Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:43

LOGOUT.hu

Star Wars Jedi: Fallen Order
-Az Összefoglaló tartalma frissül-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) myckey válasza #20411392 (#950) üzenetére


myckey
veterán

Van miből meríteni !
Reméljük csak idő kérdése.... :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#952) myckey


myckey
veterán

The Beauty of STAR WARS Jedi Fallen Order

Ez egy kicsit hangulatos....Spoiler veszély!
Szuper amit a tervezők összeraktak. :R Art, map design ....totál SW atmoszféra.

STAR WARS Jedi: Fallen Order OST - Main Menu Theme [EXTENDED]
A zenei aláfestés is pazar, az egész hangzás. Fénykard is totál el lett találva.

Order 66
In game történetszál......több mint 1.7m ember volt már rá kíváncsi.

Azért a sztorit is összetákolták, elég becsületesen.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#953) markknight válasza #20411392 (#950) üzenetére


markknight
veterán

Pont ez a bajom nekem is. Szerethetõ karakterek, de tudjuk mi lesz a sorsuk. A Kotorban nekem pont az tetszett, hogy itt bármi megtörténhet, nem kell fosnom egy main karakter felbukkanásától. Mûködött is a sztori, azóta sem volt ilyen. Ezt, hogy nem látja a mélyen tisztelt fókusz csoport.

(#954) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Valaki plz, mondja meg hogy PC-n alap billentyű beállításon mivel lehet víz alá merülni?

PSN: szuhi

(#955) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Kicsit kalapálhatnának a sugárvető lövedékek sebességén mert az elképesztően rossz.A Battlefrontba tökéletesen hozták ezt a feeelinget,de itt zavaróan lassú. :U

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#956) Xaels válasza sz.atesz89 (#954) üzenetére


Xaels
félisten

Majd ha eljutsz arra a pontra/kioldod a lehetőséget akkor majd kiírja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#957) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Legkozelebb csinalhatnanak valami olyat ahol vegre nem jedi a foszereplo mert uncsi elegge.
A Mandalorian vegre egy friss megkozelites.

(#958) Xaels válasza Malibutomi (#957) üzenetére


Xaels
félisten

A TFU-ban nem Jedi volt a főszereplő és a Battlefront 2-ben sem. Több mint 10 éve nem volt olyan játék aminek Jedi lett volna a főszereplője...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#959) Xaels


Xaels
félisten

Star Wars Jedi: Fallen Order | Bemutató logouton személyes bejegyzés. Lehet még párszor át fogom olvasni és itt-ott belejavítok, de addig is jó szórakozást hozzá

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#960) Dilikutya válasza Malibutomi (#957) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az első két rész alapján jó a Mandalorian, bár elég faék a sztori eddig, meg azért egy futottak még karakter fajának ismeretlen tagjáról filmet csinálni nem nagy valami. Pláne, hogy volt benne még jawa meg bébi Yoda. Szóval a frissesség talán túlzás egy hangyányit. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#961) Deck válasza markknight (#953) üzenetére


Deck
titán

Amire engedélyt kaptak.. Semmit se von le a játék értékéből ez.

Na aludtam picit, jöhet a denevér.. :C

PS5

(#962) keIdor válasza #20411392 (#950) üzenetére


keIdor
titán

Ha nem is Old Republic, de egy 1000 év lehetne és akkor Darth Bane lehetne a "főhős" vagy a főgonosz. :) Na ő még egy zseniális karakter Revan mellett.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#963) #20411392 válasza Deck (#961) üzenetére


#20411392
törölt tag

"Semmit se von le a játék értékéből ez."

Azért ez nem igaz szerintem. Nagyon tetszett a játék, de voltak benne dolgok (amiket nem spoilerezek el neked), amik igenis nagyobbat ütöttek volna, ha nincs utánuk 5(6) film, ami miatt tudtuk, hogy nem történhet másként a dolog.

Vagy a 3. film. Nekem tetszett még az is, de rossz volt nézni a yoda vs sidious meccset. Tudtuk, hogy csak 1 féle képpen lehet vége. Ahogy Windu mester esetét is.

Jó a játék, de ha nem keretek közé beszorított előzmény lenne, akkor jobb is le(hete)tt volna.

----

(#962) keldorpapa88
Nagyon remélem, hogy megvalósul valami ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#964) keIdor válasza Malibutomi (#957) üzenetére


keIdor
titán

Lett volna ilyen is, 1313.
...elég hangulatos is lett volna szerintem.

Nem kellett volna az idióta EA-nek elkaszálnia... remélhetőleg az eladások alapján leszűrik, hogy nem mindenki arra vágyik, hogy €15-ós rózsaszín fegyverekkel lövöldözzön a másikra multiban... Bár ezt ők is tudják, csak ilyen játékokból nem tudnak annyi pénzt kiszedni a végén.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#965) Deck válasza #20411392 (#963) üzenetére


Deck
titán

De erről nem ők tehetnek.. Nem szabad kezet kapva gondolhatták ki és dönthették el melyik korból akarnak játékot csinálni. Disney.. EA..
Persze, hogy csak egyféleképpen végződhetett hisz tudjuk mi lesz de ez egy előzmény rész ezt el kell fogadni ez miatt nem lesz kevesebb a játék.
Én annak örülnék legjobban ha old republic játékokat csinálnának.. Revan and dark side 4ever ;]

PS5

(#966) keIdor válasza Deck (#965) üzenetére


keIdor
titán

Nagyon sok lehetőség van amúgy. Great Hyperspace War, meg ami üthetne akkorát, mint annak idején a Kotor pl. Exar Kun története, vagy ahogy említettem is Darth Bane. Ott is van, ami már "el van döntve" de sok mindenben szabadabb döntéseket hozhatnának.

Bár nekem így is tetszett a játék, film ügyileg sokkal nagyobb gáz van. Állítólag jó szar lesz a kilencedik rész is. [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#967) Deck válasza keIdor (#966) üzenetére


Deck
titán

Ezek az új filmek.. NC..
Thrawn trilógia nálam az igazi folytatás :C
Revan is kaphatna egy teljes sorozatot vagy játékokat amúgy.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#968) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Egyre jobban beszippant a jatek. Most harcoltam a nagydarab sisterrel. Vegre egy normalis SW jatek, el se hiszem, de tenyleg. 15 evet kellett erre varni... azt hiszem az elso jatek lesz amit kiplatinazok PS-en :))

(#969) Malibutomi válasza Dilikutya (#960) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Epp ez benne a friss, SW univerzummindig is arrol szolt hogy ez egy belakott univerzum nem stetil ezert jo egy egyszeru halando kalandjait is latni. Legalabbi snekem mar kezd uncsi lenni hogy minden a jedi-k korul forog a jatekokban. Nekem pont az hianyzik ami megvolt SWG-ben lehess egy egyszeru valaki csk az SW vilagaban.

(#970) S e t h válasza Dilikutya (#960) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nosztalgia faktor lvl infinity, na ebben nagy a mandalorian és végre nem az erőltetett erőhasználatot tolják orrba-szájba.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#971) myckey


myckey
veterán

No comment...

(#959) Xaels
Dicséretes, az idő és energia befektetése !

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#972) Dilikutya válasza Malibutomi (#969) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van egy rossz hírem, a Star Wars-ban minden a jedik körül forog már a kezdetek óta. :) Az, hogy a sok rajongói regény mit kavart bele sokszor már egymásnak is ellent mondva, engem pl. hidegen hagy. :) Játékból is azok a jobbak, ahol erőhasználó a főhős. Na meg az űrhajósak, Rogue Squadron 3D mai napig az egyik legjobb Star Wars játék.
A Force Unleashed mondjuk pont kimaradt nekem, az elsőt elkezdtem, de úgy rémlik, valami hülye roncsnál elakadtam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#973) Malibutomi válasza Dilikutya (#972) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat ha neked ilyen jedi romancod van az a te bajod.
En azert szeretem az SW-t mert mar a kezdetek ota egy belakott univerzum elkepzelheto lakokkal, sokkal szivesebb jatszanek pl egy csempeszt vagy fejvadaszt valami jatekban...vagy pilotat mint anno SWG-ben

(#974) melega válasza keIdor (#966) üzenetére


melega
őstag

Nekem is nagyon tetszett Jedi fallen order. Star Wars force Unleashed hibrid Uncahrted játék imádom az összes részüket, ha kijön az összes dlc újra végigtolom. Az utóbbi a Prince of Persia Sands of Time szériára emlékeztet imádtam.

A Kotort mondják a legjobb Star Wars játéknak, de abból a cod szintű lövöldözésből elegem lett. már nem tud megfogni 10 cod 5 battlefield meg 2 medal of honor játék után kúrvára unalmas az a stílus.

A Star Wars the Old republic ami még tetszik a 16 karikás. Abban a stílusban jó lenne egy star Wars játék ami jóval a 9. rész után játszódik, vagy a Mandaloriant dolgozza föl.

A filmekről annyit a Star Wars Sithek bosszújánál jobbat nem tudnak csinálni kedvencem. Az előző két része kisgyerekeknek való, azoknál sokkal jobb amit a 80-as években forgattak meg a 70-es végén. Ez a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#975) BoneDragon válasza melega (#974) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kotor mint cod meg bf? What? Raadasul utanuk? Ez igy reggel utott.

Mondjuk a hsz tobbi reszehez se art egy dekoder.

[ Szerkesztve ]

(#976) Xaels válasza melega (#974) üzenetére


Xaels
félisten

A KOTOR (Knights Of The Old Republic) soha nem volt COD szerű lövölde. Valamit nagyon keversz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#977) myckey


myckey
veterán

NG+ lehetőséghez EA Fórumon egy vélemény, ami nem rossz . Kitér a kozmetikai dolgokra, gyűjthető-feloldható tartalmakra/képességekre/fejlesztésekre, nehézségre,ellenfelekre....

Arénát a képességfából eredően, sztm bele lehetne implementálni az egészbe.
Poncho-Lightsaber kozmetikát és alkotót is hozzá lehetne csapni....
Meg a Fasttravel is talán megoldható lehet, vissza a Mantis-ra. Én nem igen használnám sűrűn, de akinek ez örömet okoz....végtére is, Opció gyanánt. Esetleg.

Egyébként PS4 -en, van akinek segített a Halál utáni töltési időben a Javítás. Mérsékelte.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#978) #20411392 válasza myckey (#977) üzenetére


#20411392
törölt tag

Így én is végigjátszanám megint. Remélem valamikor jön ng+

(#979) markknight válasza melega (#974) üzenetére


markknight
veterán

A sithek bosszúja nálam is favorit. Minden perce izgalmas, azóta se tudtam egy sw filmet se úgy élvezni.

(#980) Gergello válasza Xaels (#976) üzenetére


Gergello
addikt

Keveri a Battlefront-tal.

(#981) Gergello


Gergello
addikt

Van benne igazság is:

(#982) myckey válasza Gergello (#981) üzenetére


myckey
veterán

Persze, van benne igazság is.
pfff. Hagyjuk már. Ordító .........

Stúdió?!
Lucas Arts?
Sokat segítettek a Respawn gárdájának is
PVP?
Mi van!

Tök jól lehet ilyen ökörségekkel hergelni a népet. :K

Az is igaz, hogy a 20 éves kocsi idehaza, nem egy Ferrari.

Tényleg van benne igazság!
Valóban nincs PVP ...
Atya világ.
Legalja.....

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#983) Xaels válasza Gergello (#981) üzenetére


Xaels
félisten

Rögtön az első egy nagy kibaszott nagy kamu mivel el lehet dobni a Fallen Orderben is a fénykardot, sőt a távolság tovább fejleszthető és van akár körülötted köröző skill is hozzá... nem is olvastam tovább, mert aki ezt írta full inkompetens.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#984) Blizz


Blizz
őstag

Hali,

van egy Trust controllerem és próbálnám összeheggeszteni a játékot x360 emulatorral, de sehogy nem sikerül, neten nem írnak semmit se róla. Esetleg valakinek sikerült már összhangba hozni a kettőt?
Billentyűzettel elég vicces ezzel játszani (borzalom) :)

No mistakes, just happy little accidents

(#985) myckey válasza Blizz (#984) üzenetére


myckey
veterán

Steamen ilyet találtam, de gondolom ehhez steam játékprofil kell.
Meg ez nem is hozzád hasonló.

Hey, I had the same problem. I managed to fix it by going to the Steam menu, and clicking settings. Once there, click on Controller and General Controller Settings. From there it will have "Guide Button Focuses Steam", un-check this and check Xbox Configuration Support. That should solve the issue

Illetve van aki a win10 kézi frissítésére esküszik, eszköz frissítésre pluszban.
Van akinek az ilyen olyan vezérlőt felismerte, játék közbeni csatlakoztatással.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#986) Blizz válasza myckey (#985) üzenetére


Blizz
őstag

Közben megoldódott, a core mappába másoltam be az emulatort, nem pedig ahol az exe van, pedig oda kellett vna, most bemásoltam oda és működik. :)

De köszi a segítséget

No mistakes, just happy little accidents

(#987) Gergello válasza myckey (#982) üzenetére


Gergello
addikt

Még egyszer leírom, jó ? Lassabban. V a n b e n n e i g a z s á g i s .

(#988) Xaels válasza Gergello (#987) üzenetére


Xaels
félisten

Minimális, az egész egy nagy hangulatkeltés fél vagy fals információkkal csak arra kihegyezve amit a készítő úgy vél nincs a JFO-ban (hozzáteszem az Outcast-re sem igaz sok minden amit beleírt), de közben mint írtam már az első pont bukik nem is kicsit. Megfordítva a JFO is tud egy csomó mindent amit az Outcast sem tudott. Kicsit más a két játék stílusa, műfaja.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#989) myckey válasza Gergello (#987) üzenetére


myckey
veterán

En is leírom, jó?
Lassabban.
H a n g u l a t k e l t é s.
E r t e l m e t l e n o s s z e v e t e s.
I n k o m p e t e n s

Az, igaz....

:K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#990) Dilikutya válasza melega (#974) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 70-es, 80-as években készült eredeti trilógia nem véletlenül tartozik a legnagyobb filmek közé. Azok nem csak az összes többi SW résznél jobbak...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#991) Deck válasza Dilikutya (#990) üzenetére


Deck
titán

A nem kánon sztorik sokkal jobbak.. :DD

PS5

(#992) Dilikutya válasza Deck (#991) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Star Wars-t nem feltétlen maga a sztori tette naggyá, az elég népmesei a klasszikus trilógiában. Viszont hiába van egy jó sztorid, ha nem tudod elmesélni. George Lucas-nak volt egy népmesékből, lovagregényekből meg innen-onnan összeollózott sztorija, majd filmtörténelmet írt vele, mert el tudta mesélni. Ennyit erről. :)
Tarantino is így tudja eladni a ponyva exploitation sztorijait.
Más kérdés, hogy 1977-ben a látvány csodájára járt a világ is, ami szerintem is annyira jól sikerült (persze ma már látszik a kor), hogy vétek volt bármikor is digitálisan belebarmolni. Legnagyobb bánatomra Európában ki sem adták a trilógia eredeti moziverzióját se DVD-n, se BD-n, csak az összebarmoltakat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#993) myckey


myckey
veterán


- Star Wars #FallenOrder is such a well crafted game.

The combat is challenging without being frustrating; the story is well done; the platforming elements are well thought out and BD-1 is an awesome Droid!
Best Star Wars game in years!!
- Highly recommend it !


Eközben Tokyoban... Comic Con

Ez meg egészen ..... :Y


Ez volt a limitált szériás dobozban, amit jóval fentebb mutattam.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#994) BoneDragon válasza myckey (#993) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát azt a lightsabert elfogadnám a polcra

(#995) markknight válasza Dilikutya (#992) üzenetére


markknight
veterán

Ehhez kapcsolódva ajánlom az álmok háborúja címû dokumentum filmet mindenkinek akit érdekel az ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#996) Xaels válasza BoneDragon (#994) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk akkor már rendelnék egy működő replikát és azzal lehet zseblámpázni is :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#997) Deck válasza Xaels (#996) üzenetére


Deck
titán

Nekem a falra kéne dísznek világító "fénykard" de sehol sem találok normálisat. Csak elemes gagyikat.

PS5

(#998) myckey válasza Deck (#997) üzenetére


myckey
veterán

Mickey egér világban csinálhatsz magadnak
Korán keljél ! :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#999) Xaels válasza Deck (#997) üzenetére


Xaels
félisten

Hát minden csak pénz kérdése. Külföldről lehet $200 körül olyanokat venni amik rendes alu testtel rendelkeznek és akár harcolni is lehet velük. Ultrasabers, SaberForge.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1000) Deck válasza Xaels (#999) üzenetére


Deck
titán

Nekem elég egy olcsó is csak a falon lenne. RGB-set csinálok szerintem, olcsó fénykard másolatom van úgyis.

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.