Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12201) juliabrilke válasza Otisz (#12200) üzenetére


juliabrilke
addikt

A többiek UPC-t vagy T-komot használnak? Mert ahogy látom ők nincsenek a képen.
Vagy ők más pirulát választottak. :DDD

(#12202) juliabrilke


juliabrilke
addikt

További szép estét az hölgyeknek és az uraknak! kép

(#12203) kem


kem
addikt

Engem meg a rohadt 4Megás ADSL kísért mindenhol:O. Fehérváron is... Itt Londonban is a 3hely közül ahol netezni szoktam mindenhol a 4Mb\192KBit van :W

Köszi!

(#12204) juliabrilke válasza kem (#12203) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azt hittem, hogy ilyen vacak net csak nálunk vagy Magyarországon. :D

(#12205) oregcsóka válasza A@ron (#12175) üzenetére


oregcsóka
őstag

OK, köszi, rendes vagy, de én már nem szeretnék erre a gépre költeni. Majd az új gazdája.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#12206) juliabrilke válasza oregcsóka (#12205) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ügye minden ok. :F :B

(#12207) oregcsóka válasza LamerGyuri (#12186) üzenetére


oregcsóka
őstag

Pedig marha egyszerü: én már az újat használom, a régit pedig javitsa meg, akinek kell.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#12208) oregcsóka válasza juliabrilke (#12206) üzenetére


oregcsóka
őstag

Igen, persze; köszönöm a kérdésedet.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#12209) juliabrilke válasza oregcsóka (#12208) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ok, ez megnyugtató. Reméltem, hogy azért adod el, mert másik van neked. :) (és nem másért)

(#12210) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Szép reggelt mindenkinek! :C

Bár egy kicsit ahogy látom elcseszett lett az idő. :(

(#12211) Anti666 válasza Timyyy (#12180) üzenetére


Anti666
aktív tag

Szerintem a férfiak alapból jobb vezetők, mint a hölgyek és itt arra is gondolok, hogy a legtöbb nő igyekszik betartani szinte minden szabályt, 110-al az autópályán, néha a belső sávban, mert ők a balatonra igyekeznek a kiscsaláddal péntek du. és nehogy már apa új szép autójával behúzódjanak egy csúnya kamion mögő, nem... na ezeket szoktam én jobbról előzni (igen, szabálytalanul), mert dühítenek, ugyanúgy mint azok, akik 49-el mennek az 50-es táblánál és feltartják a forgalmat... mögöttük meg 10 autóbál álló kocsisor, akik közül 5-en már állandóan tekintgetnek hol is lehet előzni majd, és igen, ebből lesznek a balesetek, de a kiváltója ezeknek a 49-el haladó, ezt elmondom, mert ha kb. 65-el menne, akkor semi gond nem lenne. Aztán láttam már női sofőrt, körforgalomba befelé indexelni, kifelé meg nem, a parkolásról már ne is veszéljünk, mert a női sofőrök nagyrésze úgy áll be a parkolóba, hogy szintén dühítő, mert miattuk nem lehet beállni melléjük, mert átállnak a másik helyre, keresztbe van az autó stb... és az a töketlenledés, ami parkolás közben csinálnak.. nevetséges... kb. néha 10 perc míg egy nú leparkol a supermarket előtt a csillivilli K-s rendszámú fókuszkával... és igen, bunkó vagyok, lehet hogy az, de inkább bunkó mint BÉNA!!!

ui: ja azokat ez eseteket elfelejtettem, amikor a szuper kocsik szinte közvetlenül a supermarket bejárata előtt álnak meg közvetlenül, mert anyácskának már messze lenne a 35 méterre található első szabad hely, vagy amikor PONT oda áll a köcsög, ahol le lehetne tolni a bevásárló kocsit, mert máshol mindenhol PEREM van

és ezek sohasem trabantok, ladák, suzukik, hanem volvók, bmw-km, passatok, burzsoá kihaénnem nagy ember vagyok típusú szemetek...

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12212) Anti666


Anti666
aktív tag

Én baromira megutáltam a UPC-t, ha ingyen adnának vmi vonalat akkor sem kellene! Roh@dt szem$tek! Amikor már lemondhattam a hűségemet, akkor ajánlották fel, hogy lenne ám az Önök épületében egy vmi 15Mbites csomag x ezer ft-ért, igen mondom és ezt eddig nekem miért nem kínálták fel, hagytak szépen a hűség végéig fizetgetni az 5 rugót a szar 2/1-es vonalért, hát csesszék már most meg, digim van 3 hónapja bekötve, 20/10-es, 2500 ft-ért és baromira nem érdekel a júpici sz@ros 15/3-as vonala, amin a seed a béka segge alatt van!!! Az új 120 mbites vonaljukat is kössék be annak akinek akarják! Roh@dt z$id§ holland cég!! A TV paprikát meg a sport adókat is hasra ütésre vették ki akkor a csomagomból, amikor behozták azokat a sz@ros digitális csomagokat, pedig én pont azért fizettem elő arra a csomagra, mert benne volt a paprika meg a sport adók.

Digi rulez, románok, de legalább amit szolgáltatnak az igazán jó áron van és működőképes!
Kár hogy a mobil piacra nem engedték be őket!!!

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12213) juliabrilke válasza Anti666 (#12211) üzenetére


juliabrilke
addikt

Egy valamit akkor nem értek. Magyarázd el, hogy mitől jobb sofőr mondjuk egy férfi? Mert szerintem nem nemtől függ, hanem attól, hogy kinek mennyi tapasztalata van a vezetésben.

Mind a két oldalon vannak bénák, lusták vagy "csak" szimplán hülyék.

(#12214) Anti666 válasza juliabrilke (#12213) üzenetére


Anti666
aktív tag

Vannak, de a nők között többen. Vannak tevékenységek, melyek a férfiaknak jobban mennek, ilyen a vezetés is, vagy pl. szerinted miért van több kamionsöfőr férfi mint nő? Vagy miért van több sebész férfi mint nő, miért van több szakács férfi mint nő, miért van több óvónő mint férfi, soroljam még???
Ezzel nem támadni akarom a nőket, ez egyszerű tény, bánábbak a bezetésben, ahogy én mi férfiak bénábbak vagyunk a vasalásban, vagy a toll válogatásban:) (Értsd pihetoll:)

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12215) f27


f27
aktív tag

srácok...nem érdekel valakit ez? :)) dobjon privit ha valakinek kellene bármilyen módon! :R

[ Szerkesztve ]

(#12216) juliabrilke válasza Anti666 (#12212) üzenetére


juliabrilke
addikt

Erre meg azt tudom mondani, hogy a te bulid, hogy nem léptél nagyobb csomagba a hűségidő ideje alatt. Mert bármikor megteheted volna mindenféle extra költség nélkül.
Annyi, hogy a hűségidő ilyenkor újraindul.

A seed sebességgel meg nincs semmi probléma, csak egy kis minimális változtatás kell. ;)

(#12217) juliabrilke válasza Anti666 (#12214) üzenetére


juliabrilke
addikt

Összehasonlítási alapnak azért nem igazán jó, mert a nők és férfiak foglalkoztatási aránya nem egyezik meg. Nagyban eltér.

Azért azt vedd hozzá, hogy rengeteg olyan munka van, ami erősebb fizikumot, kitartást, illetve nagyobb távollétet igényel. Rengeteg nőnek viszont fontosabb az, hogy szülhessen egy gyereket, nevelhesse és ne rendszertelen időben kelljen mindezt csinálnia. Egy ilyen állással, mint mondjuk a sebész, kamionsofőr stb. a szülés ideje nagyban kitolódhat.

Szerintem egyszerűen csak arról van szó, hogy vannak olyan munkák, amit az egyik nemnek van kedve jobban csinálnia, a másiknak pedig nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#12218) Anti666 válasza juliabrilke (#12216) üzenetére


Anti666
aktív tag

Milyen csomagról beszélsz? A TV-ről? Ha arról, akkor én nem voltam hajlandó 1500 Ft-al többet fizetni havonta a digitális csomagért, amiben lett volna olyan adó, amire 2 éves hűséget írtam alá. Nekik kellett volna megtartani azokat az adókat, abban a csomagban, amire én HŰSÉGET vállatam!!! Ez egy nagy szemétség volt részükről, gondolom több usert így tudtak drágábban a digitális csomagra váltatni, engem nem!!!

Milyen változtatás, a seed terén? Nem ismertem és nem tudom mennyit nyertem volna vele, most 10 megás seed-em van 2500 ft-ért, nekem ez jó, ennyiért!

Ezenkvül a upci 1x le is korlátozott mert sokat forgalmaztam, kapják be, a diginél nincs ilyen!!! A diginél 3 nap alatt annyit forgalmazhatok, amiért a upci letiltott, nevetséges...

Jut eszembe, amikor vittem vissza a upci-hez a cuccokat leadni, nem fogadtak el, mert hosszabb utp kábelt akartam leadni, mert ilyen volt itthon. Átmentem a médiába és vettem egyet 300 ft-ért, ennyit a hollandokról... utálom őket.

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12219) Anti666 válasza juliabrilke (#12217) üzenetére


Anti666
aktív tag

Érdekes, én még qrvára nem láttam női WRC vagy Forma1-es pilótát, vajon miért???

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12220) juliabrilke válasza Anti666 (#12218) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha hűséget vállalsz valamire és ők ezt egyoldalúan módosítják, akkor neked a módosítás utáni időszakban lehetőséged van 15 napon belül jelezned ezt a UPC-nek, mivel ez TÉGED
ez hátrányosan érintett. Ebben az esetben a szerződés felbontható mindenféle következmények nélkül.

Igen, ez is benne van a ÁSZF-ben, hogy a szolgáltatás minőségi jellemzőjét csökkenti abban az esetben, ha veszélyezteted a hálózatukat vagy tartozásod van feléjük.

Arra azért kíváncsi lennék, ha ömlik be a sok ember a Digibe folyamatosan és mindenki tölt folyamatosan, akkor mikor adja majd meg magát vagy léptet életbe valamilyen szankciót. :U

(#12221) shankeesham válasza Anti666 (#12219) üzenetére


shankeesham
tag

Nem akarlak elkeseríteni, de bizony vannak és nem is ügyetlenek. Nézz csak körbe az interneten. Az okok is egyértelműek: az eddigi patriarchális rendszerek megszűnésével a nők szerepe is jelentősen megnőtt és fel is értékelődött.

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#12222) Anti666 válasza juliabrilke (#12220) üzenetére


Anti666
aktív tag

Ebben az esetben a szerződés felbontható mindenféle következmények nélkül.

Tisztában voltam vele és én ezt meg is tettem! Lefelé módosítottam havi 1500 Ft-osra, amiben kb. 5 adó volt. Kérdezte is a upci hölgyike, hogy hát ebben nem lesz ám TV paprika uram, mondom tudom jól, de 2 hónapig simán kibírom, utána meg kötöm a DigiTV-t 2500 -ért 50 adóval, szóval ne aggódjon kedveském!!!

Digibe folyamatosan és mindenki tölt folyamatosan, akkor mikor adja majd meg magát vagy léptet életbe valamilyen szankciót.

Ez egyelőre még nem történt meg, pedig már jó ideje használom, ha meg megtörténik, az sem érdekel, mert itt NINCS hűségem!!!

Egyébként meg az irigység beszél belőled?

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12223) PhoenixK válasza juliabrilke (#12210) üzenetére


PhoenixK
őstag

Az nem kifejezés! Tegnap este, amikor megjött az a szép kis eső, éppen a buszt vártam. Csak 40 percet késett! (Assz'em Veszprémből indult)

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12224) LamerGyuri válasza Anti666 (#12219) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

A magyar rallysportban több évtizede jelen vannak a nõk

Jutta Kleinschmidt

szerk.:azért,mert Te nem hallottál még valamiről-valakiről,az még nem azt jelenti,hogy nincs-nem létezik.

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#12225) Anti666 válasza LamerGyuri (#12224) üzenetére


Anti666
aktív tag

Jól van vazzer, tudtam én is hogy navigálnak, otthon vagyok a rally világában, de a versenyzés meg a navigálás az 2 külön fogalom... teljesen mind1, ha van is nő a rally-ban, ritka mint a fehér holló...

Majd akkor fog rally vb-t nyerni egy nő, amikor a férfi 100 métert magyar ember...

Mindenkinek meg van a maga helye a világban, ez alapvetően soha sem fog megváltozni...

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12226) Anti666


Anti666
aktív tag

...és különben is, a Pokol Konyháján is vesztésre állnak a csajok:))

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12227) D.Orion válasza PhoenixK (#12223) üzenetére


D.Orion
veterán

Az én buszom csak 1 órát késett este, úgyhogy te még jól jártál :)

JULCSI hogy döntöttetek?

Jön valaki hokira ma rajtunk kívül? :))

(Timyyy voltam :B)

(#12228) juliabrilke válasza Anti666 (#12222) üzenetére


juliabrilke
addikt

A UPC-nél sincsen hűségnyilatkozat már egy jó ideje, csak választhatod külön extraként kevesebb költségként.

Irigység a Digi miatt? Ahhoz csupán annyit kellene, hogy átköltözök panelba, de erről inkább lemondanék. Nem ér annyit az egész. :N De még a UPC net előtt is éltem a saját kis életemet és még a fejlődésem se állt le. Tehát internet nélkül is van élet. :DDD

(#12229) juliabrilke válasza D.Orion (#12227) üzenetére


juliabrilke
addikt

Köszönöm a felajánlást! :R

Úgy tűnik, hogy másik irányból fogunk majd támadni és nem itthonról indulunk.

A jégkorongról jut eszembe. Ilyenkor még nem lehet korcsolyázni a csarnokhoz, igaz?

PhoenixK: Persze mindig ilyenkor késik minden, amikor esik az eső. :K

[ Szerkesztve ]

(#12230) Anti666 válasza juliabrilke (#12228) üzenetére


Anti666
aktív tag

UPC-nél sincsen hűségnyilatkozat már egy jó ideje

Ez a jó idő, szerintem talán néhány hónap, nem? De ha több is, én már sohasem leszek upci user, az tuti!

Tehát internet nélkül is van élet.

Valakinek biztosan, nekem már nem lenne.

Elég csak pl. arra gondolnom, ha pl. nem lett volna internet, soha a büdös életben nem tudtam volna annyi jó zenét meghallgatni, mint a NET segítségével.

De tudnék még megannyi hasonló dolgot említeni, amit a netnek köszönhettem. Pl. derékfájás?:)

[ Szerkesztve ]

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12231) Anti666 válasza juliabrilke (#12228) üzenetére


Anti666
aktív tag

Egyébként meg nem tudom épp Te miről beszélsz! Te vagy az aki 2 percenként hozzászól itt a fórumon, vagy tévednék és ezt nem a net segítségével teszed?

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12232) A@ron válasza juliabrilke (#12176) üzenetére


A@ron
tag

Affirmative. Amint tudok vele beszélni, mekkérdem'.

#12228: Valóban, 4/1 hűség nélkül 5490, 30/3 egy éves hűséggel 3600. azért érdemes átgondolni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12233) juliabrilke válasza A@ron (#12232) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ennyiért megéri már hűségesnek lenni. :D

Anti666: én internet nélkül is sokat dumálok, csak akkor mást boldogítok élő szóban. :D

[ Szerkesztve ]

(#12234) Anti666 válasza A@ron (#12232) üzenetére


Anti666
aktív tag

A 30/3 nem tudom mire jó, mert ha vmi kell, azt lehúzom 20-al is. A 3-as up irány meg nevetséges. Ugyanilyen nevetséges a fiberpower vagy mi a szar, a 120 mbittel, ki a halálnak kell az?

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12235) Anti666 válasza juliabrilke (#12233) üzenetére


Anti666
aktív tag

A netre szerintem egy mai modern ember fejével gondolkodva, már mindenképp szükség van, szerintem a világ már elképzelhetetlen lenne ezek után net nélkül.

A zene mindig Veled lesz, a zene amit szeretsz, sohasem hagy el, az elkísér a sírig!

(#12236) juliabrilke válasza Anti666 (#12234) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha fel akarok tölteni, akkor feltöltöm 3-al is. ;)

Torrenten kívül egyébként szinte mindenre elegendő.

(#12237) Otisz válasza juliabrilke (#12236) üzenetére


Otisz
őstag

Hja...régi szép idők.
Matáv kábelmodem "ész mit eszik?".
Este 7-től reggel 7-ig 150Ft volt a csatlakozás (persze többször is megszakadt)...

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#12238) kem válasza Otisz (#12237) üzenetére


kem
addikt

Nekem arról az időszakról amikor 150Ft-nál megállt a számláló, mindig az jut eszembe, hogy ha egy mp3-at akartam konvertálni audiograbberrel akkor ott kellett hagynom a gépet éjszakára:D Abban az időben indult a TTC is, de mindig hibernálva maradt a tevém :O

Köszi!

(#12239) Rellind


Rellind
senior tag

Notebook ram eladó!
1db Hynix 1GB DDR2/667mhz.

Érd:pü

(#12240) Otisz válasza kem (#12238) üzenetére


Otisz
őstag

:D
Nekem meg volt egy Celeron 500-as gépem (3napos volt). A 64MB SD RAM 28.000-be került, de nem is ez a lényeg, hanem gondoltam egyet, és BIOS-ból kicsit fel akartam húzni a procit. Átállítottam 501 MHz-re, és elfüstölt :DDD

(OO[IIII][IIII]OO)

(#12241) Tom5 válasza Otisz (#12240) üzenetére


Tom5
addikt

:Y Nebassz! :DDD Nekem egy 433-as cerkám volt ami szinte nem is futott alapórajelen. Fix 550-en szaladgált évekig.

UPC vs Digi vita. Én externettel kezdtem nemvolt gondom velük, tán csak annyi, hogy majdnem 4-évig voltam előfizetőjük és ez azzal hálálták meg, hogy a 4. évben az 1,2/256-os net majdnem 7K-volt. Míg egy új belépőnek kb 2,5K. Ugyanez van a UPC-nél is. Van ez a társasházi kedvezmény, állítják már x éve van nekik mégsem tudott róla senki, csak most kezdték erőltetni. Amiről nemtudunk azt, hogy vegyük igénybe?! Mikor UPC-s netet köttettem ietszól a néni - sokat töltögetek? Mert akkor érdemesebb lenne nagyobb csomagot kérnem (2/1 helyett) hát nehéz volt csöndben maradnom, hogy MINEK? Mikor gyorsabb nettel néha lassabban jött a cucc mint a 2/1-essel. Torrentkorlátozást meg nemkell mondanom, hányszor meg hányszor írtátok ti is hogy nincs meg a sávszél. Az új fíberpáoőr is nevetség. Verik itt a nyálukat a 10-es feltöltésre. Kérdem én mennyi pénzért is?! Mert Diginél a TV+Net+teló kombó 3K. Lassulás, instabilitás, korlátozás pedig nincsen. UPC azt a netet a magas letöltéssel akarja eladni mert sokaknak még mindig lövésük nincs, hogy mit jelent a feltöltés. Egy szó mint száz aki teheti az kérdés nélkül váltson Digire. Köszönöm a figyelmet. Leültem. :))

(#12242) Otisz válasza Tom5 (#12241) üzenetére


Otisz
őstag

Komolyan. 1 MHz emeléstől elszállt. Szerencsére garban cserélték, de mondták, hogy máskor ne tuningoljak :DDD
Marha nagy tuning volt :D

(OO[IIII][IIII]OO)

(#12243) juliabrilke válasza Otisz (#12240) üzenetére


juliabrilke
addikt

A kemény tuningőrültek már csak így járnak. :DDD

(#12244) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Valakinek meg van a Volpone című film? Gerrard Depardieu a főszereplő.

Akinek meg van kérem írjon rám. :R

(#12245) gyenge47


gyenge47
tag

Valaki nem tud véletlenül 20-25k körül egy komplett gépet, avagy ház és táp nélkülit sürgősen? :F

(#12246) Otisz válasza juliabrilke (#12243) üzenetére


Otisz
őstag

Laza 9 évig nem is tuningoltam :DDD

(OO[IIII][IIII]OO)

(#12247) shankeesham válasza gyenge47 (#12245) üzenetére


shankeesham
tag

Pü ment.

[ Szerkesztve ]

vivos voco, mortuos plango, fulgura frango

(#12248) juliabrilke válasza Otisz (#12246) üzenetére


juliabrilke
addikt

Más meg nyafog, hogy a procija csak 10% tuningot bír. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12249) Otisz válasza juliabrilke (#12248) üzenetére


Otisz
őstag

Hihetetlen! Sok telhetetlen! :DDD

(OO[IIII][IIII]OO)

(#12250) A@ron válasza Rellind (#12239) üzenetére


A@ron
tag

Most akkor mennyi is az annyi? :DDD

A képen 256/333 szerepel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.