Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12901) juliabrilke válasza f27 (#12898) üzenetére


juliabrilke
addikt

Arma2 mennyire gépgányolós játék? :F

Tehát mennyiért adod el? :DDD

(#12902) f27 válasza juliabrilke (#12901) üzenetére


f27
aktív tag

nem ismerem az Arma2 őt :B
én szám gépen eddig csak a crysis-t nyomtam! az tetszett!
mit adok el menyiért? annyi cucc van itt hogy már azt sem tudom mivan :DDD

(#12903) Otisz válasza Zin (#12899) üzenetére


Otisz
őstag

Nekem van egy. 500 Ft lebeszélhető.
Ára egy ezres.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#12904) juliabrilke válasza f27 (#12902) üzenetére


juliabrilke
addikt

Itt a linkje: link

Én úgy hallottam, hogy eszi a gépet nagyon. :B

(#12905) f27 válasza juliabrilke (#12904) üzenetére


f27
aktív tag

:F
ha 8800GT elfut rendesen akkor ez nem eszi a gépet szerintem!
crysis-nek a 8800GTX vagy ultra kellett hogy frankón menjen 1280x1024be!
ez a játék a notimon vígan elszaladna szerintem full HD be :DD

(#12906) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

2 db 8Gb-os Sandisk micro SDhc memória kártya - 3000Huf˛/db
[link]

(#12907) f27 válasza juliabrilke (#12904) üzenetére


f27
aktív tag

hát elolvastam a lényegesebb hozzászolásokat erről a játékról! és inkább azon panaszkodnak hogy hulladék az egész játék teljesítménye! nem tud normálisan futni semmin!
akinek jobb gépe van annak is akad pedig a VGA ja nem is melexik kicsit sem! 50fokos GPU nevetséges egy játékhoz képest!
nekem a notimban a GPU 85fokos a CPU pedig 65fokos szokott lenni crysisnél :DD

(#12908) f27 válasza liquidmoon (#12906) üzenetére


f27
aktív tag

tőled vettem én is nem? :D műxik a kicsike :R
.
senki nem akar venni semmit? vegyetek már valamit elvonási tüneteim vannak :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#12909) D.Orion válasza juliabrilke (#12901) üzenetére


D.Orion
veterán

Arma2 "trükkös játék". A Dx9 majdnem minden lehetőségét kipréselték belőle, vga szinten szereti ha 1GB van rajta és minimum 256bit-en megy az adat(min. gddr3) és e mellé társították a 4magos proci támogatást(sajna valóságban csak az elsőt használja ki 100%-on a maradékot csak kevésbé). A ramot is nagyon szereti, minimum 4GB, XP mellé! :Y Egyébként nagyon jó játék, csak nem a mai átlag konfigra.

(#12910) juliabrilke válasza D.Orion (#12909) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nos. Mindez adott nálam. :DDD

Mondjuk a 4 magvasa proci nem. Ha lesz majd időm, akkor talán megnézem. :B

(#12911) liquidmoon válasza f27 (#12908) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

Igen, örülök, hogy müxik :) A telók aránylag mennek, bár sokat nem itt a forumon, hanem más oldalon adtam el... Itt aránylag pangás van, mindenki mindent ingyen akar :)

(#12912) juliabrilke válasza liquidmoon (#12911) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ingyen ideadod őket? :DDD

(egyébként sajnos tényleg igaz :( De ha bezzeg ő ad el valamit, akkor szinte bolt árát éri. :W )

(#12913) PhoenixK válasza juliabrilke (#12912) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ezt sajnos én is tapasztaltam... Az alkudozás még oké, de néha olyan pofátlan árakat mondanak, hogy csak nézek.
Egy friss példa: egy ventit akartam elpasszolni: küldjem el utánvéttel (500Ft), de a postaköltséget én álljam, mert másképp nem kell neki! Ezt én úgy fordítottam, hogy nem kell...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12914) shankeesham


shankeesham
tag

Még mindig keresek s775-ös belépő szintű procikat.

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#12915) f27 válasza liquidmoon (#12911) üzenetére


f27
aktív tag

ííígen észre vettem!tegnap feltettem a PSP. kiírtam irányárnak 35K kaptam azonnal egy püt hogy 25ért viszi! ha hibás gép lenne nem is lenne gond! aztán mondom megnézem mégegyszer menyibe fájnak ezek a gépek!látom pixelhibásan adják 30K ért! akkor én miért kérek sokat érte? :F de brutálisan alkudoznak mindenre!ugye én sok PS3 mat adok el mindenki általába 55K szeretne érte! ez nem is sok igazábol nem is ez a lényeg!én minden PS3 mamat átnézem kitakarítóm és zsír új fejet teszek bele ami nem két forint!55K kérek érte és bejön privibe hogy 40K ért viszi mivel ebbe már új fej van és ez már buheráltnak számít!(anyád) a játékok árából való alkudozást már meg sem merem említeni! :DDD
de azért akadnak még normális emberek is itt akik korekt áron árulnak korrekt termékeket!
és korekt vevők akik esetleg alkudnak de észerűen! :))
mostanánam talán a projektorok mennek!
talán azért mert az izzóhibás gépektől egész kedvező áron megválnak az emberek! én meg szerencsére találtam egy aránylag olcsó izzóforrást és nagyon kedvező áron tudom adni őket 0Km izzókkal! így ezeket viszik mint a cukrot :DD
esetleg ha akar valaki venni egyet jelezze! jövőhéten érkezik 4db!
mindegyik natív Xga felbontásal :DD
lesz NEC-PHILIPS-INFOCUS-és még egy NEC

[ Szerkesztve ]

(#12916) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Lenne cserére 2db 1gigás black dragon 800Mhz dd2 cl4-es ramom papíros garanciával.
Valaki? :U

[ Szerkesztve ]

(#12917) f27


f27
aktív tag

régota szemezgetek ezzem az izével a notimon nVidia PhysX mi a rossebre lehet ezt használni? régebben mikor kutatgattam utánna,valami olyasmit vettek ki hogy valószínűleg ez az izé csinálja a VGA-mban, hogy 70Gb/s adatfeldolgozásra legyen képes! igaz lehet ez? :F

(#12918) PhoenixK válasza f27 (#12917) üzenetére


PhoenixK
őstag

A PhysX egy fizikai engine: PhysX

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12919) f27 válasza PhoenixK (#12918) üzenetére


f27
aktív tag

ok!
de mire jó? mire tudom használni? mit csinál a gépembe mondjuk ebben a pillanatban :)
mit csinál a VGA-m al? tudom valamire használni? ér ez egyeltalán valamit vagy csak egy vakítás a notin?bocs de amit belinkeltél kínai nekem :DD :R

[ Szerkesztve ]

(#12920) juliabrilke válasza f27 (#12917) üzenetére


juliabrilke
addikt

Milyen videókártyád van a gépedben?

Mert nem mindegyik támogatja. Egyébként egyes játékoknál tudod hasznát venni. Ezekben szebb lesz a fizika vagy mondjuk a robbanások néznek ki jobban. Keress rá a listára, amik támogatják ezt a fajta módot. :K

(#12921) PhoenixK válasza f27 (#12919) üzenetére


PhoenixK
őstag

Azoknál a programoknál, amik támogatják, a fizika számítását végzi/optimalizálja.
Játékoknál például a környezet és a tárgyak mozgásánál, törésénél látszik a hatása. Ha a kártya tudja, akkor használd!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12922) f27 válasza juliabrilke (#12920) üzenetére


f27
aktív tag

GEN2 PhysX Nvidia 7800GTX 256Mb 256bit
ez egy notebook :))

(#12923) f27 válasza PhoenixK (#12921) üzenetére


f27
aktív tag

gondolom tudja ha ez van benne/az embléma is ott van :) meg van valami program is de az jelenleg nincs telepítve mivel semmire nem használtam :D pláne hogy nem tudom/tam mire jó!
crysis-nél fent volt azt tudom :DD de az még tavaj januárba toltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12924) juliabrilke válasza f27 (#12922) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ez a kártya biztosan nem támogatja. Szerintem egy külön Physx kártya lesz a gépedben.
Csak a nyolcas sorozatok vagy afölötti típusok támogatják.

Szedd le a "darkest of days" játék demoját. Abban van teszt és a Physx-hez 3 fajta benchmark is létezik. Ott megérted pontosan, hogy mire is jó. (figyeld a szálló faleveleket, effekteket, robbanásokat ;) )

(#12925) f27 válasza juliabrilke (#12924) üzenetére


f27
aktív tag

majd megnézem ha lesz egy kis időm :) igen más is monta hogy valszeg külön kártya van benne :)

(#12926) juliabrilke válasza f27 (#12925) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért is írtam, mert a 7800-as tutira nem támogatja. :K

(#12928) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Érdekel valakit Intel X25-M G2 80Gb SSD 60k-ért? Ez a legf@szább SSD amit most kapni.

Köszi!

(#12930) D.Orion válasza f27 (#12923) üzenetére


D.Orion
veterán

DELL XPS M170 :Y OO te mázlista, nem is sejted mennyire brutális géped van. :C

(#12931) juliabrilke válasza D.Orion (#12930) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ez most gémerkonfig? A proci meg kihajtja rendesen a végéát? :DDD

(#12932) D.Orion válasza juliabrilke (#12931) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát én elfogadnám. :DDD Többféle felépítésben kapható, de az övé talán a legerősebb, külön Physx kártya van benne. :R Egy átlagos felszereltségű.

(#12933) shankeesham válasza f27 (#12923) üzenetére


shankeesham
tag

Ezt a Dell XPS M170-et mégsem sikerült tavaly januárban eladnod, mert mindenkinek azt írtad, hogy elment.

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#12934) juliabrilke válasza D.Orion (#12932) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem azt mondtam, hogy nem kellene. Csak vicc volt arra, hogy mostanában minden PH-n kapható gép lassan gamer konfig és noti. :DDD

A egyébként nekem egy 7800-7900 körüli vga szerintem bőven elég lenne a mindennapokra.

(#12935) D.Orion válasza juliabrilke (#12934) üzenetére


D.Orion
veterán

Nekem anno volt egy asztali gépben 7900GT, az 50-el nagyobb testvére jobban tetszene most is. :) Bár a 7900GTX még jobb, csak sokat zabálnak a teljesítményükhöz képest(most már).

[ Szerkesztve ]

(#12936) juliabrilke válasza D.Orion (#12935) üzenetére


juliabrilke
addikt

Páromnak 7900GS volt, ameddig meg nem adta magát rajta valamelyik memória. Most meg 9800GT van neki szerintem teljesen fölöslegesen. :)

(#12937) D.Orion


D.Orion
veterán

Egyébként nem tudja valaki, hogy mi az isten van mostanában a tv-ben leadott filmekkel? Minden jó filmből hiányoznak jelenetek, most a Mr. és Mrs. megy és eddig minimum 10db pár sec-es jelenet hiányzik. És nem is a legdurvábbak, csak össze vissza... Hogy a faszba lehet így elcseszni egy vágást, hogy elvesznek a jelenetek? :(((

(#12936) juliabrilke: Némelyik 79xx szériás kártyát igen jó áron dobálják már.

[ Szerkesztve ]

(#12938) juliabrilke válasza D.Orion (#12937) üzenetére


juliabrilke
addikt

Lehet, hogy valami rendezői változatot néztél? :F
Vagy csak simán RTLklubbbbb varázslat. :D

Az is lehet, hogy szimplán megcsúsztak egy kicsit a műsoridővel és pár jelenet kivágásával próbálják csökkenteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#12939) D.Orion válasza juliabrilke (#12938) üzenetére


D.Orion
veterán

Retek klub varász, múltkor a BS &TH film volt nézhetetlenül szétvágva jelenet ügyileg. Előtte meg a Die Hard volt olyan darabos, hogy bele is zavarodtam. Egyszer még ment a sztrádán utána meg egy tetőn volt és ezt 2sec alatt, egész egyszerűen így nézhetetlenek a filmek. :(((

(#12940) D.Orion válasza D.Orion (#12939) üzenetére


D.Orion
veterán

Baaaazzz a vége is le lett vágva. :(((

Ha lehetne a retek klub fórumába írni reg. nélkül, akkor tuti most teleszemetelném a véleményemmel. :(((

[ Szerkesztve ]

(#12941) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Üdv Fehérvár!

Le tudna valaki tesztelni nekem egy Sapphire HD3850 AGP-s videókarit?
Oprendszertelepítés megvolt,legfrissebb driverek meg minden,de abban a pillanatban,ahogy 3D-hez felemeli a magnak az órajelét,max. 30 másodperc múlva kifagy a kártya, majd újraindul a gép. :O
Szó szerint semmivel nem lehet játszani,még a gyógyi Reflexive játékokkal sem.
Jó lenne máshol is megpróbálni,mert nem tudom,hogy a kártya hibás,vagy a tápegységem nem bírja ellátni energiával.
Please-please-please... :R

Konfigom az adataimnál

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#12942) juliabrilke válasza LamerGyuri (#12941) üzenetére


juliabrilke
addikt

Segítenék, de sajnos agp foglalatos alaplapom nincs. :( De itt hirtelen nem is emlékszem, hogy kinek van ilyen, aki elérhető távolságban van.

(#12943) f27 válasza shankeesham (#12933) üzenetére


f27
aktív tag

DE!
azt eladtam! :O
abba centrino M780 proci volt és nem volt benne ez a physx akármi!
aztán megvettem ezt mivel nem tudtam nélküle élni! de pont olyant nem találtam sehol! :))

(#12944) f27 válasza D.Orion (#12930) üzenetére


f27
aktív tag

nem sejtem....TUDOM :D életembe rengeteg notit adok veszek de akármelyiket megette reggelire! pedig nem mai gyerek!
a gép egész napos használat mellett hideg a burkolata! a két gázhűtésből csak egy megy olyan nyugott stabil a gép! a kijelzője ÁÁÁÁáááá szerintem nem kell bemutatni milyen egy full HD nál is nagyobb felbontás :DD és szinte beszerezhetetlen! :))

(#12945) juliabrilke válasza f27 (#12943) üzenetére


juliabrilke
addikt

"nem tudtam nélküle élni!"

Ehhez csak egy nő kell és ezt a problémát gyorsan megoldja. :DDD :DD

(#12946) shankeesham válasza juliabrilke (#12942) üzenetére


shankeesham
tag

Julia! Ki az egyetlen, aki rendelkezik minden platformon tesztelési lehetőséggel? Akihez el is lehet vinni és le is teszteli? ;)

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#12947) f27 válasza juliabrilke (#12934) üzenetére


f27
aktív tag

nos talán az XPS M170 GEN2 lanparty valóban gamer noti :) és el is hihető!
viszont a 79xx VGA mind szar! az összes szinte beszart vagy be fog! a 7800GTX-ből egyt sem találtam elhalálozni! nekem 55fokos a garim egyfolytába a procim 30 fokos! ez egy átlag net zene katogtatás ide oda üzem alatt van!az akku fénykorába elfutott akár 6órát is! :K mostmár szegényben 51%elhasználódás mellett eldöcök 2órát de még mindíg többet megy mint egy átlag noti!
és a lényeg! a gép akkurol 25W eszik!!!hálozatról pedig 35W átlagba! :R

(#12948) f27 válasza juliabrilke (#12945) üzenetére


f27
aktív tag

nos a nő is megvan mellé :D
de ez a gép ha valaki nem szeret az asztalhoz kötve lenni és komoly aránylag kemény gépet akar kis kompromoszumokkal,akkor ez a gép mindent magad amire csak szüksége lehet egy embernek!igaz a gép közel 5Kg de ügye ez érthető! hisz ebbe benne van minden aminek benne kell lennie :DDD

(#12949) D.Orion válasza LamerGyuri (#12941) üzenetére


D.Orion
veterán

Nekem a jó öreg Barton egy Abit AN7Ultra lapban van. A proci ugyan nem tudja kihajtani a VGA-t, de a 400W-os Chifi táp biztos elegendő energiát tud neki adni. Ha gondolod elhozhatod azt meghajtjuk valami játékkal vagy akár teszt programmal is.

(#12950) kem válasza D.Orion (#12937) üzenetére


kem
addikt

A korhatár limit lent tartása miatt csinálják. És azért ilyen ocsmányul, mert nincs rá rendesen pénz nyilván:D Meg tojnak is bele. A Mr és Mrs. Smithből olyan jelenetek voltak kivágva mint pl. amikor angelina fejbecsapott egy gyereket egy vezetékes telefonnal. Abban semmi rossz nem volt szvsz, bár lehet nem lenne jó ha a leendő gyerekem így ébresztene egyik reggel:D

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.