Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:43

LOGOUT.hu

Star Wars Jedi: Fallen Order
-Az Összefoglaló tartalma frissül-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) myckey


myckey
veterán

Ezek el lettek találva....már én is próbáltam összehozni ezt a programot.
Hatalmas képek !

Twitter
(PC, own camera tools, own unreal engine console unlocker, SRWE, reshade). With console cvar tweaks you can get a lot more out of the graphics than the defaults Respawn shipped the game with. Will update our guide with those soon.


[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1002) myckey válasza myckey (#1001) üzenetére


myckey
veterán

Lehet mókolni a dolgokkal ,és még többet kihozni PC-n a látványból, mint már fentebb is írtam.

-- Using r.Shadow.SpotLightTransitionScale 4096 in the Unreal Engine Console in #StarWarsJediFallenOrder makes the game look so much better. And almost no perf loss. I really wonder who tuned this game for PC. Or if they even bothered beyond the 'just use the sg.* groups"

Console
Universal Unreal Engine 4 Console Unlocker REDDIT Okosság

Na majd rápróbálunk....
Nekik elég szépen sikerült. Lesz valami konkrét leírás is

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1003) Deck


Deck
titán

Végeztem a sztorival full nehézségen. Imádtam a játékot, a vége meg EPIC volt! :Y Hatalmas élmény volt a játék, egyértelműen goty :K

PS5

(#1004) Atla válasza Blizz (#984) üzenetére


Atla
senior tag

Nekem xbox oneS, és dualshock4 gamepadom van. Néha nem ismeri fel a játék, ilyenkor lerakom tálcára, majd vissza, és megjavul. Érdekesség, ha dualshock4 -et kábellel használom akkor felismeri, és a játékban a gombok is azok amik a gamepadon, viszont bluetoothal csatlakozva,az xbox gombokat írja ki.

(#1005) myckey válasza myckey (#1002) üzenetére


myckey
veterán

Unreal Engine 4 Console beállítások / parancsok
A konzol előhívásához Angolra kell állítanom a bill kiosztást.

FRAMED screenshot community - Jedi Fallen Order
A játékmotor mellett, a kamerán is lehet módosítani .

Jol sikerultek...

Respawn hivatalos képkészítője is megnyitható konzolban.
"TogglePhotoMode"



Belenyúlhat a játékos ebbe abba...

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1006) myckey


myckey
veterán

Chris
Volt Pc Gurus....

" Végeztem a Jedi Fallen Orderrel. Rég volt már, hogy konkrétan ennyire élvezzek játékot. A sztori, a harc, a karakterek, a látvány, mind-mind zseniális. Kicsit lehetett volna mélyebb, valamilyen újrajátszás pörgető elemmel, de így sem panaszkodhatok. 9/10
21 óra volt... "

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1007) cyberkind válasza myckey (#977) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem is értem, hogy lehet NG+ (de inkább a Dark Souls NG+) nélkül kiadni egy full sztorialapú játékot 2019-ben. :U

Paranormal Cocktivity

(#1008) myckey válasza cyberkind (#1007) üzenetére


myckey
veterán

Úgy, ahogy elmagyarázták.
A játék alapjai miatt nem terveztek ilyen lehetőséget bele. ( van erről sok sok cikk meg fejtegetés, mindenféle fórumokon stb..)

Majd lehet ezt módosítják, nem lepődnék meg. Pláne hogy vannak egész jó ötletek a megvalósításra. Mutattam is már rá példát.
Szóval meglehetősen igénylik a rajongók. De mást is....

De ez egyelőre így van, sajnos vagy nem sajnos. Ki ki döntse el....

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1009) Deck válasza cyberkind (#1007) üzenetére


Deck
titán

Mindig csak a panaszkodás.. :U

Ha már 2019 az nem zavar, hogy lootboxok nincsenek benne ugye?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1010) cyberkind válasza Deck (#1009) üzenetére


cyberkind
félisten

Khhm Dark Souls, bármennyiszer kitolhatod a megszerzett dolgokkal, és ez egy igazán régi játék. Panaszkodásnak is nevezhetjük, de én ezt a GoW-nál is felhoztam, ott is hatalmas negatívum számomra, a lootboxok meg nem érdekelnek, ugyanis az összes multi játék tőlem elrohadhat, a pénzért vehető boostok és társaik meg aztán végképp.

Paranormal Cocktivity

(#1011) S e t h válasza Deck (#1009) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hogy is meri leírni a véleményét, vágyát, szégyellje is magát!

Adjál neki!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1012) Deck válasza cyberkind (#1010) üzenetére


Deck
titán

Nem úgy készítették el ennyi az egész.. Majd talán jön. De túl összetett ez.

Az ilyen képességek kellenek bizonyos pályarészhez dolog amúgy teljesen a Darksiders 3-ból van szinte (ami nem baj de furcsa, hogy senki se említi meg) de ott is annyit jeleng a ng+, hogy semmit.. Pont a pálya felépítése miatt, ott se maradnak meg a formák (képességek) se semmi.

PS5

(#1013) myckey válasza cyberkind (#1010) üzenetére


myckey
veterán

De ez nem Dark Souls.
A mentési rendszer, meg némileg a harc olyan.
Enemy respawn.
Pálya felépítése esetleg....első részéhez a DS nek.

Szerintem csak idő kérdése a dolog, aztán valamit kitalálnak a fejlesztők a továbbiakban.
Csak hát sok dolgot szajkóznak az emberek is, mert nekik meg sosem elég...Pláne a jóból !

Egyelőre , lehetőleg minnél több embernek legyen megfelelő a játékélmény. Technikai dolgok ne zavarjanak be.
Aztán jöhet talán valami tartalom.

(#1012) Deck
A képességek / fejlesztések vagy akármi megszerzése , egy bizonyos pályarész eléréséhez.....
Darksiders III tól kissé előbb volt már a dolog. Ezért nem ezzel példálóztak a fejlesztői gárdánál.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1014) Deck válasza myckey (#1013) üzenetére


Deck
titán

A pálya felépítése, hogy képességek kellenek folyamatosan mert addig le vannak zárva teljesen.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1015) cyberkind válasza myckey (#1013) üzenetére


cyberkind
félisten

A Dark Souls lehetne Tomb Raider, Batman, The Last of Us, és még sorolhatnám, ez ugyan csak részlet, de annál fontosabb dolog, aminek a kihagyását én már a 2009-es Batman-ben se értettem. Persze remélem, hogy lesz, de max nem, és így jártam, nekem ez egy ilyen játékból, rengeteget vesz el.

Paranormal Cocktivity

(#1016) Deck válasza myckey (#1013) üzenetére


Deck
titán

Minél volt? Amúgy meg azért azt írtam mert azzal játszottam ami ilyen és ott sincs igazi ng+
Másik ilyennel nem. Nincs kiemelve, seholse.. Csak a Dark Souls, Sekiro, Uncharted, Tomb Raider. Ezeket említik. A pálya felépítés elemeit nem.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1017) Xaels válasza Deck (#1016) üzenetére


Xaels
félisten

Pedig a GOW-ban is van ilyen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1018) myckey válasza Deck (#1014) üzenetére


myckey
veterán

Értem én a magyartot. :D

Csak ez már volt Darksiders 3 előtt is. Hasonlítanak, ez ok.

De nem a Darksiders 3 ból vették az ötleteket, ami a pálya szerkezete és vele kapcsolatos játékmechanikát illeti.
Metroid Prime / Metroidvania...Meg Bloodborne - DS.
Ezeke említették a cikkekben, interjúkban.

(#1015) cyberkind
Hogy a fenébe ne lehetne, most sorolhatnám hogy nekem mi tetszik ,meg mi lenne megfelelő és mit hogy kellene. Írtam is már.
De megteszik ezt helyettem más fórumokon, én meg csemegézek belőlük.
Aztán bízom benne, hogy ha oda jutnak....akkor lesz belőle valami tartalom .

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1019) Deck válasza Xaels (#1017) üzenetére


Deck
titán

Egy évben jöttek ki. De amúgy sokkal komplexebb a Darksiders 3 ilyen téren. Platform elemek + sok forma és minden egybe függ.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1020) Deck válasza myckey (#1018) üzenetére


Deck
titán

Nem is hallottam az első kettőről.

Bocs, most keltem kómásan írtam.. :DDD

PS5

(#1021) myckey válasza Deck (#1020) üzenetére


myckey
veterán

Na látod....ezért vették onnan az alapokat, állítólag!
Mert az előbb volt, és elég sikeres is, meg sajátos. :D

De hasonlították már ezt a gamet sok sok másikhoz, a játékosok. Kinek mi...
Csak nem mindegy, miből merítettek, meg mihez lehet hasonlítani a kész Programot. vagy valami ilyesmi.

A Dev. team javában a Metroidvania, Fromsoftware játékok, GodofWar ( csoda lenne , ha nem így lenne...Assmussen miatt ) és Zelda játékokat említette.
Planéták közötti utazás, űrhajó....karakter interakció terén a KOTOR is meg lett talán említve.
Meg sokat merítettek a LucasArts-tól.
A Történetre pedig külön felfogadták Chris Avellone-t.( karakter,átvezető és történések ) De Aaron Contreras volt a fő felelős a narratíváért.

(#1022) Deck

Lényegtelen mit mihez hasonlítunk.(kinek ez kinek az ) Az élmény a fontos.
A Fenti dolgok, csak száraz adatok....érdekességek.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1022) Deck válasza myckey (#1021) üzenetére


Deck
titán

A lényeg, hogy nagyon egyben van és működik. A játék meg masterpiece :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1023) scyllarus válasza Deck (#1022) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen. A JA utódja, amire vártam évek óta.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1024) myckey válasza scyllarus (#1023) üzenetére


myckey
veterán

Téged is látni ! ?
Nofene!
Örülök :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1025) scyllarus válasza myckey (#1024) üzenetére


scyllarus
veterán

Az AW-ba már csak a bónuszokért lépek be.
WOWS, Subnautica meg most ez megy.
No meg február óta az életemért küzdöttem, az kicsit lefoglalt :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1026) Blizz válasza Atla (#1004) üzenetére


Blizz
őstag

Ahha, nekem egy sima generic Trust controllerem van, de az emulatorral simán működik, szerencsére.

No mistakes, just happy little accidents

(#1027) Málnabeach


Málnabeach
csendes tag

Sziasztok, összedobtam egy kritikát a játékról, csekkoljátok, ha van kedvetek. :R

[ Szerkesztve ]

(#1028) Deck válasza Málnabeach (#1027) üzenetére


Deck
titán

Hali!
HP növelhetted volna 10ig ha kevés a 3. A heal beadása ami kb 2-3mp nem lassú, más játékokba ez több időt is igénybe vesz. Illetve, a mélypont vége dolog? Wtf? EPIC volt a vége!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1029) myckey válasza Málnabeach (#1027) üzenetére


myckey
veterán

Te is jól elvoltál-vagy a játékkal, ez jó !

Ahogy már írták , az életpont stimulálóból több is akad mint 3 .
Nekem nem volt gondom az idővel, ami az élet regenjét illeti....Boganon ott van a zseniális "pongo pongo" miniboss. Vele való hadakozásom közepette, megoldható a HP visszatöltés, pedig legnehezebb szinten....van benne kihívás.
Most rá is próbáltam a folyamatra....kb. 2 másodperc. Ez gyors.

A tartalom pedig sztm elegendő, van benne anyag.
Meglehet, maga a típus nem mindenkinek nyeri el a tetszését! , de ez már szubjektív. De van benne tartalom, ami miatt érdemes bejárni a világot.
Maga a felfedezés, játékmechanika / játékélmény miatt is megéri végigjárni a terepet, nem feltétlen kell nagyobb hangsúlyt rakni a lootra.
De sztm a skinek el vannak találva, bár a Ponchoval nem vagyok kibékülve, egyelőre. :D ( a változatokkal, nem magával a darabbal )
A fénykard részletessége pedig megér egy misét !
Ezek mellett a különböző fejlesztések, adatok , érdekességek miatt is jó dolog, ha mászkál az ember.

Sztori megint szubjektív, nagyon élvezem a karaktereket és az egész történetet, eddig !

Grat a fáradozásért !

(#1030) Deck

Spoileres a videó, de van kezem és használom az eszem. ;]
De természetesen már sok sok dologba belefutottam. Sok sok helyen.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1030) Deck válasza myckey (#1029) üzenetére


Deck
titán

Spoileres a videó. Te mégis végig nézted? De hisz még nem fejezted be a játékot nem? Akkor tudod mi a vége? :Y

Szerk: Sajnálom akkor, hogy neked nem fog akkorát ütni a vége mint nekem. :(

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1031) myckey válasza Deck (#1030) üzenetére


myckey
veterán

Hol írtam én, hogy ismerem a Történet minden egyes részletét?
Ne csináld ! ;]

A sztorit még nem lőttem le magamnak..... :N
Szemem a pályán.

De egyébként, HA minden történéssel 100% -ig tisztában lennék, akkor is magával ragadna. Beleéléssel nincs baj. A kezdő planéta történései is nagyon feelingesek voltak. Akárhányszor látom őket, mindig jól esik. Pedig ismerem.
Olyan ez mint a többi Film ,vagy sorozat.....láttam már ezerszer, de akkor is elkap a láz...

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1032) Málnabeach


Málnabeach
csendes tag

Köszi a reakciókat. :R
A stimulálók stackelhetősége nálam kimaradt, de legalább így többet izzadtam, viszont a visszatöltésnél szerintem a Horizon Zero Dawn HP visszatöltő rendszere illett volna a játékba.

A sztori vége meg nekem túlságosan súlytalan volt azzal, hogy a "jók megmenekültek, a gonoszok meg pórul jártak", Vader renomáját úgy érzem feleslegesen csökkentették, persze aztán lehet a következő részben már ő maga lesz a boss, így ez a vég értelmet fog nyerni.

Mindenesetre, az már bőven kielégítő, hogy lehetett élvezni egy single player SW játékot. :)

(#1033) Deck válasza Málnabeach (#1032) üzenetére


Deck
titán

Nekem is csak 5 volt, full nehézségen. Sokáig 3..Azt hittem az a max.. :DDD

PS5

(#1034) myckey válasza Málnabeach (#1032) üzenetére


myckey
veterán

Embere valogatja.
Nekem adja ez a Droidos, kidobja és elkapja szisztéma...tényleg gyors..éppen kettőig el tudtam számolni.
DE én egyébként is oda meg vissza vagyok ezért a BD-1 egységért. Meg minden vele kapcsolatos dologért. :)

A történet........a játék határok közé van szorítva, mert tudjuk hogy miért.
De azért elég jól gazdálkodtak a rendelkezésre álló térrel, karakterekkel.

Lényeg a lényeg, jó játékot kaptunk....Yeah !
:R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1035) Deck válasza myckey (#1031) üzenetére


Deck
titán

Remélem a legvégét nem ismered. :))

PS5

(#1036) myckey válasza Deck (#1035) üzenetére


myckey
veterán

Nem ismerem...azt sem.
:)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1037) BoneDragon válasza Deck (#1033) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem most van 9. :D

(#1038) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Csak nekem nem egyértelmű néha, hogy mi a jó istent is kellene csinálni? Előbb is 1,5 órát mászkáltam mire megtaláltam mit is keresünk. :DDD Meg ezek a hogyan jutsz el A-ból B-be...
Vagy olyan funkció amivel elő tudom csalni, hogy mutassa az utat?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1039) Deck válasza IntelKiller7 (#1038) üzenetére


Deck
titán

Nincs. Amúgy ez a lényege, hogy neked kell rájönnöd. A holomap mutatja merre mehetsz és hova kell menned.

PS5

(#1040) BoneDragon válasza IntelKiller7 (#1038) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerencsére nincs.

(#1041) IntelKiller7 válasza Deck (#1039) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Tök jó viszont full más úton indultam el és ott meg nem tudok visszajutni a hajóhoz. :DDD nem lehet resizni?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1042) Deck válasza IntelKiller7 (#1041) üzenetére


Deck
titán

Haladj visszafelé? :DDD

PS5

(#1043) BoneDragon válasza IntelKiller7 (#1041) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hogy lehet eltévedni a játékban? Kb csak 1 irányba mehetsz, mert a többi útvonalhoz valami képesség kell, szóval vissza kell menni a játék vége felé. Azok is általában valami secrethez vezetnek.

(#1044) IntelKiller7 válasza BoneDragon (#1043) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Most szabadítottam ki a Wookiee-kat és visszajöttünk az előző pályára. Aztán a lift helyett elindultam a másik irányba ott meg nem tudok visszajönni. :DDD De mindegy, most lemegyek újra aztán bla bla. hajamat meg kitépem. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1045) shotika válasza Deck (#1039) üzenetére


shotika
őstag

Anno a Doom 1-2ben mennyit anyáztam, hogy merre kéne menni, jó mondjuk gyerek voltam még, de a játék semmi támpontot nem adott, csak annyit hogy a piros ajtóhoz piros kulcs kell, keresd meg :D De végül sikerült! Évekkel később rájöttem, hogy térkép is van a játékban.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1046) Dilikutya válasza shotika (#1045) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én már unom a hülyebiztos játékokat. Egy GTA-nál életszerű a térkép (GPS navigáció), de ilyen játékokban, amikor feltérképezetlen új bolygóra mész, kevésbé. Annyira fogják az ember kezét, nagyon érezhető a játékok butulása. Nem tudok azonosulni azokkal, akik inkább lootboxot akarnának tele haszontalan skinekkel, mintsem valami kalandot játék közben.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1047) scyllarus válasza IntelKiller7 (#1044) üzenetére


scyllarus
veterán

Youtube walkthrough videók segíthetnek, ha nagyon elakadtál.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1048) Deck válasza Dilikutya (#1046) üzenetére


Deck
titán

Azért, hogy jobban eladhatóak legyenek, többen vegyék, ezáltal nagyobb legyen a bevétel.

PS5

(#1049) Deck válasza IntelKiller7 (#1044) üzenetére


Deck
titán

Ha lősz egy screenshotot arról ahol vagy és a holomap helyzetedről, megpróbálok segíteni.

PS5

(#1050) Xaels válasza Deck (#1033) üzenetére


Xaels
félisten

Én 3-mal játszottam végig, igaz csak Jedi Master-en, de max 2-3 alkalom volt amikor szűkös volt a 3db.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.