Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4665) Konfigos válasza madgie (#4664) üzenetére


Konfigos
őstag

Pontosan ez a full cannon amit ki akarok próbálni először csak 2xacc 2xdmg ap változatba,mert elég combos 305%-os az transferem,szóval amikor rapiddal tüzelek szinte nem is látszik hogy leszívja mert olyan gyorsan visszaugrik 125-re,lehet jobb lenne a +1db ap konzol és torpot cserélni(bár mértem ilyen buildet is hogy eggyel több konzol mégis mennyit hoz a konyhára,de többet vesztettem a torpon mint amennyit hozott a 3db dhc-n.Annyira mondjuk ez nem foglalkoztat most,1x gémeltem eddig az engivel de annyira tetszik a stilus hogy lehet arra a karira fekszem rá most majd,nem titok hogy jem hadar drenyája lesz nagyjából 3 hét múlva,de addig is vagy egy Dreadnought Cruiser,vagy egy Assault Cruiser Refit-el fogom tolni.Mind a kettő egy lomha dög,de viszont combosak.Előbbi mellett erősen szól ami a nagy hiányom,hogy nem tudok dhc-t pakolni a tank hajók nagyrészére,ezért értelmes sebzést se tudok összehozni,kb olyan velük harcolni(tudom nem ez a feladatuk) mintha egy 25-ös weapons poweres defivel menne az ember(star cruiser).Plusz ott ez a Phaser Spinal Lance is,ami egy herélt beam overload kb,és persze a 4+4 fegyver hely is szól mellette.Másik mellett csak a wide angel szól ami jó lenne a tactnak ha marad a torpos felállás.Egyébként meg nem nyerte el semmibe se a tetszésem az a hajó..Egyértelmű favorit a jem drenya,ahol minden van,2 hangár,8 fegyó,nagy hull,dhc,jó boff kiosztás,sorolhatnám..Csak hát elvertem 400lobi-t a napokba és már csak 210 maradt,szóval kb 600-at még ki kell csengetnem érte ami idő mire beesik a dobozokból.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.