Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:43

LOGOUT.hu

Star Wars Jedi: Fallen Order
-Az Összefoglaló tartalma frissül-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) paltom


paltom
tag

Csak 1 óra 40perc átvezető, azt hittem több lesz annál, de gondolom lesznek majd scriptelt jelenetek is.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#502) Mike válasza Deck (#499) üzenetére


Mike
veterán

de csak easyn, aztán újrakezded very hardon :D

(#503) Dilikutya válasza paltom (#495) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fojtogatás, nem folytogatás. :(

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#504) Mike válasza Dilikutya (#503) üzenetére


Mike
veterán

legalábbis az Akadémia ajánlása szerint

(#505) myckey


myckey
veterán

Most kaptam a Konzolvilágtól emailt.

A rendelés megerősítve, összekészítve és megy a futárhoz...holnap elvileg kiér, vidékre is.

Közben ránéztem....és az ajándék zokninak is szabtak ki árat. :D
Na mondom ez így nem okes.
Felhívtam őket, és tudnak a problémáról...számlázásnál ez nem lesz feltüntetve, és dolgoznak rajta hogy online felületen se legyen ez kilistázva.

Ha esetleg más is kap ilyen levelet.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#506) Deck válasza Mike (#502) üzenetére


Deck
titán

Very easy-t akartam de hát nem raktak bele.. ;]

PS5

(#507) Joccc07 válasza myckey (#505) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam 0-ás a zokni. Én azon lepődtem meg, hogy csak 2 dolog van a pakkban erre ott egy 3. tétel is. Aztán elolvastam, hogy az a PO DLC.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#508) bulikavagyok válasza Joccc07 (#507) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azt látom, h a review embargo holnap reggel 6-kor jár le, de arról van már infó, h milyen hosszú a játék? Engem igazából csak ez érdekelne. Itt egyelőre nincs róla adat.

Joccc07: Sry, nem válasz akart lenni. :B

[ Szerkesztve ]

(#509) myckey válasza bulikavagyok (#508) üzenetére


myckey
veterán

Igen, akad róla ez az.... :)
Van aki a God of Warhoz hasonlítja a játékidőt.... God of War - 2018 -

Lesz nem egy olyan helyszín, ami teljesen bejárható, míg lesz olyan ami behatárolt és azt hiszem a történetvezetés során jön képbe. Planéták, meg nem planéták.

Azt olvastam, hogy a komplexebb dolgokhoz kellhet 3-5 óra vagy több, nehézségtől függően...
A FŐ történeten kívül van még mellékküldi, titkok, felfedezésre váró területek és gyűjthető tartalmak....meg egy két apróság még.

Összességében, a Történetre koncentrálva....20-30 órát írnak.
Ezt pedig ki lehet egészíteni a fentebb soroltakkal és játékstílussal -fokozattal.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#510) Deck válasza myckey (#509) üzenetére


Deck
titán

Ez az idő egy nem OW játéknál több mint elég. Hisz 10 óra körül szoktak lenni a nem OW játékok.. A GOW igaz félig az de az 20 óra, Spider-Man 16,5 óra. Összes Far Cry is 16 óra alatt van, Tomb Raider 13 óra, Uncharted 4 15 óra.

Tehát nem lehet okunk panaszra.. Ha nagyon élvezetes lesz a gameplay akkor meg újra neki lehet állni.. NG+ ról gondolom semmi hír?

PS5

(#511) myckey válasza Deck (#510) üzenetére


myckey
veterán

A többihez viszonyítva, bőven rendben van az előzetesen várható játékidő!
Pont mint az általad sorolt címeknél is.

De olvastam egyébként hosszabb játékidőt is, csak nem akarom eltúlozni....bár nem én mondom, mert nekem nincs meg a játék. Olyanok mnondják, akik végigmentek már rajta többnyire.

- De ez a játék, olyasmi lesz mint a GoW 2018....a felfedezést is hasonlították ahhoz. Állítólag! De ahány ember, annyi féle hasonlat!

another thing about the whole game if you're wondering how it plays. Think God of War 2018. Exploration heavy, lots of hidden areas blocked off until you get the right abilities, a bit more emphasis on platforming, and more forgiving combat.

A Jedi: Fallen Order, egyébként nem lineáris....Lesznek benne ilyen jellegű megoldások is, ahol követni kell a kőbe vésett irányt-történést....de nagyon nem egysíkú csőjáték.
Maga a felfedezés és pályatervezés is ez ellen van.

Aztán itt csak a történetről beszélünk, ha minden igaz, nem is legnehezebben. Vannak extra dolgok is, ami kitolja az egészet.........

Sajnos nem lesz NG+
Erről is mutattam már infot, van itt valamerre. :D Fene tudja már hol.
Nem találták megfelelőnek a játékmechanikához, pályákhoz.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#512) Deck válasza myckey (#511) üzenetére


Deck
titán

Mérni fogom mennyi idő alatt fejezem be, de felfedezek majd mindent az biztos.. :C

PS5

(#513) bulikavagyok válasza myckey (#509) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem ennyi bőven elég, köszönöm az infót! :R Meg is vettem.

(#514) markknight


markknight
veterán

Én is kaptam visszaigazolást, meg a nulla forintos zoknikák is jönnek :D LOL amúgy, felvenni nem igazán fogom max otthon.

[ Szerkesztve ]

(#515) myckey válasza bulikavagyok (#513) üzenetére


myckey
veterán

Frankó, de ne törj kerékbe, ha valami csoda folytán sikerül 1 órán belül kijátszanod...
A kettő az már vállalható. :DDD
Háromba bele sem merek gondolni :Y

(#514) markknight
Nekem is jött már email meg SMS is....futártól és boltból , is.
Holnap jönnie kell, ha nem lesz katasztrófa.

De viccesek.....bolt a zoknit is felszámolta, de futár "csak" a játékot fizetteti ki..... ;]
Persze már a bolttal is megbeszéltem.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#516) bulikavagyok válasza myckey (#515) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Akkor örök harag! ;]

Más: Xboxon már indítható a játék a szokásos "trükkel"!

[ Szerkesztve ]

(#517) Xaels válasza Deck (#510) üzenetére


Xaels
félisten

Ez így van. Sokkal inkább 15-20 órányi aktív cső mint kétszer ennyi tanácstalan kutyagolás a pusztában. Remélem a kirakósok, a felfedés is igazán jó lesz

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#518) myckey válasza bulikavagyok (#516) üzenetére


myckey
veterán

Olvastam, hogy valami nyúZélandi módosítással, időzónára vonatkozó....neki lehet majd futni hamarabb.
Programot kell hozzá letölteni.
De nem mindenkinek jön be.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#519) Deck válasza Xaels (#517) üzenetére


Deck
titán

Pontosan ahogy mondod :C

PS5

(#520) bulikavagyok válasza myckey (#518) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sokkal egyszerűbb ettől. Elég csak átállítani az xbox régióját Új-Zélandra. Ez mindeniknél működik.
Az első 3 perc után: kicsit jobb grafikára számítottam. :B Most pár órára eltűnök. :D

[ Szerkesztve ]

(#521) Deck válasza bulikavagyok (#520) üzenetére


Deck
titán

Van 4k 30fps és fhd 60fps mód.. Jó játékot :C

PS5

(#522) bulikavagyok válasza Deck (#521) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi! :R Láttam, h van performance mode, de nálam a 1080p szóba sem jöhet.

(#523) myckey válasza bulikavagyok (#520) üzenetére


myckey
veterán

Én ilyennel nem szoktam foglalkozni, de láttam a lehetőséget. :D

A grafikával egyébként eddig elégedettek voltak a játékosok.
Kíváncsi leszek milyen lesz PC-n.

Na jó játékot!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#524) myckey válasza Xaels (#517) üzenetére


myckey
veterán

Azt én sem tudom, miféle dolgok lesznek ezek a "titkok".....mit lehet kezdeni mellékküldetésben, vagy mennyire lesznek érdekes a begyűjthető tartalmak és maga a világ, amit majd be lehet járni, feltárni....

Ez jó kérdés.

Csak lesz benne valami minőségi tartalom is. :D A történeten kívül.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#525) Xaels válasza myckey (#524) üzenetére


Xaels
félisten

Én inkább arra gondoltam, hogy a a fő sztoriban ezek az elemek milyen szerepet fognak betölteni. Mint az UC4-ben ezek szerves részei voltak az eseményeknek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#526) Mike válasza Deck (#510) üzenetére


Mike
veterán

csak ámulok a számok láttán
életemben nem fejeztem be egy játékot sem 10 óra alatt
(de ezt már megbeszéltük)

(#527) Deck válasza Mike (#526) üzenetére


Deck
titán

Ezek a számok csak a fősztorit jelölik és csak kiindulási pont.. :DD

PS5

(#528) myckey válasza Xaels (#525) üzenetére


myckey
veterán

Az a helyzet....
Hogy meg lehet oldani sztm ezek nélkül is a FŐ történetet...de ezt most csak az alapján mondom, hogy aki végigment a sztorin, az a Trófeákat nem maxolta ki. Ott pedig akadt olyan, ami összefüggésben van a felfedezéssel meg begyűjthető dolgokkal. Ha jól emlékszem !
Szóval, biztosan nem kell mindent összeszedni és feltárni..valószínű nem minden képezi majd a FŐ történet szerves részét. Viszont Bizonyos, hogy lesznek terülteke, amikhez ezt azt meg kell szerezni és fel kell nyitni a karakterben, hogy oda be tudj majd később jutni, visszatérve oda ha úgy hozza a sors.
A világ feltárása pedig a Titkok miatt lehet még érdekes, ilyen adatbank szerű lesz a játékban, amit a robottal kell feltérképezni és elmenteni, majd aztán lehet érdekességeket olvasni .

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#529) myckey


myckey
veterán

Ez is befutott !

SW Jedi: Fallen Order - Dark Temple #4.
Rohadt jó ez a borító....ez is ! :C
Érdemes elolvasni, belenézni a megjelent kiadásokba is....a leendő mesterünkről és az ő mesteréről szól a dolog. De már mutattam.
A végén, utolsó oldalon ott a befejező rész borítókép...hangulatos!

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#530) myckey


myckey
veterán

Van ahol egészen hangulatos ! Bracca In Game jelenet
Ez egy Xbox One konzolon készült. Egy 6 éves eszköztől....sztm bőven vállalható kategória. 1080p . Ez az alap. Nyitható bátran...semmi spoiler sztm, erről már eddig is tudtunk.

Arra azért kíváncsi leszek, mi különbségek lesznek a platformok között, már ha lesz... :F

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#531) Deck válasza myckey (#530) üzenetére


Deck
titán

Én gonosz akarok lenni benne és elfoglalni mindent, mint mint a Kotor 1-be.. Olyat lehet? ;] :P

(nagyon sokszor végigjátszottam pc-n, telón is de sose voltam jó.. ;])

[ Szerkesztve ]

PS5

(#532) myckey válasza Deck (#531) üzenetére


myckey
veterán

Itt olyan jó leszel, mint a ma született bárány .
Tiszta, kívül belül...na jó, kívül nem mindig.

Egyébként majd lehet csinálni összevetést a pc-ps és box között. Meg konzolon is a régebbi és újabb típusok-beállítások között.
De előbb PC-n induljon el, rendjén. :D

Ez is Xbox One S...azt mondja az illető, hogy X-en még szebb, de ott van valami gubanc
jah, mindkét gépe megvan. Ez sem különösebben spoiler stzm.

(#533) Xaels
Én is ebben bízom.
De őszintén szólva, én nem várok nagy dolgokat....aztán fene tudja.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#533) Xaels válasza myckey (#532) üzenetére


Xaels
félisten

DigitalFoundry biztos ki fogja elemezni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#534) Mike válasza myckey (#532) üzenetére


Mike
veterán

szerintem nem kéne. abból szokott lenni a veszekedés

(#535) Mike válasza Deck (#531) üzenetére


Mike
veterán

ejnye :(

:D

(#536) Deck válasza Mike (#534) üzenetére


Deck
titán

Jaja, elfognak fajulni a dolgok akkor.. ;]

PS5

(#537) myckey válasza Mike (#534) üzenetére


myckey
veterán

Ha azért elfajul a dolog ,mert felnőtt emberek képeket mutogatnak...amin mondjuk látni hogy valamelyik előrébb van, vagy nincs.....vagy mondjuk a különbség nem érzékelhető...

Akkor gratulálni tudok minden résztvevőnek, aki ilyenbe belemegy.

Gondoltam lehet értelmesen is csinálni ilyen összevetést.

De majd a cikkek kielemzik teljesen, igaza van Xaelsnek.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#538) Mike válasza myckey (#537) üzenetére


Mike
veterán

lásd rdr2 pc-s topik
a konzol a játékipar pestise, stb
plusz semmivel sem vagyok kisegítve hogy hogy néz ki a játék pc-n vagy swicthen
emiatt nem fogok pc-t fejleszteni, switchet venni
de igazából a fikázókkal van bajom
mindenki örüljön annak amije van, és ne más rovására

[ Szerkesztve ]

(#539) Deck válasza Mike (#538) üzenetére


Deck
titán

Élvezzük csak a játékot aztán ennyi :P
Amúgy meg ez a mi, hogy néz ki dolgot sokszor a screenshot nem adja vissza hisz fontos a megjelenitő amin nézed. HDR-t se képes visszaadni egy screenshot:))

Annak örülök, hogy az rdr 2 topik ketté vált. Nem kell folyton a hardveres dolgokat olvasni.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#540) myckey válasza Mike (#538) üzenetére


myckey
veterán

Elég nagy baj, ha nem lehet értelmesen összehasonlítani a dolgokat.
Nem is azért, hogy mondjuk bárki ki legyen segítve vele.....pusztán csak ha kíváncsi rá az ember.
Akit nem érdekel, az majd nem szól bele, jobb esetben. :)
Az meg engem nem érdekel mi megy más topicban.
Mondom, mindenkinél az értelem.

A screenshot pedig szerves része a játékokkal kapcsolatos témáknak. Itt meg szerencsére leszünk többféle gépekkel.

(#539) Deck

Ilyet ne írj, mert itt biztos lesz hardveres problémáról szó. 100%, hogy nem lesz tökéletes a játék, PC-n pedig a beállítások mindig is kacifántosak, bár ez függ a játéktól is. Unreal E 4 még jó is. :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#541) Mike válasza Deck (#539) üzenetére


Mike
veterán

ebbe bele se menjünk, mert jön az hogy minden tv szar ami nem került fél millióba, és hülye vagy ha neked nem olyanod van

az rdr2 pc-ben ha konzolod van, már attól hülye vagy
jó, azért vannak normálisak is

[ Szerkesztve ]

(#542) Mike válasza myckey (#540) üzenetére


Mike
veterán

baj nem baj, ilyen az emberi természet
lényeg hogy egy csoportba tartozunk, mindenki más minimum hülye, és eltiprandó
aztán akad egy-két szépelgő, de azok nihillisták, nem tudnak még igazán jót gyűlölködni se.
őket mindenki utálja

:D
irónia volt

(#543) myckey válasza Mike (#542) üzenetére


myckey
veterán

Mindig tanul újat az ember ! ;]

Na mindegy...jöhetnek a képek orrvérzésig...csúnya is meg nem csúnya is , meg még ami kimarad.
A többi engem marhára nem érdekel. Se más topic meg játék. De még ember sem. :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#544) soo277 válasza myckey (#543) üzenetére


soo277
őstag

ja az új codba is volt valami újzélandi régió stb..hát nem tudom én inkább kivárom,főleg így ,hogy pát óra van hátra :B :B :B

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#545) myckey válasza soo277 (#544) üzenetére


myckey
veterán

Xboxon ez egyszerűbb valóban.

Ott már lehet vele játszani. :K

Én meg majd holnap valamikor, ha a futár nem délután hozza, mert akkor csak vasárnap kb....
De én nem vagyok ráfeszülve....várom várom, csak módjával. Az idő inkább telne lassabban.

Egyébként nagyon hangulatos dolgokra akadok....remélem ilyen lesz az egész, többnyire.

(#546) Mike
Én meg egyelőre tuti nem lövök képeket.....majd ha odakerülök, meg rendesen be tudok ülni elé. Talán akkor.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#546) Mike válasza myckey (#543) üzenetére


Mike
veterán

én úgyse nézem a topikot a kijött, szóval hajrá :)
majd visszajövök amikor vége

(#547) soo277 válasza Mike (#546) üzenetére


soo277
őstag

Persze persze :DDD :DDD :DDD

BT: wersoo#21211

(#548) soo277 válasza soo277 (#547) üzenetére


soo277
őstag

(#549) myckey válasza soo277 (#548) üzenetére


myckey
veterán

Teli van már a net mindenféle videókkal, csak be kell írni :D

Azért a minőséggel némelyik adásban van problema.
Meg a játék-nem-tudással is.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#550) RudY válasza soo277 (#544) üzenetére


RudY
addikt

Igen, boxon sima ügy, látom bulikavagyok már nyomja ezerrel. :DDD
Nálam 17:00 óra a kezdés időpontja, mivel a szingapúri MS Store-ban vásároltam, így az az indítási időpont érvényes (régióváltás nélkül is)... úgyhogy bele is csapok izgatottan. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.