Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:43

LOGOUT.hu

Star Wars Jedi: Fallen Order
-Az Összefoglaló tartalma frissül-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Dilikutya válasza myckey (#850) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nem abból a fajból származhat, mint aki a The Mandalorian első 2 részében is szerepelt?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#852) Xaels válasza myckey (#850) üzenetére


Xaels
félisten

Van 1-2 állat ami meg tudja keseríteni az életet. Pláne a nagyobbak. A platformer részek jól vannak megtervezve, tetszik a level design is de konkrétan irányba állni alig tudok himbilimbizés közben ami a kategoria társakban jobban szokott menni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#853) myckey


myckey
veterán

Itt a Wiki
Greez Dritus- Latero faj.

Még nem jutottam el a Mandalorianig....így nem tudom ott miféle van, de rá lehet sztm keresni és össze lehet vetni.

(#852) Xaels
Én Braccan voltam úgy, hogy mászás közben ugrottam, mert poén volt...párszor nem oda érkeztem ahova akartam. Meghalni nem volt poén.
Illetve egy két iránykereséssel én is megszívtam már, mikor ide vagy oda ugrottam át.
De bennem van még a balfaszkodá is. :K Meg ez talán más jellegű.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#854) stoon


stoon
őstag

Beköszönős Üdvözletem! :K :R

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#855) S e t h válasza stoon (#854) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az erőm legyen veled!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#856) atainprison


atainprison
senior tag

Most értem a végére, legnehezebb fokozaton mindent összegyűjtve Origin szerint 31 óra. Magasak voltak az elvárásaim, de bőven túlszárnyalta. Holnap kezdem elölről :) .

(#857) myckey válasza atainprison (#856) üzenetére


myckey
veterán

Szép teljesítmény, ez is.
Achi is ki van akasztva? Origines.

In game -összes skill? total 100% ? all in
( gondolom...a minden az minden ) :D

Jól haladtok Hölgyek/Urak.
Sztm én leszek a legkényelmesebb/komótosabb végigjátszó .... nem visz rá a lélek, hogy haladjak ötről a hatra, annyira elvagyok a játékban. ( harc, ugrándozás - ide oda szaladgálás, látvány és olvasgatás stb.. ) Pedig ez nem Openworld.
Nem véletlen, hogy 12 óra alatt csak a második helyszínem.

(#858) BoneDragon
Én jelenleg úgy vagyok, hogy nem akarok a végére érni...minden lehetőségét sokszor átrágom. :))

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#858) BoneDragon válasza myckey (#857) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ismeros hetvegen kitolta 100-ra. :D Nekem most telepult ps-re 1.03 patch.

(#859) atainprison válasza myckey (#857) üzenetére


atainprison
senior tag

Igen, összes skill, összes bolygó 100%.
Acsiból 34/39-en állok, de már csak olyanok hiányoznak, hogy le kell ölni 100 belassított ellenfelet stb.
Itt vannak a boss/miniboss kill videóim (sajnos az utolsót elfelejtettem felvenni).

[ Szerkesztve ]

(#860) Deck válasza BoneDragon (#858) üzenetére


Deck
titán

Remélem lesz érezhető változás :R

PS5

(#861) BoneDragon válasza BoneDragon (#858) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ugyan olyan lassu a toltes nalam. Ez lehet osszefuggesben azzal, hogy nekem lemezen van meg, isminek meg digitalisan es neki kb azonnal betoltodik halal utan? Hm..

(#862) myckey


myckey
veterán

Talán a Respawn majd alakít még valamit nekünk...Star Wars témában :C

(#859) atainprison

Akkor még van hátra ! ;]

(#858) BoneDragon

Akkor ezek szerint Konzolokra is befutott a frissítés!

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#863) Xaels válasza myckey (#862) üzenetére


Xaels
félisten

PS4-re nem volt 200MB a frissítés.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#864) myckey válasza Xaels (#863) üzenetére


myckey
veterán

PC-re is soványka volt, én valami 300mb körül saccolnám.
talán.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#865) Deck válasza myckey (#864) üzenetére


Deck
titán

PS4 Pro-n most az új update után nem akadnak a képességek előnézeti videói és mintha jobban futna a performance módban.

PS5

(#866) myckey válasza Deck (#865) üzenetére


myckey
veterán

Hátha valamit segítenek a frissítések, én csak külhoni oldalakon tudok tájékozódni...konzolon nincs meg a game. :)

Ezt csak úgy ..... Off, de hasonló helyzetben vagyunk mi is.
Exkluzív

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#867) Deck válasza myckey (#866) üzenetére


Deck
titán

Jobban fut az biztos.. :C

PS5

(#868) Xaels válasza myckey (#866) üzenetére


Xaels
félisten


Ha már Star Wars fájjon nektek is

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#869) myckey válasza Xaels (#868) üzenetére


myckey
veterán

Olyan meme áradat van a játékkal kapcsolatban...szakadok a röhögéstől. :DDD

Be is fejezem....nagyon nagy állatságok vannak . :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#870) Joccc07


Joccc07
addikt

Ez a játék valami eszméletlen. Aki azt mondja, hogy nem erre várt az bocsánat de hazudik. A story, a gameplay, a harc. Ááá nagyon durván élvezem. Rég kötött le ennyire egy játék.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#871) myckey válasza Joccc07 (#870) üzenetére


myckey
veterán

Összehaverkodtam a második helyszínen a vakond/mókus/tapsifüles -szerelemgyerek fajjal...amik a földből kandikálnak ki .
Ott ökörködtem velük perceken keresztül. Azok a hangok meg mozgások.... legjobb mikor felé fordulok, aztán siettében telibe veri fejjel a túrást. :D
Aztán meg csak körbe körbe jártattam a kamerát....fénykardot pakoltam, mászkáltam egy sort meg egy két átjárót/ rövidítést feltártam. Persze harcoltam is közben....kell a tapasztalat, szó szerint is.
Csoda-e hogy "nem haladok sehova" a Történetben.....helyszínen. :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#872) shotika válasza atainprison (#859) üzenetére


shotika
őstag

Gratula hozzá, én még csak 1-2 órát tudtam játszani vasárnap óta (akkor vettem meg), de máris úgy érzem, hogy én tuti végig fogom szopni az egészet :D Nekem 2. nehézségen se megy Ogdo Bogdo, lehet átállítom majd nyugger nehézségre - sajna azt nem kalkuláltam bele, hogy nekem sose mentek az ugrálós gémek, SW-ből is régen még a Jed Outcast-ben is, ha harcolni kellett, az erőt ugyan használtam, de a fénykardot is csak azért, mert fejből vágtam már az r_lightsaberrealistic kódot és úgy viccesebb volt a játék. De többségében inkább lövöldöztem, itt meg sajnos azután jöttem rá, hogy nem lehet fegyót használni, miután megvettem a játékot :D
Hozzáteszem, ezt semmit se von le a játék értékéből, belekarcolja a monitorba az SW hangulatot, olyannyira, hogy újranéztem a 2 új nagyrészt is, és még jobban is tetszenek, mint régebben.

off: Egy Republic Commando 2-nek nagyon örülnék.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#873) Ellia válasza shotika (#872) üzenetére


Ellia
addikt

Ogdo Bogdo megvar, ha erősebb leszel sokkal egyszerűbb lecsapni, push/pull és a frezze képességekkel meg egy kis ugyseggel nem szabad, hogy gondot okozzon.

Minden bolygón vannak nevesített "mini bossok". Türelem és le fogod tudni darálni:)

(#874) Joccc07 válasza myckey (#871) üzenetére


Joccc07
addikt

Kb. 15 óránál járok de nem sokat haladtam én sem. Végre egy játék amit tudok élvezni is úgy igazán. Nem csak az van, hogy hype majd megveszem és oké akkor játszunk.:U
Ez tényleg olyan, hogy leszarok mindent, fejest fel aztán had szóljon. Tegnap este is leültem elé már kellett volna mennem aludni mert korán kelek de úgy voltam vele, hogy ezt még akkor is megcsinálom. Tegnap tartottam ott, hogy majdnem elhagytam a fénykardomat.
Egyik nap a Kashyyyk-on jártam. Vittem a sztorit erre egy lift előtt ott beszélgetett egy purge trooper és egy scout trooper. Mondom magamba ne már, most tényleg szivat engem a játék (még kis kezdő csíra voltam). Felmentem gondoltam rápróbálok egy force push-ra nem sok reménnyel. Mind a 2 leesett a mélybe. :Y azt a qurv@. Nagyon epic volt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#875) szasanyi válasza Joccc07 (#874) üzenetére


szasanyi
félisten

Még jobb lenne, ha több holmit kellene megtalálni (mint Gears 5-ben). Én csak 9%-nál járok, nem tudom ez változik-e később...

(#876) Xaels válasza Joccc07 (#874) üzenetére


Xaels
félisten

Hajnali 3-ig játszottam, igaz már a végjátékhoz közeledem és sztori sorrendben mentem végig a bolygókon. A vívás nagyon jól el van szerintem találva, ha elkapod a ritmust akkor minden gyorsan fekszik, de ha nem akkor rendesen van adok-kapok. Nincs túltolva az ugrabugra sem közben és mindenféle korlátozás mellett elég felnőttre is sikerült. Mondjuk lehetne kicsit több kivégző mozdulat. A sztori élvezetes, igaz nincs túltolva és SW mércével azért vannak benne ismerős/ismételt dolgok.

Szerintem minden hibája (amik leginkább csak technikai jellegűek) ellenére simán év játéka és megérdemelte volna a jelölést a The Gsme Awards-on.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#877) Joccc07 válasza szasanyi (#875) üzenetére


Joccc07
addikt

Mire gondolsz pontosan? Skinekre?

Xaels: Nem azért nem került be mert későn jelent meg? Lezárás után?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#878) Zafir78


Zafir78
tag

Még csak a második bolygón vagyok, de nagyon bejön a játék nekem is. XOX-en minimális glitch-et tapasztaltam. Lassan haladok. Azt akartam kérdezni, hogy Ti milyen "taktikát" alkalmaztok a save pontok tekintetében? Megpróbáljátok a szintet rest és respawn nélkül végigcsinálni? Egy nehezebb rész után visszamentek egy save ponthoz? Arra már rájöttem, hogy halál esetén a respawn helyett sokszor jobb betölteni az állást, mert a respawn az ellenfeleket is "újraéleszti". A második nehézségi szinten csinálom, de azért így is nagyon kevés a három stim.

(#879) Xaels válasza Joccc07 (#877) üzenetére


Xaels
félisten

1 héttel a Death Stranding után jelent meg, lehet hogy kicsúszott.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#880) Joccc07 válasza Xaels (#879) üzenetére


Joccc07
addikt

Én is csak erre tudok gondolni. Nem baj majd jövőre tarol. :D Hacsak nem jön még egy SW játék ami jobb lesz.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#881) myckey válasza Joccc07 (#874) üzenetére


myckey
veterán

Én a különféle lényeken röhögök nagyokat....

Láttam már olyat, hogy a "pongo pongo" belevetette magát a szakadékba, azok a giliszta szerű véglények be lettek darálva a venti lapátokkal miközben el akart kapni....vagy mikor egymásnak esnek ! :D

#875) szasanyi

Lootot már más is mondta, máshol is emlegetik....
Itt ennyi van, ekkora hangsúly van a játékmenetben rajta.
Van van, de nem ez a fő mozgatórúgója az egész játéknak/játékélménynek.
Kinézetért felelős holmik vannak benne, hol ennyi hol annyi..... Fénykard részletessége nagyon el lett találva !

Engem például a titkok és egyéb információk jobban érdekelnek, az adatbázis. Amit a droid vagy a főhős gyűjt be a letapogatás vagy képesség által.
Cal ezen képessége nagyon bejövős ! Ritka dolog ez a SW világában.

Nekem ennyi elég is.
De nem mindenkinek!
Egyébként sztm lesz tartalom a Respawntól, ha más nem modderektől 100%.

(#878) Zafir78

Én többször is szoktam meditálni....jókat harcolok a visszatöltött ellenfelekkel. grandmasteren.
Egyébként pedig minden ilyen helyen meg szoktam állni, "Rest" -elni. magyarosan!
Járkálok össze vissza.
Annyi a taktikám, hogy a létező összes dolgot felderítem. A pálya felépítésének minden lehetőségét szeretem kihasználni. Tetszik nagyon az Art...így tüzetesen megvizsgálom, mit "rajzoltak" nekünk.
Természetesen a platformer elemekkel is jól kijövök. Szeretek akrobatikázni, ez is közel áll hozzám.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#882) myckey


myckey
veterán

The Making of STAR WARS Jedi: Fallen Order - Documentary

1 óra 39 perces betekintő ....nem tudm, ez található-e a Delux kiadásban, de ezt megnézzük! Klassz.

(#883) Joccc07
Tundra skint is szerezni kell a BD-1 barátunkhoz...egyébként osztogatják ezerrel, mindenfelé.

Viszont engem ami érdekel, az lényegében az Artbook....bár erre lehet szert teszek az Amazon által. Elég borsos ( 10-12 ezer kb. ) , de egy 240 oldalas "csoda"....annyira jó dolgok vannak benne. Nagyon hangulatos, mint a játék.

THE MAGIC WITHIN THE ART OF STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER
Mutattam már párszor ezt azt róla/belőle.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#883) Joccc07 válasza myckey (#881) üzenetére


Joccc07
addikt

Be kéne szereznem nekem is a Deluxe upgrade-t. De ahhoz még kell egy access előfizetés, hogy megkapjam a 2 skint hozzá és akkor még 10% off is lesz az upgrade árából. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#884) Zafir78 válasza myckey (#881) üzenetére


Zafir78
tag

Nekem is nagyon tetszenek a database entry-k. A "bestiárium" is nagyon igényes.

(#885) szasanyi válasza myckey (#881) üzenetére


szasanyi
félisten

Persze, nem rossz ez sem. A sok infó jó, 5letes megoldások is vannak az meg egyéni probléma, ha vki nem elég jó angolból ahhoz, hogy mindent pontosan értelmezzen (mint én :B ).

(#886) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Sokat kerdezgeti a jedi a kis robotot,hogy can stb, es unalmas,ki lehet kapcsolni? Valamint ki unlockoltam a skill fán pár ütest,de nem veszem eszre ,higy hasznalná.konkretan ufy utok a fenykardal,mint az elso 5 oercben.

(#887) Xaels válasza venom8888 (#886) üzenetére


Xaels
félisten

Értelmezni kell ami le van írva. Nem buttonsmasher a játék, az első suhintás után kell egy kis szünet és utána beadja. A másik féle támadáshoz meg erő kell.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#888) myckey válasza szasanyi (#885) üzenetére


myckey
veterán

Egyelőre én sem vagyok kibékülve azzal a Ponchoval, amit meg tudtam szerezni.
Sokan meg nem is használják...más dolgokat aggatnak a Jedire.

Én pl. a kezdeti Braccas ponchot használom, mert nekem ez megy az ízlésemhez...lehet nem is találok megfelelőbbet, de azért bízom benne.
Meg abban is, hogy egy két ruházat icikk érkezik a játékhoz, erre nagyon rá vannak feszülve a játékosok. Meg a NG+ és Arena módra....de sokan szeretnének a hajóra is gyorsutazás lehetőséget.
Sztm a Respawn odafigyel ezekre a dolgokra. :K csak idő kérdése.

Angol nekem sem perfekt, nem vagyok anyanyelvi....de a meglévő tudást is frissítem, és a szótárazás is sokat segít. persze ez is időigényes.

(#886) venom8888

Mikor a Főhősnek egy egy Force/Fénykard technika felszabadul...akkor bemutatja hogyan kell használni, és mely vezérlővel hívható elő !
A testi adottságokat nem kell különösebben magyarázni, az egyből feltűnik.

Nem ész nélküli csapkodás, és dobókocka elven működik a harcrendszer. A figyelmetlen darálás itt nem megoldás .

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#889) szasanyi válasza myckey (#888) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezt nem akartam megjegyezni mivel még az elején járok, de ott - szerintem - elég nyomi poncho-kat kap. Játék közben szótárazni nem egyszerű, és sok idő ahhoz nincs nekem türelmem. :DDD

(#890) Zafir78 válasza venom8888 (#886) üzenetére


Zafir78
tag

Nézd meg, hogy pontosan hogyan kell használni, van amelyik billentyű kombinációs, vagy hosszan kell nyomni valamelyik gombot.

(#891) venom8888


venom8888
őstag

Oksa koszi:) es a kis robotot miert kerdezgetem 20 sec enkent?

(#892) Zafir78 válasza venom8888 (#891) üzenetére


Zafir78
tag

Boxon a kereszt gombok egyike a kérdezgetés, anélkül nem szól hozzá olyan gyakran.

(#893) myckey válasza szasanyi (#889) üzenetére


myckey
veterán

Ez szubjektív.
Kinek ez tetszik kinek az....van ami egyiknek hányinger, másiknak meg "csoda". :)
Mindenesetre az Art-ban rhdt jó cuccok vannak a Főhősre....remélem beledobják majd azokat. :B

(#891) venom8888

Mert jópofa, és nagy cimborák !

Viccet félretéve....
Olyan sokat nem dumálnak, ha nem direkt van interakció.
Nem vettem észre, hogy idegesítően nyomatná a rizsát -önmagától.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#894) Joccc07 válasza venom8888 (#891) üzenetére


Joccc07
addikt

Mert van egy gomb amivel lehet. Xbox joystickon a lefele gomb (nem tudom mi a neve):B

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#895) Deck válasza myckey (#893) üzenetére


Deck
titán

De faszák lennének ezek a játékba :C

PS5

(#896) Xaels


Xaels
félisten

Na befejeztem a sztorit. Fincsi volt a végére, jól felépítették az egészet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#897) Departed


Departed
őstag

Arra van esetleg megoldás, hogy nem ismeri föl a Logitech F510 gamepad-et a játék? Hiába dugdosom. Minden felismeri csak ez nem. :U

(#898) Lord Myn válasza Dilikutya (#851) üzenetére


Lord Myn
senior tag

A Solo filmben volt ilyen faj Tobias Beckett bandájában, de a film kb. 1/3-nál kinyiffant... :(

"War does not determine who is right - only who is left."

(#899) venom8888


venom8888
őstag

Az utes kombinaciokat amiket ki lockolok,hol tudom meg nezni PC-n,hogy melyik gombal kell csinalni?

(#900) Xaels válasza venom8888 (#899) üzenetére


Xaels
félisten

Ott ahol kiunlockolod? De elvileg ha megállítod a játékot ott is meg lehet nyitni a Skilltree-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.