Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:43

LOGOUT.hu

Star Wars Jedi: Fallen Order
-Az Összefoglaló tartalma frissül-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Joccc07 válasza moven (#798) üzenetére


Joccc07
addikt

Szia,

Nem tudom melyik menüpontban van de ahol találsz Film grain, chromatic aberration és stb dolgokat, azokat kapcsold ki.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#802) moven válasza Joccc07 (#801) üzenetére


moven
csendes tag

Rendben, este kiprobalom. De pl tukrozodes, fenyek es a viz effektekkel nincs baj. A karakterek es a kornyezeti elemek tunnek tul pixelesnek :/ de ahogy emlitettem, lehet h a kartya ennyit tud...

(#803) atainprison válasza myckey (#800) üzenetére


atainprison
senior tag

Szerintem is zseniális lett a játék, péntek reggel óta már rengeteget játszottam vele. Origin szerint 25 óránál állok. Azt hozzá kell tenni, hogy én is Grand Master nehézségen játszok és mindent felfedezek, ezért nem végeztem még.
Számomra teljesen eltalálták a készítők a feladványokkal és platformer elemekkel teletűzdelt játékmenetet, imádom.
A helyszínek meg valami eszméletlen.
A történet, szereplők nekem kenterbe verik a filmeket, csak könyvben akad jobb.
Le a kalappal a Respawn előtt, elég magasra rakták a lécet, nehéz lesz megugrani.

(#804) myckey


myckey
veterán

PC Frissítés

Star Wars Jedi: Fallen Order – Patch Notes w/c Nov 18
Ezt követi majd a hét folyamán a Konzolokra is a javítás.

PS4 tulajoknak:

-Try removing the "share user data" in the menu, I had a bunch of drops on a basic PS4, but since I did it, it happened way less.
Talán valakinek, ez is jó..valamire.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#805) Joccc07 válasza myckey (#804) üzenetére


Joccc07
addikt

Jó ez a patch notes. Nálam egyik sem jelentkezett.:DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#806) Deck válasza Joccc07 (#805) üzenetére


Deck
titán

Nagyon remélem a teljesítményt javítják + érzékenység állítás :(((

[ Szerkesztve ]

PS5

(#807) myckey válasza Joccc07 (#805) üzenetére


myckey
veterán

Ha hiszed, ha nem....én is nagyítóval szedtem össze a hibákat, miket levezettem fentebb az irományomban. Persze ez változhat.

De hogy idézzem Gyuszi bácsit ;
" Hol van még a vége, Kisapám?! Még lehet eső, lehet hó! " :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#808) bulikavagyok válasza myckey (#804) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Rá is fér a játékra. :)

(#809) Novver válasza myckey (#800) üzenetére


Novver
senior tag

Nekem néha be-beesik az FPS 40-re is akár, pedig 2700X - STRIX 5700XT - 16GB - M.2 SSD kómbóval tolom 1440p-ben szintén. Nem is értem hogy neked a 480 hogy hoz értemes FPS-t :D
Pl Bracca után a bolygón ahol összeszeded buddyt. Ott esett be először. Viszont van ahol meg 144 FPS-t is simán produkál. Szóval én annyira nem vagyok elaléva az optimalizálástól.

Nálad hogy alakul az FPS?

Life is a game... The game is my life!

(#810) moven


moven
csendes tag

Gtx 1050es kartyaval sajnos elvezhetetlen szamomra a jatek, hiaba van max vbeallitasokon minden. Sot mintha nem is lenne szignifikans kulonbseg a medium es epic beallitasok kozott. :/

(#811) Deck válasza myckey (#804) üzenetére


Deck
titán

Nekem be sincs kapcsolva.. Tehát akinek bevolt annak mégrosszabb a helyzet? Ezek az idei játék optimalizálások.. :(((
Egyetlen kivétel a DMC V 4k 60fps és olyan gyönyörű és simán megy, hogy öröm játszani vele. :))

PS5

(#812) Joccc07 válasza myckey (#807) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem mondom. Egy-két helyen van drop de átlag fix 45fps megvan E,E,H,H,H beállítás mellett. És ugye továbbra is egy 1050ti-ről beszélünk.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#813) kisÁdi válasza bulikavagyok (#808) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Nagyon ráfér... Amit a PS4 topikban is írtam, Pro konzolomon nagyon gyatra a teljesítmény, és igen, először a nem gamer TV-mnek tulajdonítottam a hibát, képfrissítés, stb., de más játéknál is melegedett ennyire legalább, de sosem volt ennyi panaszom még. A játék maga nagyon király, de sajnos a technikai gondok miatt nem tudom élvezni, bántó a szememnek és rontja a timing-omat pl parrynél vagy dodgenál.
Egyet még nem próbáltam, HDR-t kikapcsolni a PS-en. Hátha segít, de itt nem ezekkel lesznek a gondok, érzem. Tegnap este is kifagyott a játék, kék képernyővel.

(#814) Deck válasza kisÁdi (#813) üzenetére


Deck
titán

A játékkal van a gond megnyugodhatsz. Kellenek a frissítések.. :)

PS5

(#815) sirszevenap


sirszevenap
őstag

No! Sikerült végigvinnem. 19 óra kellett. Jedi Master/Knight fokozaton.

Erős spoilert tartalmaznak a következő sorok!
Valaki mondta, hogy a Second Sister 2 ütés. Kérdem Én, milyen kábítószert használt a játék alatt? Egyébként csak a befejezés nem tetszett, szerettem volna ezeket a gyerekeket legalább cutscene erejéig együtt látni vagy valami. De az, hogy Cal a holocron-t elpusztította, amiért játszottunk egész végig... hááát... Én nem ilyen befejezést adtam volna neki, de így biztos könnyebb volt mindenkinek. Emiatt nálam 10/9. Továbbá Vader nagyon overkill, egy nyakast azért leadhattunk volna neki. :D Neeem. Ennek így kellett lennie, Vader az Vader. A NightSister nekem nagyon bejött. Rettentően bejön a stílusa, mundjuk azért a zombi tesókat elküldhette volna a francba miután összehaverkodtunk! :D

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#816) Hunner válasza sirszevenap (#815) üzenetére


Hunner
senior tag

Reflektálnék a spoileres részre
Egy a sötét oldal által tépázott bukott jedi mester és egy teljesen tapasztalatlan friss jedi lovag, biztosan nyugodt és ideális körülmények között tudná a Jedi értékeket megtanítani olyan gyerekeknek akik erő érzékenyek de fogalmuk sincs mi történik velük, egy olyan világban, ahol egyrészt vadásznak rájuk, másrészt a birodalmi gépezet éppen mindent elsöprően tarol le mindent amit a köztársaság felépített. Hát én nem tudom. Az ősi templomban lévő részt te átaludtad, hogy milyen jövő várhatott volna szerencsétlen gyerekekre? Pontosan erről szólt Cal vívódása, illetve Cere története is, hogy mindegy, hogy mire képesek szinte biztos hogy elbuknak. (Cere padawanját elkapták, Cal megélte milyen padawanként magányosan és üldözöttként élni) Az egész történetszál erre a végkifejletre volt felfűzve, szerintem ez volt az egyetlen helyes döntés.

Egyébként 32 óra alatt, tátott szájjal sétálva kicsit talán túlságosan is a zenében és a képi világban elveszve játszottam végig és messze többet kaptam a játéktól mint amit vártam. Le a kalappal a respawn előtt.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#817) myckey válasza Novver (#809) üzenetére


myckey
veterán

Kinek mi az értelmes :)
Nyilván nekem gyengébb mint neked a vga.

Ja és az Epic beállítások között, van egy ami medium....élsimítás. Ki is kapcsolnám ha lehet, de még utánanézek a sorok között, hátha. 1440P-n nem nagyon szoktam használni, soha.
freesync miatt vertikálisat kilőttem.dsr is...motion b is off.

Boganon van 40+ fps körül átlagban. Mikor föld alatt mozgolódom és a lightsaber kell világítani, akkor beesik alá.
Más helyeken meg 40+ bőven.....mikor mennyi.
Volt nekem is egy átvezetőnél hogy 30 alá benézett, pillanatokra.

De idáig be sem kapcsoltam az FPS mutatót, mert nem érdekelt...mivel ahogy írtam, folyékonyan fut. Nem is fogok ezzel foglalkozni, majd ha esetleg lesz olyan hely, ahol zavarja a játékélményemet.

Ugye 1440p-Epic beállításokról beszélünk....egy 3-4éves gépen, ami már akkor sem volt csúcs. Ezt fentebb is írtam. Szóval nekem ez így rendben van. Ezt is írtam. :B

Egyébként sok dolgot meg lehet oldani, lehet rajta javítani...vannak rá praktikák. Írtam is már ezekről.
Néha semmit nem számít a beállítás, így is úgy is ugyan annyi az fps....vagy nagyon alacsony konstans. Aztán megoldódik.

Én sem értek sok dolgot, mikor olvasok ezt azt. :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#818) retroid


retroid
senior tag

Lesz New Game Plus mód? Tud esetleg erről bárki bármit?

Mert teljesen a nulláról nem kezdeném újra.....

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#819) Deck válasza retroid (#818) üzenetére


Deck
titán

Még tervben sincs. Twitteren kérik páran.. De előbb tuti a javítások fognak menni aztán kitudja..

PS5

(#820) markknight válasza retroid (#818) üzenetére


markknight
veterán

Biztos lesz. A Respawn szokott hallgatni az emberekre.

(#821) Deck válasza markknight (#820) üzenetére


Deck
titán

De nem a napokba vagy idén.. :P

PS5

(#822) myckey


myckey
veterán

Itt a PC Grafikai opciókat vesézik ki

In game képekkel érzékeltetik is a különbséget....
Leginkább a Post Processing az, ami felemészti a sebességet, cserébe szinte zero a különbség...elmondásuk alapján.

Én eddig abszolút nem foglalkoztam a beállításokkal, mert jól elvagyok.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#823) BoneDragon


BoneDragon
veterán

En is behuztam vegul PS-re. Még csak az elso bolygon vagyok es ezt vegig lattam twitchen, ugyhogy nem tartogatott semmi ujat, viszont amit eszrevettem negativum, hogy baromi sokat tolt halal utan. Mar zavaro kategoria. Lattam is, hogy jon erre patch, de en most akarom. Turelmetlen vagyok. :D

(#824) fogirobi


fogirobi
senior tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném. Az a gondom, hogy helyenként indokolatlanul leesik az FPS 60-ról, úgy hogy a játék nem pörgeti se a CPU-t, se a VGA-t maxon. Ez mitől lehet?
Vas: I7-3770, GTX 1060 6 Gb, 16 Gb DDR3, Win 10 pro, legújabb driver.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#825) atainprison válasza markknight (#820) üzenetére


atainprison
senior tag

Én nem venném biztosra, egyszer már nyilatkozták, hogy nem működne a metroidvania kialakítás miatt.

(#826) Xaels válasza BoneDragon (#823) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig oda vissza lehet majd menni később és csak lesznek új dolgok is számodra is. Igen sokat tölt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#827) myckey válasza fogirobi (#824) üzenetére


myckey
veterán

Egyelőre a játék, bizonyos helyeken eldobja az fps egy részét...

Mindenfélét lehet művelni a különböző anomáliák orvosolására.

- Vsync off, DRS off..motionB-Film g-Chromatic A-off...
-Van aki a monitoron is kikapcsolta a gsyncet, ha olyan. VGA-n is.
-Én pl. lelőttem Mediumra a Post Processinget....megdobta az FPS-t, és zero különbséget venni észre.
- Van akinél Windowed Fullscreenben megy jobban....
- Találkoztam már Tárhely váltással is
- Másnak az Acronis programban történő állítgatás is csodát művelt ( engedélyezés talán )
- Akad aki meghajtó frissítéssel járt jól, meg WIN 10 update...

- RESETERA ( itt már 15 oldal van PC performance-ról )
- Reddit - itt is van sok info ( keresőbe a PC szó, sokat segít )

Konzolon sok a töltési idő, de elméletileg a következő frissítés pont ezt javítja. Héten érkezik.

NG+ lehetőséget kizárták, de ami elmúlt, az sem biztos...... ( Miért is ne ! )
Ellenben Arena mode az sztm simán lehet, mert volt is fejlesztői videóban. Jó harcrendszer, lehetne hullámokban támadó ellenfeleket aprítani.
Meg elég sok kozmetikai dolgot is követelnek a rajongók....

Sztm a Respawn rajta lesz a dolgokon, csak idő kérdése. Eddig is oda tették magukat.

Biztosra veszem, hogy PCn a modderek is odateszik magukat.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#828) Ellia válasza myckey (#827) üzenetére


Ellia
addikt

És lényegében a játékban van már az aréna mód (amikor a felvadászok elkapnak).

(#829) myckey válasza myckey (#827) üzenetére


myckey
veterán

Twitteren is lehet követni az eseményeket ( Más és más címszóval pl... )
EA Hivatalos fórum

Vannak akik szeretnének gyorsutazást a hajóra.....stb.
Meg sok érdekesbe fut az ember, egyik másik tényleg meggondolandó lehet a fejlesztők részéről.

(#828) Ellia
:) :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#830) Deck válasza BoneDragon (#823) üzenetére


Deck
titán

Nem kell meghalni aztán akkor nem tölt sokat.. ;]

PS5

(#831) sirszevenap válasza Hunner (#816) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nem aludtam, pont ittam előtte egy kávét. Tiszta sor, de akkor ez folytatást kíván! :D Jövőre mondjuk jöhet is...

Szintén reflektrálva röviden:
"Pontosan erről szólt Cal vívódása, illetve Cere története is, hogy mindegy, hogy mire képesek szinte biztos hogy elbuknak. (Cere padawanját elkapták, Cal megélte milyen padawanként magányosan és üldözöttként élni) Az egész történetszál erre a végkifejletre volt felfűzve..."

Válaszom: Pont ezért számítottam arra, hogy Ők változást hozhatnak el, és egy mondjuk félreeső bolygón kinevelnek egy új Jedi nemzedéket.

Bankkártyával? Hát persze!

(#832) Walter_White válasza fogirobi (#824) üzenetére


Walter_White
senior tag

Mivel nincs semmilyen töltőképernyő a játékban így, minden területet\területrészt a háttérben tölti be, igy te csak egy az indokolatlan fps zuhanást érzékelsz. Youtubosok videojában is néztem lehet 2080Ti+9900K is, akkor is beakad, pont emiatt. Nálam 1 az 1-ben ott vannak az akadások ahol a youtub videosoknak is.

[ Szerkesztve ]

(#833) syIex válasza Walter_White (#832) üzenetére


syIex
veterán

Ilyen konfigom van. Legtöbb helyen 120-144 között ugrál az fps és sajna nem fix, de néha “beesik” 60 köre egy másodperc elejéig nálam is ami azért fele a szokvanyosnak és észre vehető. Sajnos ezeket biztos csak idővel fogjak javítani. :K
Egyebkent a játék továbbra is nagyon nagyon tetszik és bevonzott rendesen. :C
Egy olyan kérdésem lenne a játék menettel kapcsolatban, hogy elvileg a nagy ugrást a Khasyyyk-on tanuljuk meg mégis én ott végig vittem a fo küldetést és nem tudok nagyot ugrani. Talán második látogatás alkalmával lehet majd azt ki tanulni? Mert vissza vitt a történet szál a Zeffo-ra. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#834) myckey


myckey
veterán

Reddit Bug Report

Ilyet is csináltak odaát....ki lehet bogarászni a játékot.
A kompetens személyek meg majd továbbítják.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#835) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Nem nagyon találtam erről képet.
Mi lenne ha képek:

És a kedvenc jeleneteim egyike:

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#836) Xaels


Xaels
félisten

Ezt itt hagyom nektek. Remekül illik a zenéjük a játék alá és ezt a Respawn is így gomdolta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#837) myckey válasza Xaels (#836) üzenetére


myckey
veterán

Intro Soundtrack - Black Thunder By The HU

Nagyot szól !

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#838) Xaels válasza myckey (#837) üzenetére


Xaels
félisten

Pontosan, van egy kellemesen egyedi és másvilági hangzásuk.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#839) keIdor


keIdor
titán

Itt a vége, fuss el véle. :) [link]
Az az egy darab arany a story vége.
Jó volt, nagyon jó, nem tudom platinázom-e, mert a Death Strandinggel is kéne haladni és csak ezen a héten vagyok szabin. :DDD Bogano 100% felfedezve és kidobozolva, a többi bolygó 90-95%, a maradék néhány ládához már annyira nincs kedvem. Dathomir-hoz legalábbis egyáltalán nem, rohadt nehéz kiigazodni rajta. (térkép)
Még hiányzik két skill, amúgy közel 95%-ra kész a game nálam.
Game of the Year contender ez a játék, a Death Stranding is jó lett, de ez jobban tetszett. (igaz azt még nem vittem ki, hallom az a fele után indul be)
Resident Evil 2 Remake tetszett ennyire csak idén.

Nagyon jó volt a story, a vége meg... áhh. :C
Nem akarok spoilerezni, legyen elég annyi, hogy T.-t sajnáltam.
Fogalmam sincs hány óra volt így, de biztos 20 felett.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#840) zola79


zola79
csendes tag

Üdv,

Nem olvastam végig a fórumot, csak a "Star Wars Jedi: Fallen Order - Íme az első tesztek" alatti posztokat. Ott valaki írta, hogy a harcrendszer az ds/sekiro. Nah de melyik? Mert a két harcrendszer teljesen más. Ds-ben küzdesz, sekiroban vívsz. Ha sekiro féle harcrendszerre hajazó, akkor megveszem már holnap, ha ds akkor ráér akcióig is.

thx

(#841) atainprison válasza zola79 (#840) üzenetére


atainprison
senior tag

Inkább Sekiro, mint DS. Nagy hangsúly van a parry-n, legnehezebb fokozaton szerintem többször haltam, mint a Sekiroban :D . Viszont kisebb az aránya a "kardos" ellenfeleknek, szóval a "vívás" érzés sok helyen nem lesz meg, pl.: rengeteget kell harcolni különféle állatok/lények ellen, de azokat is lehet parryzni. Ami viszont nincs a Sekiroban és itt rohadt jó, az a lövedék visszaküldése a címzettnek. Plusz a játék két harmadától az erővel is igen kielégítő dolgokat lehet művelni. Összességében szerintem ennek is nagyon jó a harcrendszere (a vívás jelleg igazán néhány bossnál jön elő), de a Sekiroban kicsit "csiszoltabb".

[ Szerkesztve ]

(#842) szasanyi


szasanyi
félisten

A játék PC verziója RTX-en melyik driverrel fut jobban?

(#843) myckey válasza keIdor (#839) üzenetére


myckey
veterán

Frankó! Jó látni, hogy ennyire megfogott a játék....jó látni hogy nem csak engem ! :R

Én csak 10-11 órát tudtam eddig belerakni, de legnehezebben alig haladok még csak a második helyszínen. Eléggé ízlelgetem a játékot, mindent átnyálazok, meg persze halok is becsülettel.
Azt hiszem...nagyon sok óra lesz, mire én végigmegyek rajta, ilyen stílussal.

De ha az embernek jó élmény, hát több nem kell.

(#840) zola79

Szia !

Ahogy már a kolléga is írta, nem annyira Dark Souls ez, vagy egyéb játék.
Inkább van egy sajátos stílusa. Mivel itt több fajta távolságból és módon is jöhet az "áldás" a játékosra ! Illetve sokszor meggyűlik a bajod olyan dolgokkal, amik ellen nem lesz kardpárbaj.

Ezekhez pedig az adott pillanatban igazodni kell.
Fontos az időzítés. Jól térj ki, ugorj el stb...védekezés pláne, meg a blokkolás. Nem is minden támadást tudsz védeni.
De ha jól jön ki, akkor szépen kivégezheted őket. Remek közelharci dolgokat is belecsempésztek a fénykard forgatása mellett. Igazán látványos az animáció.
Az erő használat jól beleillik az egészbe, és színesíti a felhozatalt.

Én legnehezebb fokozaton próbálom használni a fejemet, az egész harc része nem egy agyatlan csapkodás, nagyon nem. :N
Az ellenfelekről adatokat is gyűjthetsz, ezek is hasznosak.

Blokkolni sem lehet a végtelenségig, kell neki regen idő.
Az erőhasználatot pedig gyilokkal lehet tölteni.
Néha még be is tudsz kábulni.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#844) Xaels válasza myckey (#843) üzenetére


Xaels
félisten

1 jól időzített erős csapással a fekete páncélosok is 1-be fekszenek. A kicsiket általában gyorsan letakarítom erővel, hogy ne zavarjanak be, mert a tisztek tudnak kellemetlenkedni.

A platform részeken érződik, hogy új vizeken evezett a Respawn. Mostanáig az indázós részek nagyon nyőgvenyelősek voltak, alig tudtam irányba állni. Ugyanúgy a szánkózás is néha esetlen volt kicsit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#845) Lord Myn válasza myckey (#827) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Nálam az AA-t kellett egyedül High-ra rakni (a többi Epic) és fixen tartja a 60 fps-t, de a VGA messze a normál órajele alatt megy (~1860 helyett 1200 MHz-en, tulajdonképpen szinte végig passzív módban, hiszen így fel sem melegszik a GPU). Nem nagyon értem... :F

"War does not determine who is right - only who is left."

(#846) szasanyi válasza szasanyi (#842) üzenetére


szasanyi
félisten

Mivel válasz nem érkezett másképpen kérdezem: PC 4K futásteljesítmény tapasztalatok milyenek?

(#847) syIex válasza szasanyi (#846) üzenetére


syIex
veterán

4K-ról nem tudok nyilatkozni, de 1440p esetén nagyon szépen fut egy 2080 Ti-vel. Minden a maximumon és 120-144 FPS megvan mindenhol! Néha droppol 1-2 másodperc elejéig 60 körülre, de ez a későbbiekben biztos javítva lesz.
Egyébként az RTX kártyák mindig a legújabb driverrel futnak a legjobban.. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#848) szasanyi válasza syIex (#847) üzenetére


szasanyi
félisten

Feltettem a legújabbat, de 4K-ban így sem túl acélos a futási teljesítmény RTX2080-nal.

(#849) Walter_White


Walter_White
senior tag

Engem nagyon magával ragadott a játék, és ha a harcrendszert is ha kitapasztalja az ember, akkor nehéz fokozaton se jelent olyan kihívást. Viszont Én egy kicsit hiányolom a játékbol a fejlesztési lehetőségeket, oké vannak skinek, amiket a ládákból nyitogatok, de kozmetikán kívül sokmindenre nem jók.. főleg mikor a lézerkardot kozmetikázom az vicc kategoria, főleg harc közben nemigen nézem milyen a markolata :D ... Egy pár RPG elemet tehettek volna bele (szerintem)

(#850) myckey


myckey
veterán

Nagy forma a figura..... ;]
Eltalálták a karaktert és a kivitelezést is.

(#844) Xaels

Én egyelőre jobban megszenvedek, a nem emberi ellenfelekkel. Bár Grandmaster szinten, egyébként is húzom a fogam. De tetszik a kihívás ! Meg az egész harcrendszer / ellenfél sokféleség. Próbálom ésszel kezelni a helyzeteket, és kihasználni a képességek/kardforgatás adta lehetőségeket.
Többször előfordul, hogy a meditációs pontnál feltöltődöm, aztán újra nekimegyek az enemy-nek.
Az nagyon pozitív, hogy max. fokozaton sem kell püfölni a legegyszerűbb ellenlábasokat. :K
A platformer részeknél én is rácsodálkoztam már erre arra, nem úgy mozdulok ahogy nekem kényelmes lenne, de sztm még az irányítást sem sajátítottam el teljesen, vagyis biztosan nem.
De valóban vannak érdekes mozdulatok. A hosszas kifejtőmben írtam is erről a helyenként jelentkező fogyatékosságról.

(#845) Lord Myn

Elméletileg az AA-t rakhatod maxra, szinte semmit nem befolyásol. Ezekről a beállításokról fentebb mutattam is cikket .
Én is maxra raktam, nálam semmi különbség ! ( nálam sincs ) .

Ami nagyon belenyúl az fps-be ( ezt is mondtam fentebb ) az a Post Processing.....Zero különbséget veszek észre ( mint a teszt ) , de rendesen adott a képkockához. 10-20% között, mikor hogy. + ban.

(#849) Walter_Whit

A karakter fejlődik, meg a BD-1 egység is kap ezt azt.
Pont. :B
A többi kozmetikai dolog, sztm határeset, ami a mennyiséget illeti. Jah a hajóban van kert is :D

Itt nem a lootoláson van a hangsúly. Természetesen ez nem mindenkinek megfelelő.....meg is értem.

De azért ott van még a világgal kapcsolatos gyűjthető tartalom is, elég sok érdekes anyaggal.
Ellenben a fénykardba ne kössünk bele! Ilyen jól összerakható dologgal még nem találkoztam. Ezt nagyon eltalálták.
Persze nincs hozzá stat.....

SW Hangulat minden részletében, logikai és ügyességi elemek, Harc....Történet és karakterek. Én ezekért iramodom neki.
Meg a kihívás, számomra.

Egyébként várható sztm tartalom hozzá.
Modderek is munkálkodnak majd, ez 100%.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.