Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#378) ML320 válasza NorbArt (#361) üzenetére


ML320
aktív tag

Egy felvetésem lenne, maximum kimoderálnak ;)))

Tegnapi nap volt bent egy többdoktoros emberke (érts: számlát kér, munkalapot adok neki, elkérem a nevét. Válasza: DOKTOR ésatöbbitnemértemmicsoda...)
Qva régen vett sulinetes pc, nem indul. Szerinte garos. Elmagyarázom neki, hogy a gar 1 év, a szavatosság 3 év, ami ugyebár nem ugyanaz. Megegyezünk, fizető jelleggel veszem fel a munkalapot, előbbre vetetem a szervizessel, felhívom, mivel 3 éven belüli, nem is számolok fel munkadíjat, csak a táp, abból is nem gagyit, jót de olcsót tetetek be. 4800Ft

Bejön, és kollégával kezd el vitatkozni. Végeredményképpen megkapta a gépet, de nem fizette ki.... (mindannyian tudjuk, alacsony iskola, alacsony bér ;)))

Nem lehetne az ilyen kedves vevőkről egy feketelistát csinálni? Az APEH, Tisztiorvosi hivatal megcsinálta! A vevőknek ott a fogyvéd. De a boltossal ki foglalkozik?!?!?!?
Szerintem ha valaki dolgozott kereskedelemben, tökéletesen tudja, hogy miről beszélek! Maximálisan figyelembe veszem az igényeit, segítem, megoldom a problémáját, erre lebunkóz, megaláz, feljelent... Ha kiállok az igazamért, hosszabb távon járok pórul... Pereskedjek? Azért a szaros 5000 Ft-ért?
És pont egy-egy ilyen végett néha nemet kell mondanom azoknak az ügyfeleknek, akiknek simán megcsinálnék amúgy akár ingyen is valamit (XP-re van ghost image-em, 20perc alatt az adott konfigon fent lenne minden. Csak az illegális szoftverhasználat...).
Ha név és cím alapján be tudnánk közösen azonosítani ezeket az egyéneket... HMMM!!!

FEKETELISTÁT A BUNKÓ VEVŐKNEK!!!

AKI BOLTOS, VELÜNK VAN!!!

Ember tervez, Isten perverz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.