Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-17 09:07:23

LOGOUT.hu

Subaru topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10989) Omli85 válasza Qru (#10986) üzenetére


Omli85
őstag

Total 5W30-at tettek bele de pontos olaj típus nem szerepel a számlán és nem is kaptam rá érdeleges választ. Én mondjuk ezen meglepődtem mondjuk azért 5-6K-t csak kibír ez is de azért majd szemmel tartom mennyire romlik az állapota az olajnak. Kövi cserénél úgy is Motul megy bele és szerintem maradok majd kb a 6K körüli olajcsere periódusnál.

Törődni meg hát kell vele 10+ éves autóról beszélünk azért nem árt foglalkozni is vele ez ilyen tisztában vagyok azért azzal mit vásároltam elég rég óta volt ez tervezgetve hogy legyen idő felkészülni :D.
Kiegészítésenk még annyi új gyertyákat is kapott most mivel csúsztak a szervizeléssel így kértem, hogy akkor már azt is cseréljék ki :).
Illetve még ami "extra" az egy Greddy Full Auto Turbo Timer amolyan hülyebiztos megoldásnak építették be gondolom az amatőrködő tulaj miatt de hasznos kis cucc.

#10988Parci :DDD hát mi is elég sokat megyünk egy családlátogatás oda vissza kb 800-1000km de ezzel most hétvégén mentünk 340-et és meg se éreztem olyan kényelmes. A futómű meg a fene gondolta, hogy ilyen jó kis direkt érzésre én azt hittem nyúlósabb hajósabb családi kombi lesz aztán nem :D.

Köszi mindenkinek a gratulációkat :B .

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.