Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) Konfigos válasza madgie (#5900) üzenetére


Konfigos
őstag

Vissza kellene jönnöd.. :) Lassan nem lesz hová tenned semmit,fullos holdingok és bázis vár majd :)) Még mindig próbálom összeverbuválni a csapatot,de nem sok sikerrel,főleg tactok vannak.Amúgy majd lesz flottás arkifom is,de ahhoz kell a az új holding tier3 majd sajnos,de még a holding se aktív :D

(#5902) FireKeeper válasza Konfigos (#5901) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ne csábíts! mindjárt kezdődnek a vizsgák! :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5903) madgie válasza Konfigos (#5901) üzenetére


madgie
titán

Segít a hardver a megtartóztatásban: idióta módon nem fut élvezhetően az STO :D

(#5904) CPT.Pirk válasza madgie (#5903) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én azt veszem észre, hogy az Avangerrel ha megyek akkor minden tök sima, ha a Vestával megyek, akkor meg szeret belassulni az egész játék. A konfig megvan hozzá, nem értem.

Mondjuk igaz DX10 béta módban futtatom, lehet valami effekt nincs optimalizálva, eléggé csillogó a Vesta az adapted settel.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5905) Konfigos válasza FireKeeper (#5902) üzenetére


Konfigos
őstag

Akkor segítek kicsit :) :D

Fleet Caitian Atrox Carrier
+1 to Eng Console
Base Hull: 44550 (Orginal is 40500)
Shield Modifier: 1.32 (Original 1.2)

Fleet Chimera Heavy Destroyer
+1 to Eng Console
Base Hull: 37950 (Original is 34500)
Shield Modifier: 0.99 (Original 0.9)

Fleet Kar'Fi Battle Carrier
+1 to Tac Console
Base Hull: 37950 (Original is 34,500)
Shield Modifier: 1.32 (Original 1.2)

Fleet Peghqu' Heavy Destroyer
+1 to Eng Console
Base Hull: 37950 (Original is 34,500)
Shield Modifier: 0.92 (Original 0.83)

Fleet Ar'kif Tactical Carrier Warbird Retrofit
+1 Tac Console
Base Hull: 34650 (Original is 31,500)
Shield Modifier: 0.99 (Original 0.9)

Spire Tier 2

Fleet Peghqu' Heavy Destroyer - KDF Only*
Fleet Chimera Heavy Destroyer - Starfleet Only*
Fleet Daeinos Heavy Destroyer - Romulan Republic Only*
*NOTE: The above Fleet Ships require that the player owns the existing non-fleet version of the Veteran Ships (1000 day veteran) to be able to purchase them.

Spire Tier 3

Fleet Kar'fi Battle Carrier - KDF Only
Fleet Caitian Atrox Carrier - Starfleet Only
Fleet Ar'Kif Tactical Warbird Retrofit - Romulan Republic Only

Gondolom hasonló gyorsasággal kilehet pörgetni majd ezt a holdingot is mint a diliset.

#5903: Én még mindig ájemdével nyomom,egy 6670-es karival,nekem teljesen elég,persze nem csilivili felbontásba kimaxolva :DDD Nem olyan lassú mint egy intel,de nagy ritkán belassul még ez is! :D

[ Szerkesztve ]

(#5906) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hohó, Breen DOFF-ot adott a játék. Megéri cirkálni a rolor és a betreka nebulák között az assigment chaineket csinálva. :)

Egy rakás kék és lila paradan meg kardassziai doffot kaptam már úgy, hogy zöld doffot küldtem be officer exchange programokra. Fehéret nem is adott, zöldet is csak egyszer.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5907) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#5906) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, a doff chain-ek és az officer exchange programok jók :) na meg az asylumok és a support colonization efforts-ok!

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5908) Wolverine


Wolverine
félisten

Voth Lockbox

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5909) Robokutya


Robokutya
senior tag

Na most dobtok hátast:)
ilyenem is van:)

[ Szerkesztve ]

(#5910) Konfigos válasza Robokutya (#5909) üzenetére


Konfigos
őstag

Mit is kell nézni?

#5908: Hmm,úgy néz ki holnap nyitogatás lesz a részemről :) Meg kihúzom ezt a lobis hajót is,kár hogy nem tudtam előbb,ha jó akkor lehet lecserélem az orb weavert rá.Viszont az hálás hogy végre lesz ap-s fegyódoboz,többek között azért se csináltam fullos ap buildet mert a csak flottás ap fegyverek voltak,beam banknak meg alap nálam az [acc]x3,ami ugye nem volt,bár kérdés hogy ez valami hibrid lesz e,mert akkor csak 2 módosítós lesz.Statok vannak valahol?

[ Szerkesztve ]

(#5911) John_Doe válasza madgie (#5903) üzenetére


John_Doe
senior tag

Pedig tesztelhetnéd a MAC klienst.

Shal'kek nem'ron!

(#5912) madgie válasza John_Doe (#5911) üzenetére


madgie
titán

Wow, neb@ssz, végre van ilyen? Köszi szépen, hogy szóltál, ki fogom próbálni :K

(#5913) Konfigos válasza madgie (#5912) üzenetére


Konfigos
őstag

Még friss,reméljük hasznos lesz :K De ha esetleg béna lettél is tudod majd ráfogni :DDD

(#5914) madgie válasza Konfigos (#5913) üzenetére


madgie
titán

A bénaságot mindig lehet hardverre fogni. Így csak eggyel több kifogásom lesz :))

(#5915) Robokutya


Robokutya
senior tag

Na
Van egy mobius tempolar hajóm taktikai tisztnek, vagy használjam a breent?

Van egy Tachyokinetic Converter cuccom meg a hozzá tartozó temporal torpedóm
hogyan építsem fel ezt a hajót hogy ne valljak vele szégyent?
ha jól emlékszem legutoljára ezek a cuccok voltak benne:

A cannon rendszert díjaznám de gondolkodok hogy egy dual beamet (beam overload) tennék be mert egész jól sebez amióta ez a conzol megvan Tachyokinetic Converter.

(#5916) FireKeeper válasza Robokutya (#5915) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a moebius jó választás.

a tachyokinetic is jó lesz, de a set többi része felejtős.

a fegyverzet majdnem jó, a photon torpedót cseréld le egy quantumra, vagy dual beam-re (ha overloadozni akarsz), vagy egy harmadik dual heavy cannon-ra.

az aknát is takarítsd el, és a helyére menjen a cutting beam.

warp core-ból legalább XI kék legyen, amit beraksz, lehetőleg olyan, ami a fegyver eneriga szintjétől függően turbóz egy másik energiaszintet (W->A, W->S vagy W->E). ha olyat találsz, ami az EPS-re is ad bónuszt, az duplán jó.

ha van elég fleet credited, meg dilithiumod, valamint a flottátok már eljutott odáig a dilithium mine holdinggal, akkor vegyél két XII flottás neutroniumot, ami az EPS-re ad bónuszt, így maximális lesz a páncélzatod, és az EPS-ed is kellően jó lesz.

a romulán repus univ konzol maradjon, mellé még kell a tachyokinetic, meg az assimilated modul, a többi univerzális konzol kuka. field generatorból elég egy, vagy akár nulla is, a moebiusnak alapból jó a pajzs szorzója.

tac konzol helyekre menjen 4 db, minimum XI kék phaser relay.

ha Adapted MACO set van, az csak akkor maradjon, ha használsz torpedót. ha full energy a hajó, ahhoz jobban illik a sima MACO vagy az Omega set. amennyiben az utóbbit választod, a field generator helyére menjen plasmonic leech konzol.

karakter buildet leosztást, és boff skill leosztást is összedobok majd délután, ha hazaértem.

csinálunk neked végre egy harapós dögöt :K

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5917) Robokutya válasza FireKeeper (#5916) üzenetére


Robokutya
senior tag

Megköszönöm:)
este meglesem miből élek azt készítek róla egy fotót:)hogy álok vele:)

(#5918) FireKeeper válasza Robokutya (#5917) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

volt pár szabad percem, full cannonra ezt dobtam össze: [link]

viszonylag kiegyensúlyozott, nagyot üt, de nem papírhajó, életben tudja tartani magát, cserébe viszont csak erre jó és semmi másra (sebez + heal-eli magát). PvP-re nyilván jobban ki lehet élezni space-re, de a célom az volt, hogy PvE-ben, space-en és ground-on is használható legyen a legtöbb helyzetben.

kritikákat, javaslatokat, alternatívákat is szívesen várok.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5919) MichaelSD válasza FireKeeper (#5918) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nagyon hasonló az Armitagom.

Ami nálam más:
- Quad lerántja az Engine powert minden lővésnél, engem zavar
- 4 DHC / Quad sebzése picivel gyengébb, mint 3 DHC + torp, bár a különbség a hivatalos fórum okosai szerint minimális
- MACO helyett Omega van fent a +crit miatt
- Az Engine nálam Borg, az Assimilated Modulal megkapom a regenrationt
- BOFFjaim másképp vannak, de ízlések és pofonok

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#5920) Konfigos


Konfigos
őstag

Itt a buildem az Arkifra,a a teljesség igénye nélkül :) Csak és kizárólag pvpre készült és támadásra (nyílván pve-re is használható csak az gyerekjáték neki :D) Ami egyedinek mondható mindenképpen a scramble sensor+seggis aktiv doff.Onnan jött az ötlet hogy pvp-n 1v1be egy komolyabb enget,scit soha az életbe nem csinál ki még a legjobb tact játékos se,viszont így ha jól időzítek kitudom lőni,persze el kell kapni hozzá rendesen az ütemet :D

Első tálca bindelve van természetesen,és folyamatosan pajzskiegyenlítés is játszik.Special traitek neki a helmsman és az inspirational leader,plusz 5db romulan superior boff van bent,plusz lila cannon csökkentő,lila overload csökkentő,lila bo utáni pajzs mögé lövős,lila +acc+preception tact teames,lila scramble.

Van plasmo konzolom is,de most perpill a tachio van fent helyette,nem érzem a nagy hiányát úgy igazán.

[ Szerkesztve ]

(#5921) madgie válasza Konfigos (#5920) üzenetére


madgie
titán

Dicsák, mit összefarmoltál az utóbbi pár hónapban :))

(#5922) Konfigos válasza madgie (#5921) üzenetére


Konfigos
őstag

Van elite phaseres sci is orb weaverbe,kegyetlen feedback-el.Meg persze szilva a monbosh-ba,állat healer tank :) Ezeknek szinte nulla a dps-e,viszont marha nehéz leszedni őket,scinél még bele is halsz ha megpróbálod :D Lanarnak is meglenne már a bogár ha nem égetné a zsebem mindig az ec,kb 700m körül vertem el az utóbbi hónapokba,most van még egy 100 körül vésztartaléknak.

(#5923) madgie válasza Konfigos (#5922) üzenetére


madgie
titán

Tényleg, hogy szerettem én is feedback-elni a bnagy dög tholian bárkával :)

(#5924) John_Doe


John_Doe
senior tag

Csak úgy mellékesen S8 patch folyamatban.

Shal'kek nem'ron!

(#5925) Kaporc


Kaporc
csendes tag

Elsőként egy kérdést tennék fel:
Melyik az a flotta, amelyről itt gyakran szó esik?

Másodikként megjegyezném, hogy mostanában a magas dps értékkel rendelkező játékosok között a FaW spam a legnépszerűbb. Láttam sci karaktereket, akik a 20k közelében jártak ezzel a módszerrel. :))

"Az idézet a tömegember temploma." - Latornyos Kaporc

(#5926) FireKeeper válasza Kaporc (#5925) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Magyar Flotta a FED-es neve, a KDF-é pedig Magyar Horda.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5927) FireKeeper válasza MichaelSD (#5919) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah, azt akartam még írni, hogy a quad helyett talán jobb választás még egy DHC, mivel alig üt kevesebbet, ha van rajta ACC módosító, akár még többet is üthet, cserébe nem zabál annyi energiát lövésnél.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5928) Konfigos válasza MichaelSD (#5919) üzenetére


Konfigos
őstag

Ez tény hogy gyengébb,de csak akkor ha van skillezve a torp is,viszont ha nincs el lehet költeni másra is azt a 15-20k skill pontot,bőven van helye,és minimálisan lesz gyengébb a build,bár a borg ellen marha jó a quantum,pvpn már kb értelmetlen a nagyon magas kinetik resist miatt.

Az assmilatad modul meg pl a cuttingal ad bonuszt,nem a borg hajtóművel.

#5925:itt tudsz jelentkezni ha érdekel,itt pedig a szabályzat.

[ Szerkesztve ]

(#5929) FireKeeper válasza Konfigos (#5928) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, a retro borg setből ki lett szedve az assim modul S7-ben, csak akkor kapsz bónuszt ha a hajtómű/deflektor/pajzs trióból legalább kettő fenn van.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5930) Konfigos


Konfigos
őstag

Ezt láttátok már?Mondjuk nem néztem a devblogot.

Voth Bastion Flight-Deck Cruiser
Voth Palisade Science Vessel

[ Szerkesztve ]

(#5931) Ice_Man22 válasza FireKeeper (#5926) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Jajj azt hittem mar, hogy a Hussar Guardian Force.Epp olvastam az o torveny konyvuket vagy mi fene, eleg komolyan veszik a jatekot.....nem blamalni akarom oket csak furcsa :)

[ Szerkesztve ]

(#5932) Konfigos válasza Ice_Man22 (#5931) üzenetére


Konfigos
őstag

"A Flotta minden Tagja köteles megvédeni a Flotta bázisát, területeit és érdekeit, bármi nemű fenyegetéssel szemben, kivéve, ha éppen folyamatban levő PvP vagy PvE eseményben vesz részt."

"A Flotta minden tagjának kötelessége, hogy értesítse a Vezetőséget,minden a játékról, vagy másik flottáról (általa akár hasznosnak vagy hasztalannak vélt) információval kapcsolatban)"

Szívesen idéznék még,de már könnyezek :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5933) Lanny válasza Konfigos (#5920) üzenetére


Lanny
aktív tag

Köszönöm hogy csináltál egy fotót a hajódról és hogy megosztottad a tapasztalataidat, már csak arra lennék kíváncsi: hogy mennyiben tér el a te builded skilltáblája ettől?
A hajót ne nézd, csak a skilltáblát. (A flottás defim jelenlegi skill kiosztása.)

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#5934) Lanny válasza Konfigos (#5932) üzenetére


Lanny
aktív tag

Meg kell védeni a drágaszágot!!! :))

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#5935) Konfigos válasza Lanny (#5933) üzenetére


Konfigos
őstag

Tact rész azonos,eng résznél én nem rakok a shieldre annyit,kb felesleges,csak a shield regent befolyásolja a magasabb érték,és azt hogy egy esetleges energy siphon nem kapcsolja le neked,viszont 3 pötty szerintem elég rá,fegyvert se maxoltam ki,így se moccan meg szinte csak overloadnál a 125-ös érték nekem,hull reapair meg a struct integrity legyen kimaxolva,engine-en nekem 6 pötty van hogy jobban forduljak a magasabb energiaszint miatt,sci résznél nekem kivan maxolva a flow és a power insulator is,bár nem kötelező,de 6 pötty legalább kell ezekre,sensorra legalább 6 pötty kell ha mész pvpre de ha jut rá nyugodtan ki is lehet maxolni,különben folyamatosan becumizod majd a placateket,és marha idegesitő tud lenni amikor lekapcsolnak 2 secre teljesen a sensor targetingel,és annyi elég is hogy szétkapjanak,plusz nem látod az aknákat se előre,plusz ha közvetlen a szádba megy egy álcázott hajó azt se látod meg álca alatt.Inertial dampersen nekem 6 pötty van asszem,bár nem sokat hoz a 3hoz képest,egy közepesen erős tractor így is totál lefog.Esetleg a Countermeasure Systems-re rakhatsz még egy jam sensor társágába életmentő lehet meneküléskor.Ha raksz fel tractort akkor egy 3 pötty mehetne gravitonra is,plusz a tachio+assimilated modul eléggé jól lefogja az ellent,és sokkal komolyabban lehet sebezni mint nélküle,igazából minél gyorsabban forgolódik egy hajo annál nehezebb eltalálni,pl egy em power to engines-el menő bogárra tractor nélkül max marha nagy szerencsével tudsz overloadot lőni :D

[ Szerkesztve ]

(#5936) Lanny válasza Konfigos (#5935) üzenetére


Lanny
aktív tag

Köszi! :)

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#5937) FireKeeper válasza Konfigos (#5932) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

elég nevetséges hogy ennyire komolyan veszik a dolgot. ez csak egy tetves játék, de úgy látszik néhány embernek itt kell érvényesülnie, ha már a való életben nem tud :B

amúgy engem tuti kivágtak volna a HGF-ből, mivel az utóbbi pár hónapban ha havi 1-2x voltam online, náluk meg gondolom elvárás hogy ott éld a fél életed. barátnő kizáró tényező :D
mondjuk egyrészt valszeg fel sem vettek volna, másrészt eszem ágába nem lenne ilyen bandához csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5938) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

elvileg él az S8.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5939) madgie válasza FireKeeper (#5938) üzenetére


madgie
titán

Peccsel a Mac is, de lehet ma nem lesz időm kipróbálni :)

(#5940) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

az új flottás tac konzolok gusztustalanul durvák (energiatípusra 31,9% sebzés, és 1,6% crit chance. anyád). akinek van értékesebb tac konzolja assigból (30%-os fézer, AP) az még most próbáljon értelmes áron túladni rajta.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5941) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

A warezoneos rész után hogyan tovább? Megvolt a woth levadászása a tornyok körül, de utána nem tudom ki ad új küldetést.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5942) Konfigos válasza CPT.Pirk (#5941) üzenetére


Konfigos
őstag

Pirk miért nem a flotta chaten kérdezted meg? :D Ott biztos lett volna rá azonnali válasz,vagy egy passz :D

(#5943) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#5941) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

játszottak még: Vot, Woot, Volt :D

a viccet félretéve: Voth-oknak hívják őket ;)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#5944) madgie


madgie
titán

A Mac kilens eddig baba, tíz perc alatt tuti szanaszét fagy :))

Amúgy beletúrtam a fájlokba, nem natív Mac kliens ez, valami külsős cég Win emulátora dolgozik a háttérben... meg is lepődtem volna, ha a Cryptic megcsinál valamit normálisan :D

(#5945) CPT.Pirk válasza Konfigos (#5942) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mert addigra már elfáradtam és nem volt kedvem tovább játszani. :) Így elsőre elég kusza ez a gömb, de a látvány az nem akármi.

FireKeeper: vothmá! :D

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5946) Wolverine


Wolverine
félisten

Van új ingyen tribble.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5947) Robokutya


Robokutya
senior tag

[Task Force Omega Sponsorship Token]
ez a cucc mire jó és hogy kell felhasználni?

(#5948) John_Doe válasza Robokutya (#5947) üzenetére


John_Doe
senior tag

Erre jó.

Shal'kek nem'ron!

(#5949) Robokutya válasza John_Doe (#5948) üzenetére


Robokutya
senior tag

oké ezt közbe megfejtettem csak akkor tudom használni amikor elérem az I es szint végét az az au 5000 pontot?

Ez a dyson mark omega küldi brutál:)

[ Szerkesztve ]

(#5950) FireKeeper válasza Robokutya (#5949) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem. akkor tudod kivenni, ha már az adott reputation-ból elérted a max szintet. ha megcsinálod, kapsz egy sponsor token-t, amit account bank-on keresztül át tudsz adni egy másik karakterednek, akivel ha felhasználod, dupla annyi XP-t kapsz egy reputation projektért (tehát feleannyi idő alatt végezhetsz a repuval). értelemszerűen csak olyan karakternek érdemes odaadni, akinek nem maxos az adott reputation.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.