Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:43

LOGOUT.hu

Star Wars Jedi: Fallen Order
-Az Összefoglaló tartalma frissül-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Zafir78


Zafir78
tag

Azt tudjuk, hogy mi a különbség a nehézségi szintek között. Engem az érdekel majd inkább, hogy mekkora különbség van egy mezei stormtrooper és mondjuk egy purge trooper, majd később egy boss között. Tehát, hogy az enemy-k legyőzése mennyire nehezedik.

(#402) Deck válasza Mike (#398) üzenetére


Deck
titán

"de en tuti nem fogom magam szopatni
mert a dühöngés, kínlódás nekem nem szórakozás"

Ha ezt így gondolod akkor ne is tedd. :D

PS5

(#403) N@idia


N@idia
őstag

Valaki megtudná mondani, hogy most akkor elofizuval (premier) játszható lesz a játék vagy sem ? :U

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#404) #20411392 válasza N@idia (#403) üzenetére


#20411392
törölt tag

Igen. Péntek 00:00-kor indítható a deluxe kiadás (~4 GB extra akármit letöltött az alapjáték mellé).

ui: Az előtöltés pedig már aktív természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#405) N@idia válasza #20411392 (#404) üzenetére


N@idia
őstag

Köszönöm a választ, csak erre voltam kiváncsi, már nagyon várom a játékot. :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#406) syIex


syIex
veterán


Szoval 10 óra sem lesz. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#407) myckey válasza Zafir78 (#401) üzenetére


myckey
veterán

Az ellenfelek eléggé sokszínűek lesznek....így a legyőzésük is változó kihívást tartogat majd !

Mutattam egy rajongói videót.... 341. hsz -29 különböző ellenfél-
Igényes munka!
Jól szemlélteti, hogy mekkora erőfeszítés kell bizonyos szintű ellenségek legyőzéséhez.

A nehézségi fokozat nem vonja maga után , az ellenfél Életerejének a növekedését... legnehezebben sem tart tovább lenullázni az alap katonát.

Erről is mutattam, a harcrendszerért felelős tervezőtől egy kis szösszenetet.
Ő mondta, hogy nem akarta megfosztani a játékost a Fénykard/Jedi erejének az átélésétől/feelingtől, a fokozatok magasabbra tornászásával.
Kézenfekvő volt az időzítésbe, bekapott sebzésbe és agresszióba belenyúlni.

(#406) sylex1

Párszor már mutattam, hogy nem lesz korai belenyúlás, senkinek sem. :N

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#408) RudY válasza oriic (#376) üzenetére


RudY
addikt

Szingapúri beszerzés esetén pénteken 17:00 órától nyomható nálunk ugye?
MS store egy kicsit most megzavart: Available on 14 November 2019, 5:00 pm

[ Szerkesztve ]

(#409) syIex válasza myckey (#407) üzenetére


syIex
veterán

Nagyon helyes. :C
Pénteken 10-kor én is a Konzol Világnál kezdem a napot szerintem. :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#410) myckey válasza syIex (#409) üzenetére


myckey
veterán

Elméletileg pénteken én is megkapom a futártól.

Ezt az üzenetet kaptam ma a Konzolvilágtól....megerősítettem az előrendelésemet is.

Egyébként már durván szétszedik a játékot....olyan szivárgások vannak. Beszabehu ! :Y :DDD
Akad olyan "emberke", aki végigtolta a játékot valami 4 nap alatt, történetre koncentrálva. De a gyűjthető trófeáknak a felét se szedte tán össze.....szóval aki kicsit Komplexebb játékélményt akar, az biztos ellesz vele egy darabig...pláne ha a nehézséget is feltornássza. Meg hát a sztori mellett is van mibe belefogni.

Jó lesz az.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#411) myckey


myckey
veterán

Titanfall-ból....ha már Respawn játék.

Sokadjára is....
Twitter....
We've opted not to have early/timed access (Play First Trial), in part to reduce the risk of spoilers. Instead, EA Access members get these exclusive cosmetics!
- Ez él Origin acces-ben is. -

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#412) soo277


soo277
őstag

Azért ezt se feledjük na, ma érkezik

BT: wersoo#21211

(#413) oriic válasza RudY (#408) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bizony bizony.

Live-Die-Respawn

(#414) .LnB válasza myckey (#411) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valószínűleg (jobb esetben) egy EA Access-es 10 órás trial, a sztori több mint felét kitenné. ingyen. :U

(#412) soo277: egybe jön az egész évad?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#415) Deck válasza .LnB (#414) üzenetére


Deck
titán

Igen, ebben igazad van. Viszont ez nem OW játék.

PS4 topikból bemásolom ide amit írtam:
"Szerintem több lesz. A régi Uncharted-ek 9 órásak a GOW 3 szintén. Az Uncharted 4 meg 15 óra míg a GOW 4 20 óra. Nem OW játék szóval persze, hogy nem lesz olyan hosszú mint egy AC, W3 pl.
Vagy jobb lett volna ha OW aztán a map egyik végéből a másikba futárkodunk, hogy kitolják a játékidőt? ;] "

PS5

(#416) Joccc07 válasza myckey (#410) üzenetére


Joccc07
addikt

Én is kaptam tegnap. Nyomtam is a visszaigazolásra. 2x is. Biztos ami biztos.:DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#417) .LnB válasza Deck (#415) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látom itt nagy a hurráoptimizmus. Még az sem gondolkodtat el titeket, hogy miért nincs/lesz kipróbálható változat a játékból. Mert az egy dolog, hogy lehet, hogy 10 óránál rövidebb lesz a sztori. De akkor lenne egy 1-2 órás trial (vagy demo). De még az se. "A spoilerek miatt" :DDD Mert ettől "nem kerülnek ki majd a spoilerek". Fő az optimizmus. ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#418) Deck válasza .LnB (#417) üzenetére


Deck
titán

Én bízom a Respawn csapatában és minden infó amit eddig tudni lehet az biztató. :P

Persze az igazi egy W3 nagyságú, minőségű játék lenne SW köntösben (Kotor 3?). De ilyen sose lesz. Rég volt jó SW játék.. De majd most.. :P

PS5

(#419) .LnB válasza Deck (#418) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Respawn-ban én is bíznék. De ez úgy néz ki, hogy mondjuk 20% Respawn, 80% EA. És az utóbbi a baj.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#420) bulikavagyok válasza RudY (#408) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elvileg már nem a beszerzés helye számít, hanem a box régiója! Nekem legutóbb a CoD így elindult 12 órával a magyar premier előtt - pedig US vásárlás volt. Szval jó eséllyel már csütörtök déltől játszhatsz vele, ha átállítod a boxodat új-zélandi régióra. Egy próbát mindenképpen megér. :)
Én egyelőre nem merem előrendelni. Várom a teszteket, de az embargó csak péntek reggel jár le. Mondjuk magamat ismerve lehet, h beleugrok így is. :D

[ Szerkesztve ]

(#421) Xaels válasza .LnB (#417) üzenetére


Xaels
félisten

Engem az gondolkodtat el, hogy ide jössz hangulatot kelteni ahelyett, hogy a Sherpaszimet tolnád orrvérzésig...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#422) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na ez a topic is kezd elmenni mas iranyba, jonnek a szokasos arcok karogni. Veszem is ki inkabb mentettbol...

(#423) Deck válasza .LnB (#419) üzenetére


Deck
titán

Én úgy tudom szabad kezet kaptak. Persze vér és csonkítás nem lesz ami vicces..:/ De ettől nem lesz kevesebb a játék. (bezzeg a W3-ba is milyen kaszabolások vannak :P )

Szombat-Vasárnap nyomni fogom aztán kiderül :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#424) .LnB válasza Xaels (#421) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Engem az gondolkodtat el" - mit csinálsz? Ne hazudozz. :DDD
"ide jössz hangulatot kelteni ahelyett" - nem, csak leírtam a véleményem.
" hogy a Sherpaszimet tolnád orrvérzésig..." - tolom

De no para, neked biztos tetszeni fog a Fallen Order. Biztos találtsz majd neki egy helyet, ahol helyén kezelve kijön, hogy mennyire jó is. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#425) gduck válasza .LnB (#417) üzenetére


gduck
addikt

Az általam játszott játékoknál általában a mondott játékidő ötszörösét szoktam eltölteni :DDD

Szóval nagyon személy függő ez a játékidő dolog... Ráadásul ez Star Wars, minden másodpercét duplán fogom élvezni! ;)

[ Szerkesztve ]

(#426) .LnB válasza gduck (#425) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze. De ettől függetlenül van egy átlag akkor is.
Viszont most utána olvastam, és ha nem fake a beszámoló amit találtam, akkor nem lesz gond a hosszával alapból sem. És itt az előbbi kommentemben akkor elég jól tippeltem.

Na de lépek. Jó játékot majd hozzá annak aki előrendelte. Ha jó lesz, akkor majd pótolom én is természetesen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#427) Deck válasza .LnB (#426) üzenetére


Deck
titán

Én olyan 15 órára tippelek kb. :))

PS5

(#428) .LnB válasza Deck (#427) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor majd siessél vele, hogy igazad legyen. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#429) Dilikutya válasza .LnB (#417) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nagyon kevés játékból van demó, az EA fizetős demó modellje meg eleve vicc, hogy kezdetben csak Access előfizetők jutnak hozzá a demóhoz/trialhoz is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#430) Deck válasza .LnB (#428) üzenetére


Deck
titán

Ez csak tipp volt. Remélem igazad lesz a 20 órával kapcsolatban. De majd mérem.. :D

PS5

(#431) Mike válasza Deck (#427) üzenetére


Mike
veterán

majd figyeljétek ahogy 100 órát játszok vele

én ebben profi vagyok
a csúcsom a GTA SA, 7 év alatt játszottam végig :D

(#432) Deck válasza Mike (#431) üzenetére


Deck
titán

Komolyan? :DD

PS5

(#433) Mike válasza Deck (#432) üzenetére


Mike
veterán

A witcher 3at egy év alatt se fejeztem be.
elvagyok a játékokban

(#434) Deck válasza Mike (#433) üzenetére


Deck
titán

1 év? De ez hány óra játékidőt jelent? Azért, nem m1 :D

PS5

(#435) Mike válasza Deck (#434) üzenetére


Mike
veterán

ha méri a játék megmondom

(#436) Dilikutya válasza Mike (#431) üzenetére


Dilikutya
félisten

GTA IV: 2011-ben vettem mert csomagban volt a többivel, már azok miatt megérte, de gépem nem bírta még akkor. 2012 tavaszán kezdtem hozzá, miután egy alaplaphalál miatt inkább vettem korszerű gépet. Olyan 100 óra körül vagyok benne, a sztori szerintem ha harmadánál jár, sokat mondok. :) Viszont a statisztikában nagyon sok ellőtt golyó és gázolás van. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#437) Mike válasza Deck (#434) üzenetére


Mike
veterán

arra emlékszem, hogy fallout 3, 3. végigjátszás több mint 300 óra.

(#438) myckey válasza .LnB (#419) üzenetére


myckey
veterán

Köszi a hiteles infokat LNB...(#414) .LnB ..(#417) .LnB...(#419) .LnB ...(#426) .LnB

Idáig az általad említett dolgokkal nem voltam tisztában......

Más forrásokból, más infok jöttek le.....de mindig tanul az ember! Majd rájössz te is.

Még egyszer köszönöm! :R :K

/Hurráoptimizmus pedig van....Megnyugodhatsz!
Van aki értékeli, hogy jön egy ilyen stílusú játék, mert már hosszú ideje nem volt.
Persze fingja sincs senkinek, milyen lesz, honnan is lenne !
Én már azzal is elégedett vagyok, ha egy tisztes iparos-közepes munkát kapok....eddig is ezt mondtam. Közben hozom róla a híreket, ami igaz vagy nem...nem is érdekel, nem az én dolgom. De érdekel a téma, szóval foglalkozom vele, ha tehetem./ Egyébként Kojima game is foglalkoztat, de majd csak jövőre, PC -re.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#439) myckey


myckey
veterán


Star Wars Jedi: Fallen Order -Digital Artbook-
Elég frankó háttereket lehet belőle mazsolázni, ha kiteszi külön lapra az ember a képeket -4K méretben látható.

Klassz, de aki kicsit sem kíváncsi...hagyja ! Viszont már láttunk belőle ezt azt, és vállalható ami a spoilereket illeti.

(#440) Deck
Szuper!
Köszönjük a közbenjárást...

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#440) Deck


Deck
titán

Kaptunk spoiler tag-et, szóval ha bárki bármi spoilereset írna, majd a játékkal kapcsolatban abban tegye, hogy senki játékát ne rontsuk el. Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#441) Mike válasza Deck (#440) üzenetére


Mike
veterán

nem fogom olvasni a topikot, aztán ennyi :D

(#442) Deck válasza Mike (#441) üzenetére


Deck
titán

Ez a te döntésed :DD

PS5

(#443) Mike válasza Deck (#442) üzenetére


Mike
veterán

majd neked megírom, ha végeztem vele :)

(#444) Deck válasza Mike (#443) üzenetére


Deck
titán

Okés, írhatsz bármikor :))

PS5

(#445) RudY válasza oriic (#413) üzenetére


RudY
addikt

Ezzel a bizony bizonnyal elbizonytalanítottál, a sok utazgatás miatt pedig becsapódik az időérzékem :DDD
A szingapúri profilt nézve csütörtök: Available on 14 November 2019, 5:00 pm
Akkor most ez a bizony vagy a péntek? :DDD

(#446) melega válasza soo277 (#412) üzenetére


melega
őstag

Hol tudom megnénzni, mert MOn nincs Disnyy+ csatorna.

(#447) sith7 válasza melega (#446) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 :F

(#448) Deck válasza sith7 (#447) üzenetére


Deck
titán

Na vajon.. :P

PS5

(#449) myckey


myckey
veterán

Execute Hour 66. Only 66 hours until you can play #JediFallenOrder!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#450) sith7 válasza Deck (#448) üzenetére


sith7
nagyúr

virágboltban ? :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.