Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:43

LOGOUT.hu

Star Wars Jedi: Fallen Order
-Az Összefoglaló tartalma frissül-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) myckey


myckey
veterán

Express ...10 órás korai hozzáférésről, ami elméletileg nem lesz.
EA Hivatalos Fórum ahol tartják, hogy nem lesz hozzáférés

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#352) melega válasza Mike (#348) üzenetére


melega
őstag

Én se nézem már nekem pre order, nem lövöm le a poént. Már nagyon várom.

(#353) Deck válasza melega (#352) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#354) gduck válasza oriic (#346) üzenetére


gduck
addikt

Igazából szerintem ez nem volt kérdéses ;) A diskurzus a szokásos "EA Access egy héttel előbb játszhatod a játékot" lehetőségről szólt.

Díjazom, mikor valaki (EA) saját magát "hazudtolja" meg... Ezek után akkor már van precedensük arra, hogy a jövőben ez a lehetőség csak bizonyos játékoknál fog a működni. Ráadásul az indok is elég bugyuta! Minden játékra igaz, hogy aki előbb játszik vele az videókat oszt meg, cikket ír és kommentel. Most ezt miért probléma? Mert Star Wars? Én is fanatikus rajongó vagyok, de engem nem zavar sose az ilyesmi.

Na mindegy, csak annó úgy számoltam vele, hogy ilyenkor már javában toljuk a játékot. :(

myckey: én is csatlakozom azon táborhoz, akik KÖSZÖNIK :R a híreket, amiket szállítasz!

[ Szerkesztve ]

(#355) Novver


Novver
senior tag

*The hype is real!*
Most vonta le az Origin a pénzt a preorderre :DD

Life is a game... The game is my life!

(#356) myckey


myckey
veterán


Nem kapkodják el....ez nálunk még odébb lesz.
De, már lehet ezt azt találni a világhálón. Nézzen utána, aki szeretne.
Mindenesetre.....ezidáig, rossz dolgokba nem futottam bele.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#357) Joccc07 válasza myckey (#356) üzenetére


Joccc07
addikt

Már nincs sok hátra. Most már csak azon gondolkodom, hogy péntekre vegyek-e ki szabadnapot és várjam-e a kapuban a futár érkezését.:DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#358) myckey válasza Joccc07 (#357) üzenetére


myckey
veterán

Én sem tudok nekiesni egyből.

Kérdéses a Konzolvilág mikorra hozza ki. Azért szerdán megkérdem őket, hogy kapnak árut. Egyáltalán várhatom-e péntekre. ( ha nem értesítenek ).
Amennyiben pénteken csak délután jönne, úgy hozzá se tudok szagolni sztm.
Idő mire lejön az adat....lehet még kapunk Day one frissítést is.
Péntek este közel 3 órás harcművészet, majd onnan mire összeszedem magam.....Másnap hajnalban kelés, mert lesz egy 60km-es hegyi futó verseny .
Vasárnap meg "halálomon" leszek.

Lehet még a hét nekem kimarad.... :((( :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#359) Zafir78 válasza myckey (#358) üzenetére


Zafir78
tag

Jól tudom, hogy a Konzolvilágos pre-order a kulcstartó v. zokni mellett a customization dlc-ket is tartalmazza?

[ Szerkesztve ]

(#360) Mike válasza myckey (#358) üzenetére


Mike
veterán

Le kell mondani mindent, hogy "beteg" vagy

(#361) myckey


myckey
veterán

(#359) Zafir78
Így van !
Megkapjuk az előrendelői tartalmakat is...

(#360) Mike
Szívem szakadna meg...... :)
Így is volt már kimaradás sérülés és rehabilitáció miatt, mostanság.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#362) Joccc07 válasza myckey (#358) üzenetére


Joccc07
addikt

Azt mindenképp írd meg. Akkor én nem írok nekik.
Én péntek este már esek is neki. Aztán majd jól tele spoilerezem a topikot.;]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#363) Deck válasza Joccc07 (#362) üzenetére


Deck
titán

Én már péntek éjféltől nyomom.. ;] :P

PS5

(#364) myckey


myckey
veterán

(#362) Joccc07
Azt se bánom, ha nagy kanbetűkkel végigszórod az összes topicot a PH-n.
Az már nekem nem fáj.
Csak jussak el odáig, hogy nyugodtan, egy darabban le tudok majd ülni a játék elé. :C

Majd akkor bedobom a visszajelzésüket....ha érdemit sikerült az üzlettel kommunikálnom. Yes !

(#363) Deck
Én is nyomom majd péntek éjféltől....a szunyát, remélhetőleg! Mert ha nem, csúnya világ lesz rám másnap.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#365) Deck válasza myckey (#364) üzenetére


Deck
titán

Én pénteken 4kor kelek aztán meló. De éjfél lesz belőle ;]

PS5

(#366) Joccc07 válasza Deck (#363) üzenetére


Joccc07
addikt

Ha az a válasz érkezik, hogy nem ér ide a dobozos pénteken akkor én is. Megveszem digitálisan.
myckey: nem vagyok ilyen kegyetlen.:)

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#367) Deck


Deck
titán

Végre már csak 3,5 nap! :C Remélem lesznek majd benne epic zenék.

Nektek melyik a kedvenc SW játék zenéitek?

Nekem a top:
The Sith/Endar Spire és a Revan theme

PS5

(#368) myckey


myckey
veterán

PS4-re már van 1.01. Frissítés
Meglehet, a hivatalos start előtt még jön ez az.....

Hogy írjak negatívot is: Kisebb Performance -technikai- "problémákról" szólnak, de ezeket finomítják is a javításokkal, ha igaz. Fentebb van is egy, ami erről szól. Konzolokon...PC -ről nem láttam ilyen hírt.

Van aki nem találja a helyét a csoportos -grouppen- harcokban. Kisebb létszám ellen jobban átlátja a dolgokat.
Illetve a Wookiek kinézete okoz némi nemtetszést. De ez erősen szubjektív.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#369) Deck válasza myckey (#368) üzenetére


Deck
titán

Isten áldja a őket a 60fps-es mód miatt :R

PS5

(#370) myckey válasza Deck (#367) üzenetére


myckey
veterán

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast music - Yavin Trial Explore
Klasszik feeling....Light Side .

Vode An Gra'tua Cuun Ka'rta Tor
Republic Commando. Durva....

Star Wars: Jedi Knight II - (Kyle vs Desann - Final Duel Theme)
0:17 - 0:54....EPIC

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#371) oriic válasza myckey (#356) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nalunk pentek reggel 6 ora. Vegul is ha szerencs van addig mar vegig is jatszottam. :D

Live-Die-Respawn

(#372) Habugi válasza myckey (#370) üzenetére


Habugi
addikt

"0:17 - 0:54....EPIC"

Return of the Jedi, Luke's Rage

Harminchat másodpercre "megfogadta" Palpatine tanácsát s kiengedte a fékeket, ez egyben az utolsó 36sec volt amikor Vader LS-t foghatott a kezében halála előtt.., szóval jah, ezt a muzsikát eltalálták. :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#373) myckey


myckey
veterán

(#371) oriic
Ha Te péntek reggel hatra kijátszod.....meg is etettem a futárral a játékot. :D
Majd annyi másodpercet fogok kukoricán térdepelni a sarokban, amennyi karaktert ebbe a topicba beleraktam.

(#372) Habugi
Telitalálat !
Csak ha már játékok...gondoltam onnan mutatom.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#374) Deck válasza myckey (#373) üzenetére


Deck
titán

Szerintem befejezem hétfőre.. :P

PS5

(#375) Joccc07 válasza oriic (#371) üzenetére


Joccc07
addikt

Ha te írod róla a játékmenet tesztet akkor nem is nehéz.:P

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#376) oriic válasza Joccc07 (#375) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope. A tervem szerint csütörtök fél 5-re érek haza a lemezzel, telepítés negyed óra, addig fürdés kaja pia, aztán go neki normál fokozaton. SZerintem olyan éjfél-1 fele kész is leszek. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#377) myckey válasza Deck (#374) üzenetére


myckey
veterán

DE csak akkor szólj, ha 100% -os a végigjátszás.....minden egyes átjáró és terület, meg titok és begyűjthető tartalom ki lesz MAXolva. Természetesen Legnehezebb fokozaton, mert lehet azért is kapunk valamit !

Úgy aláírom, hogy tudsz valamit. :R ;]

(#376) oriic

Rendben!
De tőled is csak a százat fogadom el...máskülönben nem eszik a futár műanyagot !

Jah.....NORMÁL. Ok.
Hagyjuk.... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#378) #20411392


#20411392
törölt tag

Az e heti programom játszás terén. :D Izgatottan várom a pénteket.

(#379) Deck válasza myckey (#377) üzenetére


Deck
titán

Rámegyek a 100%-ra de előbb legnehezebben végigjátszom. :P Éreznem kell a játék súlyát.
Elhiszem, hogy a legkönnyebben hamar végig lehet futni rajta és megszerezni mindent könnyen.. De aki így akarja annak felesleges is megvennie a játékot ;]

PS5

(#380) myckey válasza Deck (#379) üzenetére


myckey
veterán

A Teszterek is vissza vették a fokozatot közepesre az Eventen, mert nem haladtak ötről a hatra..... :))

(#376) oriic

Egyébként, szerintem Normál vagy legkönnyebb fokozaton se tolod ki a játékot ( csak történet, minden másba carni bele stílusban ) 6 óra alatt.
Bár eddig ilyen jellegű hírekbe nem futottam bele.
Inkább azt mondják, hogy el lehet vele lenni jó pár órát....Persze nehézség, titkok, tartalmak begyűjtése....stílus függő.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#381) Deck válasza myckey (#380) üzenetére


Deck
titán

"A PC Gamer publikált egy írást, amelyben idézték Jeff Magers-t, a játék vezető pályatervezőjét, aki beszélt a nehézségi szintekről. Magers név szerint a két szélsőséget, a Story Mode-ot és a Jedi Grandmastert, vagyis a legkönnyebb és a legnehezebb fokozatot említette. A pályatervező elmondása szerint mindkettő teljesen más élményt jelent majd. Viszont az mindegyik szintnél fontos szempont volt, hogy a nagy kihívás ellenére is érezzük, hogy azért csak egy fénykardot, egy nemesebb fegyvert forgatunk, és nem senkik vagyunk. Így nem is az lesz a különbség a különböző fokozatok között, hogy az ellenfél több vagy kevesebb életerőponttal rendelkezik, tehát Jedi Grandmasteren is lehetséges egyetlen csapással megölni egy rohamosztagost. A fejlesztők a HP helyett az ellenfelek viselkedésére fókuszáltak, avagy minél feljebb toljuk a nehézségi szintet, támadóink annál agresszívebbek lesznek. Továbbá a hárítás és a képességek használata is változik fokozatonként, azaz Jedi Grandmasteren igazi kihívás lesz jól időzíteni. Jeff Magers szerint ez egy kiváló rendszer arra, hogy mesteri szinten elsajátítsuk a kardforgatást / Erőhasználatot, tehát a legnehezebb szinten már valóban csak a legjobbak fognak úgy kardozni, mint a Jedilegendák."

Hidd el sokkal jobb élményt fog adni :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#382) myckey válasza Deck (#381) üzenetére


myckey
veterán

Mondjuk én ezeket a cikkeket/híreket/fejlesztői igazmondásokat külfődi nyelven olvasom el...nem is nagyon találkoztam a játék kapcsán magyar írással. De így mennyivel egyszerűbb. :D

Az lemaradt, hogy az ellenfelek belőlünk nagyobbat harapnak , a nehézség fokozásával. De már csak ismétlem magam....

Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy a legnehezebb szint kapcsán, miféle dologgal kedveskednek, mit rejtegetnek.
Erről is volt info!

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#383) Deck válasza myckey (#382) üzenetére


Deck
titán

Tehát akkor lesz valami + miatta. Ez is jól hangzik :R

Tarts velem a nehézséget illetően..állj át az oldalamra.. ;]

PS5

(#384) Joccc07 válasza oriic (#376) üzenetére


Joccc07
addikt

Már azt hittem. Hogy lesz neked meg olyan hamar?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#385) myckey válasza Deck (#383) üzenetére


myckey
veterán

Rendben van !
Gyűrjük GrandMasteren ! :C

Valamit tartogat még a legnehezebb szint, ezt mondták, amit mutattam is....hogy ez miben merül ki, azt nem tudom. :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#386) Deck válasza myckey (#385) üzenetére


Deck
titán

Ezaz! Nyomjuk neki majd :C

PS5

(#387) syIex válasza myckey (#385) üzenetére


syIex
veterán

Szerintem azon a szinten jó pár nap kellene, hogy ki legyen csontolva a játék... :DD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#388) gduck válasza myckey (#358) üzenetére


gduck
addikt

Korrektül intézik mindig, mert megjelenés napján hozza ki a futár. Tehát pénteken fogod megkapni a csomagot ;)

(#389) myckey válasza gduck (#388) üzenetére


myckey
veterán

Úgy legyen.
Nekem is hasonlót írtak. :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#390) Mike válasza Deck (#365) üzenetére


Mike
veterán

akkor már le se fekszel

(#391) Mike válasza Deck (#381) üzenetére


Mike
veterán

meg a szókincsed is bővül majd

(#392) Mike válasza Deck (#379) üzenetére


Mike
veterán

köszi :(
attól mert nem akarok szopni, még el fogok vele szöszőlni.
nem arról vagyok híres hogy végigrohanok egy játékon

[ Szerkesztve ]

(#393) gduck válasza myckey (#380) üzenetére


gduck
addikt

A Subnautica játékot sasoltam meg a napokban, na ott a túlélő módban van olyan játékmód, hogy 1db életed van! Na ez a NEHÉZ fokozat :DDD

Én speciel megpróbálkozok a SW-nál a legnehezebb fokozattal ;) Menet közben remélem nem fogom megbánni...

[ Szerkesztve ]

(#394) Mike válasza gduck (#393) üzenetére


Mike
veterán

úgy kéne hogy fokozatosan nehezedjen, vagy közben lehessen állítani
mert oké az elején béna vagyok, de aztán egyre jobban belejövök

(#395) Deck válasza Mike (#392) üzenetére


Deck
titán

Semmi célzás nem volt benne és mindenki olyan nehézségen játszik amin akar vagy tud :R

Csak aki végigtud futni a játékon könnyű nehézségen annak menne 1el nagyobbon is. Aki sokat játszik annak a normál nehézségek könnyűek. Megvettük a játékot és végig tudnék szaladni rajta normálon de minek.. Végre itt egy jónak tűnő SW játék. Minden percét ki akarom élvezni :)
Full nehézségen jobban tudom érezni a játék súlyát és így más az élmény is. És természetesen kimaxolom.

Örülök neki, hogy myckey is velem tart :R

PS5

(#396) #20411392 válasza Deck (#395) üzenetére


#20411392
törölt tag

+1 a legnehezebb módra :)

ui: Töltődik is :C

[ Szerkesztve ]

(#397) Deck válasza #20411392 (#396) üzenetére


Deck
titán

Erről van szó! :C

PS5

(#398) Mike válasza Deck (#395) üzenetére


Mike
veterán

nem sértődtem meg
de en tuti nem fogom magam szopatni
mert a dühöngés, kínlódás nekem nem szórakozás

(#399) Mike válasza #20411392 (#396) üzenetére


Mike
veterán

nem csak 13-tól?

(#400) Xaels válasza Mike (#399) üzenetére


Xaels
félisten

PS4-en 2 nap a preload. Máshol szokott több lenni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.