Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) A@ron válasza LamerGyuri (#6000) üzenetére


A@ron
tag

és a 6001. is!

(#6002) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szörnyűek vagytok! :DDD

(#6003) Timyyy válasza deicide (#5997) üzenetére


Timyyy
őstag

Nagyobb SATA2-es winyók nem várhatóak? Pl 320 gb? :B

(#6004) kem válasza LamerGyuri (#6000) üzenetére


kem
addikt

na jóreggelt:D
haverom már 6kor ráér csak még nekem kell összeszednem magam(méglaptopotszerelek). írok privit hogy mikor megyek el a kártyáért, aztán összefuthatnánk a domusnál.

Köszi!

(#6005) deicide válasza Timyyy (#6003) üzenetére


deicide
veterán

Az pont tegnap fogyott el, volt 3db 320as samsung... :(( de biztos lesz, de a jövő hétnél nem hamarabb.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6006) Timyyy válasza deicide (#6005) üzenetére


Timyyy
őstag

Nembaj, csak azért kérdeztem, mert tavaszra tervezgetem az új gépem, és abba valszeg SATA2 fog majd kelleni, legalább reménykedhetek, hogy tudok venni picit a bolti ár alatt :)

(#6007) kem válasza Timyyy (#6006) üzenetére


kem
addikt

olvasnivaló

Köszi!

(#6008) chege


chege
aktív tag

mivan huligánok? :DD :DD

(#6009) kem


kem
addikt

Valakinek valami?

DFI NF4 Ultra-D 12k
Opteron 165@2,25GHz(9*250) 16k
Zalman CNPS7000B-Cu 3k
Corsair VX450 ~fél éves 16k
Cooler Master Centurion 534 ház 9k
Pio 212D 3k
LG DVD 1k
Giga Combo 1,5k
Mind3 ODD modellfestékkel feketére festve, nagyon jól mutat a CM házban!
E-Mu 0404 profi minőségű hangkártya: 22k
------------------------------------------------------------------------
Vízhűtés cuccok:
Waterchill Antarctica CPU blokk 4k
VGA blokk 6600/7300/7600/8600/9500-ra 5k
Hydor L20 pumpa ?k
6*12*20mm-es alu radiátor 6k
Fekete full réz kis radi 5k
------------------------------------------------------------------------
Blazer 600 VA UPS 10k
Q-Tec 350W-os táp 2k
80Gb-os SATA Hitachi Notivinyó 8k
80Gb-os SATA notivinyó USB-s Rack-ben 10k

Köszi!

(#6010) juliabrilke válasza kem (#6009) üzenetére


juliabrilke
addikt

A srác utazás miatt lemondta a találkozót, de következő napokban folyt. köv.

(#6011) kem válasza juliabrilke (#6010) üzenetére


kem
addikt

rendben:)

Köszi!

(#6012) Otisz válasza Kloden (#5983) üzenetére


Otisz
őstag

Ha még aktuális: Vállalkozói Központ portáján.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#6013) Kloden válasza Otisz (#6012) üzenetére


Kloden
senior tag

Köszi, igen még aktuális! :R

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#6014) Lamair


Lamair
aktív tag

továbbra is várom a jelentkezőket a motyómért akár megbontva is

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#6015) Reac^ válasza kem (#6009) üzenetére


Reac^
őstag

Privi ment mikőne :DDD

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#6016) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Esetleg valaki fincsi quados lapot? :U

Supermicro H8QCE QUAD OPTERON alaplap eladó! link

kép

TYAN S4880 QUAD OPTERON alaplapok link

kép

[ Szerkesztve ]

(#6017) kem válasza Reac^ (#6015) üzenetére


kem
addikt

joúvan. hozd a szar vga-t is ha már döntöttél, mert valószínűleg a jövőhét elején megyek Veszprémbe.

Köszi!

(#6018) kem válasza juliabrilke (#6016) üzenetére


kem
addikt

:O
csurog a nyálam :U

Köszi!

(#6019) juliabrilke válasza kem (#6018) üzenetére


juliabrilke
addikt

Az már jó jel! :K

(#6020) kem válasza juliabrilke (#6019) üzenetére


kem
addikt

Ha tudnám használni az office commucations server csomagot videokonferenciára akkor simán összerakhatnék egyet, mert nagyon hamar visszajönne az ára...

Köszi!

(#6021) juliabrilke válasza kem (#6020) üzenetére


juliabrilke
addikt

Csak videókonferenciára? Pontosan hogyan? Ennek utánanézek, mert nem ismerem.

(#6022) kem válasza juliabrilke (#6021) üzenetére


kem
addikt

Media Encoder nevű progi küldi a hangot/képet a servernek (webcamera is lehet, vagy rendes kamera USB-n vagy Firewirén, vagy hangkártya bemenete). Mediaplayerben meg beírod a server url-jét, és mint a nettv elkezdi az anyagot vetíteni. Azért jó, mert a szerver felé küldött anyagot egyszerre több helyen lehet vetíteni, így lehetővé téve azt, hogy egy előadást több külső helyszínen is lehet vetíteni. És közbe ha a gép bírja, a külső helyszínek is küldhetnek képet a szerver fele(ettől lesz konferencia igazából).

Amikor ilyet csináltunk egy faszi jött ki beállítani a cuccot, és 40k-t keresett pár óra alatt vele.

Már nyitottam egy topicot, de teljesen halott. Itt anno kicsit összeszedettebben írtam le a dolgot, olvasd el.

Ha megtanítasz vagy szövetkeznénk, mindketten jól járnánk, mert a célközönség adott.

Köszi!

(#6023) juliabrilke válasza kem (#6022) üzenetére


juliabrilke
addikt

A "cucc" biztos, hogy bírná. De ehhez azért elég erős továbbítás kellene. Kicsit utána nézek a dolognak. A topikot olvastam. Az biztos, hogy nem kell félni attól, hogy betelik. :)

(#6024) chege


chege
aktív tag

vki nem szeretne magának otthonra egy Logitech Wingman Force 3D Joystickok? :DD

(#6025) kem válasza juliabrilke (#6023) üzenetére


kem
addikt

netet már teszteltük, egy ADSL feltöltése(192Kbit/s) elég egy helyszínre megfelelő tömörítésnél (amihez komolyabb CeleronD/Sempron is elég már).

Ezt a serverfunkciót az én gépem is ellátná a 2magos opteronnal.

szerk: ja a szerver meg egy digineten ha van az már jó. csak a szomszédokat be kell befenyíteni,h ne akkor warezoljanak mert szólsz a BSA-nak:D

[ Szerkesztve ]

Köszi!

(#6026) juliabrilke válasza kem (#6025) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ne félj. A kábeleket lekövetném pengével a kezemben, ha nekiállnak majd letölteni, ha itt a döginet. ;]

Van pár dolog, amit majd ki akarok próbálni egy ilyen szerveren. Ez a videókonferencia is érdekes lehet. Sok ilyen program van, ami egyszerre 3-4 helyen fut párhuzamosan.

(#6027) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Most neztem diginel az online igenybejelentest netre, budai ut mar szerepel, csak ki kell tolteni az adatokat a rendeleshez.

Este megbeszelem az asszonnyal, benevezni egy basenetre. :DD

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#6028) kem válasza JohnnyX (#6027) üzenetére


kem
addikt

akkor nálad lesz a szerver? ;]

Köszi!

(#6029) juliabrilke válasza kem (#6028) üzenetére


juliabrilke
addikt

Pont most gondolkoztam egy nagy letöltő szerveren. Meg is van, hogy kinél legyen. :C

(#6030) rrobi válasza juliabrilke (#6029) üzenetére


rrobi
aktív tag

Sürgősen keresek AM2 hűtőtartó keretet!!! :R

(#6031) juliabrilke válasza rrobi (#6030) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nekem nincs! Vagy ígértem neked? Remélem csak félreklikkeltél. :B

(#6032) rrobi válasza juliabrilke (#6031) üzenetére


rrobi
aktív tag

Bocsi, félre klikkeltem! :(

(#6033) rrobi


rrobi
aktív tag

Eladó IBM ThinkPad R50e

CPU típusa: Mobile Intel Celeron M 360, 1400 MHz (14 x 100)
Alaplapi lapkakészlet: Intel Montara-GM i855GM
Memória: 2 x 256 MB PC2700 DDR SDRAM (2.5-3-3-7 @ 166 MHz) (2.0-3-3-6 @ 133 MHz)
Videokártya: Intel(R) 82852/82855 GM/GME Graphics Controller (64 MB)
3D gyorsító: Intel Extreme Graphics 2
Hangkártya: Analog Devices AD1981B(L) @ Intel 82801DBM ICH4-M - AC'97 Audio Controller [A-1]
Lemezes meghajtó: Hitachi 60GB, 4200RPM, Ultra-ATA/100
Hálózati kártya: Intel(R) PRO/100 VE Network Connection
Hálózati kártya: Intel(R) PRO/Wireless 2200BG Network Connection

Sajnos a laptop optikai meghajtója elromlott! Ha kell, akkor felárért tudok adni hozzá egy kiváló Samsung külső DVD írót!

Akkumulátora ha jól emlékszem bő egy órát bírt netezéssel. Billentyűzete Magyar!

A laptop előző tulajdonosa egy hölgy volt, így a laptop állapota szép, de nem hiba mentes.

:R :Y Ára: 39990Ft :Y :R

[ Szerkesztve ]

(#6034) rrobi


rrobi
aktív tag

Eladó FujitsuSiemens LifeBook C6135

CPU típusa: Mobile Intel Celeron-A, 400 MHz (6 x 67)
Alaplapi lapkakészlet: Intel 82440BX/ZX
Rendszermemória: 192 MB (SDRAM)
Videokártya: Trident Video Accelerator 9525DVD 5.6033 (2560 KB)
Hangkártya: Cirrus Logic CS4281 Audio Accelerato
Lemezes meghajtó: Hitachi 40GB, 4200RPM, Ultra-ATA/100
Optikai meghajtó: TOSHIBA CD-ROM XM-7002B (24x CD-ROM)

Hálózati kártya: SMCWCBT-G 108Mbps WLAN Cardbus (ÚJ!)

A gép rendelkezik 1.44-es floppy meghajtóval is. Billentyűzete német; akksija asszem’ 10-15 percet bír; működése stabil, megfontolt! Szép állapotban van!

:R :Y Ára: 19990Ft :Y :R

[ Szerkesztve ]

(#6035) juliabrilke


juliabrilke
addikt

FIGYELEM!

EZÚTON ÜZENNÉM ANNAK A "KEDVES" POSTÁSNAK, AKI A MAI NAPON PUKKANÓS BORÍTÉKKAL VÉDETT SZÁMÍTÁSTECHNIKAI ESZKÖZT "KIHOZTA", HOGY A JÓ K*RVA ANYJÁNAK A KOPORSÓJÁT NYITOGASSA, NE AZ ÉN CSOMAGOMAT. MIVEL ÉRTÉKTELEN VOLT A MARHÁJÁNAK, EZÉRT BEDOBTA FELBONTOTT ÁLLAPOTBAN.
ARRÓL NEM IS BESZÉLVE, HOGY A CSOMAGON TALÁLHATÓ UTÁNVÉTEL FELIRAT CSAK JELENT VALAMIT, NEM?

EZUTÁN MI LESZ? MINDET FELBONTOD, AMI MEG KELL? AZT ELLOPOD?

(#6036) PhoenixK válasza juliabrilke (#6035) üzenetére


PhoenixK
őstag

Vááááárgyácsak... Ha utánvétes, akkor valaki kifizette. Nem lehet, hogy valamelyik kedves szomszédod közreműködött? Az ostoba postás oda kézbesítette, baromarcú szó nélkül átvette, kiválogatta, ami kell neki, aztán kedvesen visszaszolgáltatta a maradékot. (Nem lehetetlen, hogy a postás a gyilkos, de a szomszédot is fel lehet venni a gyanúsítottak közé...) :B

Komolyra véve: Ha utánvétes, akkor valaki átvette, kifizette... Ezt számon lehet kérni a postán, hogy kinek adták oda, vagy ha esetleg "te vetted át", akkor meg feljelenteni, hogy hamisították az aláírásodat.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#6037) rrobi válasza juliabrilke (#6035) üzenetére


rrobi
aktív tag

Ne idegeskedj! A fehérvári kézbesítési osztály osztályvezetőjével lassan baráti lesz a viszonyom, annyit beszélünk telefonon. Esetleg kell a száma?
Nem lehet, h ugyan az a postásunk? Alacsony, bajszos, kövér, idős, alkoholista... P. Kálmán.

(#6038) juliabrilke válasza PhoenixK (#6036) üzenetére


juliabrilke
addikt

Há ez az! Sok baromság rá van írva a csomagra. Valami T210. Gondolom azonosító.
De érted. Ez hogy megy. Odaadom valakinek és kész. Átveszem valaki helyet a nyugdíjját?
Az már csak hab a tortán, hogy január 8.-án lett feladva... Magyarországon! Nem Tanganyika, meg Amerika.

Megkérdezem már, aki feladta, utána okosabbak leszünk.

(#6039) juliabrilke válasza rrobi (#6037) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem láttam még, hogy ki a postás. A telefonszám lehet, hogy kellene, mert holnap rákérdezek.

(#6040) PhoenixK válasza juliabrilke (#6039) üzenetére


PhoenixK
őstag

Remélem több sikerrel jársz, mint én anno. Pedig "csak" azt mertem szóvá tenni, hogy az ajánlott leveleket egyszer a postaládában hagyják, máskor pedig csak értesítőt dobnak be akkor is, amikor otthon vagyunk.
Először felhívtak, hogy biztos úgy gondolom-e, hogy otthon voltunk...
Másodjára felhívtak, és megint megkérdezték.
Harmadik alkalommal egy fószer kijött a postától, és megkérdezte, mi történt, majd aláiratta velem ugyanazt, amit már háromszor elmondtam előtte.
Negyedik - és utolsó - alkalommal felhívott valami helyi aktakukac hölgyemény: A postás állítja, hogy minden szabályos volt, amikor itthon voltunk, nekünk adta a levelet, amikor nem, akkor hagyott értesítőt... Egy ember szava áll szemben egy ember szavával. Ugyan milyen alapon helyezze az én szavamat a postás fölé? És egyáltalán milyen kár ért engem ezzel?

Pár héttel később a postásunk (Mélyen tisztelt kedves Ida néni) elkerült ebből a körzetből, de a nyugdíjat abban a hónapban persze még körbehordta... Furcsa véletlen.

Szóval adj nekik, mert téged ért kár is!

mod: Nektek is szórakozik a PH! ? Ma már harmadszor time-out-ol, pedig minden más megy rendesen...

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#6041) rrobi válasza juliabrilke (#6039) üzenetére


rrobi
aktív tag

Megírtam privátban!

(#6042) juliabrilke válasza PhoenixK (#6040) üzenetére


juliabrilke
addikt

Az ügye vicces, mert az átvételt alá kellett írnom ügye... Ha ott lesz rajta a nevem, akkro elég vicces lesz, mert elég szépen írok, az aláírásom meg több igazolványon is rajta van. Ha az átvételin Szabó Viktor fog álni, akkor elég vicces lesz, mert ügye az hamisítás. Nehéz kimagyarázni, mivel a munkahelyemen voltam. (digitális beléptető rendszer, jeeee) :DDD
Ezt aztán nehéz kimagyarázni szerintem. :U

(#6043) D.Orion


D.Orion
veterán

Postával kapcsolatban: Dolgoztam nyári munkában a postánál... Egyszerűen nonszensz ami ott megy, válogatásnál simán kibontják a magazinokat(pc guru, otto, quelle, stb). Hozzánk is úgy szokott jönni az ajánlott levél, hogy csak az értesítőt találom a ládában... még azt a kurva kaputelefont se nyomja meg soha. Lemennék én baszki két emeletet, nem kéne neki feljönni, de még erre is szarik rá mindegyik. Volt, hogy mpl hozta ki a csomagot egymás után két nap és mindig csak az értesítőt találtuk meg... Kár, hogy fater egész nap itthon volt tüdőgyulladás miatt. Ők is b*sztak felcsöngetni.

Magyar Posta = Trágyadomb

(#6044) juliabrilke válasza rrobi (#6041) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nagyon köszönöm! Sajnos privátot nem tudtam írni, mert nagyon vacak a PH! valamiért. Ezt is alig hozta be. :W

(#6045) Timyyy válasza kem (#6007) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszke, elolvastam, figyelni fogok rá :R

(#6046) juliabrilke


juliabrilke
addikt

FRISSÍTÉS!

A pack utánvétel lett küldve. Ilyenkor ügye kézbe kapod és kifizeted szállítás költségét. Valamelyik marha (már elnézést) átvette, kifizette és örült, hogy kapott valamit????
A feladó megerősítette, hogy január 8.-án adta fel és csak egy alkatrész volt benne.
Komolyan mondom, dobok egy hátast. :DDD Megnézem, hogy ki Szabó még a lépcsőházban. :DDD

(#6047) Komi28 válasza juliabrilke (#6046) üzenetére


Komi28
senior tag

Örülj, hogy kifizette és még a cuccod is megvan :)
Postánál akkor is rákérdeznék, mert ha valami értékesebbet kapnál akkor azt lenyúlja.
Nekem tünt el úgy cuccom, hogy a postás állította, hogy bedobta a postaládába. Mikor elmondtam, hogy a dobozka max. akkor fért volna bele ha két percig pároslábbal ugrálna rajta. Így sem lett meg sajna :( Voltam bejelenteni a vasuti nagypostán is, ott is elmondtam. Eredmény: semmi.

(#6048) juliabrilke válasza Komi28 (#6047) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem, ez nem így megy. Ha jön mondjuk egy alaplap, akkor azt meg odaadja a szomszédnak? Mert ügye hiába tértivevénnyel küldi, átveteti mással és kész. Holnap kiderítem, hogy ki vette át. Ha az én nevem lesz ott, akkor az meg hamisítás. Csak próbálják azt mondani, hogy én voltam. 8:25-től 16:55-ig el se hagytam a munkahelyemet, ráadásul elektromos chipkártyás beléptetőrendszer van.

Szerencsére nem sima levélként, hanem utánvétellel lett feladva. Aki meg kibontotta bizonyítsa be, hogy csak ez volt a csomagban. :W

(#6049) Komi28 válasza juliabrilke (#6048) üzenetére


Komi28
senior tag

Azért írtam, hogy szerencséd is volt, de azt is írtam, hogy reklamálj is a postánál.

(#6050) jakobinus


jakobinus
tag

Hdd átalakító 2'5-3'5-re van valakinek kölcsön vagy örökbe?

Egy mindenkiért - mindenkiért egy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.