Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:43

LOGOUT.hu

Star Wars Jedi: Fallen Order
-Az Összefoglaló tartalma frissül-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) myckey válasza RudY (#550) üzenetére


myckey
veterán

Melyik Gépen játszol?
S vagy az újabb X ?

Kíváncsi leszek melyik beállítás jön be az embereknek......ez a 4khdr 30fps vagy az 1080p 60fps :F

Ja!
Hajrá, sok sikert !
Gondolom legnehezebben kezded, természetesen. :DDD

(#552) Deck
Nyitásra lehet benézek, de lehet nem...úgy se lesz game , itt.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#552) Deck válasza myckey (#551) üzenetére


Deck
titán

Lépek aludni, éjjel jövök :R

PS5

(#553) #20411392 válasza Deck (#552) üzenetére


#20411392
törölt tag

Te kis másolós :D én is ugyanezt csinálom épp.
Most alvás lesz mindjárt és 23:15kor felkelek. :R

[ Szerkesztve ]

(#554) markknight


markknight
veterán

Kapjátok be! :DD Én örülök ha délelõtt el tudom kezdeni :O

(#555) bulikavagyok válasza myckey (#523) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi Neked is!
A grafikával most már elégedett vagyok - csak offolnom kellett a film grain-t. Mondjuk nyilván nem egy RDR 2, de néhol állejtős azért. A HDR viszont nem okés szerintem, illetve One X-en azért látok néha megakadásokat is, szval nincs meg mindenhol a fix 30fps. De összességében szerintem rendben van a látvány. Én is kíváncsian várom a DF tesztjét.

Egyébként két és fél óra után jártam 12%-nál, úgyhogy biztos, h nem egy 3 órás a sztori! ;] Technikailag nem százas a játék, de ennek ellenére nekem nagyon tetszik. Nagyon adja a SW feelinget, a sztori is tetszik egyelőre. Kevés ilyen játék van mint ez, h nem nyomkodom el a szövegeket. A harcrendszert mondjuk furcsa (és nehézkes) egy kicsit, de lehet, h csak szoknom kell.

RudY: Nem kellett volna megvárnod az 5 órát! :B Én is Szingapúrban vettem, és simán indult délután 1-kor. Pedig írtam is Neked korábban.

Szerk.: Lehet füvet nyírni a fénykarddal. :D

A fénykardról jut eszembe: az egy kicsit zavaró, h semmivel sem lép interakcióba.

[ Szerkesztve ]

(#556) Walter_White


Walter_White
senior tag

Na kiváncsi leszek, izgatottan várom tölthessem, 15eFt-ért már aktiváltam is

(#557) RudY válasza myckey (#551) üzenetére


RudY
addikt

One X 4K 30 fps (42" HDMI FreeSync monitorral, HDR nélkül, elég szmút). Lehet, hogy átrakom a TV-re, de most nem volt kedvem lebogarászni róla a PS4-et (a Death Stranding miatt), majd hétvégén lesz csere. :K

(#555) bulikavagyok
Pedig láttam is, de valamiért nem jutott el az agyamig. :B :DDD
Simán elröppent bő egy órácska, kicsit nálam is pöcörög néha (bár ilyenkor úgy látom a külső HDD is villan, úgyhogy SSD-n lehet hogy jobb lenne), de a hangulata abszolút rendben van. Egy jó darabig még úgyis csak tesztelgetem, nem rohanok vele sehova....mondjuk ez sok halállal jár, de meg kell ismerni a határokat és feszegetni is. :D

[ Szerkesztve ]

(#558) bulikavagyok válasza RudY (#557) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem eddig belsőn volt, most másolom át külsőre.
Én sem rohanok egyébként, abszolút ráérősen játszom. Majdnem mindenhova benézek ahova lehet. Az előbb csekkoltam újra, kb egy óra alatt ugrottam fel 12-ről 13%-ra. :D

[ Szerkesztve ]

(#559) myckey


myckey
veterán

(#557) RudY (#558) bulikavagyok
Na jól van akkor, ha tetszik nektek a dolog !
Kevesebb ember fog felkoncolni a sok sok info miatt :D

A látvány sztm az összképet tekintve rendben van. Egész hangulatos képeket "lőnek" az emberek szerte a nagyvilágban. Természetesen kinek ilyen, kinek olyan a minősége is...beállítástól is függ, még szép. De nem mindenkinek van erőműve, és az így helyén is van sztm.

Teljesítmény/ Technika az már nem 100%, az biztos! Vannak ilyen olyan kellemetlenségek másoknak is, de eddig olyannal nem találkoztam, hogy játszhatatlan lenne a játék, vagy valami nagyon durva hiba fordulna elő.

Az fps drop jön szóba.
Nehézkes főhős és ellenség mozgás, néha suta ellenfél ( vagy valami hasonló érzetre )
Vannak akik nem boldogulnak az Ügyességi elemekkel. ( bár ez lehet nem game hiba )
Textúra problémákat is találtam, de semmi komolyat....meg az animációban is akadnak érdekességek.
Külső és belső adattárolóra való telepítésnél, van akinek anomálisa jött elő.....ez is érdekes.
Többeknek a 4k30fps mode a nyerő, mert javában 1080p 60fps -ben látam eddig az akadást. De ez helyezhez kötött, nem random állandó.

Viszont jött már a játékhoz több frissítés is, és további is várható !
PS4 en tuti van kettő már, ami a teljesítmányre és a bogarakra megy rá.

Nagy majd várom a PC-s beszámolókat is, esetleg fullos képeket. Vagy nem fullosakat. ;]

Itt egy PC-s írás átfordítva.
-A harc folyékony és élvezetes, a történet már az elején elviszi az embert, a platformer elemek jópofák, Grafika tetszik neki és megfelelően optimalizált.
-Overall after the first hour I can safely say this did some of the most fun I've had with a game in a long time........ Szóval igen csak jól elvan az illető is.
-Miután már átment egy bolygóra..... leginkább a Dark Soulsra emlékezteti a pálya megalkotása. Viszont nagyobb hangsúly van az útkeresésen és "shortcutokon" .
- A zene számára John Williams alkotásait juttatja eszébe, megfogta.
-Tetszik neki, hogy a történettel karöltve bizonyos játékmechanikákat betanul
---i5 8400 and a GTX 1060. Solid 60fps on high--- Szóval nem erőművel , és nem alacsony beállításon 640x -ben.....ez is valami.
Neki is dadog néha a játék, beesik 60fps alá mikor területváltásra kerül sor ( vagy valami ilyesmit beszél ) ..... De nem rombolja az élményét, ezidáig ! SSD- re rakja át, megnézi mi lesz a történés.

Tényleg sok sok ügyességi/mászkálós és felfedezős , útkeresős elem van benne. Legalább is amerre járt, ott ez nagy hangsúlyt kapott!
A játék merít innen és onnan, neki ez bejön, mert kedveli azokat a stílusokat is. Ez pedig jól gazdálkodik a kinyert anyagokkal.

Na valami ilyesmi egy PC-s....átlagos user szövege.
Ja, szerinte 80+ os értékelések lesznek.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#560) gduck válasza myckey (#551) üzenetére


gduck
addikt

Nálam X-en tuti 1080p 60fps lesz HDR nélkül, mivel ilyen TV-m van :D

Nem trükközök a régióval, kivárom a kísértetek óráját :C

(#561) Xaels válasza myckey (#559) üzenetére


Xaels
félisten

Rendben lesz szerintem, én magam részéről nem vagyok annyira hepciás a technikai dolgokra ha mellette a sztori vagy a játékmenet kárpótol pár megbicsaklásért. Az utóbbi időben nem 1 olyan játékkal volt dolgom ahol nem volt minden 100-as technikailag, de mellette a többi viszont olyan jó volt, hogy simán beléjük csúszott több 10 óra és ezek között van Sony EX cím is. Játszani akarok, élvezni akarom az erre szánt időt és nem érdekel mások mocskolódása.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#562) RudY válasza myckey (#559) üzenetére


RudY
addikt

Az ellenfelek, mármint a lények tényleg elég suták, mondjuk ahogy némelyik kinéz, az úgyis mozog. :DDD Kontrollerrel nincs gond az ügyességi elemekkel, de hogy az érzékenységek nem állíthatók, az oltári nagy baki, nem is értem hogy maradhatott ki. Pontosan a területváltásnál látszik a leginkább, hogy rögtön megtekeri a külső vincsit (nyilván a belsőt is) és röcc, de amikor utoléri magát az anyaggal, akkor már nincs gond, harc közben sem. A pályák elrendezését biztos sokan fogják utálni, de ez ilyen és kész.
A zene tökéletes. Ami kicsit bakiszagú számomra, hogy ha valahol szétverem a köcsögöket (most szó szerint kell érteni) vagy más tárgyakat, akkor ha legközelebb arra járok ne legyen már újra érintetlen.
Élvezhető és szórakoztató a játék, a lényege tehát megvan. :K

(#563) Zafir78 válasza RudY (#562) üzenetére


Zafir78
tag

A side quest-ek milyenek, úgy értem - spoiler nélkül - hogy milyen típusú feladatokat ad, hogy kell elképzelnünk?

(#564) Joccc07 válasza myckey (#559) üzenetére


Joccc07
addikt

Azért remélem ki tudok csikarni 60fps-t elfogadható beállítások mellett. Azért az 1050ti nem egy erőmű.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#565) markknight


markknight
veterán

Ez az első Unreal játéka a Respawn-nak, ha csak itt-ott akad már elégedett vagyok. Gondolom ugyanolyan alázattal alkották meg ezt is mint az Apex Legendst, szóval ha ez a játék valóban jó, akkor ebben az évben szépen kitett magáért a csapat, plusz év végén jön egy Titanfallos bejelentés is, ezt Vince Zampella mondta egy interjú során.

[ Szerkesztve ]

(#566) RudY válasza Zafir78 (#563) üzenetére


RudY
addikt

Ez a pár óra a gyakorlásra, ismerkedésre, tesztelésre ment csak el, a legelső helyszín töredékén, úgyhogy többet nem tudok. ;)

(#567) Zafir78 válasza RudY (#566) üzenetére


Zafir78
tag

Köszi azért.

(#568) myckey válasza Joccc07 (#564) üzenetére


myckey
veterán

Én is trükközni fogk a beállításokkal.
Nekem RX 480 van, elég jó kiadás....de nem egy erőmű az i5-6600k társaságában.
Ráadásul én 1440P ben játszom mindig , a monitor miatt.

Meglátjuk mit hozunk ki belőle.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#569) Deck válasza #20411392 (#553) üzenetére


Deck
titán

Eddig bírtam aludni.. :P

PS5

(#570) Deck válasza RudY (#562) üzenetére


Deck
titán

Ha síutak feljebb kell rakni a nehézséget aztán nem lesznek azok.

Az pedig jó ha respawnolnak az enemyk.. Mint a legtöbb akció játékba ilyen amúgy.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#571) myckey


myckey
veterán

Játékidőre vonatkozó adat....ami persze változó.

-- From what I've heard: -25hrs main story (Hardest difficulty) -40hrs main story + side missions -55hrs for completionist -65hrs for Platinum Trophy.

Ez a videó...élő szereplős anyag. Become a Jedi !
4K ....igen igen látványos rész is van benne.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#572) Deck válasza myckey (#571) üzenetére


Deck
titán

:Y :C

PS5

(#573) RudY válasza Deck (#570) üzenetére


RudY
addikt

"...a köcsögöket (most szó szerint kell érteni) vagy más tárgyakat.."
Akkor hogy mondjam másképp, ha már szó szerint se érthető...váza, tárolóedény és egyéb tárgyak. :DDD
és sem vagyok kiborulva ezen csak megjegyeztem, és ráadásul lehet, ezek is visszakerülnek respawn után. Viszont ami nagyon jó pont, hogy amelyik nagyobb dög legyilkol, attól visszaszerezhető az elvesztett xp.

(#574) Deck válasza RudY (#573) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#575) Joccc07 válasza myckey (#568) üzenetére


Joccc07
addikt

Neken "Szerencsére" csak full HD van. Remélem azért elég lesz.

Én azt hittem neked boxod van. Ne kérdezd honnan vettem.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#576) #20411392 válasza Deck (#569) üzenetére


#20411392
törölt tag

Jó reggelt :) mindjárt indul! :))

(#577) Deck válasza #20411392 (#576) üzenetére


Deck
titán

Hali. Te is előbb? Már készül a kávé :))

PS5

(#578) myckey válasza Joccc07 (#575) üzenetére


myckey
veterán

Van az is a háztartásban.
Több fajta is ! Régi-új és legújabb is. ;]
Megy ez az Boxon is, de az öcskös területe, ő nagyon benne van a konzolban ! De legalább van mindeféle kontrollerem! Mint a szemét ,annyi.

(#573) RudY
Népművészeti agyagedény!
Hogy máshogy?! :DD

Én úgy tudtam, minden elhalálozáskor visszanyerhető az éppen kihullott XP....mármint nem csak a "nagy dögök" ellen.
Hanem a kisebb dögök és egyéb kreálmányok ellenében veszített, is.
De lehet még Te nem haltál meg, csak a nagy behemótok között. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#579) gduck válasza Deck (#569) üzenetére


gduck
addikt

Jó reggel :D Még 40 perec!

(#580) Deck válasza gduck (#579) üzenetére


Deck
titán

Neked is. Azért, látom vagyunk annyira izgatottak, hogy premierre itt legyünk.. :C

PS5

(#581) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Jó játékot, Srácok! :)

(#582) #20411392 válasza Deck (#577) üzenetére


#20411392
törölt tag

Óránként felkeltem magamtól kb, hogy 'idő van már?!' :D

(#581) bulikavagyok
Köszi :R

(#583) Deck válasza #20411392 (#582) üzenetére


Deck
titán

Ha ez komoly akkor most te utánoztál.. ;]

bulikavagyok: köszi!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#584) myckey


myckey
veterán

Hajrá Urak, meg Hölgyek ! Meg a kettő keveréke is.....
Reggel meg meglessük a review anyagot. :Y
remélem nem túl nagy spoiler....lesz benne barlang, meg lesz egy ember akit irányítani kell!
A távolban pedig...hát ott nem tudom mi a halál fca van.

(#585) Deck
Tetszik ez a low kivitel nekem is. Semmi sallang!
Jó, hát nem tehetek róla, hogy kiderült az a világító izé a hátán.... :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#585) Deck válasza myckey (#584) üzenetére


Deck
titán

De gyönyörű is a minimalista HUD.. :C

Jól elspoilerezted, hogy lesz benne barlang.. Köszi :(

[ Szerkesztve ]

PS5

(#586) N@idia


N@idia
őstag

Jó reggelt mindenkinek! :D
Én pc-n fogom játszani a játékot és remélem a start az zökkenőmentes lesz. Nem úgy, mint az RDR2-nél, mert az botrányos volt, bár a patch óta már egész jól helyre hozták azt is, de bizom benne, hogy itt nem lesz ilyen probléma, de ahogy olvasom egész jól fut pc-n is a játék, hát 9 perc mulva meglátjuk.:C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#587) #20411392


#20411392
törölt tag

Jó szórakozást emberek! Indult is!

(#588) gduck válasza #20411392 (#587) üzenetére


gduck
addikt

YES!!! Valóban elindult ;)

JÓ JÁTÉKOT MINDENKINEK!

[ Szerkesztve ]

(#589) N@idia válasza #20411392 (#587) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem sajna nem, nálam ezzel kezdte... :DDD :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#590) Deck válasza #20411392 (#587) üzenetére


Deck
titán

Köszi Respawn, hogy kikapcsolható a Motion Blur, Film Grain, Chromotic Aberration :R

PS5

(#591) myckey válasza Deck (#590) üzenetére


myckey
veterán

Szuper, akkor nem kell ezeket a "jóságokat" ráerőszakolni a képi világra !
Faszaság.

(#589) N@idia
Látom Deluxe....
A Digital Artbook elég szépre sikeredett. :B
Még nem találtam meg a teljes anyagot...nekem nem deluxe lesz. Nem volt Konzolvilágban PC re.

A Deluxe kapott egy elég terjedelmes "Kulisszák mögött " videóanyagot...láttam belőle ezt azt, érdekes!
Ugye ott a digitális ARTbook...ez is szép.
Meg az egyéb skinek a játékhoz.
Hirtelen más nem jutott eszembe.

Ja igen, PC-n milyen lesz a verzó szám?
Konzolon van már egy két frissítés, de PC-t nem vágom.
Lehet azt is töltesz majd le... :F

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#592) N@idia válasza myckey (#591) üzenetére


N@idia
őstag

Igen! :K

A deluxe update-t most tölti, azért nem tudtam éjfélkor inditani ami 16.7gb kiváncsi leszek mit tartalmaz. :K :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#593) Novver


Novver
senior tag

Sajnos éjszakás vagyok és van a játék és közöttem még 7 óra és vagy 50 beteg.
Milyenek az első tapasztalatok?
Rohadtul remélem hogy pozitívak :D

Life is a game... The game is my life!

(#594) myckey válasza Novver (#593) üzenetére


myckey
veterán

Nézz vissza!
Akad itt már külhoni tapasztalat is, amiket behoztam.....meg van hazai is. :D

Úgy vélem, egyelőre pozitív
Itt is , meg ott is.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#595) N@idia


N@idia
őstag

Csinálok stream-et a játékból rtx kártyával hogyan is fut a játék. Külön kitérnek arra, hogy spoiler veszélye fent áll, szóval ennek tudatában kattintsatok! :B
[live Stream]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#596) Deck válasza myckey (#594) üzenetére


Deck
titán

Kis technikai dolog még aztán játszom de előtte jól be kell lőni a dolgokat ugye. :D
A 1080p Performance mód (60fps) remekül fut a másik opciót inkább szóra se méltatom :))

PS5

(#597) myckey válasza N@idia (#595) üzenetére


myckey
veterán

Sztm ez eddig szép.
Jól is fut FullHDban. Gondolom nem is alap beállításokon megy, azt már nem néztem meg...

Gyönyörű képeket találok, pláne a táj nagyon hangulatos.

na de folyt köv. :R today....

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#598) gduck


gduck
addikt

Iszonyat hangulatos a játék, grafikai is rendben van.

(#599) N@idia válasza myckey (#597) üzenetére


N@idia
őstag

Nagyon szép a játék és remekül van optimalizálva!
Nálam Epic-re van állítva minden 144hz full HD és átlag 85-90 fps és semmi drop nem esik 75 fps alá semmi akadast nem tapasztalok! :N

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#600) myckey válasza N@idia (#599) üzenetére


myckey
veterán

Remélem, ez marad is így , a többi pályán is .
Ahol majd más jellegű terek lesznek .

De örülök neki, ha elvagytok PC-n is !

na de tényleg, joccakát Urak !

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.