Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12101) juliabrilke válasza Anti666 (#12100) üzenetére


juliabrilke
addikt

Természetesen csak ezért 5 napos a kúra. :D

(#12102) Anti666 válasza juliabrilke (#12101) üzenetére


Anti666
aktív tag

Az ember változik, ahogy telik az idő, egyre fontosabb lesz az egészsége. Na persze 2x éves koromban még én is sz@rtam erre magasról:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12103) Timyyy


Timyyy
őstag

Őőőő... a szombat este képlékeny julcsi... az utolsó pillanatban közbejött valami... :(((

(#12104) juliabrilke válasza Timyyy (#12103) üzenetére


juliabrilke
addikt

:O

Nincs kifogás. Igazolatlan hiányzást kapsz, ha nem jössz el. :(((

(#12105) juliabrilke válasza juliabrilke (#12104) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ok, nem szóltam. :B :U

(#12106) Timyyy válasza juliabrilke (#12104) üzenetére


Timyyy
őstag

Megyek, ha világvége lesz, akkor is, nemérdekel senki és semmi más ;]

(#12107) shankeesham


shankeesham
tag

Most hányan megyünk holnap, mert 4-5 fő esetén inkább szervezzük át más időpontra.

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#12108) Timyyy válasza shankeesham (#12107) üzenetére


Timyyy
őstag

+- 1 fő, semmi több. :)

(#12109) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Holnap?Nem szombat? :F

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#12110) shankeesham válasza LamerGyuri (#12109) üzenetére


shankeesham
tag

Természetesen holnaputánról van szó csak én vagyok eltévedve, de nagyon.

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#12111) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Kiteszem a lábam 20 percre és máris fejetlenség van. :D

Természetesen szombaton lesz a megbeszélt időben. Minden a terv szerint. 7-8 emberke lesz terveink szerint.

(#12112) kem válasza juliabrilke (#11921) üzenetére


kem
addikt

Miben tévedtem?:)

#11952 juliabrilke:
nyitott vagyok:) csak már az agyamra ment ez a sok faszság amikor anyám másodjára is egyedül maradt és ezekbe menekült(ha valakit érdekel akkor tűz tigris vagyok\ikrek...hallottam eleget anno). általában a "kissé" rottyant ismerőseim és rokonaim hisznek ilyen dolgokban. Sajnos van a családomban aki kártyából jósol, van aki tenyérből, de emberileg inkább! egyiket se minősíteném, nem a fórumba illene... Egyik volt barátnőm anyja is ilyen marhaságokkal traktált állandóan(angyalok, szintek meg mindenféle manifesztációk. Ő a 20 éves fiát vesztette el anno... Nekem már nem tudnak újat mondani egyik a ismertebb vallással kapcsolatban sem. 10évig jártam hittanra, aztán rájöttem, hogy nincs Isten. Azt ne akarjátok,h kifejtsem hogyan jutottam el idáig, mert ez egy legalább 10éves gondolatmenet. A lényeg az, hogy megértettem, miért van az embereknek szüksége erre.

közösbe:
Kép alapján meg úgy lehet megítélni valakit, hogy az ember évekig figyeli csendben a körülötte élőket, és így rengeteg személyiségjegyet\ember típust ismer meg. Beszéltetni kell az embereket, figyelni rájuk, nem pedig beskatulyázni őket az alapján,h a szülők mikor feküdtek össze... ez elég abszurd nem? Ez ugyanolyan marhaság mint,h "tükröt kell rakni a bejárati ajtóval szembe, hogy a rossz szellemek meglássák magukat és elmeneküljenek". De kérdem én: Milyen szellem az aki az ajtón közlekedik?!:DDD pfff

Sajnos nagyon kevés ember törekszik arra hogy bölcs legyen, ha pedig nincs senki akinek a tanító véleményére adna az ember(pl. szülő de nem feltétlenül), akkor egészen bődületes irányba tudnak eltorzulni személyiségek. Ez a legnagyobb hátulütője annak ha az ember saját magát neveli.

#11952
A pénzről meg annyit, hogy Babylon ;)

[ Szerkesztve ]

Köszi!

(#12113) juliabrilke válasza kem (#12112) üzenetére


juliabrilke
addikt

Te kem!

Mit iszol ilyenkor? :DDD

Egyébként jottvágyat és egészségére mindenkinek! Vacsoraidő! (lecsó finom barna sörrel)

[ Szerkesztve ]

(#12114) shankeesham válasza juliabrilke (#12113) üzenetére


shankeesham
tag

Gondolom, hogy mindenkinek időnként jól esik kibeszélni magát, így tett most kem is. Véleményezte az elmúlt két nap hozzászólásait. Egyébként pedig mindenkinek megvan a saját keresztje, amit húznia kell maga után. Egy biztos, ha húzod, ha nem, előbb-utóbb keresztre feszítenek. :K

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#12115) juliabrilke válasza shankeesham (#12114) üzenetére


juliabrilke
addikt

Természetesen mindenki véleménye érdekel. Bár egy kicsit kem írása kicsit nehezen emészthető volt így a frissítő barna sör után. :B

Bocs érte. :B

[ Szerkesztve ]

(#12116) Kloden válasza kem (#12112) üzenetére


Kloden
senior tag

Aki sokat gondolkodik az egy idő után nem fog hinni Istenben. Velem is ez történt, én is hosszú évek alatt jöttem rá. Pedig sokkal könnyebb lenne az életem ha nem lennék ilyen idiótán materialista :(((

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#12117) Anti666 válasza kem (#12112) üzenetére


Anti666
aktív tag

Egy kissé azt gondolom, félreismertetek engem. Leszögezem, h engem kártyajóslás, tenyérből, meg efféle mágiák nem külünönösen érdekelnek. Az emberek jelleme, viselkedése, reakciói, akár csillagjegyekből következtetve viszont igen.

Annyi bizonyos, még ha nem is sikerült egyből valós dolgokat állítanom, az eredmény a cél, mégmedig az, hogy lesznek olyanok, akiket ennél fogva gondolkodásra késztetek és ez már önmagában valami.

Harmadrészt, gondolom senki sem szeret a saját rossz tulajdonságaival szembenézni, fel van háborodva, ha valaki azokkal a jelzőkkel illeti, amit nem akar hallani, amit eldug jó mélyre az agyában, hogy még a pisszenését se hallja.

A legtöbb ember (valszeg én is), azt képzeli magáról, hogy neki különleges képességei vannak, és Ő a valaki, Ő aztán mindent tud, a többi meg "bullshit". Ő az aki majd megmondja a frankót, mert Ő a Kovács István és kész.meg különben is, ősmutyi a fórumon.

Minden ember más, mindenkinek vannak elképzelései dolgokról a világról, sohasem fog 2 ember egyetérteni, főleg nem 12 vagy 30, vagy mégtöbb. Itt jegyzem meg, hogy volt aki érdeklődött priviben az asztrológia iránt, nem fogom megnevezni az illetőt, elég az amit én kaptam itt emiatt, de létezik itt is, aki érdeklődést mutat eme "faszság" iránt:)

No csak ennyi jött ki belőlem és az én szüleim nem váltak el és büszke vagyok rájuk, ha soxor veszekedtek is, de együtt vannak immáron lassan 40 éve. Istenben én sem hiszek, bár a kocsiban ott lóg egy kereszt, de az csak a metal miatt:) ... vagy ki tudja, meglehet már párszor segített is, amikor jött szembe a scania, mert volt ilyen amikor még száguldoztam meggondolatlanul:)

No mind1, holnap én is ott leszek 8kor, bár én a szomszédos teremben tevékenykedem majd:)

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12118) Timyyy válasza Anti666 (#12117) üzenetére


Timyyy
őstag

Még mindig a szombat este az időpont, nem péntek. :N

(#12119) juliabrilke válasza Timyyy (#12118) üzenetére


juliabrilke
addikt

Emberek!

Timyyy-nek igaza van.Holnap péntek van.Mi szombaton találkozunk. :K

(#12120) juliabrilke


juliabrilke
addikt

ReméIem nem bántok meg senkit, de Isten helyett beszélgessünk a jó nőkről. Azok legalább léteznek. :DDD

(#12121) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Eladó:

Crucial Ballistix Tracer 2X1024MB 1066MHZ RAM Kitt

Gyártói élettartam garival - 8000ft

(#12122) kem válasza juliabrilke (#12120) üzenetére


kem
addikt

Én már abban is kezdek kételkedni:)

Köszi!

(#12123) juliabrilke válasza kem (#12122) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem szabad. Azok biztosan léteznek. (és itt nem csak a külsőre gondolok) :U

(#12124) kem válasza juliabrilke (#12123) üzenetére


kem
addikt

Én pont a belső miatt mondom:) A külső jól mutat a "kirakatban" de nekem nem erre van szükségem,h büszke legyek valakire és jól érezzem magam:))

Egyébként ilyenkor nem iszom:D

Köszi!

(#12125) shankeesham válasza juliabrilke (#12120) üzenetére


shankeesham
tag

Nőkről beszélgetni............. az biztos, hogy kézzelfogható dolog. :D

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#12126) juliabrilke válasza kem (#12124) üzenetére


juliabrilke
addikt

"büszke legyek valakire és jól érezzem magam"

Tehát nagy mell és jó legyen az ágyban? kép

(#12127) shankeesham


shankeesham
tag

Azért a kirakatban elmazsolázgatnál.............. ;)

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#12128) shankeesham válasza juliabrilke (#12126) üzenetére


shankeesham
tag

Tényleg nálad számít a keblek mérete, vagy inkább a formát részesíted előnybe?

[ Szerkesztve ]

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#12129) juliabrilke válasza shankeesham (#12128) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nos. Régebben csak kisebb mellű párjaim voltak. Ügye ott a forma adott.
Most a méret és a forma is adott. :) De inkább a forma a nyerő. :)

(#12130) kem válasza juliabrilke (#12129) üzenetére


kem
addikt

...de móúniká!

:D

Köszi!

(#12131) juliabrilke válasza kem (#12130) üzenetére


juliabrilke
addikt

Igen, erről valami videó beugrott. kép

Egyébként a top3 melóban benne van, amit sosem csinálnék (amit a Mónika csinál) :DDD

(#12132) juliabrilke


juliabrilke
addikt

További szép estét a hölgyeknek és az uraknak! kép

Holnap boldog péntek van! :C

(#12133) Reac^ válasza Anti666 (#12097) üzenetére


Reac^
őstag

csak egyetlen baj van a hirtelen fogyással, hogy előszőr a szervezet az izomzatot bontja le.
2 a megvont kaja után átáll a szervezet raktározásra tehát bármit eszel azt elrakja télire.

tehát a hirtelen fogyások sosem maradandóak...

életmód váltás, fokozatosság, 6 után nem evés, felgyorsitott anyagcsere.

ennyi a kulcs :B

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#12134) LamerGyuri válasza Reac^ (#12133) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Miért pont 6 után nem evés? :F Miért nem 7? Vagy esetleg 8? He? :F
Ezt a részét,mint ahogy magát a fogyókúrát,fel nem fogtam értelmét sosem... :(

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#12135) Zin


Zin
senior tag

hát fogyokura gyakorlatilag nincs, mert akkor nem lenne kover ember.Nezz korbe a varosba vagy barhol 80%-a fasziknak 3 honapos terhes kb.zsiros mindegyik ...itt kezdodnek a bajok meg a csoki,cukor,cola,meki,pizza es hasonlo szemet taplalkozasnal.
üdv

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#12136) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Boldog pénteket mindenkinek! kép

(#12137) Timyyy válasza juliabrilke (#12136) üzenetére


Timyyy
őstag

Boldog pénteket julcsi ;)

(#12138) juliabrilke válasza Zin (#12135) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerintem ez nem csak a férfiakra igaz. Balatonon is úgy eltűntek a szép formás nők, hogy csak néztem. :N

(#12139) Anti666 válasza juliabrilke (#12123) üzenetére


Anti666
aktív tag

A jó nők biztosan léteznek. (és itt nem csak a külsőre gondolok)

Nekem van egy ilyen, a kis feleségem:) Okosabb mint én, na persze az eddigiek alapján ezt gondolom simán el is hiszitek, haha:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12140) juliabrilke válasza Anti666 (#12139) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nos. Én nem mondok senkiről úgy véleményt, hogy nem ismerem, illetve nem beszélgettem vele. :)

(#12141) Anti666 válasza Reac^ (#12133) üzenetére


Anti666
aktív tag

egyetlen baj van a hirtelen fogyással, hogy előszőr a szervezet az izomzatot bontja le.

A böjt egyik alaptétele, hogy nem evés alatt is minden nap tornázz! (Nem kemény sportra gondolok, hanem vmi light-os fitnesszre, vagy könnyű sportra). Ha megmozgatod az izmaidat, nem azt fogja leépíteni a szervezet, hanem a felesleget.
Kvázi, a súlyod csökken, tehát ugyanannak az izom mennyiségnek kevesebb kg-ot kell megmozgatnia, ezért még könnyebbnek, fittebbnek is érzed magad.

2 a megvont kaja után átáll a szervezet raktározásra tehát bármit eszel azt elrakja télire.

Nem tudom miről beszélsz... az általam alkalmazott böjt alatt SEMMILYEN SZILÁRD TÁPLÁLÉKOT NEM FOGYASZTOK. :) Tehát ha így is van ahogy mondod, nincs mit elraktároznia. Továbbmegyek, végezd a böjtöt tavasszal, akkor tuti nem raktároz semmit:) Harmadrészt szerintem nem is raktározhatna semmit, mert NINCS kaja bevitel, tehát a szervezet átáll, az energiát a test felesleges részeinek elégetéséből fogja nyerni, nem fog emellett raktározgatni is, örül ha égethet:)

tehát a hirtelen fogyások sosem maradandóak...

Ezzel részben egyetértek, mert a böjt számomra nem is fogyás, hanem méregtelenítés, lelki tisztítás. De aki fogyásra akarja használni, szerintem annak is jó kezdés lehet, mert átformálhatja a táplálkozási szokásait és ha böjt (5kg fogyi után) is light-osabb ételeket fogyaszt, odafigyel mit mikor mennyit és a hogyanra, akkor akár még tovább is fogyhat.

A késő esti evéssel szintén egyetértek, az egyértelműen hízlal.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12142) Anti666 válasza LamerGyuri (#12134) üzenetére


Anti666
aktív tag

Ezt a részét,mint ahogy magát a fogyókúrát,fel nem fogtam értelmét sosem...

Gondolkodni kellene:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12143) Anti666 válasza juliabrilke (#12140) üzenetére


Anti666
aktív tag

Nem is kell, ez az én resszortom:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12144) juliabrilke válasza Anti666 (#12141) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha viszont nagyon egészségesen élsz folyamatosan, akkor minden a méregtelenítés és a tisztítás? ;)

(#12145) Anti666 válasza Zin (#12135) üzenetére


Anti666
aktív tag

hát fogyokura gyakorlatilag nincs, mert akkor nem lenne kover ember

Lehet hogy hajléktalan sincs szfváron, mert az országalmánál még sohasem láttam:)

Nezz korbe a varosba vagy barhol 80%-a fasziknak 3 honapos terhes kb.zsiros mindegyik

Attól hogy más igénytelen pörkütt evő, mekibe járó zsírpacni, alkoholista állat, másnak még nem kell annak lennie.

meg a csoki,cukor,cola,meki,pizza es hasonlo szemet taplalkozasnal.

Nem kötelező megvenned ezeket és megenned sem.
Süthetsz magadnak vagy az asszonnyal, anyuval mézes sütiket cukor nélkül. Ihatsz mézes teát 3 kk cukros kávé helyett, ihatsz ásványvizet (ez még van az Országban!), sz@rfos kólaízű meki-tecskó-akármilyen lötty helyett, a pepés pizzát azért néha rendeld meg, az jó:)

A legfontosabb, hogy saját készítésű friss ételeket fogyassz, zöldséggel gyümölccsel, ne az előre elkészített, mélyhűtött, tartósítószeres fosokat.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12146) Anti666 válasza juliabrilke (#12144) üzenetére


Anti666
aktív tag

Azt nem mondtam, hogy én mindig nagyon egészségesen élek, szeretem a jó kajákat, szeretek enni inni is és lecsúsznak nálam is a jó igazi magyar zsíros kaják, bemegyek én is néha a mekibe, ha qrva éhes vagyok és nincs másra időm, vagy nincs más a közelben, ami egyszerű. Szeretem a sört is, ha buli van kiveszem a részem ha kell, nem kell félteni. De lehet rá figyelni, arra hogy mit eszel és mikor, tudatosság a fontos és minél többet böjtölök, annál többször ráeszmélek erre és utána sokáig igyexem ezeket a dolgokat betartani.

Méreg salak anyag mindig lesz a szervezetünkben, bármikor van és lesz még mit tisztítani. Ráadásul szerintem javulnak a szervezet paraméterei, vércukorszint, koleszterint szint stb. Egy labor előtte és utána szerintem jó néhány dologban javulás mutatna. Ezért azt gondolom, ha böjtölök, talán kevesebbet kell orvoshoz is fordulni. Itt jegyzem meg, a könyv ami alapján csinálni szoktam, Németországban hivatalosan elfogadott orvosok által használt böjtkúra leírása.

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12147) Kloden válasza LamerGyuri (#12134) üzenetére


Kloden
senior tag

Igazad van, nem időhöz kell kapcsolni az utolsó evést, hanem életmódhoz. 6 után egy átlag ember már ne egyen szénhidrátot, mert kb. 10-kor fekszik. Aki éjszakázik az egyen csak, ha reggel alszik 7-től akkor hajnal 4-ig ehet. Éjjel nem fogyaszt a szervezet anyit, hogy tele hassal feküdjünk le, sokan ezt csinálják, naagy hiba.
Fogyókúra nincs, diéta és életmódváltás van. A diétát átgondolt kajálásként kell felfogni. És nem árt ha az ember mozog is egy órácskát egy nap.

Egyébként nekem épp az ellenkezője, a hízás okozott gondot, de jó kajálással ez is kivitelezhető.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#12148) Anti666 válasza Kloden (#12147) üzenetére


Anti666
aktív tag

Tele hassal nem jó lefeküdni, mert rosszul fogsz aludni, ezt már a mami is tanítja bölcsődés korban:) Egyébként meg elárulom, hogy kb. este 11 óra magasságától a szervezet elvileg elkezd egy saját kis méregtelenítő folyamatot, már ha ezt hagyd neki... és nem eszel már előtte közvetlenül és lefexel aludni, piheni.

Próbáld ki, egyél nagy vacsikat este 10 órakor, számítógépezz minden nap hajnali 1-ig és érezni fogod majd pár napra rá, hogy qrvára szarul kezdesz lenni...

Az éjszakás műszak szerintem egy nagy szívás, a szervezetnek az biztos hogy nem egészséges. Szerencsére én nem voltam sohasem ilyen helyzetben, de aki éjszaka dolgozik, annak talán azt tudnám tanácsolni, hogy éjszaka csak vmi light-os kajákat egyen, olyan reggeli féléket, mint pl. túró, kefír, abonett, zöldség gyümölcs és igyon sok vizet!, teát, utóbbi ébren is tarthatja. Ugyanezt egye dél körül is amikor felkel, csak este 6-7 körül egyen emberi léptékkel.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12149) Anti666


Anti666
aktív tag

Holnap ha mentek tekézni:), ha gondoljátok és aki esetleg nem ismeri, kóstoljátok meg a Pizza-s rudacskákat, lehet tzatziki-s és fokhagymás mártással is kérni, utóbbi nekem pl. jobban bejött:) A rudacskák tűzforróak, szerintem nagyon tuti és árban sem olyan veszélyes. 1 pohár sörrel kiváló párosítás:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12150) shankeesham


shankeesham
tag

Anti666, nálad egy hozzászólás mindig ilyen hosszú, mert, akkor felveszem az olvasószemüvegem. :D

[ Szerkesztve ]

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.