Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#922) zolka95


zolka95
őstag

Egy teória szerint Kylo Ren és a Ren lovagjai azért viselik ezt a nevet, mert már nem a régi sith hagyományokat követik.
És ez a Snoke pedig el akarja törölni a jedi rendet is, mert régen nem volt ilyen éles határ az erő használói között.
A The Last Jedi pedig tuti, hogy Luke-ra utal. És nem többesszámban értendő. A jedik kihaltak. Idővel feledésbe merülnek a régi dogmák. Luke kudarcot vallott egy vagy több tanítványánál, mert átálltak a sötét oldalra. Új generáció jön az erő használókból is. Úgy ahogy az eredeti trilógia gyerek rajongói is felnőttek és megváltoztak, így fog változni ez is. Az új generációnak jönnek majd az új Star Wars filmek. A régi karakterektől pedig könnyes búcsút vesznek.

Star Wars - Return of the Jedi - Yoda Dies
Megnéztem ezt a jelenetet és ezért jutott róla eszembe mindez. Yoda mondta Luke-nak ha meghal ő lesz az utolsó jedi. Ha lesz X. XI. XII. rész is, tehát egy újabb trilógia, abban már szerintem az öregek nem fognak szerepelni.
Han meghalt, szegény Carrie Fisher is eggyé vált az erővel. A filmben is valszeg meghal majd a karaktere.
Már csak Luke maradt, ő pedig szerintem úgy hal meg, mint Yoda vagy Ben Kenobi. Eltűnik, mint a régi nagy mesterek. :)
Na az epic lenne. Szerintem ha megölik tuti így hal meg, nem csak lekaszabolják mint Han Solo-t.

Már a 7. részben is úgy mutatták be vagy beszéltek a régi szereplőkről és cselekedeteikről, mint egy legenda. Ezért fogják epikusra csinálni Luke és vele együtt a régi, jedi rend halálát.

Sad Medley :Y

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.