Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11901) LamerGyuri válasza shankeesham (#11897) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Hűha! :B
Csak nem szerelmes itt valaki a párjába? ;]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#11902) juliabrilke válasza LamerGyuri (#11899) üzenetére


juliabrilke
addikt

Valahova be akarja küldeni magáról a képet. :) Tehát nem az a lényeg, hogy milyen aranyos (vagy sem :) ) Ezért kért véleményt tőlem, mint régi "ismerőstől". Persze nekem nehéz pártatlannak lennem, azért is mondta, hogy kérdezzem meg itt is, ha lehet. :B

Tehát csak az arca a fontos!

(#11903) juliabrilke válasza shankeesham (#11900) üzenetére


juliabrilke
addikt

Engem nagyon is ismer. :B Én nem vagyok neki ismeretlen.
(arról nem is beszélve, hogy nem hitte el, hogy meg merem kérdezni, illetve fel merem tölteni a képeit. Persze az ő beleegyezésével történt mindez)

Pont ez a lényeg. A képek, amit el fog küldeni, arról is ismeretlen nők és férfiak próbálnak majd véleményt mondani.

(#11904) shankeesham válasza LamerGyuri (#11901) üzenetére


shankeesham
tag

Nyolc éve vagyunk együtt a párommal. Tudod, jóban rosszban, tűzön és vízen át. :)

[ Szerkesztve ]

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#11905) shankeesham


shankeesham
tag

Nem valami jól sikerültek ezek a képek. Közelebbi kép kellene, ami az arcára fókuszál.

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#11906) LamerGyuri válasza juliabrilke (#11902) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Mond meg Neki, küldje bátran, feleslegesen, felesleges dolgon aggódik. :K

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#11907) juliabrilke válasza shankeesham (#11905) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nos igen, ezt már jeleztem neki. Majd csinál olyat is, amin jobban látszódik az arca.

LamerGyuri: én mondtam már neki, csak az év véleményem nem pártatlan. :)

[ Szerkesztve ]

(#11908) Anti666 válasza juliabrilke (#11896) üzenetére


Anti666
aktív tag

Üdv. Szerintem magas a homloka, jobb lenne vmi másfajta frizura, ami felül jobban takar. Ezenkívül a fehér pulóver, a piros dzseki, meg a nyuszika is elég gáz. Mi a horoszkópja? Vmi naív kislánynak jön le a képeken, kis finom érzékeny rák vagy esetleg halak?

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11909) Anti666 válasza juliabrilke (#11872) üzenetére


Anti666
aktív tag

Vazzer ennyire nem lehettek surmákok, h cipőt visztek, ez elég égő lesz...
Ásványvizet nem visztek kis palackban?

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11910) juliabrilke válasza Anti666 (#11909) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nos. A lehetőség adott, hogy cipőt vigyél. Meg inkább az én lábgombámmal harcolok, mint a többiek által átízzadt gombákkal. :DDD (egyébként fertőtlenítik a cipőket, mielőtt valaki
rosszra gondolna)

Nagyobb probléma szokott inkább lenni, hogy a méretesebb cipőkből nincs sok darab. Ez forgalmas időszakokban problémát jelenthet, mert akkor vársz a cipőre vagy nem játszol. Ez se utolsó szempont ezért. :U

(#11911) Anti666 válasza juliabrilke (#11910) üzenetére


Anti666
aktív tag

Vizöntő vagy, hogy mindent megmagyarázol?:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11912) juliabrilke válasza Anti666 (#11908) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nos. A horoszkóp nem talált, bár nem hiszek abban, hogy valakinek a jellemét a csillagjegye alapján mondják meg. :) Egyébként mindig ilyen haja van, természetes göndör. (egyedül a világos csíkokat teszi ő bele)

Öltözködés? Az tényleg nem mondható elegánsnak és csinosnak. :N Van más tulajdonsága mondjuk, ami ezt ellensúlyozza. :)

módosítás: Neeeeeeem. Nem vízöntő vagyok. Azért magyarázok meg mindent, mert szeretek beszélni. Nem kell védenem hiszen az illető nem a párom. :)

[ Szerkesztve ]

(#11913) Anti666 válasza juliabrilke (#11912) üzenetére


Anti666
aktív tag

Én nem sok nőiességet látok benne, vhogy hiányzik belőle vmi tűz. Tehát nem oroszlán és nem kos és nem ikrek. Gondolom nem is skorpió.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11914) juliabrilke válasza Anti666 (#11913) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerintem tök mindegy, de megkérdezem majd. Ha jól tudom nyilas. :)

(De leszedi a fejem, ha nem jól emlékszem rá. :DDD )

(#11915) Anti666 válasza juliabrilke (#11914) üzenetére


Anti666
aktív tag

Az illik is rá, igénytelen nemtörődöm öltözködés, kalandor, laza életvitel. Telt mosoly, nem számít semmi, élünk a mának. Jöhetnek a pasik, gyorsan felejtünk is ha kell. Bele a nagyvilágba, ki más is rakatná ki a képét egy fórumra, mint egy Nyilas? Oké, lejött.

Szerintem meg nem tökmind1.
Te valszeg föld v. víz jegyű vagy. Bak? Bika?

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11916) JohnnyX válasza juliabrilke (#11912) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Fuggetlenul attol hogy hazaerek-e szombaton estere vagy sem, vettem ma egy klasszikus tornacsukat 700 penzert :DD

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#11917) shankeesham válasza Anti666 (#11915) üzenetére


shankeesham
tag

Nehogy már két kép alapján megállapítsd valakiről, hogy igénytelen. :DDD

[ Szerkesztve ]

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#11918) kem válasza shankeesham (#11917) üzenetére


kem
addikt

Én 5hsz alapján megállapítom valakiről,h... namindegy:D

Köszi!

(#11919) kem válasza juliabrilke (#11896) üzenetére


kem
addikt

Amit én gondolok a két kép alapján:
-nem felszínes, de nem is az aki beszélteti a másikat.
-szerintem nincsen barátja, és általában így is szokott lenni.
-szeret álmodozni, és nem hiszi el,h ha valaki érdekesnek vagy szépnek tartja
-lehet rá számítani, de ha valaki olyannak tetszik aki neki nem tetszik, akkor azt nem modja meg szemtől szemben, mert nem szereti megbántani az embereket. ezért talán hajlamos is mások érzésével játszani, de pont azért mert nem tudja keményen elhessegetni azokat akik nem tetszenek neki
-lehet vele úgy kettesben lenni, hogy nincs az a kínos csend amikor senki sem beszél
-nem szokott harsányan nevetni(ebben nem vagyok biztos)
-nem dohányzik, nem iszik sokat
-abszolút nem igénytelen, csak nem a kirakat fontos neki
-biztos,h nagyon bájos... úgy értem akivel jóban van, azt meg tudja mosolyogtatni, mert olyan természetes és "romlatlan"...értitek mire gondolok

Kíváncsi vagyok menyire találó:) akár priviben is jöhet:))

Köszi!

(#11920) D.Orion válasza Anti666 (#11915) üzenetére


D.Orion
veterán

Te még mindig hiszel ezekben a horoszkópos cuccokban? :U Én kb. minden nap végén elolvasom a horoszkópom és megállapítom, hogy közte se volt a mához. Jah és nem azért kötözködök, mert skorpió vagyok, hanem, mert oltári hülyeségeket beszélsz szerintem. :U

(#11921) juliabrilke válasza Anti666 (#11915) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nos. Ezt a jellemzést nem is minősítem. :N A gond csak az, hogy 95%-ban pont az ellentétét írtad le. :DDD

kem: Lényegesen közelebb jártál az igazsághoz az általad leírt dolgokban. Olyan 80-85%-ban. Csak nem vízöntő vagy? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11922) juliabrilke válasza shankeesham (#11917) üzenetére


juliabrilke
addikt

Én meg látom rajtad, hogy nem hiszel az embereknek. :DDD

Egyébként van egy rossz hír is:

"Tv2 olyan szerződést kötött az UEFA-val, amely szerint csak keddi Bajnokok Ligája-meccseket sugározhat három évig, így az ország jelentős része nem láthatja a Debrecen szerdai meccsei.t" A Digi TV fogja adni. (gondolom a DigiSport) Bár én eddig mondjuk neten néztem eddig.

(#11923) Anti666 válasza shankeesham (#11917) üzenetére


Anti666
aktív tag

Nehogy már két kép alapján megállapítsd valakiről, hogy igénytelen

Nem a képről állapítottam meg, hanem a nyilasságáról.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11924) Anti666 válasza kem (#11919) üzenetére


Anti666
aktív tag

Nyilasnak vannak barátai, elég sok! Közvetlen, szellemes, könnyen barátkozó személyiség. Bizonytalan, mondhatni csapongó. Szerintem szokott harsányan nevetni, ez az egyik képen látszik is. Hajlamos a káros szenvedélyekre, ha buli van, iszik 1000L, akár cigizhet is, szeret enni is. Szerintem pont hogy inkább "romlott", a nyilas az egyik legnagyobb kerékkötő a szerelemben. Sok szerelme van, akiket képes gyorsan váltogatni is, szemrebbenés nélkül, nem az a siratós fajta, gyorsan felejt ha kell, akár sok vasat is tarthat a tűzben. Mondhatni mosolygósan szarik rá, ha embereket bánt meg, neki ez csak egy játék:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11925) Anti666 válasza juliabrilke (#11921) üzenetére


Anti666
aktív tag

A nyilasról beszéltem, nem konkrétan róla. Lehetséges, h van egy erős ascendense, meg a kínai is érdekelne.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11926) juliabrilke válasza Anti666 (#11923) üzenetére


juliabrilke
addikt

Rácsesztél volna, ha mondjuk nem jól emlékszem arra, hogy nyilas, de jól tippeltem. :D Bár teljesen tök mindegy, mert semmit se jelent, hogy milyen jegyben született.

Na megyek és meglátogatom a vízöntőt a fürdőszobában. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11927) Anti666 válasza D.Orion (#11920) üzenetére


Anti666
aktív tag

Tapasztalataim azt mutatják, hogy vannak bizonyos jegyek, akik egyáltalán nem hisznek az ezotériában, misztikumokban; ők általában a föld és néha víz, tűz jegyűek, pl. mint Te, skorpió. Ezeket az embereket én nem is akarom meggyőzni, általában nem is lehet.

A napi horoszkópok nagy része egyébként szerintem blődség, bár, volt már amely pl. konkrétan az adott napra megtörtént. Sőt, szerintem a napi horoszkópokba is igyekeznek inkább általánosságokat írni, mivel a napi jóslás az már képlékeny dolog lenne:)

Te még mindig hiszel ezekben a horoszkópos cuccokban?

Ezt úgy kérdezed, mint ha azt hinnéd, hogy kb. 21 éves vagyok. Pedig nem. Elárulom, aki hisz ebben, az még 80 évesen is hinni fog. Aki meg nem, az szintén nem hisz egész életén keresztül. Lehet hogy néha valaki egy időre félig meggyőzi, de úgyis elfelejti

Számomra a horoszkóp nagy segítség, segít megismerni előre, behatárolni egy embert. Eldöntheti számomra, érdemes-e vele foglalkoznom, akár baráti, szerelmi vagy munkatársai szinten. Sok mindent meghatároz a jegy, nem lesz akárki a barátod, szerelmed, jó munkatársad. Lehet h egy időre igen, de ha nem stimmel a 2 jegy egymáshoz, vége lesz, előbb vagy utóbb, de vége lesz, vagy szar lesz a kapcsolat sokáig, ha muszály kötödni egymáshoz. Ha meg illetek egymáshoz, akkor ez az idő hosszabb lehet, akár életetek végéig is tarthat:)

Ha ismered a másikat, könnyebb hozzá alkalmazkodni is. Pl. ha nem illetek egymáshoz nagyon, de mégis szeretnéd megtartani Őt, akkor ha jól ismered, tudod magad formálni hozzá. Tudsz akaratosan úgy viselkedni, hogy a másiknak jobb legyen. Ez számodra nehezebb lesz, de legalább nem hagy ott a szeretett Ő.

Néz körül a közvetlen környezetedben, ha kicsit gondolkodsz, rájössz, hogy Marcsa, Kata, Lali, Fecó, Marcus, Irma néni. stb. nem véletlenül a feleséged, férjed, barátod, munkatársad... vagy nem véletlenül mosolyog rád, azért mert szimpatikus vagy neki... és Bagzi néni nem véletlenül nem szól Hozzád sohasem, azért mert utál.

oltári hülyeségeket beszélsz szerintem.

Szerinted, meg sokak szerint IGEN. Szerintem, meg sokak szerint: NEM.
Nem csodálkozom rajta, hogy eltaszítasz engem. A skorpiók nem szeretnek engem, más malmokban őrölnek. Számukra a pénz, a szenvedély, a siker, a dicsekvés az elsődleges szempontok. Irányítani, befolyásolni mindenkit akit csak lehet, hát engem nem lehet:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11928) Anti666 válasza juliabrilke (#11926) üzenetére


Anti666
aktív tag

Rácsesztél volna, ha mondjuk nem jól emlékszem arra, hogy nyilas, de jól tippeltem.
Nem csesztem volna rá semmire, ismétlem, te mondtad h Nyilas, én a Nyilasról beszéltem általánosságban.

Bár teljesen tök mindegy, mert semmit se jelent, hogy milyen jegyben született.

Azért, azt kijelenteni h semmit sem jelent, na ez számomra a teljes butaság és tudatlanság kategória. Egyébként nem válaszoltál, bak vagy bika vagy? Bár most már elgondolkodtam rajta, lehet h más, mert ha vízöntő a társad, akkor más lehetsz. Ugyanis egy vízöntő nem választana bikát hosszútávra, de bakot még rövidre sem.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11929) juliabrilke válasza Anti666 (#11928) üzenetére


juliabrilke
addikt

Én csak kiválasztottam egy csillagjegyet, amihez szerintem közel születhetett szerintem. :)

A vízöntő a fürdőszobában szerintem egyértelmű volt, hogy mi lehet. :DDD :DDD
Egyébként szűz jegyű a párom. :))

(#11930) Anti666 válasza juliabrilke (#11929) üzenetére


Anti666
aktív tag

Ja akkor Te meg egy BAK lehetsz, ez elvileg jó is lehet, sokat dumálsz felesleges dolgokról, könnyedén veszed az életet és röhögsz a horoszkópról. BAK vagy?

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11931) shankeesham


shankeesham
tag

Én nem hiszek abban, hogy a csillagok állása befolyásolná az én személyiségemet, abban viszont igen, hogy jónéhány ember mások hiszékenységéből próbál megélni.

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#11932) Anti666 válasza shankeesham (#11931) üzenetére


Anti666
aktív tag

Én nem hiszek abban, hogy a csillagok állása befolyásolná az én személyiségemet.

Ebben nem is kell hinni, mert nem befolyásolja nap mint nap, amikor megszülettél, akkor befolyásolta, utána már elkísér a sírig. Olyan vagy, amilyennek megszülettél, esetleg kicsit átneveltek, de a személyiséged soha sem fog igazán megváltozni, vagy aki vagy, lettél aki lettél.

jónéhány ember mások hiszékenységéből próbál megélni.

Vannak ilyenek, persze. Én nem tartozom közéjük:)
De őket én egyáltalán nem ítélem el, jobban elítélek más gazembereket, bűnözőket, sikkasztókat, adócsalókat, jogtalan pénzeket felvevőket, vannak elegen az országban.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11933) juliabrilke válasza Anti666 (#11930) üzenetére


juliabrilke
addikt

Bika!

A bak sört csak szeretem. :P

(#11934) juliabrilke válasza shankeesham (#11931) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nos. Teljesen csak a szülein múlik, hogy ki mikor születik meg. :) A csillagjegyünk is, már horoszkópot sosem olvastam, csak poénból. Kb. 5-8%-ban találták el eddig. :DDD
Tudom, átlagban mondják. De akkor nem vagyok átlagos. :)

[ Szerkesztve ]

(#11935) Anti666 válasza juliabrilke (#11933) üzenetére


Anti666
aktív tag

Tessék vazzer, vhogy éreztem hogy beletrafáltam, mert húztad az időt, nem akartad beismerni, hehe:) Meg ki is lehetne egy párja egy Szűz-nek ha nem egy másik föld jegyű?:) Jó párosítás, ha hiszel benne, ha nem, szerintem. Hasonlóan gondolkodtok, fontosak számotokra a kézzelfogható dolgok, mint pl. pénz, munka, Szűznél karrier, valszeg sokat dolgozik, vagy majd fog, nem tudom hány éves. Abban hisztek, amit saját kezűleg elő tudtok teremteni, nem álmodoztok, nem lebegtek a föld felett. Te valszeg elég jól irányítod a párod, Ő meg néha vitatkozik veled, mert azt szeret:) Jókat eszel és a sex sem áll távol tőled:) Mondhatni lételemed.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11936) Anti666 válasza juliabrilke (#11934) üzenetére


Anti666
aktív tag

Nos. Teljesen csak a szülein múlik, hogy ki mikor születik meg

Valóban, ez erősen meghatározza melyik jegyben fog születni az egyén. Bár szerintem a szülők 98%-át ez egyáltalán nem érdekli:) Az sem mind1, melyik évben, mert az meg a kínait határozza meg:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11937) juliabrilke válasza Anti666 (#11935) üzenetére


juliabrilke
addikt

"fontosak számotokra a kézzelfogható dolgok, "

Igen, szeretem a formás feneket. :DDD

"Te valszeg elég jól irányítod a párod,"
Mindig mondom neki, hogy most már mosogatni kellene, de ez nem nagyon sikerül. :DDD

(#11938) Anti666 válasza juliabrilke (#11937) üzenetére


Anti666
aktív tag

A jellemedből adódóan elhülyéskeded az egészet, felesleges Veled ezekről a dolgokról beszélni. Totál nem érdekel Téged.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11939) Ronin- válasza Anti666 (#11927) üzenetére


Ronin-
senior tag

"ők általában a föld és néha víz, tűz jegyűek,"
ezen jót röhögtem.. meg előtte is,amikor a csaj jegyére tippeltél.. felsoroltál vagy 8 csillagjegyet... hát végülis egyszer csak eltalálod..

"A napi horoszkópok nagy része egyébként szerintem blődség, bár, volt már amely pl. konkrétan az adott napra megtörtént"

persze, egyszer 1 évben a 365 napból csak eltalálják, ahogy te is a tippelgetéseddel, nemigaz ? Az ilyenekről mindig a Beliczai Balázs poénja jut eszembe, amikor ezt parodizálta:

- hölgyem, magának problémájának forrása lehet
- szív
- máj
- tüdő
- vese
- IGEN!
- naugye!

(#11940) juliabrilke válasza Ronin- (#11939) üzenetére


juliabrilke
addikt

Már nem sok tippelhető csillagjegy maradt hátra. :DDD

Ok, azért viccelek vele, mert nem hiszek a jóslásban, a webkamerával készített aurafotózásban és a hasonló dolgokban. :U

(#11941) Ronin- válasza juliabrilke (#11940) üzenetére


Ronin-
senior tag

hát én se.. de biztos azért,mert vagy vízöntő,skorpió,bak,bika,halak,ikrek,szűz, vagy oroszlán vagyok!

Kb azóta vagyok még biztosabb abban,hogy ez az egész baromság, mióta állítólagosan az én jegyemmel az ikrek, ami legjobban összeillik, aztán az ex bnőmmel szinte totál ellentétek voltunk/vagyunk és egyszerűen nem működhetett a kapcsolat.. úgyhogy ennyi.. ezek után nekem papolhat ezekről az "okosságokról" akár évekig is, akkor se hiszem el ;) Rohadtul nem azon múlik, hogy ki milyen jegyű..

(#11942) Anti666 válasza Ronin- (#11939) üzenetére


Anti666
aktív tag

"ők általában a föld és néha víz, tűz jegyűek,"
ezen jót röhögtem..

Nincs mit rajta röhögni. A föld jegyűek egyáltalán nem hisznek benne, ez érthető. A vízjegyűek közül a halak hajlamosabb a misztikumokra, ellenben a rákot és a skorpiót nem igazán érdekli. A tűzjegyűekkel meg volt már ilyen meg olyan tapasztalatom is, a Kos-ok talán elég intelligensek hozzá, hogy akár higgyenek is benne, az oroszlánok már nem annyira biztos, a nyilasok meg a totál befolyásolható jegy, eme szempontból, szóval Ők arra mosolyognak, aki épp beszél hozzájuk. Itt jut eszembe, szerintem a szóban forgó hölgy, kicsit butácska is:)

amikor a csaj jegyére tippeltél.. felsoroltál vagy 8 csillagjegyet... hát végülis egyszer csak eltalálod..

Nem tudom miről beszélsz, ahol többet soroltam fel, ott arról volt szó, hogy mely jegyek NEM LEHETNEK SZERINTEM! Egyébként meg elég nehéz 2 db kép alapján jegyet behatárolni. JuliaBrilke vmelyest egyszerűbb volt, vele beszélgethettem is, online:)

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11943) juliabrilke válasza Anti666 (#11942) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nos igen. Butácska és tanulni is utál.
Egyébként ha jól tudom, akkor egy 3 diplomával rendelkező hölgy. 2 biztosan van neki, a 3.-at nem tudom, hogy ténylegesen befejezte-e már. :D

(#11944) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ezüst lap tömb eladó. Ékszerkészítéshez, vagy egyéb felhasználásra.
Súlya 32g
999 FINE SILVER, a legtisztább.
Egy unciás. (ONE OUNCE TROY)
5K

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#11945) Anti666 válasza juliabrilke (#11943) üzenetére


Anti666
aktív tag

Biztos hogy nyilas? Érdemes lenne már konkrétan megtudni... Egyébként, attól szerintem hogy pl. 2 diplomája van, attól még lehet butácska. Lehet h csak szorgalmasan tanult, bár az is szokatlan egy nyilastól:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11946) Ronin-


Ronin-
senior tag

esetleg valakinek egy 128mb-os m2 ? :)

(#11947) juliabrilke válasza Anti666 (#11945) üzenetére


juliabrilke
addikt

Tuti. :K

Van olyan, hogy valaki buta, de szorgalmasan tanul? :)

(#11948) Anti666 válasza juliabrilke (#11947) üzenetére


Anti666
aktív tag

Mikor született ez a kislány, küldd el priviben a szül.dátumát.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11949) Anti666 válasza juliabrilke (#11947) üzenetére


Anti666
aktív tag

Vazzer, nézd meg pl. a Nyertes Zsuzsát, valszeg Ő is elvégezte a színművészetit, mégis egy butácska kis ugrabugri hölgy maradt és ezt egyáltalán nem sértésként mondom.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11950) kem válasza Anti666 (#11924) üzenetére


kem
addikt

Engem hagyjál az ezoterikus bullshittel, el se olvasom amit írtál... Sosem értettem,h emberek miért szeretik hangoztatni a saját korlátoltságukat. Bárkire rá lehet húzni bármit ezekből a ködös marhaságokból.

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.