Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:43

LOGOUT.hu

Star Wars Jedi: Fallen Order
-Az Összefoglaló tartalma frissül-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Zafir78 válasza venom8888 (#899) üzenetére


Zafir78
tag

Skill tree-n. Azt meditációs ponttól függetlenül is be tudod hívni, csak máshol nem tudsz új képességet megtanulni. Én boxon játszom, pc-n majd mondják melyik gomb. Az unlock pedig inkább megtanulás, ha szerzel skill pontot. Ott egy jó kis animáción meg is lehet nézni a képességet működés közben. Az abilities menu-ben pedig az alap képességeket, pl.: force push.

(#902) Xaels válasza venom8888 (#899) üzenetére


Xaels
félisten

[link] az összes Skill. spoileres lehet

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#903) Xaels


Xaels
félisten

Lightsaber Customization
Holomap

Mindkét videó spoileres lehet.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#904) Deck válasza Xaels (#896) üzenetére


Deck
titán

Remélem jövőre is lesznek hasonló játékok.. Mint a Remnant vagy ez a SW játék. :R

PS5

(#905) F_Peter


F_Peter
őstag

Majdnem 100%on vagyok JK fokozaton, de pàr làda hiànyzik. Megnèzem melyik helyen, oda küzdöm magam, centiről centire vègig nèzem, ès meg is van a làda helye, de nyitva van, de ûgy veszi mintha zàrva lenne. Kb. a 6. ilyenen vagyok túl. Így soha nem lesz 100%.
Valaki tud ilyen hibàról?

(#906) Deck


Deck
titán

Steamen imádják a játékot az emberek.. :P

PS5

(#907) myckey válasza F_Peter (#905) üzenetére


myckey
veterán

Mutattam itt a topicban Bug reportokat. Nézzél bele azokba, hatha van valami.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#908) myckey válasza myckey (#907) üzenetére


myckey
veterán

EA hivatalos fórum Bug Report
Reddit Bugs and ....
ResetEra-n is szét lehet nézni, bár ott inkább PC performance dolgot, meg egyebet találtam.
Twitteren is akad Bug...

Kérdezték itt a PC 4K teljesítményt is.....Redditen és Reseteran van ilyen jellegű hsz is.

Körbe kell nézni.

Hirtelen ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#909) Walter_White


Walter_White
senior tag

Sziasztok! Ki az aki az Ilumot 100%-ra megcsinálta PC-n? már 3 órája szaladgálok, már egy papírra is lerajzoltam kb az egész mapot, kihúzva azt ahol már voltam, és egyszerüen nem jövök rá hogy az utolsó 4%-ot a Crystal Cave területnél hol találom....

(#910) Walter_White válasza Walter_White (#909) üzenetére


Walter_White
senior tag

beragadt a számláló, ujra kellett indítanom a játékot :D

(#911) haris válasza Walter_White (#910) üzenetére


haris
őstag

Így kell kitolni a játékidőt. :DDD
Nehogy már jöjjenek itt a
"Juj de rövid volt, pikk-pakk kimaxoltam 100%-ra" hozzászólások

Viszont én még ellenállok.
Annyi játékom van mint.... Őrület.
Még azokat sem tudtam végigvinni, nem akarok újabbat elkezdeni.
Addig viszont itt vagyok és csorgatom a nyálam
Én marha...

(#912) myckey


myckey
veterán

Star Wars Jedi Fallen Order "LIGHTSABER" Collector's Edition
Ez igen ! :Y

Polygon
Star Wars Jedi: Fallen Order may confirm a long-held fan theory about Force Awakens

Lehet így van.... Spoileres a cikk egy helyszínre vonatkozóan.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#913) melega


melega
őstag

Gyerekek végigvittem majd akkor kezdem előről ha kiadták az összes dlct, kíváncsi vagyok találkozunk e Dart Maullal ha visszahozzák, vagy Yodával a dlckben, vagy más filmbeli karaktrerekkel akik az alapjátékban nem voltak.

[ Szerkesztve ]

(#914) BoneDragon válasza melega (#913) üzenetére


BoneDragon
veterán

Lesz hozzá dlc? Szomorú. Soha nem vettem még játékhoz, nem itt fogom elkezdeni. :D Viszont kedvet kaptam egy kis KOTOR-hoz, kár hogy elkaszálták a remasteredet. :(

(#915) Deck válasza BoneDragon (#914) üzenetére


Deck
titán

Nem lesz!

PS5

(#916) Deck


Deck
titán

Performance mód és PS4: Más szerint is szebb a játék HDR nélkül?

PS5

(#917) Deck válasza Deck (#916) üzenetére


Deck
titán

Neten rákerestem sokan mások is így gondolják.. Akkor jól láttam :))

PS5

(#918) sith7


sith7
nagyúr

Sziasztok

One S - n játsza, játszotta valaki ?
Arra lennék kiváncsi, hogy mennyire játszható ?

Akad - e stb.

(#919) S e t h válasza sith7 (#918) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csak tipp.
One S és a játék címének szavaira nem ad találatot a google?
Elképzelhető hogy már vki írt róla, ne adj isten még youtube feltöltés is van.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#920) Deck válasza S e t h (#919) üzenetére


Deck
titán

Vannak df teszt.

PS5

(#921) sith7 válasza S e t h (#919) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm a választ :R

Vannak tesztek, vannak videók is nagyon sok, csak ki tudja pl.: tényleg S - n megy - e a game ... :)

Azért gondoltam, hogy esetleg valaki elsőkézből tud nyilatkozni, illetve az is jelzésértékű lehet, hogy az S - el árulják egy csomagban .... DE ... egy másik fórumban írt egy S tulaj, hogy nála borzalmasan fut, ezért érdeklődöm, hogy egyedi eset, vagy tényleg vállalhatatlan, és a videók, tesztek, mind hazudnak ;)

(#922) Deck válasza sith7 (#921) üzenetére


Deck
titán

DF megbízható. Nem kamuznak. Most jönnek a javítások.

PS5

(#923) Xaels válasza sith7 (#918) üzenetére


Xaels
félisten

Digital Foundry: SWJFO Every Console Tested

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#924) myckey válasza sith7 (#918) üzenetére


myckey
veterán

Kolléga mutatta itt topicban. Digital Foundry tech review XBOX One

De Redditen is van kereső, amivel könnyebben lehet tájékozódni.

Esetleg EA FORUM

Twitter .....

A játék kapja a frissítéseket.Javításokat.
Konzolokra már több is jött mint PC -re.

Olyat is olvastam, hogy van akinek javul a helyzet....itt fórumon is, fentebb is.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#925) Xaels


Xaels
félisten

Egyébként a mai napi programom, hogy a írok Logoutra egy tőlem szokásos bemutatót. Imádtam ezt a játékot elejétől a végéig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#926) Deck válasza Xaels (#925) üzenetére


Deck
titán

Szeretem az írásaid :C Legos is fasza volt pedig nem is érdekelnek a kocsik :DDD

PS5

(#927) Xaels válasza Deck (#926) üzenetére


Xaels
félisten

Pláne mert motoros volt :DDD A szívem szakad meg, a Burton féle Batmobil valami igazán dögös készlet lett, de 85k előjegyezve. [link] Amúgy egy másik online újsághoz lehet munka mellett mehetek majd írni, felfigyeltek rám itt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#928) myckey válasza Xaels (#925) üzenetére


myckey
veterán

Jól teszed !
Kiváltképp ha örömöd származik belőle.

Én összefoglalón agyalok, de nehezen visz rá a lélek....vannak kétségeim.
Egyébként, ha valami úgy adódna.... valami tényleges kellene, szívesen segítek. Bár sok sok dolog van már itt.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#929) Deck válasza Xaels (#927) üzenetére


Deck
titán

Azt akartam írni.. Nem tudom miért autót írtam :Y :B

PS5

(#930) Xaels válasza myckey (#928) üzenetére


Xaels
félisten

Eddig csak "saját magam" szórakoztatására foglalkoztam ezzel, az utóbbi időben a minőségre is sokkal jobban odafigyeltem meg a tartalomra és többen is jelezték már, hogy szeretik az írásaimat. Viszont nem vagyok azon a szinten sajnos, hogy ebből meg tudjak élni. Soha nem tanultam az írást, a kritikát mint műfajt és a munka mellett sem mindig van időm vagy energiám odatenni magam. Persze ha lenne lehetőségem ebből megélni úgy, hogy a családomra is jusson időm akkor annak nagyon örülnék mert már évek óta próbálok váltani csak szem előtt kell tartanom dolgokat ami miatt muszáj kompromisszumot kötni.

Na de, hogy on is legyek kicsit, engem ami kifejezetten fel tudott cseszni a játékban az a végén amikor meghackeled a robotokat akkor miattuk nem fértem sokszor oda az ellenséghez

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#931) sith7


sith7
nagyúr

köszönöm a válaszokat mindenkinek, megnézem, amiket linkeltetek. :R

(#932) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nekem maga a tortenet bejon, sajna a stilus nem annyira...a YT videok alapjan megtetszett, de nem tudom lerazni a "gyenge TR klon SW kontosben feelinget"
Nem nagyon segit a kisse darabos animacio, meg a magaban beszelo fohos aki mindent kommental.
Egynek azert elmegy.

(#933) Deck válasza Malibutomi (#932) üzenetére


Deck
titán

A TR meg gyenge Uncharted klón ennyiből.. Minden játék valaminek a klónja..

PS5

(#934) Xaels válasza Malibutomi (#932) üzenetére


Xaels
félisten

A TR vagy 20 éve nem volt ilyen "kalandos". Sokkal jobb a leveldesign, a felfedeznivalók és a kirakósok. A hős nem magában beszél hanem a robothoz aki a hátán utazik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#935) myckey válasza Malibutomi (#932) üzenetére


myckey
veterán

Gyengének semmiképpen nem lehet nevezni, akkor azért nem olyan lenne a visszhangja, amilyen...
Ez olyan zseniálisan hangzik ,mint sok más egyéb...mint például az átskinezett pályák. Ami szintén hatalmas baromság. De hosszasan tudnám sorolni, mennyi ilyet olvastam már.

Visszakanyarodva.... nem is kell lerázni a feelinget, élvezni kell a játék adta lehetőségeket aminek a platformer / puzzle / explore elemek szerves részét képezik !
A TR helyett pedig nyugodtan be lehet rakni az Unchartedet, vagy Assassins C. esetleg Prince of Persiat is. Sőt, a Shadow of Mordor is volt már terítéken.
Meg a God of War, KOTOR, Mass Effect, Dark Souls, Bloodborne, Sekiro, Metroid játékok, Castlevania, Hollow Knight....
Autós játékoknál pedig meg kell jegyezni, hogy már megint kereke van a kocsinak !

Máshol pedig oda vannak a kivitelezéstől is, amibe az animáció is beletartozik. Összességében.

Téged nem fogott meg a játékstílus, ettől még a játék nem lesz kevesebb.
A Hibái se tűnnek el, amik főként technikai fogyatékosságok.
Az erősségei is megvannak, továbbra is.

A Történet és karakterek valóban jól kigondoltak.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#936) Malibutomi válasza myckey (#935) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem persze, azert irtam hogy nekem nem jon be sajna. Attol meg masnak lehet nagyon jo.

Lehet en vagyok elkenyeztetve, de engem sok minden zavar benne..az 10 meternel messzebb nem lato Stormtrooper-ek, hogy a robot ha sotet barlangban ugrik bele a ladaba kutakodni akkor kivilagit a lampaja a doboz hatuljan, meg hasonlok. Devaloszinu az en szemem tul kritikus mar.

(#934) Xaels
Tudom hogy a robothoz beszel, de tok felesleges hogy folyton dumal akarmi tortenik hozzafuz valamit. Kicsit olyan erzes mintha kisgyerekeknek keszult szajbaragos vezetes lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#937) Deck válasza myckey (#935) üzenetére


Deck
titán

Érzékenység növelésre jöhetne valami.. Boss fightoknál szörnyű, hogy nem tudok egyből megfordulni. :/

PS5

(#938) myckey válasza Malibutomi (#936) üzenetére


myckey
veterán

Én is össze tudok szedni pár dolgot, ami zavar. Írtam is már ezekről.

De ezek nem a FŐ játékmechanikák....azokat természetesen szeretem, mert jól vannak megcsinálva, és Vannak.
Ezért vettem meg a játékot, mert amikre épít, az engem érdekel.

Valószínűleg, ha teljesen más stílus kellene, akkor ehhez hozzá sem szagolok !

Én mondjuk GrandMaster fokozaton ( legnehezebb ), nagyon nem foglalkozom az ellenfelek látótávjával. Mert itt már agresszívak eléggé. Örülök ha túlélem őket.

De valóban vannak benne technikai problemák, bugok. Több oldalt is mutattam már, ahol direktben foglalkoznak ezekkel.
Akadnak szépen. Némelyiken jót is röhögök.
Viszont ezeket javítgatják ,és ami lényeges....összességében az embereket nem zavarja a játék során. Nem hatalmas problémákról van szó.

Mostanság nekem is van textúrába belelógó láb, "széteső fénykard"....nem megfelelő talajfogás...textúra zörej...meg amiket még levezettem.
Csak éppen rá kell koncentrálnom, akkor veszem észre. Ez a nem mindegy.

De ismétlem magam, az egyéni dolgok, nem vonnak le semmi a játékból.
Másnak meg tetszik az interakció a robottal. A kommunikáció. ( ez egyébként a filmekben is jelen van bőven )
Ők nem mondják hogy felesleges.
Miért is lenne az....kinek mi. Egyébként a droiddal nagyon jó a viszony, mintha a testrésze lenne. Ez illik is az egészbe.

(#937) Deck

Én mondjuk ugrálok állandóan, kitérek stb....még nem jött át az érzékenységből adódó kellemetlenség.
Xbox kontrollerem van pc-n.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#939) Deck válasza myckey (#938) üzenetére


Deck
titán

Boss fightom van.. És néha a boss aki nagy.. Eltűnik a textúrája és a nagy semmit ütöm majd meghalok.. Nem vagyok ideges.. :(((

Még nem tartasz ott akkor.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#940) Xaels válasza Deck (#939) üzenetére


Xaels
félisten

Ez melyik Boss? Nekem ilyen nem volt, igaz a nagy részén túl voltam a "patch" előtt.

(#936) Malibutomi a robotról is kiderül ez-az a végéig a játéknak, magam részéről egyébként kifejezetten a szívemhez nőtt. El tudnék egy ilyen "barátot" fogadni én is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#941) Deck válasza Xaels (#940) üzenetére


Deck
titán

Óriás madár/sas vagy mi az. Direkt nem írok nevet. :))

PS5

(#942) Xaels válasza Deck (#941) üzenetére


Xaels
félisten

Inkább denevér nem? Dathomiron van nem?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#943) myckey válasza Deck (#939) üzenetére


myckey
veterán

Nem, teleportáló bossal még nem találkoztam, de remélem nem is fogok :D
Persze sok sok érdekességet találtam már bug reportokban.

(#940) Xaels
Adom.
Nagyon eltalálták a BD- 1 droidot. Jópofa és karakteres. Jók a mozgásanimációi. Számomra üde színfolt.
Mindezek mellett pedig hasznos társa a főhősnek.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#944) Deck válasza Xaels (#942) üzenetére


Deck
titán

Igen, az.

Nem teleportál hanem eltűnik néha a textúrája mikor közel vagyok hozzá teljesen és nem látom.

PS5

(#945) myckey válasza Deck (#944) üzenetére


myckey
veterán

Advanced grandmaster lvl 100 :K :D
tuti agyfaszt kapsz.

Úgy van ! Irány, a másik irány ......

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#946) Xaels válasza Deck (#944) üzenetére


Xaels
félisten

Biztos nagyon bosszantó. Mivel nincs nehézséget érintő trófea ha jól emlékszem, szerintem vedd le a nehézséget arra a boss-ra talán akkor sikerül rajta túlverekedd magad. Ott úgy sem nagyon érvényesül a vívás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#947) Deck válasza Xaels (#946) üzenetére


Deck
titán

Köszi de ez kizárt dolog. :C

PS5

(#948) Deck válasza myckey (#945) üzenetére


Deck
titán

Azt.. :K Nem csak 1xer próbáltam ;]

PS5

(#949) myckey


myckey
veterán

Nem is volna rossz ötlet, egy trilógia. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#950) #20411392 válasza myckey (#949) üzenetére


#20411392
törölt tag

Menjünk előre vagy hátra ~200 évet és jöhet bármennyi ilyen sw játék. Kezdem kicsit unni ezt az időszakot (sw 1-9). :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.