hatalmasat kellett kerülni, vagy át kellett szenvedni a belvároson. Fehérváron is autóztam jó pár évet, manapság is járok le azért viszonylag nagy gyakorisággal, de nem nagyon érdemes összehasonlítani a kettőt. Abban egyetértek, hogy több helyen Fehérváron is szar a forgalomszervezés, de már csak a város méretéből és lakosságából kiindulva sem lehet még csak tized olyan rossz sem mint BP.

Hiába sokkal gyorsabb a forgalom a fővárosban ha éppen lehet haladni, mert általában nem lehet. Abból kifolyólag, hogy sokkal több az ember, sokkal több az önkéntes autóversenyző és a mazsola is. Viszont mindenki sokkal bátrabb, ami csak az esetek elenyésző részében előnyös (előnyös például, ha nem állunk perceket egy olyan helyen ahol egyébként még simán el lehet férni, mert a pilóta nem meri megkockáztatni az áthaladást egy 4 méter széles helyen, ilyesmik - viszont hátrányos gyakorlatilag minden más esetben :P).

Mindennapos, de inkább minden perces akár a legnagyobb kereszteződésekbe keresztbe álló autósor, mert mindenki átfér még a narancssárgán, rengeteg a jobbkezesek figyelmen kívül hagyása, indokolatlan esetben dudálás, villogás, kiabálás, stb. Nem mondom, hogy Fehérváron soha nem kerültem ilyen helyzetbe, de itt jóval gyakoribb. Még borzasztó forgalmas utak is szörnyű keskenyek néhol, az útminőség katasztrófa akár 6-8 sávos utakon is. Rengeteg helyen előre besorolnak az emberek kilométerekkel korábban egy sávba, mert tudják, hogy 10 perc múlva el fog fogyni a másik, illetve rengeteg helyen szabálytalanul végigelőzik a sort jobbról-balról, ahol éppen van hely, majd a záróvonalon vagy már a kereszteződés közepén a kanyarodóból továbbhaladva bevágnak a másik elé. Tudom, ez előfordul mindenhol máshol is, de itt tényleg arról van szó, hogy minden nap, minden utamon, több különböző helyen, legalább 10-20 autós csinálja meg, minden egyes alkalommal.

Sokáig lehetne még ragozni, de az én személyes tapasztalatom az, hogy a budapesti autós közlekedés sokkal de sokkal stresszesebb, mint a fehérvári.

És akkor arra még nem is tértünk ki, hogy Fehérváron még dugóban is átérek 20 perc alatt az egyik végéről a másikra, Maroshegyről Öreghegyre, Budapesten pedig ehhez képest sokszorosak a távolságok, simán lehet autózni egy-másfél órát A-ból B-be.

Ja és még egy dolog, gyakorlatilag képtelenség GPS nélkül boldogulni. Nem csak azért, mert nehéz megjegyezni az egész várost, de egyrészt igencsak gyakoriak a balesetek, terelések, amik miatt borulhat a megszokott, begyakorolt útvonal (vagy egyszerűen csak érdemes kerülni, másfelé menni, mert valamiért beállt a szokásos irányban a forgalom), másrészt a belvárosban bizonyos helyek gyakorlatilag olyan megközelíthetetlenek a főutakról, hogy 3 utcával arrébb kell lejönni, hogy 5 jobb és 6 bal kanyar után odajuss.

Ahol aztán parkolhatsz óránként 4-500 forintért, de ne aggódj, mert úgy sem lesz hely...

[ Szerkesztve ]

(#24273) Pancsermeste válasza sedo (#24272) üzenetére


Pancsermeste
őstag

".....Fehérváron még dugóban is átérek 20 perc alatt az egyik végéről a másikra..."

Azt nem említetted, hogy helikopterrel ;]

Nagyon nem mindegy, hogy a nap mely időszakában, mert 17 óra körül ez kb. lehetetlen.
Én a Gáz utcából nem egyszer 30-40 perc alatt keveredtem ki a Balatoni úton lévő Mol benzinkútig, az pedig csak fél városnyi távolság.

-= Pancsermeste® =-

(#24274) sedo válasza Pancsermeste (#24273) üzenetére


sedo
tag

Én speciel kimegyek az elkerülőre :D

Amúgy jogos, az az irány elég durván be tud állni, reggel be-, délután meg kifele :(

[ Szerkesztve ]

(#24275) gyenge47 válasza juliabrilke (#24270) üzenetére


gyenge47
tag

Fürdőszoba, wc, konyha se gyári csempével van, azon kívül a szobákban is új laminált padló van. Ennél jobban, meg nem lehet felújítani egy panelt. A bútorzatnak meg nincs köze a felújításhoz.
Szerintem simán reális az ára is.

(#24276) Varoz válasza sedo (#24272) üzenetére


Varoz
őstag

Azért ezt a dugóban 20 perc alatt dolgot megnézném. A gokartpályán dolgoztam és Öreghegyen laktam. 8-ra jártam dolgozni, de, ha véletlenül 7:30-kor sikerült elindulnom, akkor esélyem se volt beérni. A sok balfasz gyerekes anyukának hála, meg egyéb kocsiban ülő életformáknak. :D
Persze előtte még utána nincs gond, kb. délután 5-ig. Akkor újra anarchia lesz az utakon, mikor a sok mondvacsinált sofőr igyekszik haza. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#24277) mdk01 válasza SzalaiG (#24266) üzenetére


mdk01
addikt

11millától indulnak az árak is. Hülyék ezek...
Remélem csak a CSOK miatt nyomták fel rövid időre aztán majd vissza megy.

(#24278) justflash válasza juliabrilke (#24268) üzenetére


justflash
tag

Szerződés aláírása után 2-5 perccel. ;] :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#24279) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Palotaváros garázssoron vajon mennyi lehet egy garázs havi bérlete?
Most nincsen éppen egy hirdetés sem, h lenne mihez viszonyítani....

(#24280) szebe válasza sedo (#24272) üzenetére


szebe
őstag

"Mindennapos, de inkább minden perces akár a legnagyobb kereszteződésekbe keresztbe álló autósor, mert mindenki átfér még a narancssárgán, rengeteg a jobbkezesek figyelmen kívül hagyása, indokolatlan esetben dudálás, villogás, kiabálás, stb. Nem mondom, hogy Fehérváron soha nem kerültem ilyen helyzetbe, de itt jóval gyakoribb. Még borzasztó forgalmas utak is szörnyű keskenyek néhol, az útminőség katasztrófa akár 6-8 sávos utakon is. Rengeteg helyen előre besorolnak az emberek kilométerekkel korábban egy sávba, mert tudják, hogy 10 perc múlva el fog fogyni a másik, illetve rengeteg helyen szabálytalanul végigelőzik a sort jobbról-balról, ahol éppen van hely, majd a záróvonalon vagy már a kereszteződés közepén a kanyarodóból továbbhaladva bevágnak a másik elé. Tudom, ez előfordul mindenhol máshol is, de itt tényleg arról van szó, hogy minden nap, minden utamon, több különböző helyen, legalább 10-20 autós csinálja meg, minden egyes alkalommal."

Ezt inkább tapasztalom fváron, főleg a "Rengeteg helyen előre besorolnak az emberek kilométerekkel korábban egy sávba" részt, lásd szárazréti körforgó az elkerülő felől. Ha végigelőztem a sort a kilométerekkel később megszűnő sávból, már én voltam a tajparaszt :)

A kereszteződésbe beragadás is inkább jellemző itt (budai-palotai, prohászka-horváth istván), mert "ha zöldem van, akkor nehogymá' ne menjek át" alapon... :U

Sokkal többen közlekednek pesten autóval, és pár kivételtől eltekintve sokkal inkább figyelnek egymásra, mint fváron.

"És akkor arra még nem is tértünk ki, hogy Fehérváron még dugóban is átérek 20 perc alatt az egyik végéről a másikra, Maroshegyről Öreghegyre, Budapesten pedig ehhez képest sokszorosak a távolságok, simán lehet autózni egy-másfél órát A-ból B-be."

Du. 5-kor légyszi a Vidi ipari parkból menj ki az Auchanhoz (vagy ott egy random céghez) 20 perc alatt, ha sikerül, vendégem vagy egy sörre :) A városon keresztül persze :)

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#24281) juliabrilke válasza szebe (#24280) üzenetére


juliabrilke
addikt

Du. 5-kor légyszi a Vidi ipari parkból menj ki az Auchanhoz (vagy ott egy random céghez) 20 perc alatt, ha sikerül, vendégem vagy egy sörre :) A városon keresztül persze :)

Pont ez a gond, hogy sokan a városon át mennek ilyenkor is, mert rövidebb az út. Időben legalább 2x annyi mondjuk. Az elkerülőt szerintem kevesen használják.

(#24282) MunezXBK válasza juliabrilke (#24281) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De csak szerinted. :D Ott is ugyanaz a szitu.

(#24283) sch_a válasza juliabrilke (#24281) üzenetére


sch_a
addikt

Péntekenként van, hogy délután 2-kor is állok 10-15 percet az auchani körforgónál, ha az elkerülőn megyek a vidi parkból. Gondolom 5-kor még rosszabb a helyzet. :)

(#24284) juliabrilke válasza MunezXBK (#24282) üzenetére


juliabrilke
addikt

Hát nem tudom. Én elkerülőn mindig gyorsabban odaértem minden időszakban a Viditől.
Mondjuk péntek délután/szombat délelőtt boltba már biztosan nem megyek, mert kb. mindenkire ilyenkor jön rá a bevásárolhatnék.

Bár a főnökeim gondoskodnak róla, hogy 5-6 óra magasságában ne tudjak a városban bóklászni. ;]

(#24285) sedo válasza szebe (#24280) üzenetére


sedo
tag

Sajnos nem tudok és nem is akarok egyesével reagálni az összes felvetésre, de... :)

Értem és tudom, hogy vannak Fehérváron is ilyen helyek, elég jól ismerem is például a szárazréti körforgalomnál rendszeresen kialakuló helyzetet (sokáig ingáztam Veszprém és Fehérvár között is), kétségkívül igazad van azzal és az említett kereszteződésekkel kapcsolatban is. Csak az a helyzet, hogy az én tapasztalatom szerint ez BP-n hatványozottan igaz. Úgy értem sokkal, de sokkal több ilyen sáv elfogyós és kereszteződésbe beszorulós eset van. Egész egyszerűen azért, mert sokkal több az olyan hely, ahol erre lehetőség van, és sokkal több az autós is. Én is fel tudnék sorolni csak arról a 13-km-es útvonalról 6-7 ilyet, amerre mostanában minden nap oda-vissza járok. És akkor az csak egy apró részlete a városnak.

Amúgy nagyon sokszor én is nagyon szeretek autózni BP-n, sokkal eseménydúsabb a hely, látványosabb a környezet. Amikor havonta, vagy akár csak hetente párszor jártam fel, imádtam. Kivéve persze mikor benyaltam, és 2 és fél óra alatt jutottam el a budaörsiből az Örs vezér téri IKEA-ba. Rutintalan voltam, és beálltam "légvonlaban" a dugóba...

Sok kritikus hely van Fehérváron, amin javítani kéne, ez tény. Nagyon be lehet szívni a dugót, sok a béna/hülye is. Én csak arra szerettem volna reagálni, hogy jelentősen túl van ideologizálva a napi szintű autós budapesti közlekedés, mert nehogy azt higgye valaki, hogy az jobb. Sokkal rosszabb.

(#24286) fant0mi válasza sedo (#24285) üzenetére


fant0mi
addikt

Budapest meretebol (es topologiajabol) adodoan tobb a necces utvonal, de sokkal tobb az esszeru kikerulesi alternativa is a dugok elkerulesere. En autozom itt is es Bp-en is. A fovarosban sokat hasznalom a Waze applikaciot, vitt mar tobbszor olyan utcakon at, ahova magamtol sosem mentem volna, de nevetve kerultem ki a legnagyobb dugokat (kisebbekbe igy is belevisz, ha az azt kikerulo ut idoben tobb lenne). Fehervaron az a baj, hogy a gerincutakon kivul keves az alternativa, es hogy raadasul mestersegesen ra is segitenek ezekre, hogy meginkabb gusztustalan legyen kozlekedni (pl Varkorut).

(#24287) Fecogame válasza sch_a (#24283) üzenetére


Fecogame
veterán

Persze, mert az ottani dolgozók a vicces fizetésükkel is azt gondolják, hogy ők busz helyett megtehetik (anyagilag), hogy kocsival járjanak be, mert az kényelmesebb. Meglepően sokan vannak így.

Aztán meg csodálkoznak, hogy a hó végére nem marad semmi. De nem folytatom, úgyis tudjátok :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#24288) juliabrilke válasza Fecogame (#24287) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem tudjuk mire gondolsz, itt mindenki mocskos gazdag! :DDD

(#24289) sch_a válasza Fecogame (#24287) üzenetére


sch_a
addikt

Nem hiszem, hogy miattuk dugul be a város másik végén lévő körforgó. :DDD

(#24290) PhilBrick válasza Fecogame (#24287) üzenetére


PhilBrick
őstag

Én is kocsival járok be a falubó' mer' pont annyi a benzin, mit a buszjegy. A bérlet pedig még drágább is lenne.
Persze ha csak tehetem, nem a csúcsidőben teszem.:)

[ Szerkesztve ]

(#24291) sedo válasza fant0mi (#24286) üzenetére


sedo
tag

Én is waze-el járok évek óta, valóban sokkal jobb, mint nélküle, de minden helyzetet ezzel sem lehet megoldani. A külső részeken még oké, általában tud pár alternatívát és néha tényleg csinál nagyon ügyes dolgokat (néha meg nem, de erre még visszatérek), de a belvárosban a millió ügyesen egyirányú utcával nem lehet mit kezdeni. Ahogy te is mondod, mint Fehérváron, BP-n is ugyan azért alakították így, hogy ne tudd a kis mellékutcákon végigelőzni a főúton álló sort. Ahol meg mégis lehet, ott ugyan úgy áll a sor, mert más is rájött már... Egyébként előbb-utóbb mindig "lezárnak" ilyen menekülő lehetőségeket, az Oktogonhoz is kitették a kivéve célforgalom+kamera kombót, meg a körutakkal párhuzamos utcákat is szépen belassítják a nem nekik kedvező lámpaváltásokkal, de ezzel mondjuk szerintem nincs is gond.

A waze-re meg visszatérve, bár nagyon szeretem és napi szinten többször használom évek óta, két dolgot nem annyira kedvelek. Bár valójában ez egyetlen hiányosságra vezethető vissza.
Az egyik dolog, amivel főleg BP-n gyakran próbálkozik, hogy U alakban megelőztetné a sort a pilótával: levisz jobbra vagy balra a párhuzamos mellékútra, majd 4-5-6 kereszteződés múlva visszahoz ugyan arra az útra. A másik dolog, meg a beállt utakra történő kikanyarodások idejének alábecsülése. Ez a két dolog ugyan azért hibás. Oké, hogy elvisz egy gyorsabb szakaszon, ahol megelőzök pár embert, de aztán mikor vissza kéne jutni a forgalomtól beállt útra, akkor azt nem számolja bele, hogy rajtam kívül még jó páran próbálkoznak ugyan ezzel. És hiába akar kikanyarodni velem együtt csak 4-5 ember, a dugóban meg állnak 50-en, ha csak minden 10. autó után tud kihajtani egy kanyarodó, akkor pont ugyan ott vagyok. A balra kanyarodásokra ez hatványozottan igaz. Az sem megoldás, ha lámpás a kereszteződés, mert mint arról már beszéltünk, ez senkit nem akadályoz meg abban, hogy beálljon keresztbe...

[ Szerkesztve ]

(#24292) Timyyy


Timyyy
őstag

Úgy néz ki sok év után ma újra eljutok végre egy jégkorong meccsre!
Meg tudná mondani valaki hogy a lelátó alatti ajándékbolt megvan-e még, és üzemelni fog-e a mai mecsen?

(#24293) csaba77 válasza Timyyy (#24292) üzenetére


csaba77
csendes tag

Megvan még az ajándékbolt, Ebel Meccs alatt mindig üzemel.:-)

Csibe

(#24294) cannibal válasza Timyyy (#24292) üzenetére


cannibal
senior tag

Elvileg ez lesz Franky utolsó meccse!

(#24295) bim válasza Timyyy (#24292) üzenetére


bim
veterán

A lelátón úgy ugrálj hogy még én is zsaluztam. ;] :DDD

(#24296) honda23 válasza SzalaiG (#24279) üzenetére


honda23
aktív tag

10ért bérlem a szent gellérten
10 15 között mennek

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#24297) Timyyy


Timyyy
őstag

Köszi, üzemelt valóban :) szuper meccs volt, már 4-5 éve nem voltam, nagyon hiányzott. :B 180 km-t mentem érte :))

(#24298) deicide


deicide
veterán

Fekete S6 Edge 32GB, független, karcmentes érdekelhet valakit? Kártyafüggetlen, 2 év magyar garos (CHS), 2015.04.22-i vásárlás.
Hogy ne kelljen sokáig nézegetnem, 135k.

Viszont csak március 8-tól vihető, ha megjön az S7. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#24299) deicide válasza deicide (#24298) üzenetére


deicide
veterán

Na jó, legyen 120, szétnézve a piacon. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#24300) justflash válasza deicide (#24299) üzenetére


justflash
tag

Még nem vitték el? ;] :P

Más: sportsdirectről akar valaki rendelni mostanában?

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.