Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11951) Ronin- válasza kem (#11950) üzenetére


Ronin-
senior tag

:C

(#11952) juliabrilke válasza kem (#11950) üzenetére


juliabrilke
addikt

Én például érzem, hogy te nem vagy nyitott az új dolgokra, érdekel a pénz és rohadtul nem jössz velünk bowlingozni szombaton. :D

(#11953) Anti666 válasza kem (#11950) üzenetére


Anti666
aktív tag

1: Ki szólt Hozzád vazzer? 2: Szerinted érdekel ha nem hiszel benne, lesz@rom, ne higgyél, kit érdekel?:) Engem ezzel nem dühítesz fel, meg az alantas káromkodásoddal sem. Egyelőre... :) Azt hiszem be is fejezem ezt az vonalat, mert itt még senki sem reagált pozitívan erre a témára.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11954) PhoenixK válasza Anti666 (#11953) üzenetére


PhoenixK
őstag

"Azt hiszem be is fejezem ezt az vonalat, mert itt még senki sem reagált pozitívan erre a témára."
Ez már korábban is feltűnhetett volna! Befürödtél kétszer is, de te akkor is meg akarod magyarázni! Már nagyon untam!

Ami lemaradt: "Ki szólt Hozzád vazzer?" Ez pedig a bunkóság csúcsa egy fórumon vazze!!!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#11955) JohnnyX válasza Ronin- (#11946) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Nekem 256-os van.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#11956) Anti666 válasza PhoenixK (#11954) üzenetére


Anti666
aktív tag

A korlátolt, marha és bullshit, az nem csúnya? Jogom van megvédeni magam és meg is teszem, ha kell.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11957) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Csendben gyerekek, mert szétültetek mindenkit, ha vita lesz. :DD

(#11958) shankeesham


shankeesham
tag

Ez most tényleg pont ide illik:

"Nehéz eset vagy. De ne add fel a reményt. Előbb-utóbb mindenki meggyógyul. A végén agyon fogunk lőni." :DDD

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#11959) PhoenixK válasza Anti666 (#11956) üzenetére


PhoenixK
őstag

Az egyik vélemény-nyilvánítás, amit te is gyakoroltál szépen, a te beszólásod viszont tényleg a bunkóság csúcsa egy nyilvános fórumon... Részemről ennyi!

@Julcsi: Engem egy csendes söröző teraszára ültess, egy napernyő árnyékba!

@shankeesham: Hiába, Orwell bácsi megmondta!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#11960) shankeesham válasza PhoenixK (#11959) üzenetére


shankeesham
tag

Bizony ő már akkor tudta, pedig a Rák jegyében született. :D

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#11961) juliabrilke válasza PhoenixK (#11959) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ott már 2 hely tutira foglalt lenne nekünk. :K Tetszene most nagyon. :K

(#11962) Anti666 válasza PhoenixK (#11959) üzenetére


Anti666
aktív tag

a te beszólásod viszont tényleg a bunkóság csúcsa egy nyilvános fórumon... Részemről ennyi!

Részemről meg annyi, hogy itt láthatóan ebben a témában mindenki ellenem van, így könnyű savazni egy embert, plusz kiröhögni, de nem érdekel, én továbbra is hiszek abban amiket mondtam, eddig is hittem, ettől függetlenül. Megszoktam már, hogy az emberek többsége másként gondolkodik mint én. Fogalmazzunk úgy, hogy átlagosan...

Egyébként meg idézni én is tudok:

“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11963) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Mondom nincs vita! Mindenki a sarokba áll és nem szólal meg. :DDD

(#11964) Ronin- válasza Anti666 (#11962) üzenetére


Ronin-
senior tag

Tedd azt, csak nem értem akkor minek eröltetni a dolgokat. Higyjél, amiben akarsz, ez természetesen szíved joga, csak ne erőltesd a témát,mert teljesen felesleges, főleg ha már korábban is feltűnt, akkor meg nem is értem mit akarsz.. :F

(#11965) Timyyy válasza juliabrilke (#11963) üzenetére


Timyyy
őstag

Nekem a sarokba van a gépem bibibi :D de akkor is kem-nek van igaza, ha még eddig én nem is szóltam :))

Huu legyen már szombat :) elég ciki lesz mondjuk kikapni a bowlingban, de annyi baj legyen :DDD

(#11966) juliabrilke válasza Timyyy (#11965) üzenetére


juliabrilke
addikt

Majd becsukott szemmel játszunk. :DDD
Nem az a fontos, hogy kikapsz vagy nyersz, hanem hogy jól érezd magad. :K

(#11967) A@ron válasza juliabrilke (#11846) üzenetére


A@ron
tag

Nekem igazából holt 8, de nem ajánlom. Bowlingra v. billiárdra még csak-csak, de iszogatni semmiképpen. Fehérvár egyik legdrágább helye. (legolcsóbb sör=550! drágább, mint a Balcsi-parton!)

(#11968) juliabrilke válasza A@ron (#11967) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azt nem mondtam, hogy ott isszuk le magunkat. Azt majd eldöntjük, hogy utána esetleg akarunk-e menni valahova. Igazából itt most első körben a bowling lenne a lényeg. Iszogatni több közeli helyen is lehet, lényegesen olcsóbban ez mondjuk igaz.

Vagy valakinek ki van adva a feladat, hogy hátizsákba hozzon 1 liter házipáleszt. :DDD

(#11969) kem válasza Anti666 (#11953) üzenetére


kem
addikt

(#11924) Anti666 válasza kem (#11919) üzenetére
Gondolom ezt odahazudta a fórum, vagy átvarázsolódott:D
Nem szóltam hozzád egy szóval se, Te meg itt magyarázol nekem. Ha még jobban le akarod magad járatni akkor hajrá, nem állok eléd :C Viszont még mindig nem vagyok hajlandó egy mondatot se elolvasni tőled, hiába válaszolsz erre is...
Annyit éppen elég volt olvasni,h "Ki szólt Hozzád vazzer?",miután Te címezted nekem az 11924-es posztot... Ennyi bőven elég a szánalmas locsifecsiből:D

Csáóó!;)

Köszi!

(#11970) juliabrilke válasza kem (#11969) üzenetére


juliabrilke
addikt

Van egy ötletem. :C

Bevezetjük azt a rendszert, hogy kapok 50Ft-ot minden egyes cukkolásért, személyeskedésért vagy vitáért. Után a már nem is annyira fontos, hogy abbahagyjátok. :D

(#11971) Anti666 válasza kem (#11969) üzenetére


Anti666
aktív tag

Korlátoltnak neveztél, bullshit-nek és marhaságnak nevezted a mondandómat, ezek után ne csodálkozz, ha én másként reagálok rá. A korlátolt inkább Te vagy, mert abszolút meg sem hallgatsz, el sem gondokodsz rajta, egyszerűen lehúzod a rolót, mert szerinted ez szarság. Rajtad van a szemellenző öreg, nem rajtam.

Jövök egy 50-essel JuliaBrilkének:)

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11972) PhoenixK válasza juliabrilke (#11970) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha így folytatódik, szerintem bedobok előre egy ötezrest, de akkor kedvezményt is kérek majd!

mod: Vagy gyűjtsük inkább egy iszogatós-kasszába! amikor összeülünk, akkor közösen elköltjük... ez sem jó módszer! Egy-két emberke ráhajthatna egy berúgásra!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#11973) Anti666 válasza PhoenixK (#11972) üzenetére


Anti666
aktív tag

Ha így folytatódik, szerintem bedobok előre egy ötezrest, de akkor kedvezményt is kérek majd!

Miattam nem kell, én többet itt public-ban ebben a témában nem reagálok több tudatlan savazó üzenetre.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11974) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Érzem már, hogy rohadt gazdag leszek. :DD

Lehet kérni 25 50 és 100 darabos csomagokat is és diákkedvezmény is jár a feltörekvő, de fiatal vitázóknak. :K

(#11975) kem válasza juliabrilke (#11970) üzenetére


kem
addikt

oké.:D jöhet a bankszámlaszámod:D bérletet lehet váltani? :C

Köszi!

(#11976) shankeesham válasza juliabrilke (#11974) üzenetére


shankeesham
tag

Át is írhatnád a témát: Székesfehérvár és környéke adok-kapok-beszélgetek :D

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#11977) juliabrilke válasza kem (#11975) üzenetére


juliabrilke
addikt

:K
Éves, havi és egy órás csomagok vannak. Ezekkel az adott időszakon belül korlátlan számú szidás, vitázás és idegeskedés lehet csinálni.
Egy nagyobb dühkitörés esetén az egy órás bérlet kifejezetten költséghatékony lehet mondjuk. :D

(#11978) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Ez itt a Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek nevű fórum.
Fő téma számtech cucc és minden,ami elektromos,julia repülő asztala,PhoenixK sörei a fogyasztásmérőért,shankeesham Csoki kutyája,bim álmossága,kem brit kérója,D.Orion 4.emeleti tűzálló ajtajai,hogy Timyyy tényleg Nőből van...és még sorolhatnám.
A horoszkóptéma itt nem játszik.Sorry,ha megbántódtál,de még csak 99 napos vagy,nem tudhattad ezeket a dolgokat.
Örülünk,hogy benéztél hozzánk,de ha nem érdekel minket egy téma,akkor vagy idétlenkedünk,vagy oltunk.Mi már csak ilyenek vagyunk,fehérvári csibészek.
Maradj közöttünk,ha akarsz,és fogadj el minket.
Béke! :R

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#11979) juliabrilke válasza LamerGyuri (#11978) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ácsi. Ne most állj neki békíteni a népet, amikor úgy néz ki, hogy beindítom az üzletet. :DDD

Az összefoglalás viszont nagyon jó volt. :C

(#11980) shankeesham


shankeesham
tag

............ és természetesen A@ron futár cége. :DDD

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#11981) Otisz


Otisz
őstag

Ti hisztek a szellemekben?
:D

(OO[IIII][IIII]OO)

(#11982) Anti666 válasza LamerGyuri (#11978) üzenetére


Anti666
aktív tag

Sírok, nevetek, meg vagyok hatódva.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11983) PhoenixK válasza Otisz (#11981) üzenetére


PhoenixK
őstag

Igen. Viszont szerintem ne tetézd, mert a végén egy lincselés után meg is tapasztaljuk...! :DDD

@Julcsi! Készítsd a malacperselyt!

@LamerGyuri: Ez gyönyörűűűű!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#11984) juliabrilke válasza PhoenixK (#11983) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ok. Készítem is. Mindjárt 2 darabot is, mert gyorsan tele lesz. :K

(#11985) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Szurkoljatok nekem, ma randim lesz! :C

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#11986) shankeesham válasza Anti666 (#11982) üzenetére


shankeesham
tag

Egyébként én rájöttem, hogy te akár egy médiajelenség is lehetnél, vagy egy politikai rendezvényen előhergelő. :)

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#11987) Anti666 válasza shankeesham (#11986) üzenetére


Anti666
aktív tag

Jól látod, a jegy, melynek szülöttje vagyok, a forradalom hevében ég, nem titkolt célunk az emberek szemének felnyitása, az igazság terjesztése.

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11988) Otisz válasza Anti666 (#11987) üzenetére


Otisz
őstag

Simán lehetnél Jehova tanúja is, vagy Krisnás - azokat is nehéz 'leszerelni', de nem lehetetlen... :D
Tisztelem, hogy ennyire hiszel valamiben, de ha 1x mások nem ilyenek, ne eröltesd.
Tudnék érdekes, hihetetlen dolgokról mesélni, de nem teszem, mert az embert csak hülyének néznék.

Más:
3 éve egy áruház parkolójában hozzánk lépett egy krisnás hívő, gondoltam a kosarat szeretné (nem volt benne pénz, csak 1 kulcstartó).
Nem azt akarta. Még csak nem is aprót.
Amikor kibökte, hogy mennyit akar, azt hittük a párommal, hogy padlót fogunk.
Laza 10ezret!!! szeretett volna (nem, nem luxus limuzinnal voltunk, csupán gyalogosan, és még csak kilós aranyrudak sem lógtak a nyakunkból - max izzadságcseppek).
Majd amikor látta, hogy köpni-nyelni nem tudunk, közölte, hogy ha sok, akkor 2600.- is elég lesz, plusz mivel akciós nap van, étkezési jegyet is elfogad :Y :Y :Y
:DDD
és ez halál komoly real sztori!

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#11989) juliabrilke válasza JohnnyX (#11985) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nagyon helyes! :C

Új (úgy értem ismeretlen hölggyel) vagy már ismered? (akár barát vagy régi ismerős)

(#11990) juliabrilke válasza Otisz (#11988) üzenetére


juliabrilke
addikt

Már csak az kellett volna, hogy közli mellé, hogy kártyával is fizethetsz. :DD

(#11991) Otisz válasza juliabrilke (#11990) üzenetére


Otisz
őstag

:D

(OO[IIII][IIII]OO)

(#11992) shankeesham


shankeesham
tag

A mai nap nagyon termékeny, 75 hozzászólásnál járunk és még csak 17h van.

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#11993) Otisz válasza shankeesham (#11992) üzenetére


Otisz
őstag

Éjfélig hátha elérjük a kerek 12ezres számot :)

ezt benéztem...mindjárt 12ezer...

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#11994) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Szóljatok Timyyy-nek,legyen övé a kerek szám :K
A 11K-t úgyis lenyúltam előle... :B

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#11995) PhoenixK válasza LamerGyuri (#11994) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ennyivel besegítek... :B
Tennék egy javaslatot a nap mondására: "Rómában öltözz úgy, mint a rómaiak!"

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#11996) Anti666 válasza Otisz (#11988) üzenetére


Anti666
aktív tag

Nem kedvelem sem a Krisnásokat, sem a Jehovákat, ki sem nyitom nekik az ajtót. Ha parkolóban vki kér vmit, elhajtom 2 szóval a búsba, meg sem hallgatom és nem szeretem különösképpen sem az egyenruhát, sem a szabályokat.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#11997) Otisz válasza Anti666 (#11996) üzenetére


Otisz
őstag

Ebben hasonlítunk.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#11998) juliabrilke válasza LamerGyuri (#11994) üzenetére


juliabrilke
addikt

Hát persze, hogy szólunk neki. ;]

(#11999) juliabrilke válasza shankeesham (#11992) üzenetére


juliabrilke
addikt

Bizony én sem vagyok elégedett a csapat mai teljesítményével. Mindenki lazsál. :DD

módosítás: Akartam írni, hogy akinek nagyon fontosak a kerek számok, akkor annak most hajrá. De már látom meg is oldódott a probléma. :D

[ Szerkesztve ]

(#12000) Otisz válasza juliabrilke (#11999) üzenetére


Otisz
őstag

Én belehúztam :DDD

(OO[IIII][IIII]OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.