Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:43

LOGOUT.hu

Star Wars Jedi: Fallen Order
-Az Összefoglaló tartalma frissül-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1052) Deck válasza duvi (#1051) üzenetére


Deck
titán

Ennek örülök. Drukkolok az eladásoknak :C

PS5

(#1053) stoon


stoon
őstag

Nos hölgyek/urak remélhetőleg én is "boldog" játéktulaj vagyok mától.......(bár csak az alapverziót vettem +)

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#1054) IntelKiller7 válasza Deck (#1049) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Sikerült. :DDD Közben elmentem edzeni meg stb. De meglett a küldi. Haver szerint a felénél vagyok most. Most tanulta meg a magához vonzás skillt is pl.

Nem rossz játék amikor folyamatosan benne vagy, mész előre, csatázok. De amikor így eltévedsz és csak keresed, hogy merre vagy, és merre kéne menni, az kicsit kivesz a játékból, és úgy már nem olyan. Legalábbis engem amikor ez van akkor teljesen elveszít, közben amikor megy minden frankón, akkor viszont nagyon király. :)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1055) BoneDragon válasza IntelKiller7 (#1054) üzenetére


BoneDragon
veterán

Tenyleg nem ertem, hogy tudsz eltevedni. :D

(#1056) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Uj patch jon. Bocs a link miatt.

https://www.reddit.com/r/FallenOrder/comments/e1la5p/star_wars_jedi_fallen_order_patch_wc_nov_25/?utm_medium=android_app&utm_source=share

(#1057) Deck válasza BoneDragon (#1056) üzenetére


Deck
titán

Le is frissült :C

PS5

(#1058) Dilikutya válasza IntelKiller7 (#1054) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért spoiler ez? Aki már látott SW filmet/játékot, az ezen nem fog meglepődni, sőt számít is rá. Ennyi erővel lehet spoiler tagba tenni, hogy valószínűleg lesz benne fénykard és rohamosztagos. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1059) IntelKiller7 válasza Dilikutya (#1058) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Jobb a békesség. Manapság divat minden szarért hisztizni. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1060) Dilikutya válasza IntelKiller7 (#1059) üzenetére


Dilikutya
félisten

Megérett ez a planéta a pusztulásra... ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1061) myckey válasza duvi (#1051) üzenetére


myckey
veterán

Beaks 1 MILLION Players On STEAM In Less Than a Month

Mindenki örül, minden frankó!
Talán majd jönnek a tartalmak is.

Star Wars Jedi: Fallen Order Patch W/C Nov 25

(#1056) BoneDragon
Láttam hogy már mutattad a javítást, de beraktam, hátha így majd könnyebben tudok vele ezt azt kezdeni...magamnak. :R

(#1054) IntelKiller7

Nagyon szeretek benne elveszni !
Keresgélek, mászkálok...néha visszatölt pár ellenfelet, akkor azokat rendbe rakom. NÉZELŐDÖK....előveszem a térképet, amit számomra eltaláltak, majd azon nekikezdek okoskodni kicsit.
Az átjárók / rövidítések meg ötletesen lettek belepakolva, jókor...jó helyen.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1062) cyberkind válasza myckey (#1061) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig ha minden igaz a single játékok halottak vagy mit is mondtak ezek. :F

Paranormal Cocktivity

(#1063) myckey válasza cyberkind (#1062) üzenetére


myckey
veterán

Mindenki azt mond, amit akar...vagy amit szabad.
Lényeg a játék, ami jó.
Többi mehet a levesbe, mint a sok igazmondás...

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1064) myckey válasza myckey (#1061) üzenetére


myckey
veterán

businesswire.com
The Force Is Strong With Star Wars Jedi: Fallen Order


--In the First Two Weeks, EA Achieves Fastest-Selling Digital Launch for a Star Wars Game Ever, Becomes EA’s Top-Selling Star Wars Title on PC in its Initial Launch Window--

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1065) myckey válasza IntelKiller7 (#1038) üzenetére


myckey
veterán

Már mutattam én is egy Hasznos Polygon útmutatót, a játékhoz és a benne található tartalmakhoz
Természetesen Spoileres.

A térképet sajátítsd el frankón, az sokat segít. Menet közben pedig forgasd, közelíts rá, válts rajta szintet ..... Használd !

(#1043) BoneDragon

Hála az égnek, azért nem csak egy irányba lehet elindulni a térképeken, és ha az ember nem használja megfelelően a holomapot, bizony el lehet veszni a pályán. :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1066) IntelKiller7 válasza myckey (#1065) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Közben tegnap végigvittem a játékot. Ez majd jó lesz a cuccok begyűjtéséhez. :) Achi farmolás ON. :DDD :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1067) myckey válasza IntelKiller7 (#1066) üzenetére


myckey
veterán

Szerencsére a Fő küldetés / történet mellett, van benne egyéb tartalom is, amire rá lehet állni.
Persze nem mindenkinek nyeri el a tetszését a sok sok kozmetikai dolog, meg fejlesztgetés, skill unlockolás....Databank / Info feltárás. De ez már ízlés kérdése.
Ez meg csak-csak akció/kaland játék, így nekem ez elég.
Kivéve a poncho fizimiskákat, egyelőre. :D
Bár a kert felvirágoztatása is megér egy misét

Gratulálok!
Én 20 órával, most űzöm a harmadik helyszínt, vagyis még csak bele kezdtem ....... van még pár. Elleszek. ;]
Persze a grandmaster és sajátos játékstílusom/maxolás sem segít mindig előre, gyorsan.

(#1068) Deck

Nekem nem a Skinek összességével van gondom, csak némelyik Ponchoval.....
Fénykard az EPIC ! :Y
Cal öltözékével is elvagyok.....Droid és Mantis is Ok.

Sokan másik is várnak még ruházati terméket a játékba. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1068) Deck válasza myckey (#1067) üzenetére


Deck
titán

Imádom a játékot és a trófeák is faszák. (kár, hogy nehézségi trófea nem került bele mint a Titanfall 2-be pl.)
A skineket is szeretem a játékokba de őszintén elég gyengék lettek a FO-be. Amiket mutattál art-ok azok nagyon faszák. Kár, hogy nem kerültek bele.

PS5

(#1069) keIdor válasza Deck (#1068) üzenetére


keIdor
titán

Nem elég hosszú a játék, én alig foglalkoztam a skinekkel. Eleve a fénykardot nem is látod csak az asztalon, a hajót sem nézegeti az ember, szóval ezek olyan felesleges elemek voltak végig szvsz.
Én valami 3-4 nap alatt kivittem kényelmesen, igaz pont szabin voltam és ráértem egész héten.

20 órás játékba olyan sok értelme nincs, kellett valami gyűjtögetés bele és nem volt jobb ötletük.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1070) Deck válasza keIdor (#1069) üzenetére


Deck
titán

De hisz tettek bele csak elég csúnyák.

PS5

(#1071) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Sziasztok!

Lassan nekiállok én is a játéknak PS4 Pro-n, de előtte kérdezni szeretném tőletek, hogy valóban rossz a HDR? Mik a tapasztalataitok? Esetleg OLED TV-vel is van tapasztalat?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#1072) Deck válasza ImACeltic (#1071) üzenetére


Deck
titán

Jobb az SDR. Elég ha rákeresel neten, sok a panasz.

PS5

(#1073) Wesder


Wesder
félisten

Megvettem én is. Nem szeretem a SW-t, de ez jónak tűnik. Holnap neki is àllok, addigra lejön. Elég nehéz szülés volt. Érmét dobtam, aludtam rà többet is, 10-nél többet nem akartam adni érte, de aztàn most beadtam a derekam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1074) Deck válasza Wesder (#1073) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#1075) sith7 válasza Wesder (#1073) üzenetére


sith7
nagyúr

Csak spoiler mentesen pls :R
Messze még a karácsony :O :P

(#1076) Deck válasza Wesder (#1073) üzenetére


Deck
titán

Amúgy ha nem szereted a SW-t akkor miért vetted meg? :DDD

PS5

(#1077) Wesder válasza Deck (#1076) üzenetére


Wesder
félisten

Mejt lézejkajdoszni minten gyejek szejet:))

Nem szerettem a filmeket, csak az első 6-ot làttam, de nem maradt meg belőle semmi, csak az énvagyokazapàd meg a lézerkard.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1078) Deck válasza Wesder (#1077) üzenetére


Deck
titán

Fénykard nem lézer. :Y

Kotor játékok se voltak meg? Nem tudom mennyire fogod így egyáltalán élvezni.. :DDD

Remnant-al hogy állsz?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1079) Wesder válasza Deck (#1078) üzenetére


Wesder
félisten

SW Battlefront 2 volt az utolsó amivel jàtszottam, még PS2-n.
Plazmakard amúgy, csak megmaradt a lézerkard kifejezés.

Sehogysem àllok vele, visszamentem RockSmith-ezni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1080) keIdor válasza Deck (#1070) üzenetére


keIdor
titán

Értem, de én meg azt mondom túl rövid eleve a játék, úgyse nézegetném. :) Gondolom más is így van ezzel. Két trófea hiányzik már csak, mondhatni majdnem 100%-ra ki van maxolva a gém és szerintem max 20 óra volt így is, szóval nem egy RPG hosszúság, még ennyi skinnek se látom értelmét amit beleraktak.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1081) Deck válasza Wesder (#1079) üzenetére


Deck
titán

Azért, remélem élvezni fogod.. :C

PS5

(#1082) Wesder válasza Deck (#1081) üzenetére


Wesder
félisten

Eleinte biztos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1083) Novver válasza myckey (#1067) üzenetére


Novver
senior tag

Hát én megjelenése óta tologatom grandmasteren, most jutottam oda hogy Zeffo-ra mentem vissza másodszor és sikeresen összefutottam Cere lányával az Inquisitorral
Na ő kifogott rajtam.
Eleve a nagyobb enemyk durva erősek számomra úgy hogy nem játszottam Souls illetve Sekiro játékkal.
A legnehezebb elugrálni és védeni a támadásaikat, valami nagyon nehezen és lassan érzek rá hogy mikor hogy kéne. Ja és az sem segít hogy két ütéssel elterít :D
Zeffon lenyomtam a különleges bosst, de vért izzadtam. A másik 3 még hátravan, Bogdoval az élen...
Tudom hogy elméletileg nem ad semmi achit vagy skint vagy akármit a grandmaster, de ha már azon kezdtem, akkor végigszenvedem, nem akarom lejjebb rakni a nehézséget, mert mégis mi van ha van valami secret ami csak grandmasteren jön elő mint ahogy utalt is rá a designer korábban amit linkeltél.

Én marhára élvezem a játékot.

Life is a game... The game is my life!

(#1084) myckey válasza keIdor (#1080) üzenetére


myckey
veterán

Én nem így vagyok vele.
Gondolom más is van úgy mint Én....biztos úgy is mint Te. :)

"Látod" én 20 óra alatt, a harmadik helyszínre léptem át, ezen még csak pár százalékot derítettem fel.
Természetesen a grandmaster és játékstílus/hozzáállás miatt....de Nekem biztos sok sok óra még a vége. Elég hosszú ez így.
Viszont a létező összes "nyavalyát" kinyitom, elolvasom...megszerzem.
Közben pedig szoktam nézegetni ezt is meg azt is, amire felhúzható bármi skin, meg amit beleraktak a programba.

Természetesen van benne 2-3 óra tesztelgetés is, pláne PC-n az Unreal 4 Console miatt....

#1069) keldorpapa88
Egyébként szerencsére nem csak skineket lehet benne gyűjtögetni...másra is jutott az ötletelésből.

(#1078) Deck
Fénykard...lézerkard meg plazma..
Nem mi találtuk ki, annak nevezzük aminek tetszik.
Nekem a fénykard a nyerő...de legjobban a "Lightsaber" -t kedvelem.

(#1083) Novver

Az a buli, ha élvezhető egy játék. Többi le van ejtve !

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1085) keIdor válasza myckey (#1084) üzenetére


keIdor
titán

Én se rohantam, sosem szoktam, de 20 óra alatt látod, szinte maxolva van a játék, szóval nem hosszú egyáltalán.
Harmadik helyszín alatt Dathomir-t érted? Most nem akarok még annyit se elárulni, hogy neked mennyi van vissza, elég ha én tudom. :) Nekem elég volt a Jedi Knight, mert se Sekiro-t se DS-t nem játszottam.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1086) myckey válasza keIdor (#1085) üzenetére


myckey
veterán

A Hosszú az szubjektív.
Hozza simán azt, amit a hasonszőrű társai, sőt. ( Egyértelmű, hogy a totál openworld játékokhoz ezek a stílusok nem érnek fel, időben. )
A bele fektetett órák száma, az meg tényleg függ ettől meg attól és blabla.... :B

Nem nem, én a Bogano után vagyok Zeffon.
Dathomirra nem megyek, még....így is fekszik a karakterem grandmasteren, nem kell még több fájás.

Aránylag tisztában vagyok a dolgokkal, hogy mennyi van még az össz világból. Ebbe abba már beleszagoltam a neten. :D ( De mindent nem lőttem le magamnak )

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1087) BoneDragon válasza keIdor (#1085) üzenetére


BoneDragon
veterán

Teljesen jó ez a hosszúság a mai játékoktól, sőt.. Próbáld legközelebb legnehezebb fokozaton és akkor több lesz. Tudod anélkül buzis. ;]

(#1088) sirszevenap válasza Wesder (#1073) üzenetére


sirszevenap
őstag

Pfu. Bőven elég lett volna neked az elmondásaid alapján az Origin Premier. :D Egy potenciális lehúzást látok majd ebbe! Nem ellened irányúl, tényleg. Viszont ha nem szereted az SW-t, és még kiderül, hogy a souls like játékokat sem, akkor lesz ajajajjjjj. :D A premier esetében pedig letöltöttél volna egy NFS-t, és nem érezted volna az 5K-t kidobott pénznek.

NE LEGYEN IGAZAM!

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#1089) Wesder válasza sirszevenap (#1088) üzenetére


Wesder
félisten

Xboxon nincs Premier.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1090) sirszevenap válasza Wesder (#1089) üzenetére


sirszevenap
őstag

Oh! Sorry, ezzel nem voltam tisztában.

Bankkártyával? Hát persze!

(#1091) Wesder válasza sirszevenap (#1090) üzenetére


Wesder
félisten

Tudom hogy souls de story mode-ban elvileg nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1092) Joccc07


Joccc07
addikt

Nekem Jedi Knight fokozaton is olyan nehéz, hogy majd kitépem az összes hajam. Még jó, hogy a nullás gép a kedvenc frizurám. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1093) myckey válasza Wesder (#1091) üzenetére


myckey
veterán

Nem.
Alapon nem olyan nehéz, közepesen sem...

De kinek hogy :) :D

Viszont játékelemek vannak FromS. játékokból, így azokat nem árt kedvelni...valamennyire.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1094) keIdor válasza BoneDragon (#1087) üzenetére


keIdor
titán

Én nem szeretek ellenfelenként 10x meghalni és végigvárni a loading screent. :)
Mindig normal vagy hardon játszom, de sose a legnehezebb fokozaton. :)
Más: ezt ismeritek? [link] Én ma láttam csak. Ez egy fan film, de komolyan mondom, jobb mint a két Disney film.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1095) Xaels válasza keIdor (#1094) üzenetére


Xaels
félisten

Vagy egy tucatszor láttam. Elvileg készül a folytatása is

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1096) BoneDragon válasza keIdor (#1094) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pedig ez a jatek nagyon el van talalva legnehezebb fokozaton. Raadasul nem is olyan nehez mar miutan kitapasztalja az ember. 1-2 boss kivetel, foleg az uccso. :D

(#1097) sirszevenap válasza BoneDragon (#1096) üzenetére


sirszevenap
őstag

Férfiasan elmondom, hogy Jedi Masteren toltam végig, a final boss-nál storyig kellett levennem. Lehet mert már hulla fáradt voltam és nem akartam otthagyni éjfél után valamivel, és kíváncsi voltam nagyon a végére, de kurv@ nehéz volt. :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#1098) myckey válasza BoneDragon (#1096) üzenetére


myckey
veterán

Mondta hogy nem játszott Soulslike gamekkel.

Így érthető.

De tényleg jó a legnehezebb szint, kellemes.
Nekem PC-n gyorsan vissza is tölt.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1099) scyllarus válasza myckey (#1098) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is olvastam panaszokat a visszatöltésről. Nekem is gyorsan visszatölt, pedig HDD-re raktam kíváncsiságból. Teljesen élvezhető így is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1100) myckey válasza scyllarus (#1099) üzenetére


myckey
veterán

Konzolon voltak inkább visszatöltési " gondok" az elhalálozás után. ( időigényesebb volt )
De azóta már érkezett több frissítés is. Javult a helyzet.

Nekem pedig sose volt ezzel gondom PC-n. Bizonyosan így van, sokszor meghaltam már. :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.